המסלול המשולב לבדיקות ידניות ואוטומטיות בסמארט קולג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על סמארט קולג' - מסלול משולב לבדיקות תוכנה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המסלול המשולב לבדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות בסמארט קולג' - Smart College

 

במכללת Smart College מתקיים מסלול משולב בבדיקות תוכנה. תכנית זו מעניקה לתלמידיה ידע נרחב הן בבדיקות אוטומטיות והן בבדיקות ידניות ופותחת בפניהם שלל דלתות לקריירה כבודקי תוכנה בהייטק. במהלך הקורס רוכשים ידע רב בתחום ה - QA ומכירים טכניקות מעשיות שנדרשות בשוק הבדיקות של היום.

תכנית הלימודים


מסלול זה מעניק לתלמידיו כלים מתקדמים ומשולבים להכשרה כבודקי תוכנה QA, המתמצאים הן בבדיקות ידניות והן בבדיקות אוטומטיות. במהלך הכשרה זו הם לומדים על תהליכי הבנייה של מגוון תשתיות אוטומציה וכן רוכשים ידע אודות שלל מתודולוגיות תכנון ובדיקה וטכניקות לעבודה מול מסדי נתונים.


לאורך הקורס הם מתוודעים לתהליכי הבדיקה לסביבות עבודה שונות, בין היתר מובייל, יישומי WEB, תקשרת IT, וירטואליזציה ומחשוב ענן ומערכות לאבטחת מידע. נוסף על כך, הם מכירים כלים שונים לבדיקה אוטומטית שלהם ביקוש בשוק של היום, כגון כלי אפיום לבדיקת מובייל, כלי סלניום לבדיקות ווב, כלי הביצועים והעומדים Imeter, כלי בדיקות היחידה Junit, כלי Ranorex וכלי הבדיקה Postman.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של המסלול המשולב בין 6 - 7 חודשים, הוא כולל כ - 310 שעות לימוד ומחולק ל - 62 מפגשי הרצאות. במהלך התכנית משולבות הרצאות פרונטליות יחד עם תרגילים מעשיים, הדגמות וסימולציות המדמות את סביבת העבודה בתחום בדיקות התוכנה. המשתתפים מקבלים גם חומרי לימוד שבהם הסברים ודוגמאות מפורטות.


נוסף על כך, הם עורכים מספר פרויקטים מסכמים שבהם הם מתנסים בעבודה עם תשתיות אוטומציה שונות. פרויקטים אלה יכולים לשמש עבורם תיק עבודות עם סיום הקורס וההשתלבות בתעשייה.

 

 

נושאי הלימוד


התלמידים במסלול המשולב לומדים על מגוון רחב של נושאים, ביניהם:

 

 • שפת SQL
 • וירטואליזציה
 • מערכות הפעלה
 • בדיקות תוכנה למובייל
 • כלי סלניום למערכות ווב
 • בדיקות יחידה ב - Junit
 • מתודולוגיות בדיקת תוכנה
 • פיתוח תוכנה בשפת JAVA
 • כלים לבדיקות תוכנה אוטומטיות
 • בדיקות בהתמקצעות WEB ו - cloud
 • אפליקציית הבדיקות Ranorex למיקרוסופט

 

סגל הוראה


רכז תחום הבדיקות ומרצה הקורס הוא בעל ניסיון של יותר מ - 13 שנים בתחום בדיקות התוכנה. בין התפקידים אותם מילא בתעשייה, במסגרת פרויקטים שונים, נכללים מנהל בכיר, מנהל הטמעת מתודולוגיות בדיקה ומנהל של חטיבות וצוותים גדולים.


על מוסד הלימוד


תלמידים במכללת סמארט קולג' יכולים ללמוד בכל אחד מן ההתמחויות בבדיקות תוכנה באופן נפרד, במידת הצורך וכך מוצעים בה קורס בדיקות תוכנה ידניות וקורס בדיקות אוטומטיות. נוסף על כך, במכללה מוצעים שלל קורסים במקצועות התוכנה, המחשבים, הפיתוח והדיגיטל. בין הקורסים הללו נכללים קורס BI, קורס פיתוח בשפת פייתון, קורס ניהול רשתות חברתיות וקורס להכשרת מפתחי פול סטאק. כל המסלולים הללו מותאמים לדישות העדכניות בתעשייה והם מתעדכנים בהתאם לפיתוחים וטכנולוגיות חדשניות.

 

תנאי קבלה


מסול זה מתאים לחסרי רקע קודם בתחום בדיקות התוכנה וכן למעוניינים לעבור הסבה מקצועית לבדיקות תוכנה. הוא יכול להתאים בין היתר גם להנדסאים, לאקדמאים ולמהנדסים שברשותם ידע במחשבים, שמעוניינים להשתלב מקצועית בתחום הבדיקות האוטומטיות והידניות.


כחלק מתנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי ידע תפעולי וניסיון בעבודה עם מחשבים וכן לשלוט ברמה טובה באנגלית. הם נדרשים לעבור מבחן פנימי שעורכת המכללה וראיון אישי עם יועץ לימודים של המכללה, לצורך בדיקות ההתאמה למסלול.


תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות זכאים לקבל דיפלומות מטעם מכללת Smart College. הם מקבלים תעודת הסמכה לבדיקות תוכנה ידניות - Manual QA Engineer וכן תעודת הסמכה לבדיקות תוכנה אוטומטיות Automation QA Engineer.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: סמארט קולג` - Smart College

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp