קורס בדיקות תוכנה ידניות במכללת סמארט קולג`

שירות אישי - צור קשר

סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`

אהבת? שתף ב:

קורס בדיקות תוכנה ידניות במכללת סמארט קולג' - Smart College


לבדיקות תוכנה יש תפקיד חשוב בפיקוח על עמידתם של מוצרי תוכנה חדשים בדרישות האיכות הקפדניות. בדיקות אלה הן חוליה משמעותית בתהליכי הנדסת התוכנה ובהבטחת איכותם של המוצרים. עם התפתחותו של התחום לאורך השנים השתכללו גם סוגי הבדיקות וכיום הבודקים אחראיים בין היתר על כתיבה של תסריטים להבטחת איכות התוכנה, על הרצת תסריטים אלה ועל איתור תקלות שונות בתפקוד המוצר.


במכללת Smart College מתקיים קורס בדיקות תוכנה ידניות, זהו מסלול מתקדם להכשרתם של מהנדסי בדיקות תוכנה לתחום ה - QA. במהלך הקורס מכירים תהליכי תכנון וביצוע של בדיקות משלל סוגים לסביבות מבוקשות במיוחד בתעשייה כגון מובייל, ווב ו - IT. הכלים הפרקטיים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע גם לחסרי רקע קודם בתחום לפתוח דלת לקריירה כבודקי תוכנה.

 

תכנית הלימודים


במסלול זה מקבלים המשתתפים ידע נרחב בבדיקות תוכנה ומתוודעים לכלים העדכניים בשוק בענף זה ולתחומי ידע חשובים לבודקי תוכנה. הם מתמקדים בסביבות טכנולוגיות מקובלות ולומדים על תהליכי התכנון והביצוע של הבדיקות. בקורס נלמדת גם עבודה עם בסיסי נתונים וביצוע של בדיקות לתקשורת IT, למובייל, לעולם ה - WEB ולסביבות נוספות. כמו כן, נם לומדים על בדיקות למערכות אבטחת מידע ווירטואליזציה כגון VMware או Citrix.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס כ - 3 חודשים והוא כולל כ - 170 שעות לימוד. התכנית משלבת תכנים עיוניים ומעשיים, כדי לספק לתלמידים סל כלים מקיף בתחום הבדיקות. הם מתוודעים לפן היישומי והמתודולוגי של הענף דרך הרצאות עיוניות וכן סימולציות, תרגילים ופרויקטים שבהם מתמודדים עם מצבי אמת מתחום ה - QA.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים מגוון של נושאים, כגון:

 

 

  • שימוש חומרת מחשב בבדיקות
  • וירטואליזציה לבודקי תוכנה
  • שפת השאילתות SQL
  • הבטחת איכות QA ו - QC
  • סוגי בדיקות ורמות בדיקה
  • מסמכים לבדיקות תוכנה
  • כלים לניהול בדיקות
  • בדיקות בהתמקצעות Cloud
  • בדיקות לעולם המובייל

 

סגל הוראה


בין מרצי הקורס נכללים מומחים לבדיקות, שברשותם ניסיון מקצועי בתעשייה וכן בהדרכת הבדיקות בתחום ההייטק.
המדריך בקורס זה הוא בעל ניסיון באבטחת איכות ובדיקות תוכנה בשלל תפקידים, לרבות ניהול בכיר של בדיקות והטמעת מתודולוגיות, אשר ניהל צוותי בדיקות וחטיבת בדיקות לפרויקטים שונים.

 


על מוסד הלימוד


מכללת Smart College מתמקדת במקצועות ההייטק ומתקיימים בה מגוון של קורסים. תכניות הלימוד שמות דגש על היכרות עם טכנולוגיות עדכניות והתכנים הנלמדים בהן מותאמים לדרישות של ארגונים בתעשייה של היום. מוסד הלימוד גם מסייע לתלמידים בהשתלבות בשוק העבודה דרך הפעלה של שיתופי פעולה עם חברות הייטק וכן בעזרת שירותי הדרכה וייעוץ לקראת פיתוח הקריירה. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במכללה זו נכללים קורס בדיקות אוטומטיות, קורס פול סטאק, קורס BI, קורס פיתוח בשפת פייתון, קורס ניהול רשתות חברתיות ומסלולים נוספים.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מתאים לחסרי רקע מקצועי קודם בתחום בדיקות התוכנה, שברצונם להשתלב בענף או לעבור הסבה מקצועית לתחום ה - QA. כמו כן, הקורס יכול להתאים למהנדסים, להנדסאים ולאקדמאים משלל תחומים שלהם ידע ברמה בסיסית בתחום המחשבים, שברצונם להשתלב בתחום ההייטק.


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים לעבור מבחן פנימי מטעם המכללה וכן ראיון אישי עם יועץ לימודים מטעם מוסד הלימודים. הם צריכים להוכיח ניסיון וידע תפעולי בעבודה עם מחשבים ושליטה ברמה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת הסמכה בביקורת תוכנה QA Engineer מטעם מכללת Smart. כדי לקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות, להשלים את פרויקט הגמר בתחום המובייל, ווב ו - IT ולהגיש בהצלחה את כל המטלות, התרגילים והפרויקטים במהלך התכנית.

למידע נוסף לחצו: סמארט קולג` - Smart College

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם