קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות בסמארט קולג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על סמארט קולג' - בדיקות תוכנה אוטומטיות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות QA במכללת סמארט קולג' - smart college


חברות תוכנה פועלות כל העת לשיפור תהליכי בקרת האיכות על מוצריהן החדשים. במסגרת מגמה זו בדיקות התוכנה האוטומטיות הפכו לחשובות במיוחד, שכן הן מסייעות לבצע בדיקות לביצועים ולעומסים בזמן קצר יותר וביעילות רבה מתמיד. ארגוני תוכנה רבים עוברים לבדיקות אלה מבדיקות ידניות שהיו נהוגות בעבר, או משלבות בין שני סוגי הבדיקות. תהליכים אלה משפיעים גם על בודקי התוכנה שנדרשים היום להכיר מתודולוגיות מתקדמות וחדשניות בתחום האוטומציה במסגרת תפקידם והם נדרשים להתמצא בטכנולוגיות החדשות כדי לעמוד בקצב השינוי המהיר של התעשייה.


במכללת Smart College מתקיים קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות אשר מאפשר למשתתפיו לקבל את הכלים הנדרשים להשתלבות בתחום האוטומציה בבדיקות תוכנה. בעזרת הידע הנרכש בתכנית זו יכולים בודקי תוכנה ידניים ומתכנתים להכיר שיטות לביצוע של בדיקות אוטומטיות ולהתקדם בתחום ה - QA, שבו ניכרת הים מגמת המעבר לאוטומציה.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים על שישה כלים מוכרים ומבוקשים לבדיקות אוטומציה ומקבלים הכשרה מקיפה לתפקידי בודקי אוטומציה. בתכנית זו מתרכזים בבדיקות אוטומטיות בסביבות JAVA ולומדים על ביצוע בדיקות למגוון מוצרים כגון אפליקציות ווב, מובייל ועוד. בעזרת היכרות עם כלי הבדיקות השונים המשתתפים לומדים לתכנן ולבנות תרחישי בדיקה, לבצע הרצה של תרחישים אלה ולבנות דוחות מתאימים על סמך תוצאותיהן של אותן בדיקות.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית כ - 170 שעות. היא מתקיימת במתכונת מעשית שבה משלבים תרגולים פרקטיים לצד שיעורים עיוניים. המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים כיתתיים וגם מבצעים פרויקט מעשי שבו הם מסכמים את הידע הנרכש בבדיקות תוכנה. כמו כן, הם נדרשים לחזור על החומר הנלמד גם בין המפגשים דרך מטלות בית שונות שניתנות על ידי המדריכים.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס זה כוללים בין היתר:

 

 

  • תכנות מונחה עצמים בג'אווה
  • בדיקות אוטומטיות ב - JUnit
  • קבוצות בדיקות ותרחישי בדיקה
  • כלי הבדיקות האוטומטיות סלניום
  • דוחות ריצה ReportsNG
  • בדיקות אוטומטיות ב - JMeter
  • כלי הבדיקות Postman
  • Appium ובדיקות אוטומטיות למובייל
  • בדיקה אוטומטית לאפליקציות PC
  • DevOps לבודקי תוכנה


סגל הוראה


רכז התחום הוא מרצה מנוסה לבדיקות תוכנה, בעל ניסיון בשלל תפקידים בתחום אבטחת איכות התוכנה. בין היתר שימש מנהל בכיר להטמעת טכנולוגיות בדיקה וניהל חטיבות וצוותים בתחום.


מרצי התכנית הם בעלי ניסיון רב בתחום הבדיקות. ברשות המדריכים ניסיון בעבודת שטח וכן בהדרכה, ביניהם נכללים מדריכים משלל חברות ייעוץ בארץ.


על מוסד הלימוד


בתחום בדיקות התוכנה נלמדים במכללת סמארט קולג' קורסים נוספים, בהם קורס בדיקות תוכנה ידניות ומסלול משולב לבדיקות ידניות ואוטומטיות. כמו כן, ניתן ללמוד במוסד זה בהכשרות בתחומים נוספים בהייטק, שיש להם ביקוש בתעשייה של היום, כגון קורס פיתוח פול סטאק, קורס פיתוח פייתון, קורס BI ומסלולים נוספים. תכניות אלה הן פרקטיות באופיין והן משלבות מגוון פרויקטים ומטלות כדי לסייע לתלמידים לצבור ניסיון מעשי לקראת ההשתלבות בהייטק.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים במיוחד לבודקי תוכנה ידניים שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם ולהתפתח גם לתחום בדיקות האוטומציה. כמו כן, הוא יכול להתאים גם למתכנתים ולעובדים נוספים בתחום ההייטק ולמעוניינים להשתלב בענף הבדיקות האוטומטיות, שברשותם שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


לתלמידים שמשלימים בהצלחה את הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם Smart College. כדי לקבלה יש להיות נוכחים ב - 85 אחוזים לפחות מן המפגשים, להשלים את כל המטלות ולהכין את כל משימות הבית הניתנות במהלך ההכשרה. כמו כן, עליהם לעמוד במבחנים פנימיים שנערכים על ידי מוסד הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: סמארט קולג` - Smart College

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp