רוצה פרטים על קורס בישול טבעוני?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בישול טבעוני

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בישול טבעוני? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בישול טבעוני וצמחוני


הטבעונות הופכת לאחרונה לנוכחת יותר ויותר בשיח הציבורי. מושגים כמו אתגר 22, ויגן פרנדלי וזכויות בעלי חיים משולבים בשיחת היום ואלטרנטיבות למוצרי מזון מן החי מופיעות על מדפים מרכזיים בחנויות. הביקוש לאלטרנטיבות בריאות מן הצומח הולך ועולה ועם המודעות הולכות וגוברת לטבעונות נראה כי הביקוש למזון טבעוני צפוי רק להמשיך ולעלות גם הוא.


במציאות זו בישול טבעוני הופך למבוקש במיוחד, החל משפים מוכרים שעוברים לטבעונות ועד למסעדות רבות יותר ויותר שמציעות אפשרויות שמתאימות גם לטבעונים כחלק מן התפריט. קורס בישול טבעוני יכול לסייע לעוסקים בתחום הבישול והקולינריה להכיר לעומק את הבישול מן הצומח וכך להרחיב את המיומנויות המקצועיות שברשותם.


קורס בישול טבעוני מקצועי


קורסים מקצועיים בבישול טבעוני מאפשרים למשתתפים להכיר לעומק את עולם הבישול מן הצומח. לאורך הקורסים נלמדות שלל שיטות בישול מקצועיות ומתקדמות, תוך התמקדות בבישול ללא מוצרים מן החי. הקורסים מקיפים מגוון שיטות בישול לרבות הכנה של שלל סוגי מנות, אפיית לחמים, הכנת קינוחים ומנות אחרונות.


בתחילת הקורסים המשתתפים מתוודעים לעקרונות הטבעונות ולומדים על מוצרים וחומרי גלם נפוצים במטבח הטבעוני, לרבות תחליפים טבעוניים למוצרי חלב ולבשר. רבים מן הקורסים שמים דגש על תורת הבישול הבריא וחושפים את המשתתפים למזונות על, מזון אורגני ובישול רו. חלק מן המסלולים מעניקים גם מיומנויות בישול גורמה מן העולם הטבעוני.


כמו כן, בחלק מן הקורסים עורכים היכרות עם מטבחים של תרבויות ומדינות שונות ולומדים להכין מקבילות טבעוניות של מנות אופייניות לתרבויות ולעדות שונות. בין היתר, נלמדים עקרונות בישול הודי טבעוני, בישול יפני טבעוני והכנת סושי, בישול אסייתי ותרבויות נוספות.


הקורסים משלבים התנסות מעשית עם לימוד עיוני של עקרונות הבישול. במפגשים המשתתפים מתנסים בעצמם בהכנת שלל מנות, בשימוש בחומרי הגלם ובציוד מקצועי וכך מפתחים את היכולות הקולינריות ומרחיבים את המיומנויות המקצועיות. רוב מוסדות הלימוד משלבות עבודה פעילה במטבח כחלק מן הקורס כדי לסייע לצבור ניסיון מקצועי בבישול הטבעוני.

 


קורס בישול טבעוני ללא גלוטן


חלק מן הקורסים בבישול טבעוני מתמקדים בבישול ללא גלוטן. קורסים אלה יכולים להתאים למי שמעוניינים להרחיב את הכלים שברשותם לבישול לאנשים הרגישים לגלוטן. במהלך הקורסים מתמקדים בעיקר בבישול המשלב פירות וירקות ולומדים על טכניקות לבישול בריא שומר על הערכים התזונתיים של המרכיבים הטבעיים. חלק מן הקורסים גם משלבים עקרונות מתחום הקונדיטוריה ומלמדים שיטות לאפייה ללא גלוטן. קורסים אלה לרוב נפרשים על פני כמה שבועות והם מיועדים בדרך כלל לבעלי ניסיון בבישול שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם.


קורס גבינות טבעוניות


במהלך קורס הכנת גבינות טבעוניות, המשתתפים לומדים טכניקות מגוונות להכנת גבינות על בסיס תחליפי חלב ומוצרים מן הצומח. הקורסים מקנים כלים להכנת סוגים שונים של גבינה כגון גבינה קשה, גבינה למריחה, גבינת שמנת טבעונית ומוצרים נוספים. הקורסים יכולים להתאים לטבחים, לבעלי מסעדות ולעוסקים בתחום הקולינרי שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם בבישול טבעוני ולהעשיר את המיומנויות המקצועיות.


קורס קינוחים טבעוניים


קורסים להכנת קינוחים טבעוניים מתקיימים במספר מוסדות לימוד, הם שמים דגש על היבטים שונים של הכנת הקינוחים וחושפים את המשתתפים להכנת מנות רבות מן הצומח. חלק מן ההכשרות מתקיימות כקורס שוקולד, אחרות מתמקדות ברואו פוד ובהכנה של קינוחים טבעוניים ללא בישול. נערכים גם קורסים באפייה וקונדיטוריה טבעונית שבהם לומדים להכין עוגות ועוגיות טבעוניות. קורסים אלה מתקיימים בדרך כלל במתכונת סדנאית שמאפשרת להתנסות הלכה למעשה בטכניקות הבישול הנלמדות.


קורס בישול אסייתי טבעוני בריא


חלק מן הקורסים בבישול טבעוני מתמקדים במטבח האסייתי ובשלל המנות שכלולות בו. ישנם קורסים המתמקדים במטבח ההודי, אחרים שמים דגש על המטבח התאילנדי וכן קיימים קורסים לבישול יפני ולהכנת סושי טבעוני. קורסים בבישול אסייתי מאפשרים להכיר מנות מוכרות מן המטבח האסייתי באופן המותאם לטבעונים, ללא שימוש במוצרים מן החי.

 


סדנאות בישול טבעוני


לצד הקורסים המקצועיים שאורכם נפרש לרוב על פני כמה חודשים, מוסדות שונים עורכים גם סדנאות בישול מקוצרות בהיקפן. מטרתן של סדנאות אלה אינה להכשיר טבחים המתמחים בבישול טבעוני אלא לחשוף את המשתתפים לעקרונות המטבח הטבעוני או לחלופין לאפשר לטבחים ולעוסקים במקצועות הבישול להרחיב את הידע הקולינרי המקצועי שברשותם. לרוב קורסים קצרים אלה נפרשים על פני כמה ימים ובמהלכם לומדים להכין מנות שונות על טהרת המזון מן הצומח. הסדנאות הן מעשיות באופיין ורובן מוקדש לבישול מעשי במטבח לצד הדגמות של הצוות לצורך היכרות עם המתכונים הנלמדים.


קורס בישול צמחוני


בניגוד לבישול טבעוני שבו לא נכללים כלל מרכיבים מן החי, בישול צמחוני משלב מזונות כגון גבינה או ביצים. קורסים בבישול צמחוני מאפשרים למשתתפים להכיר אפשרויות מגוונות במטבח זה, הם יכולים להתאים הן לטבחים מנוסים והן למתחילים בתחום הקולינריה. חלק מן הקורסים בבישול צמחוני חושפים את המשתתפים בהם גם לבישול טבעוני וכוללים מנות טבעוניות מסוגים שונים.


תנאי קבלה


הקורסים בבישול טבעוני מיועדים למגוון קהלי יעד. רובם מתאימים לבעלי ניסיון קודם בתחום הבישול שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם ולרכוש ידע גם אודות המטבח הטבעוני. כמו כן, קיימים קורסים לחסרי היכרות קודמת עם העולם הקולינרי שברצונם להכיר לראשונה את הבישול מן הצומח למטרות פיתוח קריירה בקולינריה או לבישול במטבח האישי.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


בסיומם של מרבית הקורסים מוענקת לתלמידים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. הידע הנלמד במהלך הקורס יכול לסייע לבוגריו להשתלב בשלל מסגרות מקצועיות בתחום הבישול, כגון מסעדות, חברות קייטרינג, מטבחים ועוד. כיום פועלות שלל מסעדות טבעוניות בכל רחבי הארץ שמתמקדות בסוגי מזון רבים ושונים. כמו כן, באפשרות בוגרי ההכשרות לפתח יוזמות עצמאיות ולהקים מסעדות וחברות משל עצמם בתחום הבישול הטבעוני.

 


מכללות קורס בישול טבעוני

 

 

  • החוויה הטבעונית - בית הספר לבישול טבעוני (תל אביב) - בית הספר מתמקד בתחום הבישול מן הצומח ובו שואפים להנגיש את הבישול הטבעוני למגוון של קהלי יעד. בית הספר עורך קורסי בישול למתחילים וקורסים למתקדמים בבישול טבעוני, שבהם מכירים חומרי גלם מן המטבח הטבעוני ולומדים להכין שלל סוגי מנות. בין התחומים הנלמדים במכללה - בישול הודי טבעוני, בישול איטלקי טבעוני, בישול תאילנדי, הכנת מרקים ועוד. בית הספר גם עורך הרצאות בתחום הטבעונות שבהן ניתן להכיר את עקרונות הטבעונות והחיים הבריאים.

 

  • השף גיל הררי (כפר סבא) - השף עורך קורס בישול טבעוני שמתפרש על פני כחמישה מפגשים, הכולל תרגולים מעשיים מרובים. כמו כן, הוא עורך קורסים קצרים בתחומים כגון בישול רואו, בישול בריא והכנת קינוחים בריאים.

 

  • השף ניר לוי (תל אביב, גן השומרון) - עורך קורס בישול טבעוני ששם דגש על המטבח האסיאתי שהיקפו כארבעה מפגשים. כמו כן, נערכים קורסים בבישול רואו ובבישול קינוחים רואו. הקורסים מתמקדים בעבודה עם חומרי גלם אורגניים ובריאים.


אתם בוודאי רוצים לדעת היכן עוד נלמד הקורס, מה עלות הלימודים ומתי נערך יום פתוח. נציגי השירות האישי שלנו נמצאים כאן כדי לתת תשובה לכל שאלה שלכם. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם ולחסוך זמן וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בישול טבעוני?

רוצה לדעת יותר על קורס בישול טבעוני?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי בישול

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp