לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > לימודי בישול > קורס בישול אסייתי

קורס בישול אסייתי


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס בישול אסייתי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
מזון ומשקאות
קורס יין
קורס קונדיטוריה
קורס שוקולד
קורס פליירינג
בישול בריא
קורס הכנת גבינות
קורס מלצרות
קורס בירה
ניהול בר
 
 
ניהול מטבח
קורס הגיינה ובטיחות מזון
לימודי בישול באיטליה
קונדיטור בכיר
קורס טעימות יין
אפיית לחמים
קורס טבחות לדתיים בירושלים
תיירות ומלונאות
לימודי ערב בקונדיטוריה ובישול
קורס טבחות 1

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס בישול אסיאתי


המטבח האסייתי הוא מגוון מאוד, מנות מוכרות כמו סושי, נודלס ופאד תאי הן רק קצה הקרחון של מבחר אדיר ועשיר במיוחד של מנות. לאחרונה עולה הביקוש בארץ למטבח האסייתי, החל מישראלים שמטיילים במזרח ומביאים עמם חזרה ארצה את הטעמים בהם פגשו במהלך הטיול, ועד לשפים שעוברים השתלמויות במדינות שונות באסיה ופותחים מסעדות אסייתיות חדשות. זהו מטבח שהוא מסורתי וחדשני כאחד ומוסיף להשתכלל ולצמוח עם השנים.


קורס בישול אסייתי מציע למשתתפיו להכיר את אחד מן המטבחים העשירים בעולם ולהתמקצע בטכניקות הבישול המאפיינות אותו. הקורס יכול לסייע למשתתפיו להרחיב את סל הכלים הקולינרי וללמוד להכין שלל סוגי מנות ממדינות באסיה. בעזרת הכלים הנלמדים במהלך הקורס יכולים התלמידים לפתח יוזמות חדשניות ומסעדות אסייתיות ברחבי הארץ, כמו כן באפשרותם להשתלב במטבחיהן של מסעדות קיימות ושל חברות המתמחות בסוג בישול זה. המגוון בתחום זה הוא גדול במיוחד וכך נפתחות שלל אפשרויות תעסוקה בפני הבוגרים.


תכנית הלימודים


קורס בישול אסייתי מאפשר להכיר מקרוב את הייחודיות של מטבח זה על מרכיביו השונים. לאורך מפגשי הקורסים המשתפים מכירים מדינות שונות ברחבי אסיה ולומדים לעומק על התרבות הקולינרית המאפיינת את אותן מדינות. מרבית הקורסים מאפשרים להכיר טכניקות בבישול סיני, בישול יפני, בישול תאילנדי ובישול וויאטנמי וכן מטבחים ממדינות נוספות. הם מכירים את נקודות הייחוד המאפיינות כל מטבח ואת ההבדלים בין מנות אופייניות למדינות שונות. הם סוקרים חומרי גלם ייחודיים, תבלינים מיוחדים, טכניקות בישול שונות וצורות הגשה מסורתיות.


רבים מן הקורסים בבישול אסייתי מאפשרים להכיר הן מנות מסורתיות והן מנות עכשוויות ואף בישול רוגמה אסייתי. נלמדות בין היתר מנות בשרים ומנות צמחוניות, מרקים, סלטים, סושי, קארי ושלל סוגי מנות נוספים המייחדים את המטבח האסייתי על סגנונותיו השונים. ישנם קורסים אשר מתמקדים במטבח המסורתי של אחת ממדינות מזרח אסיה, אולם מרבית הקורסים מציעים היכרות עם כמה מדינות במקביל.


בדומה לקורסים אחרים בתחום הבישול, קורסים אלה הם לרוב מעשיים באופיים ושמים דגש על הכנה פעילה של המנות השונות עליהן לומדים במהלך הקורס. תרגולים פרקטיים אלה יכולים לסייע למשתתפים לפתח מיומנויות בישול מתקדמות, להיחשף לחומרי הגלם ולטכניקות הייחודיות למטבח האסייתי ולצבור ניסיון בהכנתן של מנות שונות. בדרך כלל השיעורים מחולקים להרצאה עיונית ולהדגמה של הכנת המנה ולאחר מכן הכנה מעשית של אותה מנה בידי המשתתפים במטבחי מוסד הלימוד תוך שימוש בציוד מקצועי.


קורס בישול אסייתי טבעוני


בין הקורסים בבישול אסייתי ניתן למצוא גם קורסים המתמקדים בבישול טבעוני. קורסים אלה מאפשרים ללמוד אודות מתכונים מגוונים מן המטבח האסייתי שאינם משלבים מרכיבים מן החי. חלקם מאפשרים גם להכיר מתכונים מסורתיים שבהם נעשה שימוש בחלופות טבעוניות, כדי להתאים לצמחונים ולטבעונים. קורסים בבישול טבעוני אסייתי מתאימים לבעלי ניסיון ולמתחילים כאחד והם יכולים להתאים במיוחד למסעדנים ולעוסקים בתחום הקולינרי שמעוניינים לפתח יוזמות חדשניות בתחום המזון האסייתי, שמתאימות גם לטבעונים ועונות על צורך הולך וגובר למזון טבעוני בשוק הישראלי של היום. אורכם של הקורסים הללו משתנה בין המוסדות ולרוב הם נפרשים על פני כמה שבועות ומאפשרים לקבל הכשרה מרוכזת וממוקדת במטבח הטבעוני של מדינות שונות באסיה.


סדנת בישול אסייתי


סדנאות בישול אסייתי הן קצרות בהיקפן מן הקורסים המקצועיים בבישול ולרוב מרוכזות בכמה מפגשים בודדים שמאפשרים לקבל חשיפה ראשונית לעולם הבישול האסייתי. סדנאות הבישול הן לרוב מעשיות באופיין וכוללות הכנה של שלל סוגי מנות באופן פרקטי תוך ליווי של מדריכי הסדנה. באופן זה ניתן להיחשף תוך זמן קצר למגוון סוגי מנות וגם להתנסות בפועל בהכנתן וכך להרחיב את סל הכלים הקולינרי. סדנאות הבישול יכולות להתאים למתחילים בעולם הבישול שמעוניינים להכיר עקרונות יסוד בבישול, וכן לטבחים מנוסים יותר שברצונם להעמיק ולשכלל את המיומנויות המקצועיות שברשותם כדי להשתלב במסעדות ומוסדות קולינריים בתחום הבישול האסייתי.

 


קורס בישול אסייתי מחיר


מחיריהם של קורסים לבישול אסייתי משתנים בין המוסדות המלמדים, המחירים יכולים לנוע בין כ - 2,000 - 10,000 שקלים ולעיתים אף מעבר לכך. במרבית המקרים מחיריהן של סדנאות נמוכים מאלה של קורסים מקצועיים מלאים לבישול. בין הקריטריונים שעשויים להשפיע על עלותם של הקורסים אפשר למנות את אורך הקורס וכמות המפגשים המתקיימים בו, קיומה של הכשרה מעשית, מיקומו של מוסד הלימוד בארץ והיבטים נוספים. יש לציין כי מחירי הקורסים משתנים מעת לעת.


מכללות קורס בישול אסייתי

 

 

  • בית הספר דן גורמה (תל אביב): בית הספר מציע לבעלי ניסיון בבישול ללמוד בקורס בישול אסייתי שכולל כ - 3 מפגשים ובו מתמקדים במטבח של מדינות כגון סין, יפן, סינגפור ותאילנד. המשתתפים עובדים בעמדות אישיות ובהן יכולים לתרגל בפועל את כל התהליכים הנלמדים לאורך הקורס. במהלך הקורס מכירים מדינות ומחוזות ומנות האופייניות לאותם אזורים. קורסים נוספים שמתקיימים בבית הספר כוללים קורס בישול גורמה, קורס קונדיטוריה, קורס קונדיטוריה מהדרין, קורס אפיית לחמים, קורס בישול בשר וקורסים לסיווג מקצועי בתחום הבישול כגון טבחות סוג 1, טבחות סוג 2 וקורס נאמני תברואה במזון.

 

  • פור שף (ברחבי הארץ): חברה זו עורכת קורסים קצרים בבישול, בהם גם קורס בישול אסייתי. המסלול כולל כשלושה מפגשים שבועיים שכל אחד מהם מתמקד במדינות אחרות ברחבי אסיה ומאפשר להכיר שלל מנות. בין הקורסים הנוספים אשר מתקיימים מטעם חברה זו נכללים קורס בישול בריא, קורס אפיית לחמים, קורס שוקולד, קורס קישוט עוגות, קורס עוגות ראווה ועוד מבחר מסלולים. החברה מעבירה את הקורסים ברחבי הארץ, בין היתר בתל אביב, במודיעין ובהרצליה.

 

  • קואן (מושב ערוגות): זהו בית ספר לבישול אסייתי שמתמקד בין היתר בבישול תאילנדי ובו מתקיימים קורסים קצרים וסדנאות בישול. כמו כן, ניתן ללמוד בו בקורסים להכנת סושי, בקורס הכנת דים סאם ובקורס עיצוב פירות וירקות לפי המסורת התאילנדית.

 

  • השף ניר לוי (תל אביב, גן השומרון): השף עורך קורסים בבישול טבעוני שמתאימים למגוון קהלי יעד. בין הקורסים הללו נכלל קורס בישול אסייתי טבעוני, הקורס כולל ארבעה מפגשים ומתקיים בשעות הערב. במהלך הקורס לומדים על בישול יפני ותאילנדי ועל בישול במסורת האיורוודה ההודית. ניתן ללמוד גם בקורס קונדיטוריה טבעונית או בקורס בישול רו פוד.


קורס בישול אסייתי תל אביב


בתל אביב ניתן למצוא מגוון מסלולים ללימוד בישול אסייתי, בין המוסדות אשר מציעים קורסים אלה ניתן למצוא את בית הספר דן גורמה, חברת "פור שף" המפעילה שלוחה בתל אביב וכן קורסים שמעבירים שפים ברחבי תל אביב. הקורסים הללו יכולים להתאים לתושבי שלל ערים במרכז שמעוניינים ללמוד במיקום מרכזי וסמוך למקום מגוריהם. לרוב הקורסים מתקיימים בשעות הערב כדי לאפשר שילוב נוח עם העבודה. במהלך הכשרות אלה ניתן להכיר מקרוב מגוון מנות מן המטבח האסייתי ולהתנסות בפועל בהכנתן.

 


קורס בישול אסייתי בצפון - קורס בישול אסייתי בחיפה


באזור הצפון ובפרט בעיר חיפה מתקיימים בעיקר קורסים קצרים וסדנאות בתחום הבישול האסייתי, שמאפשרים לערוך היכרות ראשונית עם מטבח זה ועם מנות שונות שנכללות בו. בחיפה והצפון ניתן למצוא קורסים לבעלי ניסיון בבישול לצד סדנאות שמתאימות למתחילים. יש לציין כי מתקיימים עוד מגוון קורסי בישול בצפון, שבהם ניתן להתמקד בסגנונות בישול נוספים ולשכלל את הטכניקה המקצועית.

 

 

רוצה לדעת יותר על קורס בישול אסייתי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס בישול אסייתי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

חוות דעת של סטודנטים: לימודי בישול (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 4.3 מתוך 5    
דן,מכללת הולידיי אין, רימונים - קורס טבחות, 19/01/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב איך שהמרצים מעבירים את השיעורים עם תשוקה. הסטונטים שלומדים איתי מאוג נחמדים ועוזרים לי עם העברית

על הקמפוס
אני מאוד אוהב את הכמפוס. אני חושב שזה המקום הטוב ביותר כדי ללמוד את התחום הבישול ומלונאות
יזן,מכללת הולידיי אין, רימונים - קורס טבחות, 07/01/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב הבישול ולכן הלכתי מקצוע הזה לכן הלכתי ללמוד אותו העבודה תהיה משותפת ובאהבה מלאה מכל הלב ואם מישו לא אוהב המקצוע הזה לא יסלח בחיים שלו בגלל אם אתה לא אוהב מה אתה עושה לא תצליח.

על הקמפוס
אני אוהב לעבוד במטבח ולבשל אוכל.
העבודה היא עבודה באהבה מלאה ומשתתפת בכל הצורות .
 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס בישול בצפון
קורס קונדיטוריה בחיפה והצפון - קורס קונדיטורים בצפון
קורס בישול טבעוני
קורס בישול למתחילים - יסודות הבישול
קורס בישול מקצועי כשר
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד ללימודי בישול
קורס קונדיטוריה - מכון לנדר
עושים בישול
מכללת השף
בית ספר דן גורמה
טעמים - מכללה לבישול וקונדיטוריה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס בישול אסייתי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס מנהלי בניינים במרכז (לפני 1 ימים, 15 שעות, 57 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אמנות (לפני 2 ימים, 7 שעות, 15 דקות)
קורס היפנוזה (לפני 2 ימים, 10 שעות, 24 דקות)
לימודי ערב בגישור (לפני 2 ימים, 10 שעות, 32 דקות)
מתכונת קורס לוגיסטיקה מחסן ממוחשב (לפני 2 ימים, 10 שעות, 49 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD