לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני > תואר ראשון ושני ב - 4 שנים

תואר ראשון ושני בארבע שנים - תואר ראשון ושני ביחד


מחפש/ת מידע על לימודים? תואר ראשון ושני ב - 4 שנים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תואר שני משפטים
תואר שני מנהל עסקים
תואר שני כלכלה
תואר שני בחינוך
תואר שני חשבונאות
תואר שני פסיכולוגיה
תואר שני למנהלים
תואר שני מדעי המחשב
תואר שני במדעי החברה
תואר שני בהנדסה
 
 
לימודי ערב - תואר שני
תואר שני בסיעוד
תואר שני בשיווק
תואר שני עבודה סוציאלית
תואר שני אדריכלות
תואר שני בייעוץ ארגוני
תואר שני במתמטיקה
תואר שני תקשורת
תואר שני במדעי הרוח
תואר שני בפיזיקה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר ראשון ושני בארבע שנים


לא מעט מוסדות לימוד מציעים היום מסלולים מיוחדים להשלמת תואר ראשון ושני בארבע שנים. אלה הן תכניות מואצות, הידועות לעיתים בשם מסלול משולב לתואר שני או מסלול ישיר לתואר שני, בהן משלימים תואר ראשון ותואר שני תוך ארבע שנים בלבד, במקום פרק זמן של כחמש שנים בעת לימוד נפרד של כל מסלול. התואר הראשון והשני יחד מתקיימים במגוון של תחומי לימוד ויכולים להתאים לסטודנטים במגוון של פקולטות ומסלולים.


קיצור משך הלימוד יכול להוות יתרון למועמדים ולאפשר להם להשתלב בשוק העבודה מוקדם מהרגיל, כשבידיהם שני תארים. גם הניסיון והידע המתקדם שנרכש במסגרת התכניות המואצות יכול לסייע לסטודנטים לצבור יתרון על פני מועמדים אחרים בעת הגשת מועמדות לתפקידים מבוקשים.


תואר ראשון ושני משולב - תואר ראשון ושני ביחד


תכניות משולבות לתואר ראשון ושני מיועדות לסטודנטים מצטיינים והן מאפשרות להם להשלים לימודים לתואר ראשון ולתואר שני בפרק זמן מקוצר. המסלולים המזורזים נפרשים לרוב על פני כארבע שנים וכוללים סמסטרים בחודשי הקיץ.


במסגרת המסלול הישיר לתואר שני, הסטודנטים מתחילים ללמוד קורסים של התואר השני כבר במהלך השנה השנייה או השלישית לתואר הראשון. הקורסים נלמדים במקביל, מה שיוצר לרוב תכנית אינטנסיבית מן הרגיל.


יש לציין כי ברוב מוסדות הלימוד, התואר השני שנלמד כחלק מן המסלול המשולב הוא ללא תזה, שבו עורכים עבודת גמר. כך המסלולים אינם מתאימים למי שמעוניינים להמשיך לתואר שלישי ולהשתלב בקריירה מחקרית. ישנם מוסדות המאפשרים לשלב תואר שני מחקרי בתכנית המשולבת, אולם הדבר מאריך לרוב את משך הלימודים לפרק זמן של כחמש שנים.

 

 

תואר ראשון נוסף


תכניות תואר ראשון נוסף ידועים גם בשמם חוג לאחר תואר. מסלול זה מיועד בדרך כלל למעוניינים להתקבל לתואר שני בתחום השונה מן הענף שבו השלימו את התואר הראשון. מוסדות לימוד רבים מאפשרים לסטודנטים ללמוד בתכנית תואר ראשון בענף המשיק לזה אליו הם מעוניינים להמשיך לתואר שני. יש לציין כי הסטודנטים במסלולים אלה צריכים לעמוד בכל חובות הלימודים ולהשלים את כל מכסת הנקודות הנדרשת לקבלת התואר. בדרך כלל, הלימודים מתקיימים במתכונת הדומה לזו של לימודים דו חוגיים, שבה הסטודנטים מקבלים אישור על השלמת מכסת הנקודות שנחוצה להשלמת הלימודים במסגרת דו חוגית.


תואר ראשון ושני בחינוך - מסלול ישיר לתואר שני בחינוך


בתחום החינוך, בדרך כלל נדרש ניסיון פרקטי של כמה שנים בהוראה כדי להתקבל אל התואר השני בחינוך. עם זאת, סטודנטים מצטיינים במיוחד יכולים להתקבל לתואר שני גם ללא ניסיון, במסגרת מסלול ישיר לתואר שני בחינוך. לרוב המסלול מיועד לבוגרי לימודי חינוך למצטיינים בתכניות הייעודיות של משרד החינוך.


תכנית התואר המשולב שמתקיימת במספר מוסדות לימוד מאפשר לסטודנטים ללימודי חינוך שבידיהם הישגים גבוהים במיוחד להשלים תואר ראשון ותואר שני M.Ed. תוך פרק זמן מקוצר של ארבע שנים. כמו כן, ישנם מוסדות המאפשרים לסטודנטים ללימודי חינוך או למקצועות משיקים כגון פסיכולוגיה וסוציולוגיה ללמוד לתואר שני בייעוץ חינוכי במסלול ישיר.


במערכת החינוך מורים בעלי תואר שני יכולים לשדרג את הדרגה המקצועית ואת רמות השכר. המסלול הישיר לתואר שני יכול לסייע לסטודנטים לקצר את משך ההכשרה וכך להתקדם מהר יותר במערכת החינוך.


תואר ראשון ושני במשפטים - תואר ראשון ושני משולב במשפטים


סטודנטים מצטיינים ללימודי משפטים יכולים להתקבל למסלולים לתואר ראשון ושני במשפטים. מסלולים אלה מאפשרים לקצר את משך הלימודים לשני התארים לכארבע שנים. תואר שני במשפטים יכול לסייע למשפטנים להרחיב ולשכלל את הידע המקצועי שברשותם ובמקרים מסוימים גם לתרום לתוספת שכר לתואר שני.


נוסף על כך, קיימות תכניות לתואר ראשון במשפטים במסלול ישיר לתואר שני בתחומים אחרים. במסלולים אלה הסטודנטים משלימים את לימודי המשפטים LLB וממשיכים לתואר שני בתחומים כגון מנהל עסקים, ממשל וענפים נוספים. כך הם מפתחים ידע עסקי פרקטי שנוסף על הידע המשפטי שברשותם יכול לסייע להם בשוק העבודה.

 


תואר ראשון ושני במנהל עסקים


חלק ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מנהל עסקים מאפשרים לסטודנטים מצטיינים להתחיל להשלים את חובות התואר השני כבר במהלך התואר הראשון, בשנים המתקדמות לתואר. מסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים מאפשר להשלים תואר ראשון BA ותואר שני MBA בפרק זמן של כארבע שנים. במקרים מסוימים, גם בוגרי לימודים שאינם בתחום מנהל העסקים יכולים ללמוד במסלולים ישירים להשלמת תואר שני במנהל עסקים, בכפוף להשלמות מתאימות.

 


תואר ראשון ושני בכלכלה


מסלול ישיר לתואר שני בכלכלה מתאים לסטודנטים בשנים מתקדמות ללימודי כלכלה לתואר ראשון שמעוניינים לקצר את משך השלמת התואר השני. הם מתחילים בהשלמת חובות התואר השני כבר במהלך לימודיהם לתואר ראשון ולאחר כארבע שנים יכולים להשלים את לימודיהם כשבידיהם תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בכלכלה. מוסדות מסוימים מציעים מסלול ישיר שבו התואר השני אינו בתחום הכלכלה, אלא בתחום משיק כגון תואר שני במנהל עסקים. באופן זה הסטודנטים יכולים לשלב ידע כלכלי עם מיומנויות עסקיות וניהוליות מתקדמות.


תנאי קבלה


בדרך כלל הקבלה לתכנית המשולבת נעשית על סמך ההישגים של הסטודנטים בתואר הראשון. הם יכולים לעבור למסלול בשנה מתקדמת ללימודיהם, לרוב בשנה השנייה או השלישית. בדרך כלל יש צורך בממוצע ציונים של 80 - 85 בקורסים בתואר הראשון עד מועד המעבר, כמו כן מתקיימים ראיונות לבחינת ההתאמה של הסטודנטים לתואר השני.


מכללות תואר ראשון ושני בארבע שנים


מסלולים לתואר ראשון ושני ב - 4 שנים מתקיימים במגוון של מוסדות לימוד, ביניהם:

 

  • האקדמית נתניה - באקדמית נתניה מתקיימת תכנית "מועדון חץ", זהו מסלול להשלמת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני MBA במנהל עסקים. התכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים למנהל עסקים ומאפשרת להם להתחיל את קורסי הצבירה לתואר השני כבר בשנה ג' לתואר הראשון. בכל סמסטר נלמדים כמה קורסים לתואר שני במקביל לקורסים לתואר הראשון. הסטודנטים במסלול זה יכולים לקחת חלק בפעילות מועדון יזמות, וכן הם זכאים למלגות ייעודיות.

 

  • הקריה האקדמית אונו - הקריה האקדמית אונו מציעה מסלול ישיר לתואר שני במנהל עסקים. לימודים אלה מיועדים לסטודנטים ללימודי מנהל עסקים לתואר ראשון והם מאפשרים להם לצבור נקודות זכות לתואר השני כבר במהלך הלימודים. התואר השני במנהל עסקים במוסד זה נערך בשלל התמחויות, הוא כולל גם תרגולים יישומיים ותכנים מעשיים.

 

  • האקדמית עמק יזרעאל - סטודנטים במכללה האקדמית עמק יזרעאל יכולים ללמוד בכמה מסלולים ישירים לתואר שני. סטודנטים ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה יכולים להתקבל למסלול ישיר לתואר שני בייעוץ ארגוני שאורכו ארבע שנים. סטודנטים ללימודי חינוך, בהתמחויות חינוך מיוחד או ייעוץ חינוכי, יכולים להתקבל לתכנית ישירה לתואר שני בייעוץ חינוכי. המסלולים הישירים מיועדים לסטודנטים שלומדים במסלולים דו חוגיים ומשלבים את לימודי החינוך עם חוג נוסף.

 

  • אוניברסיטת בר אילן - בין המסלולים שמתקיימים באוניברסיטת בר אילן ניתן ללמוד בתכנית מזורזת לתואר ראשון ושני, שמאפשרת להשלים את התואר הראשון ואת התואר השני במסלול ללא תזה תוך כארבע שנים. במסלולים עם תזה, היקף המסלול הישיר הוא כחמש שנים. ניתן לערוך את המסלול הישיר במגוון מחלקות באוניברסיטה.

 

  • האוניברסיטה העברית בירושלים - האוניברסיטה העברית מציעה מסלולים מואצים לסטודנטים מצטיינים במספר חוגים, כגון בחוג לעבודה סוציאלית, בחוג לחשבונאות, בחוג לסוציולוגיה ובחוג לריפוי בעיסוק. כמו כן, מתקיימת תכנית ביחסים בין לאומיים במסלול מואץ, שמתאימה לסטודנטים מצטיינים ללימודי יחסים בין לאומיים ובה השיעורים לתואר שני מרוכזים ביום שבועי אחד.

 

רוצה לדעת יותר על תואר ראשון ושני ב - 4 שנים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר ראשון ושני ב - 4 שנים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר ראשון ושני ב - 4 שנים

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני (194 חוות דעת)
התקבלו 194 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
ספיר,אוניברסיטת בר אילן, בר אילן - תואר שני ייעוץ ארגוני, 24/02/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
את המרצים, היחס החם לסטודנטים, החומר נוגע במדויק במקצוע ונותן כלים מדויקים וטובים להתעסקות עתידית. מאד מרוצה.

על הקמפוס
בקמפוס ממש משתדלים שהוא יפרח ותהיה אווירה נעימה. קצת יש קושי להגיע להכל, ולמשל אין כל כך נראות של אגודת הסטודנטים, שזה מאד חבל משום שאנחנו משלמים כסף על זה.
חן,אוניברסיטת תל אביב, תואר שני במחקר התרבות - אוניברסיטת תל אביב, 10/02/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אם הכוונה לאוניברסיטה
- אוהבת את המיקום, האווירה, הספריה, בתי הקפה, המרחבים והמקצועיות.
הפקולטה- נעימות, רצינות, יעילות ויחס חם לסטודנטים
פחות אוהבת- חוסר הווי חברתי, אנטיפטיות מקרב הסטודנטים, תחרותיות, מרחק גדול ממקום למקום, וקושי להגיע מהחניות הרחוקות למתחמים הסגורים.

על הקמפוס
האווירה בקמפוס מותאמת ומכוונת בעיקר לצעירים בני 25-30, מבחינת האירועים והוויב של המקום. למרות זאת, היחס בפקולטות עצמן, או לפחות במדעי הרוח וביחידה שאני לומדת בה בוגרת יותר, ומתאימה גם לכיוונים נוספים.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי מדעים
פורום לימודי משפטים
פורום לימודי תקשורת
פורום לימודים לחרדים דתיים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תואר שני בביוטכנולוגיה
תוכנית לימודים - לימודי וטרינריה
הכשרות למנהלים - הכשרות לבכירים
הסבת אקדמאים להוראה
תואר שני בסטטיסטיקה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתואר שני
המרכז האקדמי רופין - תואר שני
תואר שני - המסלול האקדמי
הקריה האקדמית אונו
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
המרכז ללימודים אקדמיים - תואר שני
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר ראשון ושני ב - 4 שנים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
פרטים לתואר קרימינולוגיה (לפני 11 שעות, 5 דקות)
איפה לומדים קרימינולוגיה בתכנית לתעודה (לפני 22 שעות, 0 דקות)
אפיק מעבר בתכנית דו חוגית (לפני 2 ימים, 5 שעות, 58 דקות)
לאיזה מוסד לימודים נרשמת (לפני 2 ימים, 11 שעות, 49 דקות)
לימודי שלטון מקומי ומדעי המדינה (לפני 2 ימים, 11 שעות, 54 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD