קורס חיתום ביטוח רפואי במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - חיתום ביטוח.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חיתום ויישוב תביעות במכללת אורין שפלטר - קורס חיתום רפואי


חשיבות ההערכה מראש


חתמים עוסקים בהערכה של ההסתברות להתרחשות מקרים כגון תאונות או נזקים. לפי ההערכות המקצועיות שהן מבצעים, חברות הביטוח מתאימות את תנאי הפוליסה ומאשרים את הפעלתה. תפקידם של החתמים חשוב במיוחד במקרה שבו מתקיימת הפגיעה בפועל, שכן ההערכות הקודמות שלהם מאפשרות ביצוע תקין של יישוב התביעה באופן שעונה על צורכי הלקוחות. תפקידים בחיתום ביטוח הם בעלי חשיבות רבה לארגון והן מצריכים היכרות מעמיקה עם נהלים מקצועיים וחוזים, אסטרטגיות להערכת סיכונים וכישורים פיננסיים נוספים.


במכללת אורין שפלטר מתקיים קורס חיתום ויישוב תביעות, שמכשיר את משתתפיו לתפקידי חיתום כללי וחיתום רפואי. מסלול זה, שמוכר על ידי משרד הכלכלה, מציע לתלמידים להכיר כלים פרקטיים באחד הענפים המבוקשים בתחום הביטוח בארץ. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בשלל אפיקים בתחום הביטוח, כגון בסוכנויות, במחלקות ביטוח בתאגידים, בחברות יבואנים, בתחום הרכב ובמשרדי ביטוח. בהמשך דרכם, עם מעבר קורסים נוספים וצבירת ניסיון בתחום, הם יכולים להתקדם גם לתפקידים נוספים בעולם הביטוח.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מתחילים ומתוודעים לעקרונות יסוד בתחום הביטוח וממשיכים בהיכרות עם סוגי ביטוחים שונים, לרבות ביטוח רכש, ביטוח דירה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח הנדסי וביטוח עסקי. כמו כן, הם לומדים כיצד לערוך סיקורי סיכונים ומעמיקים בשלבי העבודה לגבי תביעות מסוגים שונים. הם עוסקים גם בשיקולים של סוכי הביטוח בהתאמת הפוליסה שמתאימה והמשתלמת ביותר עבור לקוחותיהם.

 

מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 15 חודשים. המפגשים בו מתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב, במתכונת הנוחה לשילוב עם עבודה. המסלול משלב בין לימוד תיאורטי של עקרונות החיתום עם תרגולים מעשיים שדרכם המשתתפים יכולים להתנסות בפועל בכלים הנלמדים מעולם הביטוח. בין היתר הם לוקחים חלק בסימולציות ובסדנאות וגם מתנסים בעבודה על תוכנות ביטוח ממוחשבות שבהן חברות הביטוח המרכזיות עושות שימוש שוטף.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במסלול אפשר למנות:

 

  • סוגי תביעות
  • סיקור סיכונים
  • תאונות אישיות
  • ביטוחים הנדסיים
  • ביטוח סיעודי וביטוח בריאות   
  • דיני נזיקין
  • דיני ביטוח
  • ביטוח רכוש
  • אובדן רווחים   
  • ועוד

 

סגל הוראה


סגל הקורס כולל מגוון מומחים בתחום הביטוח. ביניהם נכללים: יועץ בכיר בענף הביטוח הכללי; מהנדס ושמאי רכוש בחברה לשמאות; מנכ"ל של חברת ביטוח פנסיוני; יועץ בכיר בתחום סיקור הסיכונים; עורך דין שמשמש כיועץ משפטי ללשכת היועצים הפנסיוניים; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


מכללת אורין שפלטר עורכת שלל קורסים בתחומי הפיננסים, שוק ההון והביטוח. המסלולים במכללה שמים דגש על התפתחויות עדכניות במשק הישראלי והגלובלי והם מעניקים כלים פרקטיים למעוניינים להשתלב בענפי המסחר וההשקעות. כמו כן, ניתן למצוא במכללה קורסים שמכינים את תלמידיהם לקראת מבחנים חיצוניים של רשות ניירות הערך, משרד האוצר וגופים נוספים לצורך קבלת רישיון עיסוק מקצועי. בין הקורסים במכללה נכללים קורס יסודות הביטוח, קורס ביטוח אלמנטרי, קורס תכנון פרישה, קורס מקצועית א', קורס מקצועית ב', קורס יזמות נדל"ן, קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים ועוד שלל תכניות לימוד לתעודה.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים לעובדים בתחום הביטוח שמעוניינים להרחיב את הידע שברשותם ולשדרג את הקריירה. בין היתר, הוא מיועד לסוכני ביטוח, לעובדים בתחום הביטוח בארגונים עסקיים, ליבואנים בתחום הרכב ולעובדים בענפים אחרים שמעוניינים להשתלב בתחום הביטוח. המסלול עשוי להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בביטוח, כגון חיילים משוחררים.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מוענקת תעודת גמר על ידי מכללת אורין שפלטר. כדי לקבל את התעודה הם צריכים לעמוד במטלות לאורך הקורס ולעבור בהצלחה את בחינות הגמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

כלים שיעזרו לך לבחור