קורס קעקועים בבית הספר איב סנטר

שירות אישי - צור קשר

Eve center

אהבת? שתף ב:

קורס קעקועים - בית הספר איב סנטר

 

אמנות הקעקוע היא יותר מאשר הזרקת דיו לעור. קעקוע הוא לעתים קרובות טקס המעבר, סימן של מעמד, או סמל של אומץ. קעקועים יכולים להיות קוסמטיים בלבד - כדי לשפר את המראה של אדם או כצורה של שחזור רפואי המכסה צלקות. לא משנה מהי הסיבה, אמנות הקעקוע צברה פופולאריות עצומה לאורך עשרים השנים האחרונות.


בעוד בעבר היו מי שראו בקעקועים אמנות חתרנית, היום משתמשים בהם אנשים מכל שכבות הגיל באוכלוסיה ככלי לביטוי עצמי או כהנצחה לאדם אהוב. ישנם גם אלה שבוחרים להתקעקע משום שהם רואים בקעקועים אמנות.


כל מה שצריך בכדי להיווכח שתחום הקעקועים צובר תאוצה עצומה, הוא להסתכל סביבכם במהלך חודשי הקיץ. מדובר אמנם באמנות עתיקה מאוד, אך בשנים האחרונות אמנות זו נהפכה לנחלת הכלל כשהביקוש עבורה גדל מיום ליום. אם אתם מתעניינים בקריירה יצירתית, מלאה סקס אפיל, אתגר ועניין, תוכלו למצוא אותה בקורס קעקועים מטעם בית הספר איב סנטר אשר יכשיר אתכם לעבודה בתחום.

 


תכנית הלימודים


הלימודים בקורס קעקועים מספקים את מירב הידע הנדרש בכדי להפוך למקעקע מקצועי, תוך כדי שהם שמים דגש נרחב אסתטיקה ובטיחות לצד אמנות. שיטת הלימוד בקורס קעקועים מטעם בית הספר איב סנטר כוללת את מודל הניסוי והטעיה, כאשר הסטודנטים לומדים בעזרת הסקת מסקנות וצפייה בעבודות של סטודנטים אחרים. חשוב מאוד במהלך הקורס להיחשף לכמה שיותר עבודות וכן כמה שיותר ניסיונות, זאת מכיוון שכל סוג עור הוא שונה ממשנהו.


מתכונת הלימוד


קורס קעקועים נלמד בהיקף של 105 שעות לימוד הכוללים 25 מפגשים. הקורס משלב התנסות מעשית בתהליך יצירת הקעקועים.


נושאי הלימוד

 

  • תאוריית הפיגמנטים
  • ביטוח – עזרה ראשונה
  • הכרת המכשור של אמן הקעקוע
  • היגיינה, סטריליזציה, מניעת מחלות
  • מהו קעקוע – היבטים פיזיולוגיים ואמנותיים   
  • מבנה העור
  • שיטות עבודה
  • אומנות הקעקוע   
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


איב סנטר הוא בית ספר בינלאומי לקוסמטיקה. מוסד לימודים זה זוקף לזכותו 25 שנות ניסיון בהכשרה למקצועות היופי, האיפור והקוסמטיקה. תכניות הלימודים באיב סנטר מושתתות על ניסיון וידע שנצבר הן מהארץ והן מחו"ל. איב סנטר הוא בית הספר היחיד בארץ אשר מוכר ללימודי קוסמטיקה על ידי ארגון CIDESCO, ארגון העל לקוסמטיקאיות בעולם. המכללה היא גם נציגה של האיגוד האיפור הקבוע העולמי - EMA. באיב סנטר ניתן למצוא ציוד ומיכשור חדיש מהמתקדמים בתחום, סגל הוראה מוביל, עבודה פרקטית רבה וסיוע לבוגרים במציאת עבודה.


תנאי קבלה


על המועמדים להיות בגילאי 18 ומעלה.


תעודה


בוגרי הקורס יזכו לתעודת הסמכה מטעם בית הספר איב סנטר בשיתוף חברת Goldeneye העולמית.


אפשרויות תעסוקה


מסיימי קורס מקעקעים של איב סנטר יוכלו למצוא עבודה במבחר מכונים שונים אשר קיימים בכל רחבי הארץ. לאחר שיצברו את מיטב הכלים, השליטה והמיומנות, יוכלו הבוגרים גם לפתוח מכון משלהם.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם