קורס בניית ציפורניים בבית הספר איב סנטר

שירות אישי - צור קשר

Eve center

אהבת? שתף ב:

קורס בניית ציפורניים - בית הספר איב סנטר

 

מניקור – הלבוש של הציפורן


המשימה העיקרית של מניקוריסטים היא להפוך את ציפורני הלקוחות לנקיות ומסוגננות. הם חותכים ומלטשים ציפורניים, בעיקר של נשים, אם כי הם עשויים גם לטפל לעיתים בציפורניהם של גברים. אם הלקוח מעוניין בכך הם גם מציירים ומיישמים עיצובים שונים על הציפורניים. יש הרבה יותר עומק בטיפול בציפורניים של הלקוחות מאשר מה שנראה לעין – מלבד צביעה של הציפורניים, מניקוריסטים אחראים גם לביצוע של משימות נוספות. לדוגמה, הם בונים ציפורניים מלאכותיות על אלה הטבעיות של הלקוחות, מעסים את הידיים באמצעות קרם לחות ושמנים שונים, מגלחים שיערות סוררות בפרקי האצבעות וכן הלאה.


מניקוריסטים צריכים להיות אנשי שיחה טובים ויש להם בדרך כלל מיומנויות בין-אישיות מצוינות. מניקור יכול להימשך כחצי שעה עד כשעתיים, במהלכן הם בדרך כלל עוסקים בשיחה ידידותית עם הלקוחות שלהם. כך או כך, יחסי אנוש מצוינים הם דרישה נחרצת ממניקוריסטים השואפים להצליח בתחום ולרכוש לעצמם קהל לקוחות רחב ונאמן. קורס בניית ציפורניים מטעם בית הספר איב סנטר יספק לכם את כרטיס הכניסה לעולם מקצועות היופי ולפתחום טיפוח הציפורניים בפרט.


תכנית הלימודים


מעבר לידע המקצועי הנרחב, קורס בניית ציפורניים מטעם בית הספר איב סנטר מקנה עבור הסטודנטים גם התנהגות נעימה וכישורי שיח אנושי בכדי ליצור תחושת ביטחון ונוחות בקרב קהל הלקוחות. נוסף על כך, דגש גדול ניתן על התקשורת הבין אישית והתקשורת הסביבתית וכן על דרכי ניהול וארגון העבודה, הופעה ייצוגית ופורמאלית, ניקיון, ארגון וסדר.


מתכונת הלימוד


קורס בניית ציפורניים מטעם בית הספר איב סנטר מתקיים במתכונת של לימודי בוקר או ערב לפי בחירת הסטודנטים המועמדים לקורס. כל מפגש נמשך לאורך של כ - 4 שעות לימוד, כשסך כל המפגשים מסתכמים בכ - 80 שעות לימוד אקדמאיות. הקורס כולל ידע עיוני מעמיק לצד התנסות מעשית.


נושאי הלימוד

 

 • מבוא לבניית ציפורניים
 • שיוף ועיצוב הציפורניים
 • תפעול המכשור החשמלי
 • נימוסין ואתיקה מקצועית
 • הכרת כלים וחומרי עבודה
 • הכרת שיטות הבנייה הקיימות   
 • סוגי הציפורניים
 • שימוש בתבנית
 • לימוד תהליך המילוי
 • היגיינה חיטוי ועיקור
 • ציפורן כף היד והרגל   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


"איב סנטר סידסקו" הוא בית הספר הבינלאומי לקוסמטיקה בישראל. זהו מוסד לימודים בתחום היופי אשר מחזיק בניסיון של עשרים ושש שנות לימוד הן בארץ והן בחו"ל. במכללה ניתן למצוא תכניות לימודים ייחודיות שחלקן מקנות תעודה ממשלתית מטעם משרד התמ"ת. בין הקורסים בבית הספר נכללים קורס איפור קבוע, קורס אפילציה, קורס מניקור ופדיקור, קורס קוסמטיקה וקורס קעקועים.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים לפתח קריירה מקצועית בתחום בניית הציפורניים. הוא מתאים גם לבעלי רקע קודם בתחום הקוסמטיקה והיופי וכן לעוסקים במקצועות טיפול ויופי נוספים שמעוניינים להעשיר את סל השירותים שברשותם.


תעודה


בתום הקורס תוענק לבוגרים תעודה מטעם בית הספר הבינלאומי "איב סנטר".


אפשרויות תעסוקה


בתור בוגרי קורס בניית ציפורניים מטעם איב סנטר תוכלו לבחון האם אתם מעוניינים להתחיל להתמחות באחד ממכוני היופי הנחשבים. בצורה הזו הסטודנטים יוכלו לעבוד בצמוד למקצוענים שהתמחו בבניית ציפורניים ולהיחשף לטיפים טובים הן לעבודה עם לקוחות והן בתחום המקצועי. נוסף על כך, עם הזמן ככל שיצברו שם וניסיון רב יוכלו הבוגרים להקים סלון יופי משלהם ולהציע שירותים עצמאיים במקצוע הציפורניים והקוסמטיקה.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם