קורס פיסול קרמי במכון אבני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אמנות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכון אבני - פיסול קרמי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיסול קרמי במכון אבני לאמנויות

 

כחימר ביד היוצר


אמנות הקרמיקה היא התוצאה של יצירתו של אמן אשר הופך פיסת חימר לפריט בלתי נשכח ומעניין. היצירה האמנותית מתחילה עם גוש פשוט של חומר, אשר מעובד היטב לצורה והגודל הספציפיים של האובייקט שמקורו במוחו של האמן. פסל קרמי עשוי להיות קערה, או צורת חיה או אדם. אמנים אשר מפסלים את פניהם של אנשים כוללים פרטים רבים שהיו רואים על האדם בפועל. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, כמו בכל צורות האמנות.


יש אמנים רבים המתמחים בקרמיקה אשר מפורסמים באזור שלהם או בחלק מסוים של העולם, ובכל מדינה יש אמנים שיצרו יצירות יפהפיות. כמה מהם מפורסמים בעולם, כמו שוג'י חמאדה, אמן יפני שהאמין בכל רוחו כי פסל שאינו יפה הוא לא בגדר הבזבוז מפני שעדיין אפשרי לעשות בו שימוש, בניגוד לציור לא יפה שהוא חסר תועלת.


שינויים רבים עברו על עולם הפיסול במאה האחרונה. טכניקות מודרניות חדשות אשר נוצרו במאה הזו הובילו לשינוי במושג ובתדמית של אמנות הפיסול. החל מה"רדי מייד" של תנועת הדאדא, דרך אמנות המייצג, אמנות האדמה, המיצב, הווידאו ארט ועוד שלל טכניקות חדשות חדרו לענף הפיסול, שבו ניתן למצוא גם עבודות שנוצרו משילובים רבים של חומרים וטכניקות.

 


תכנית הלימודים


קורס פיסול קרמי מטעם מכון אבני מקנה של טכניקות לעבודה בחימר. בקורס ניתן למצוא מגוון רחב של תרגילי נושא אשר נועדו בכדי להעשיר את מקורות היצירה של הסטודנטים, לשכלל את יכולות הביצוע שלהם ואת הביטוי האישי. הקורס חולש על פני מאפייניו השונים של החימר, החל מהשלב הפלסטי ועד לקבלת התוצר המוגמר לאחר שריפתו. באמצעות הקורס, מכינים הסטודנטים תיק עבודות מקצועי אשר יוכל לשמש אותם בדרכם ללימודי המשך.


מתכונת הלימוד


קורס פיסול מטעם מכון אבני נערך במתכונת של כ - 28 מפגשים, הכוללים ארבע שעות שבועיות בשיעורים שמתקיימים אחת לשבוע. ניתן לבחור בין מסלול ערב לבין מסלול בוקר.


נושאי הלימוד

 

 • בין הגבס לחימר
 • תבניות גבס ושימושן
 • קערות וצלחות מחימר
 • עבודות קטנות בחלקים
 • הפיכת דו ממד לתלת ממד
 • סוגים ותהליכים של צביעה קרמית   
 • פיסול חופשי
 • פיסול מודל חי
 • פיסול לפי צילום
 • פיסול לפי תמונה   
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


במכון אבני מתקיימות תכניות לימודי תעודה בענפי האמנות והעיצוב. זהו מוסד לימודים אשר מתפתח ומתחדש ככל שהשנים עוברות, כשהוא מחזיק במוניטין מכובד בכל הנוגע לתחומי העיצוב. סגל המרצים במכון אבני מורכב ממעצבים ואמנים מנוסים ובאמצעותו הסטודנטים נהנים מחוויה לימודית מעשירה ומרתקת בשלל תכניות הלימוד. בין תכניות הלימוד במכון אבני נכללות קורס תקשורת חזותית, קורס עיצוב תעשייתי, קורס עיצוב גרפי, קורס רישום, קורס עיצוב אופנה, קורס אמנות וקורס עיצוב תאורה.

 

תנאי קבלה


על מנת להתקבל אל קורס פיסול קרמי של מכון אבני אין צורך להציג ניסיון קודם. הקורס מבקש לעצמו אנשים קריאטיביים אשר משתוקקים לרכוש ידע וכלים ביצירה קרמית.


תעודה


בוגרי הקורס יזכו לתעודת הסמכה מטעם מכון אבני.


אפשרויות תעסוקה


הבוגרים יוכלו להשתלב במסלולי תעסוקה המתמקדים בפיסול אמנותי. כמו כן, ישנה אפשרות להמשיך ללימודים נוספים בפן הטיפולי אשר משלב בין אמנות לפסיכותרפיה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון אבני לאמנות ועיצוב | לימודי אומנות - לעצב את הדרך שלך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp