קורס עיצוב גרפי במכון אבני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכון אבני - קורס עיצוב גרפי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב גרפי לתעודה - מכון אבני לאמנות

 

מעצבים עתיד מבטיח


מעצבים גרפיים משלבים אמנות וטכנולוגיה כדי להציג רעיונות באמצעות תמונות וליצור פריסה של אתרי אינטרנט ודפים מודפסים. הם עשויים להשתמש במגוון של אלמנטים עיצוביים כדי להשיג אפקטים אמנותיים או דקורטיביים. מעצבים גרפיים עובדים עם טקסט ותמונות. לעתים קרובות הם בוחרים את סוג, גופן, גודל, צבע, אורך השורה של כותרות, הכותרות עצמן והטקסט. מעצבים גרפיים גם צריכים להחליט כיצד התמונות והטקסט ישתלבו בהדפס או בדף אינטרנט וכמה מקום כל אחד מהם יתפוס. באמצעות שימוש בתמונות, טקסט וצבע, מעצבים גרפיים יכולים להפוך נתונים סטטיסטיים לגרפיקה ויזואלית, אשר יכולים להפוך רעיונות מורכבים לנגישים יותר.


עיצוב גרפי הוא מרכיב חיוני וחשוב במכירות ושיווק של מוצרים וסמלי לוגו. לכן, הלומדים עיצוב גרפי, המכונה גם גרפיקה או תקשורת חזותית, לעתים קרובות עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אנשים בפרסום, קידומי מכירות, יחסי ציבור ושיווק. כמו כן, מעצבים מתמחים בקטגוריה מסוימת או בסוג מסוים של לקוח. לדוגמה, חלקם עשויים לבחור ליצור את הגרפיקה המשמשת לאריזה עבור סוגים שונים של מוצרים קמעונאיים, בעוד שאחרים יכולים לעבוד על העיצוב החזותי של ספר או חנות כלשהי. מעצבים גרפיים מוכרחים לשמור על עדכניות עם התוכנות הרלוונטיות ביותר ולהראות בקיאות בטכנולוגיות המחשב כדי להישאר רלבנטיים בתחרות בשוק הרחב של המעצבים הגרפיים.


תכנית הלימודים


קורס עיצוב גרפי שמציע מכון אבני משלב בתוכו את כל הכלים הנדרשים בעבור הסטודנטים בכדי לחקור את המקצוע לעומקו ולרוחבו הן מהפן התיאורטי והן מהפן המעשי. מסלול הלימודים פותח בכדי להכשיר אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה הממוחשבת, על מנת שיוכלו להשתלב בעבודה בשלל המסגרות הקיימות. כמו כן, במסגרת המסלול לומדים הסטודנטים על יסודות העיצוב, מחדדים את הבחנתם בין עיצוב לאמנות ונחשפים לתכונותיהם של אמצעים אמנותיים שונים.


מתכונת הלימוד


קורס עיצוב גרפי מטעם מכון אבני מתקיים במתכונת קורס ערב. המסלול כולל 28 מפגשים המתפרשים על גביי שני סמסטרים. עם סיום הלימודים הסטודנטים מתבקשים להציג פרויקט גמר המכיל את כל החומר הנלמד בקורס.


הלימודים מבוססים על שיעורים עיוניים ומעשיים בכל המקצועות הנלמדים. חלקו המעשי של הקורס מתקיים במעבדת המחשבים שם נמצאים כל התוכנות והאמצעים הדרושים ללימודים. שם הסטודנטים לומדים להשתמש בתוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ועוד.


נושאי הלימוד

 

 • תורת הצבעים
 • איור וציור אנלוגי
 • תולדות האומנות
 • יסודות העיצוב הגרפי
 • יסודות והיסטוריית הדפוס
 • תכונות הקו, הצורה והצבע
 • אפיון עיצוב ממשק משתמש   
 • אינדיזיין
 • פוטושופ
 • טיפוגרפיה
 • אילוסטרייטור
 • צילום דיגיטלי
 • יסודות העימוד   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכון אבני הינו מוסד לימודים שמוסיף להתחדש ולהתפתח בתחום האמנות והעיצוב. מכון זה שומר מוניטין מכובד ומוביל בתחומי העיצוב, כשהוא מחזיק באמתחתו שורה של מרצים בעלי ניסיון בתחומי האמנות והעיצוב.


בשנים האחרונות מכון אבני מוביל מהפיכה בדרכי ההתנהלות ובשיטות הלימוד המקובלות שבו. במוקד המהפכה הזו נמצא הסטודנט לאמנות ולעיצוב. מכון אבני דוגל בהקניית כלים אמנותיים ועיצוביים ברמה הגבוהה ביותר בעבור הסטודנטים שלו, כשהוא מעודד את ההתפתחות האישית תוך שימת דגש על החדש, הניסיוני והנועז.


תנאי קבלה


קורס עיצוב גרפי אינו מותנה ברקע מקצועי קודם. תנאי הסף הינם 12 שנות לימוד כמו גם מעבר ראיון קבלה. במעמד תהליך ההרשמה יזומן המועמד לשיחת היכרות עם נציג המחלקה במסגרתה תיבחנה יכולותיו ומידת נכונותו לתכנית הלימודים.


תעודה


עם סיום הלימודים מוענקת לסטודנטים הבוגרים תעודת הסמכה מטעם מכון אבני במקצוע העיצוב הגרפי.


אפשרויות תעסוקה


מעצבים גרפיים שייכים לשדה עיסוק נדרש ביותר במשק. עם תום הלימודים, הם משולבים בתפקידי מפתח במשרדי גרפיקה ומיתוג, חברות פרסום, חברות המנהלות רשתות, במחלקות עסקיות בחברות הגדולות במשק, בחטיבות פרסום של גופים ציבוריים, בחברות הפקה ואירועים, בתחנות ורשתות טלוויזיה וכמובן בעולם הפקות הדפוס והתקשורת. קיימת אפשרות לעבוד כשכירים אצל מעסיקים או לעבוד כעצמאיים ולספק שירותי עיצוב גרפי במסגרת פרויקטים עם לקוחות שונים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון אבני לאמנות ועיצוב | לימודי אומנות - לעצב את הדרך שלך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp