לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > משכורות > שכר מנהלי רשתות

טבלת שכר מנהל רשת - שכר מנהל רשת מחשוב


מחפש/ת מידע על לימודים? שכר מנהלי רשתות? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
שכר הנדסאים
שכר עורך דין
שכר מורה
משכורת לפי מקצוע
שכר למנהל חשבונות
משכורת תואר ראשון
שכר מהנדסים
שכר בעלי תואר ראשון
שכר עיתונאים
שכר רוקחים
 
 
שכר רואי חשבון
שכר חשמלאי
שכר פסיכולוג
שכר רופא
שכר מנהל שיווק
שכר מנהל עסקים
שכר מנהלי משאבי אנוש
שכר טכנאי מחשבים
שכר מהנדס תוכנה
שכר אדריכלים

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

שכר מנהל רשת - משכורות ניהול רשתות


מנהלי רשתות הם משאב חיוני לכל ארגון, מחברות הייטק גדולות ועד לארגונים קטנים. זהו תפקיד דינמי ומגוון מאוד, שמציע מגוון של אפשרויות תעסוקה ואפיקים רבים לקידום מקצועי ולפיתוח הקריירה. עובדים רבים מתחילים את הדרך בתפקידי מנהלי רשתות מתחילים, תמיכה טכנית או טכנאות ועם צבירת ידע, ניסיון וותק צומחים לתפקידים ניהוליים ובכירים יותר, מה שגם בא לידי ביטוי ברמות השכר.


אופיים השונה והדינמי של התפקידים השונים בענף ניהול הרשתות מתבטא גם ברמות השכר של אותם עובדים. כל תפקיד דורש מן העובדים לבצע משימות שונות, להכיר טכנולוגיות מגוונות ולהתמחות בסביבות עבודה ומערכות הפעלה שונות. לחלק מן התפקידים ניתן להתקבל גם ללא ניסיון קודם, בדרך כלל מדובר בתפקידי תמיכה טכנית, ניהול רשתות בסיסי ו - HELP DESK. עם זאת, בעלי ניסיון קודם בענף הרשתות, או מי שמשלימים הכשרות מקצועיות בתחום, יכולים להתקדם לתפקידים בכירים יותר שמהווים חוליה חשובה בענף טכנולוגיות המידע.

 

שכר מנהל רשת מחשוב - שכר ממוצע מנהל רשת מחשבים


מנהלי רשת המחשוב מעניקים תמיכה מקיפה בעמדות קצה ומשתמשים בארגונים ובמוסדות. בין תחומי האחריות שלהם אפשר למצוא התקנה של רשתות, אחזקה שוטפת שלהן ומתן מענה לתקלות וכשלים. הם אחראיים על ציוד חומרה משלל סוגים וכן על תוכנות שמשמשות לניהול של הרשתות.


אופי התפקיד משתנה בהתאם לסוג הארגון ולגודלו, שכן רשתות מחשבים קיימות בשלל סוגים וטכנולוגיות שבאות להתאים ליעדי החברה ולמטרותיה. בארגונים גדולים ישנם מספר בעלי תפקידים בתחום הרשתות שפועלים יחד במקביל, בהם מנהלי רשתות, מנהלי מערכות, טכנאים ותומכים טכניים. בחברות קטנות יותר שבהם היקף הרשתות מצומצם יותר, ניתן למצוא עובד יחיד שמרכז את כלל הסמכויות ותחומי האחריות הללו.


ישנם כמה אפיקים שמאפשרים להגיע לתחום. ישנם מי שמגיעים לתפקידים בניהול רשת מחשוב דרך השירות הצבאי, במסגרת יחידות חיל התקשוב והקשר. אפשרות נוספת היא ללמוד בקורסים לניהול רשתות ולהשתלב דרכם בחברות ובארגונים בתחום המחשבים ובארגונים עסקיים.

 

תפקיד שכר חודשי נטו 0 - 3 שנות ניסיון שכר חודשי נטו 3 - 5 שנות ניסיון שכר חודשי נטו 5 שנות ניסיון ומעלה
מנהל רשת 9,000 - 15,000 שקלים לחודש 12,000 - 20,000 שקלים לחודש 18,000 - 30,000 שקלים לחודש
מנהל רשת Linux - Unix 9,000 - 16,000 שקלים לחודש 19,000 - 23,000 שקלים לחודש 24,000 - 30,000 שקלים לחודש
מנהל רשת מיקרוסופט 6,000 - 11,000 שקלים לחודש 9,000 - 15,000 שקלים לחודש 12,000 - 20,000 שקלים לחודש
תמיכה טכנית ברשתות - הלפ דסק 6,000 - 8,000 שקלים לחודש 7,000 - 12,000 שקלים לחודש 8,000 - 15,000 שקלים לחודש
מנהל רשתות CCNA 7,000 - 8,000 שקלים לחודש 9,000 - 12,000 שקלים לחודש 15,000 - 20,000 שקלים לחודש
מנהל רשתות חברתיות 8,000 - 11,000 שקלים לחודש 12,000 - 15,000 שקלים לחודש 15,000 - 20,000 שקלים לחודש

 

שימו לב, רמות השכר עשויות להשתנות מעת לעת. המסתמכים על המידע המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

שכר מנהל רשת מתחיל - מנהל רשת שכר התחלתי


מנהלי רשתות מתחילים, שסיימו לאחרונה קורסים מקצועיים בתחום והשתלבו לראשונה בשורות ארגונים וחברות תוכנה, מקבלים לרוב שכר שנע בין 6,000 - 10,000 שקלים, אם כי ניתן למצוא תפקידים שבהם השכר ההתחלתי גבוה יותר.


מנהלי רשת מתחילים עוסקים בתהליכים מגוונים בשורות החברה, כגון ניהול יוזרים, טיפול בתשתיות חומרה וכבלים, הקמה של שרתים ותחזוקתם ומתן מענה מקיף בתמיכה הטכנית לכלל העובדים בחברה.


מנהלי רשתות בוגרי הכשרות וקורסים מוסמכי בתחום מקבלים בדרך כלל משכורות גבוהות יותר מעובדים ללא הכשרה רשמית. בדרך כלל, עובדים שמתמחים ברשתות לינוקס מקבלים שכר מעט גבוה יותר מעובדים במערכות מיקרוסופט.

 


שכר מנהל רשת בכיר


תפקיד מנהל רשת בכיר מוסמך מוענק לעובדים שעוברים בהצלחה מבחנים של חברת מיקרוסופט העולמית להסמכת MCSE. זוהי הסמכה שמתמקדת בתהליכי התכנון, ההקמה והתחזוקה של רשתות מחשבים גדולות בעולם הארגוני, כאשר העובדים הללו נדרשים להביא בחשבון את אופי העבודה בחברה ואת הצמיחה וההתפתחות שלה.


לאחר צבירה של וותק וניסיון עובדים אלה יכולים לקדם את הקריירה ולהגיע לתפקידי ניהול בכירים, כגון מנהלי צוותים. עובדים בכירים אלה לרוב מקבלים שכר שנע בין 17,000 - 22,000 שקלים לחודש. מנהלי צוותים ברשתות לינוקס מקבלים שכר גבוה יותר שנע בין 30,000 - 32,000 ךעובדים עם ניסיון של מעל חמש שנים.


מנהל רשת מיקרוסופט שכר


חברת מיקרוסופט עורכת מספר הכשרות שמי שעוברים אותן בהצלחה זכאים לקבל הסמכות לניהול רשתות. בין ההסמכות הללו אפשר למצוא את הסמכת MCSE והסמכת MCSA. הסמכות אלה מעידות כי העובדים בקיאים בתפעול שוטף של מערכות חברת "חלונות" ומכירים את תהליכי העבודה עם שרתי החברה.


שכר מנהל רשת לינוקס


מנהלי רשת לינוקס נדרשים להבין במגוון של סביבות עבודה וכלים וכן עליהם לשלוט בשפות תכנות שונות כגון פייתון ו - bash לצד שפות נוספות. העובדים בתפקיד זה נדרשים גם להבין בתחום אבטחת המידע ברשתות שבאחריותם. מערכות לינוקס צוברות תאוצה בעולם הארגוני וכך הביקוש למנהלי רשת לינוקס גובר לאחרונה, מה שבא לידי ביטוי גם ברמות השכר של אותם עובדים שלרוב גבוה משכר של מנהלי רשת בסביבת מיקרוסופט.


שכר מנהל רשתות תקשורת


חברת מיקרוסופט מגדירה את הסמכת MCSA ל למנהלי רשתות תקשורת בסביבת חלונות. עובדי ניהול רשתות תקשורת עוסקים בשלל היבטים של הרשתות ובין היתר עוסקים בהקמה ותפעול של שרתים כגון שרתי אינטרנט ושרתי קבצים.


אופיו של התפקיד משתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות בעקבות תמורות שעוברות על ענף ה - IT (טכנולוגיות המידע) באופן כללי. בין היתר, טכנולוגיות מחשוב הענן הופכות למרכיב דומיננטי בחברות עסקיות, מה שמצריך ממנהלי הרשתות לשכלל ולהרחיב את הכלים והידע שברשותם כדי להישאר רלבנטיים בשוק.

 


שכר מנהל רשת ואבטחת מידע


לצד הפיתוח האינטנסיבי של רשתות אינטרנט והנגשת המידע, עולה גם הצורך להגן על האינפורמציה הזו מפני תקיפות ופגיעות. מנהלי רשתות שמומחים גם באבטחת מידע יכולים לסייע לארגונים שלהם להתמודד עם פשיעת סייבר וכן עם תופעות כגון ריגול תעשייתי. התפקיד דורש מנעד רחב למדיי של מיומנויות, לרבות ניהול הרשתות והתשתיות והבנה באבטחת מידע ואף בתהליכים ומושגים מתחום ההאקינג. האחריות הרבה שמוטלת על בעלי תפקידים אלה מביאה גם לרמות שכר גבוהות יותר משל מנהלי רשת מתחילים, במיוחד כאשר המנהלים הם בעלי הסמכות רשמיות של חברת מיקרוסופט.


שכר מנהל רשתות חברתיות


ניהול רשתות חברתיות הוא תפקיד שאינו משתייך לענפי הסיסטם והתשתיות ומשיק לתחום השיווק האינטרנטי. לעומת מנהלי רשתות שאחראיים על תשתיות חומרה ותוכנה של ארגונים, מנהלי רשתות חברתיות מתמקדים בניהו הקמפיינים השיווקיים של אותם ארגונים, שחיוניים להצלחתם ולצמיחתם.


שוק האונליין הישראלי מתפתח וחברות ישראליות זוכות להצלחה רבה גם מעבר לים, כמו למשל חברת WIX המקומית שחווה הצלחה גדולה בחו"ל. נוסף על כך ארגונים עסקיים מקדישים משאבים רבים יותר לשיווק הדיגיטלי של השירותים והמוצרים שלהן. כל המגמות הללו ותהליכים נוספים יוצרים ביקוש רב יותר ויותר למנהלי מדיה חברתית. השכר במשק בענפי המדיה החברתית עולה בשנים האחרונות וכך גם שכרם של מנהלי רשתות חברתיות.


קורס מנהל רשת שכר


כאמור מנהלי רשת אינם בהכרח נדרשים לתואר ראשון כדי להשתלב בתפקידים בתחום, לפחות לא בשלבים ההתחלתיים של התפקיד. יחד עם זאת, עובדים רבים משתלבים בענף לאחר השלמה של קורסים ייעודיים בתחום הרשתות. קורסים אלה מעגנים סטנדרט עבודה שמתוות חברות בעולם התוכנה, כגון מיקרוסופט, לינוקס או סיסקו. לבוגרים שעומדים במבחנים החיצוניים שעורכות החברות הללו ניתנות דיפלומות בין לאומיות שמאפשרות להם לעבוד עם חברות בארץ ובעולם בתחום הרשתות. משום כך, חברות רבות מעדיפות לשלב בשורותיהן עובדים שהם בוגרי הכשרות מקצועיות בתחום ניהול הרשתות, שמחזיקים בדיפלומה שמעידה על שליטה בתחום ועל רמת היכרות גבוהה עם טכנולוגיות עדכניות.


ישנם מספר קורסים שבהם ניתן לקבל הכשרה בתחום ניהול הרשת. בין המסלולים הללו אפשר למצוא קורס CCNA שמכשיר לניהול תשתיות חברת סיסקו, קורס MCSA וקורס MCSE לניהול רשתות של חברת מיקרוסופט, קורס ניהול רשתות לינוקס והכשרות נוספות. בוגרי הקורסים הללו יכולים להמשיך לפתח את הכשרתם דרך קורסים מקצועיים נוספים בתחומים כגון סיסטם, אבטחת מידע, חומרה ותוכנה.

 

 

רוצה לדעת יותר על שכר מנהלי רשתות? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודים בתחום
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד שכר מנהלי רשתות

המכללה הטכנולוגית באר שבע - קורס מבואות הגנת סייבר וניהול רשתות מכללת iNT (לשעבר מכללת נס) - קורס ניהול רשתות מחשבים ותקשורת MCSA ו- CCNA
עמל הישגים - קורס שיווק ברשתות חברתיות הבצפר - קורס שיווק ברשתות חברתיות, פייסבוק
מכללת אומגה - קורס מנהל רשתות מחשבים MCSA מכון לומדה - קורס טכנאי מחשבים PC ורשתות תקשורת לחרדים
מכללת גליל מערבי - קורס ניהול רשתות MCITP See Security - קורס ניהול רשתות ויישום אבטחת מידע
מכללת מעוף - קורס MCITP/MCSE מהנדס רשתות תקשורת מכללת נשיא טכנולוגיות - קורס ניהול רשתות
מכללת NDI TECH - קורס עובדים ומעבידים ברשתות חברתיות מכללת חיפהטק - קורס טכנאי PC ורשתות תקשורת
מכללת סלע דעת - קורס CCNA אוניברסיטת תל אביב - קורס שיווק ברשתות חברתיות למנהלים
המכללה למינהל - קורס MCSE ניהול רשתות המכללה האזורית צפת - קורס CCNA ניהול רשתות
מ.ט.י גליל מערבי וקריות - קורס שיווק באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות המכללה הטכנולוגית באר שבע - קורס ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, ניהול מדיה חברתית
המכללה הטכנולוגית רופין - קורס שיווק ברשתות חברתיות המכללה הטכנולוגית תל-חי - קורס טכנאי מחשבים PC ורשתות תקשורת
ג'ון ברייס הדרכה - קורס CCNA רשתות תקשורת ג'ון ברייס הדרכה - קורס CCNP ניהול רשתות תקשורת
See Security - קורס מיישמי אבטחת מידע למנהלי רשתות מכללת מעוף - קורס טכנאי מחשבים PC ורשתות תקשורת
מכללת רמת גן - קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת מכללת מדיאטק הייטק - קורס טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת
מכללת עתיד - קורס CCNA | מנהל רשתות סיסקו המכללה האקדמית ספיר - קורס CCNA
מכללת נשיא טכנולוגיות - קורס CCNA מכללת רמת גן - קורס MCSA ניהול שרתים
       
כל המסלולים


 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
כמה מרוויחים במקצוע המזכירות בישראל?
כמה באמת מרוויח מעצב שיער בישראל?
כמה באמת מרוויח לוביסט בישראל?
כמה מרוויח מנהל מחסן בישראל?
כמה מרוויח מאפר/ת בישראל?
עוד מאמרים
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודים בתחום?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד משכורות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר בתחום הריקוד לתלמידי תיכון (לפני 1 שעות, 28 דקות)
תואר בתחום הריקוד לתלמידי כיתה יא (לפני 2 ימים, 5 שעות, 49 דקות)
תואר ראשון דרך אפיק מעבר (לפני 2 ימים, 20 שעות, 36 דקות)
אפיק מעבר - לימודי תואר ראשון (לפני 2 ימים, 20 שעות, 56 דקות)
לימודי פוליטיקה וממשל (לפני 2 ימים, 21 שעות, 9 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD