הסבת אקדמאים לתכנות full stack באינפיניטי לאבס

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אינפיניטי - הסבת אקדמאים לתכנות פול סטאק.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול הסבת אקדמאים לפיתוח פול סטאק באינפיניטי לאבס - open full stack lab


לפתח את הכלים לעולם הפיתוח


מפתחי פול סטאק הופכים להיות משאב נחוץ יותר ויותר בתעשייה והביקוש אליהם גדל באופן ניכר. מפתחים אלה הם אנשי תוכנה שמתמחים בכל שלבי הפיתוח, מפיתוח לצד הלקוח ועד פיתוח לצד השרת. כדי לבצע את תפקידם באופן יעיל ואיכותי הם צריכים להכיר מגוון רחב של שפות תכנות ולשלוט בטכנולוגיות העדכנית ביותר בשוק. היכרות עם כלים אלה מאפשרת למפתחים להציע פתרונות מתקדמים יותר ולפתח רעיונות יצירתיים ומקיפים יותר, שנחוצים בתעשייה הדינמית של היום.


אקדמאים מצטיינים שמעוניינים לפתוח את הדלת לתפקידים מבוקשים בעולם ההייטק יכולים ללמוד במסלול פיתוח פול סטאק של אינפיניטי לאבס. חברת אינפיניטי לאבס מפעילה מסלול להסבת אקדמאים לתכנות, שבו אפשר להכיר מתודולוגיות פיתוח מתקדמות וגם לתרגל אותן בפועל וכך לצבור ניסיון פרקטי שחשוב בתעשייה היום. שיטת הלימוד של החברה מסייעת למשתתפים לפתח כישורי תכנות מתקדמים וראייה מערכתית לצד יכולות עבודה בצוות ועבודה עצמאית. המסלול מקנה לתלמידיו ניסיון וכלים שמשתווים לאלה של מהנדסי פיתוח בעלי שנתיים עד חמש שנות ניסיון בתעשייה, תוך פרק זמן קצר יחסית ומתכונת אינטנסיבית. בפני הבוגרים נפתחות שלל אפשרויות לתעסוקה בהייטק כמפתחי פול סטאק, הם יכולים להשתלב בחברות תוכנה, בארגונים עסקיים ובסטארט אפים. עם צבירת וותק וניסיון בתפקיד הם יכולים להתקדם גם לתפקידים ניהוליים מגוונים.


תכנית הלימודים


בתחילת הקורס המשתתפים מתוודעים ליסודות בעולם התכנות ומכירים פרדיגמות שונות לפיתוח תוכנה. הם לומדים על גישות שונות לתכנות ובוחנים את מחזור החיים של מוצרי תוכנה ויישומים. לאחר מכן, הם לומדים כלים מתקדמים בפיתוח שבהם עושים שימוש מפתחי פול סטאק בתעשייה ומכירים סביבות פיתוח מקובלות שונות. הם עוסקים בפיתוח לצד הלקוח ובפיתוח לצד השרת וגם מכירים סוגיות בפיתוח יישומי מובייל. נוסף על כך, הקורס חושף את המשתתפים למגוון של שפות תכנות, לרבות שפת C, שפת פייתון, שפת HTML5, שפת ג'אווה, שפת SQL, שפת XML, שפת JavaScript ושפות נוספות.


מתכונת הלימוד


היקפה של ההכשרה הוא כשבעה חודשים (28 שבועות). היא משלבת מגוון של תרגולים מעשיים לצד לימוד עיוני, המסלול נערך בליווי של מנטורים ובכירים מתעשיית ההייטק שמאפשרים למשתתפים לרכוש ניסיון מעשי בפיתוח ולהכיר מקרוב תהליכי עבודה בהייטק.


ההכשרה היא מסובסדת ונערכת על חשבון החברה. משתתפים מצטיינים יכולים לקבל מלגות לימוד חודשיות מטעם החברה.


נושאי הלימוד


לאורך מסלול ההסבה נלמדים מגוון של נושאים ובהם גם התחומים הבאים:

 

  • תכנות בשפת C
  • יסודות UI
  • פיתוח לצד השרת
  • סביבות פיתוח
  • פיתוח תוכנה אג'ילי
  • פיתוח למובייל
  • שפת התכנות פייתון
  • פרדיגמות פיתוח    
  • פרקטיקות בהנדסת תוכנה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


חברת אינפיניטי לאבס (Infinity labs) עורכת תכניות להסבת אקדמאים להייטק, ששמות דגש על טכנולוגיות חדשות ותהליכים עדכניים ומבוקשים בתעשייה. נוסף על התכנית להכשרת מפתחי פול סטאק, ניתן ללמוד גם בקורס פיתוח R&D. מסלולי הלימוד של החברה מתמקדים בין היתר בענפים כגון מובייל, ביג דאטה וטכנולוגיות קוד פתוח שיש להם דרישה רבה בחברות הייטק.


מטרת תכניות ההסבה היא לאפשר לאקדמאים מצטיינים במיוחד לרכוש את הידע והכלים שנחוצים להשתלבות במשרות מבוקשות בעולם ההייטק, בחברות תוכנה ובסטארט אפים ולסייע להם להגיע למשרות שבהן יש צורך בניסיון קודם. מסלולי ההסבה מקנים לבוגרים ניסיון פרקטי בפיתוח שיכול להוות יתרון מול מועמדים אחרים בתעשייה. באינפיניטי לאבס פועלת גם תכנית סיירות התכנות של רשות החדשנות בישראל, יוזמה ארצית ששואפת להכשיר מתכנתים להתמודדות עם מחסור באנשי תוכנה בשוק הישראלי. החברה מפעילה שתי שלוחות, האחת ברמת גן והשנייה בטירת הכרמל.


תנאי קבלה


תכנית הסבת האקדמאים מתאימה לבוגרים מצטיינים של לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה ומקצועות המדעים המדויקים, שברשותם ציון גבוה בפסיכומטרי. במסגרת תהליך הקבלה למסלול המועמדים צריכים להגיש קורות חיים, כאשר מתאימים מוזמנים ליום התאמה שבו מתקיימים מבחני מיון וראיונות שבוחנים את ההתאמה לעולם ההייטק.


לאחר סיום ההכשרה


כחודש לפני סיום המסלול המשתתפים לוקחים חלק בסדרה של ראיונות מול מנהלי פיתוח מחברות הייטק מובילות. ראיונות אלה קובעים את מקום התעסוקה שבו הם יכולים להשתלב לאחר תום ההכשרה. הבוגרים משתלבים בתפקידים שונים בליבת הפיתוח של חברות ההייטק.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: infinity labs - הסבת אקדמאים להייטק

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp