אינפיניטי לאבס - infinity labs R&D

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אינפיניטי לאבס.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


אינפיניטי לאבס - הסבות אקדמאים להייטק


Infinity labs R&D היא חברת פיתוח ומחקר שמפעילה תכנית הכשרה להייטק. חברת אינפיניטי לאבס פועלת מבית חברת מטריקס, חברת IT גדולה שבה עובדים היום אלפי עובדים בישראל ובעולם. לחברה שתי שלוחות, אחת ברמת גן והשנייה בטירת הכרמל.


תכניות הסבת האקדמאים של החברה מתאימות לבוגרים מצטיינים של לימודי מדעים מדויקים, לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה ולימודים בפקולטות נוספות שאין ברשתם רקע מעשי קודם בתכנות, שמעוניינים לרכוש את הידע הפרקטי הנחוץ להשתלבות בתפקידי פיתוח והנדסה בעולם ההייטק. התכניות מקנות למשתתפים יתרון בשוק התחרותי והדינמי של היום והן מתעדכנות בהתאם לפיתוחים ולחידושים האחרונים בתעשייה.


בחברה סבורים שכדי להשתלב בהצלחה בשוק ההייטק של היום יש צורך במיומנויות ניהול מדויקות, בהבנה של תהליכים באופן מעמיק ובראייה מערכתית, שאותם מחפשים המעסיקים. לאחר תום ההכשרות, הבוגרים מחזיקים בסל כלים שיכול לסייע להם בתחום ההייטק, לרבות יכולות פיתוח תוכנה, כישורי ראיית מערכתית וכן מיומנויות לעבודת צוות ולעבודה עצמאית, שיכולים כולם לייחד את הבוגרים מול מועמדים אחרים. הם מכירים את הטכנולוגיות החדישות ביותר ולומדים לפתח פתרונות יעילים במהירות ובאופן יצירתי.


החברה מתמקדת במגוון תהליכים והיבטים של עולם ההייטק שיש להם ביקוש בתעשייה של היום. הין היתר תכניות ההסבה עוסקים בנושאים כגון ביג דאטה, פיתוח מובייל, פיתוח Embedded RT, פיתוח פול סטאק וטכנולוגיות קוד פתוח.


ההכשרות המקצועיות מתקיימות על חשבון החברה, כאשר הבוגרים משובצים למשרות מובילות בהייטק בשורות החברה ובארגוני הייטק נוספים. כמו כן, החברה מעניקה מלגות לימוד לסטודנטים מצטיינים במיוחד במהלך הקורסים.

 

צוות ההוראה של החברה כולל מגוון של מומחים בעלי ניסיון בהייטק. ביניהם אפשר למצוא מהנדסי תוכנה, מנהלי צוותי פיתוח תוכנה, מפתחי אפליקציות מובייל, מנהלי צוותי בסטארט אפים, מנהלי מוצר בהייטק ורבים נוספים. הם מעבירים מן הידע והניסיון שברשותם אל הסטודנטים ומסייעים להם במהלך ההכשרה וגם לאחריה.


חברת אינפיניטי מספקת למשתתפיה ליווי וסיוע לכל אורך תהליך ההכשרה וההשתלבות בהייטק, ההכשרות השונות כוללות מספר

שלבים שמטרתם לתת מענה לצורכים של אקדמאים שמעוניינים לערוך הסבה להייטק ולהשתלב במשרות מובילות. תחילה מתקיים שלב התאמה שבמסגרתו המועמדים מגישים מועמדות בצירוף קורות חיים ומי שנמצאים מתאימים מוזמנים ליום התאמה, שבו בוחנים את ההתאמה הכללית לתפקידים שונים בעולם ההייטק.


לאחר מכן מתחילים במסלול ההכשרה עצמו. המסלולים מתקיימים בתכנית אינטנסיבית שאורכה הוא כ - 28 שבועות. המסלולים מתקיימים בליווי של אנשי מקצוע ומנטורים מן התעשייה. המסלול מעניק הכשרה מקיפה למשתתפים ומספק להם ידע תיאורטי לצד מיומנויות מעשיות בפיתוח תוכנה.

 

כחודש לפני השלמת ההכשרה, החברה מסייעת לסטודנטים ועורכת סדרה של ראיונות מול מנהלי פיתוח בחברות הייטק מובילות בשוק, שדרכן הסטודנטים יכולים לפתוח דלת לקריירה בה ישתלבו בתום ההכשרה. לאחר מעבר תהליך השיבוץ. ניתן להשתלב בתחום הפיתוח בעזרת הידע והכלים המעשיים שברשות המשתתפים. הם יכולים לפעול הליבת הפיתוח של חברות וסטארט אפים מובילים, בהתאם לתחום ולתפקיד שהם מקבלים.


נוסף על תכניות ההסבה, החברה מנוסה בפיתוח של פרויקטים בתוכנה עבור בדיקת התכנות של טכנולוגיות חדשניות ולגיבוש תכנית פיתוח עבור חברות וסטארט אפים. היא משתפת את מאגר הידע הטכנולוגי שברשותה עם לקוחותיה, כדי לסייע לקדם אנשי הייטק מצטיינים ולעודד סטארט אפים ומיזמי תוכנה מבטיחים.


חברת אינפיניטי לאבס נמנית בין הזוכים במכרז להפעלת סיירות תכנות מטעם רשות החדשנות בישראל. זהו מיזם ששואף להתמודד עם מחסור של אלפי מתכנתים ואנשי פיתוח בתחום ההייטק הישראלי, דרך הפעלה של תכניות להסבת אקדמאים לתכנות. מסלולים אינטנסיביים אלה מתקיימים בסבסוד מלא והם מותאמים לצורכים של תעשיית ההייטק הישראלית היום, במטרה למלא את המחסור במתכנתים ולסייע למשתתפים להשתלב בקריירה מבוקשת. תכניות אלה גם שואפות להכשיר את הבוגרים בשכר גבוה ולהכווין אותם לעבר מסלולי תעסוקה שמאפשרים קידום והתפתחות בהמשך הדרך, לאחר צבירה של ניסיון מקצועי וותק בתפקיד.

 

מסלולי לימוד


אינפיניטי לאבס עורכים שני מסלולי הסבה להייטק, שמתאימים לאקדמאים ממגוון ענפים במדעים המדויקים ובהנדסה. המסלולים שעורכת החברה שמים דגש על מחקר, אתגר, התנסות מעשית, יישום פרקטי של החומר הנלמד, בדיקה ושיפור מתמיד של המיומנויות הנדרשות בהייטק, כדי להכשיר אנשי פיתוח איכותיים, יצירתיים ויעילים. שיטת הלימוד של החברה שואפת לספק חלופה למהנדסי פיתוח עם ניסיון של 2 - 5 שנות ניסיון והיא מסייעת לבוגרים להפיק תוצרים כבר לאחר תום ההכשרה האינטנסיבית.
מסלולי הלימוד שמים דגש על התנסות מעשית והם משלבים מגוון של תרגולים פרקטיים שמדמים מצבים מן התעשייה. בעזרת הפרויקטים המעשיים שעורכים בזמן ההכשרה ניתן לצבור ניסיון מעשי בפיתוח ולהכיר מקרוב את תחומי האחריות של עובדים בהייטק.


המסלולים שמתקיימים בחברת אינפיניטי לאבס כוללים:


מסלול Open R&D lab


המסלול מעניק מגוון של כלים להכשרת מפתחים, אשר מתאימים לדרישות של תעשיית ההייטק. בחברה סבורים כי כדי להכשיר מפתחים איכותיים ויעילים, שיכולים להתמודד בהצלחה עם כל אתגר, יש לפתח אצל המשתתפים מיומנויות חשיבה יצירתית, פתרון מתקדם של בעיות והבנה מעמיקה של מתודולוגיות אקטואליות ומוכרות בשוק. בין היתר, המשתתפים לומדים בהרחבה על פרדיגמות פיתוח ועל מחזור חיי התוכנה, דנים בפיתוח embedded RT ובוחנים סביבות פיתוח שונות כגון חלונות של מיקרוסופט, לינוקס, מערכות אנדרואיד, iOS, דוט נט וסביבות נוספות.


כמו כן, הם מתוודעים למתודולוגיות פיתוח מתקדמות שבהן משתמשים מפתחים בענפים שונם בהייטק. הם רוכשים גם שליטה בכמה שפות תכנות בהן שפת C, שפת C++, שפת bash וכן שפות כגון ג'אווה ופייתון. הם עוסקים גם בפיתוח המשלב מספר שפות. כל הכלים הללו יחד באים לספק למשתתפים ארגז כלים עדכני ומתקדם שיכול לסייע להם בהשתלבותם בתפקידי מפתחים מגוונים בהייטק.

 

מסלול open full stack lab


מסלול זה מעניק למשתתפיו את כל הכלים הנדרשים למפתחי פול סטאק היום. פול סטאק (full stack) היא שיטת פיתוח חדשה באופן יחסי ששמה דגש על שליטה במכוון הכלים שנחוצים לאורך תהליך הפיתוח של מוצרי תוכנה, הן לצד הלקוח והן לצד השרת. מפתחי פול סטאק עוסקים בין היתר בתכנון ועיצוב, בכתיבת הקוד ובביקורת על המוצרים המוגמרים שכוללים תוכנות, אפליקציות ווב ויישומי מובייל. מפתחי פול סטאק נדרשים לשלוט במגוון של טכנולוגיות וכלים מתקדמים ובתכנית הכשרה זו שואפים להעניק למשתתפים את מכלול המיומנויות הללו ולסייע להם בדרכם לאחד התפקידים המבוקשים בחברות הייטק היום.


לאורך הקורס נלמדים תהליכים מתקדמים בפיתוח תוכנה כדי שאלה מקובלים היום בתעשייה. בתחילת הכשרה, המשתתפים לומדים על סוגיות יסוד במבנה נתונים, באלגוריתמים, בהנדסת תוכנה ובמחזור חיים של תוכנות ויישומים, לצד היכרות עם עולם התכנות. הם רוכשים גם ידע בסיסי בתחום ה - UI ו - UX ולומדים לעצב אתרים רספונסיביים.


לאחר מכן, ממשיכים ולומדים בהרחבה על מתודולוגיות פיתוח. נלמדות טכניקות פיתוח לצד השרת וכמו כן שיטות לפיתוח היברידי של אפליקציות מובייל. נוסף על כך, הם מכירים מגוון רחב של שפות תכנות ולומדים גם כיצד לשלב ביניהן במהלך פרויקטים. בין השפות הנלמדות אפשר למנות את שפת C, שפת SQL, שפת ג'אווה, שפת פייתון, javascript, אנגולר, HTML5, CSS3, XML, רובי, PHP ושפת C#. מגוון שפות אלה עונות על צורכי התעשייה ומתאימות לדרישות העדכניות של חברות הייטק.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,744 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,563 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים929 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן