רוצה פרטים על קורס אבטחת מידע בירושלים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אבטחת מידע וסייבר בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אבטחת מידע בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי אבטחת מידע בירושלים


מחפשים קורס אבטחת מידע בירושלים ובסביבה?


מערכות המידע של ארגונים עסקיים כוללות מידע רגיש רב, מנתוני חשבונות של לקוחות ועד לסודות חברה שמורים, שהצלחתו של הארגון תלויה בהם. מתקפות סייבר ואיומים וירטואליים הופכים נפוצים יותר ויותר, ואלה יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לחברות. מסיבה זו עולה החשיבות של תחום אבטחת המידע, כאשר היום כל ארגון גדול ועסק שואפים לשמור על המידע שלהם ולהגן עליו מפני חדירות וניסיונות לפגיעה מקוונת. טכנולוגיות אבטחת המידע והסייבר הולכות ומשתכללות כל העת, כאשר יש צורך להתאים את הפתרונות החדשניים ביותר כדי לעמוד בקצב המהיר של השוק ולספק את המענה הבטוח והמקצועי ביותר לארגון.


המתגוררים בירושלים ובסביבה המעוניינים להשתלב באחד התחומים המבוקשים בעולם ההייטק יכולים ללמוד בקורס אבטחת מידע. תכניות אלה יכולות להתאים גם למי שמתגוררים באזורים אחרים בארץ, שברצונם ללמוד ולעבוד בירושלים.

 

הקורסים מתקיימים במגוון של מוסדות לימוד בעיר, והם מאפשרים לרכוש את הידע והכלים הנדרשים להשתלבות בתחום ההגנה על המידע הארגוני. חלק מן המוסדות מציעים קורסים שמתאימים לחסרי ניסיון בתחום הסייבר והמחשבים ואילו הכשרות אחרות מתאימות לעובדים מנוסים בתחום המחשבים שמעוניינים לקדם את הקריירה. חלק מן המוסדות עורכים קורסים הממוקדים בתחום הסייבר וההגנה מפני מתקפות מקוונות. מרבית הקורסים משלבים במהלכם תרגולים מעשיים וסימולציות דרכם אפשר להכיר מקרוב את תהליכי העבודה בתחום אבטחת המידע ולצבור ניסיון לקראת ההשתלבות בתעשייה. עובדים בתחום אבטחת המידע הם מבוקשים ביותר בעולם ההייטק ושירותיהם נחוצים גם בארגונים עסקיים שונים במגזר הציבורי והפרטי, שזקוקים להגנה על המידע יקר הערך שלהם ולהתמודדות מוצלחת עם תקיפות מצד גורמים עוינים, אשר הולכות ומתרבות בשנים האחרונות.

 


מוסדות הלימוד

 

האקריו HACKERU

 

במהלך קורס סייבר ואבטחת מידע של HACKERU, לומדים המשתתפים תכנים מעודכנים ורלוונטיים. בין התכנים הללו נכללים לינוקס, מערך התקפה והגנה, Cisco, Pen Test, SOC-SIEM ועוד. נוסף על כך, מקבלים המשתתפים הכנה למבחני CCENT ו - CIEH. ישנה התמקדות פרקטית בנושאים הנלמדים. הקורס נפרש על פני 540 שעות, הכוללות שלב מיון שאורכו 20 שעות. קיים מסלול בוקר שאורכו 7 חודשים וכן מסלול ערב שאורכו 14 חודשים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון (מלבד בשלוחת באר שבע).

 

עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך


קמפוס ירושלים של עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך מציע קורס אבטחת מידע TCSA להסמכת Technion Certified Security Administrators. מסלול זה מכין את התלמידים לקבלה של שלוש הסמכות בין לאומיות בעזרתן הם יכולים להשתלב כאנשי אבטחת מידע וכן כמנהלי רשתות ואנשי תקשורת מחשבים. במהלך התכנית המשתתפים מכירים את כל שכבות המידע ברשתות תקשורת כגון שרתים של מיקרוסופט, ציוד של חברת סיסקו, ציוד של חברת צ'ק פוינט ופתרונות של חברת Websense. כך הם לומדים בהרחבה על פתרונות להגנה על מידע ולמניעת זליגתו בארגונים גדולים. בסיומו של כל אחד מן המודלים בקורס המשתתפים ניגשים למבחנים בין לאומיים לקבלה של הסמכות בין לאומיות - MCSA, CCNA ו - CCSA. קורס זה נפרש על פני כ - 275 שעות לימוד, אורכו הוא כ - 8 חודשים והוא מחולק ל - 55 מפגשים. אלה נערכים פעמיים בשבוע.


בקמפוס נערכים קורסים נוספים בתחום המחשבים והתוכנה. בין הקורסים הללו נכללים קורס בדיקות תוכנה, וקורס להכרת תוכנת אוטוקאד להדמיה. נוסף על כך, אפשר ללמוד בקורסים כגון קורס שיווק דיגיטלי, קורס ניהול פרויקטים, קורס פיתוח מנהלים, קורס יזמות נדל"ן, קורס שמאות מקרקעין, קורס קריאת תכניות בנייה ועוד שלל תכניות לימוד שבאות לסייע לתלמידים להשתלב בתפקידים מבוקשים במשק.


ג'ון ברייס הדרכה


ג'ון ברייס הדרכה מפעילים שלוחה בעיר ירושלים, בה נערכים קורסים רבים ושונים בתחומי ההייטק והמחשבים. במכללה זו אפשר ללמוד בקורס מומחי אבטחת מידע CSI (Cyber Security Intelligence), זהו קורס שמעניק ידע פרקטי רב בתחום הסייבר ואבטחת המידע, הוא שם דגש על הכשרת מומחים Hands On, שהם בעלי ניסיון מעשי רב. לאורך הקורס מכירים טכנולוגיות שונות לאבטחת מידע ולומדים לבצע אימות והצפנה. כמו כן, נלמדת שפת התכנות פייתון וכן סביבת העבודה בלינוקס. דרך הידע הנרכש בקורס המשתתפים יכולים לאסוף נתונים, לזהות תקיפות בזמן אמת ולהתמודד עם נקודות תורפה לצורכי התקפה והגנה כאחד. היקף הקורס כ - 490 שעות, כ - 200 מתוכן מוקדשות לביצוע של פרויקט מסכם.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בקורס מגון סייבר ואבטחת מידע, בו לומדים להגן על רשתות ומערכות ארגוניות. קורס זה חושף לתהליכי ההתמודדות עם מתקפות סייבר מהצד המגן והתוקף כאחד והוא מקנה ידע לגבי אתגרים טכניים בתחום אבטחת המידע. במהלך הקורס מתוודעים לשלל פרוטוקולים בתקשורת ולומדים לשלוט בהרצה של תוכנות שונות. הקורס כולל כ - 620 שעות מהם כ - 200 שעות הן לתרגול עצמי של החומר הנלמד. התכנית מתקיימת במתכונת קורס ערב. מתקיימות סימולציות והדרכות שונות כדי לסייע למשתתפים להטמיע את המיומנויות הנלמדות בהגנת המידע. בג'ון ברייס הדרכה נערכות שלל הכשרות נוספות בעולם ההייטק והמחשבים, בהם קורס בדיקות תוכנה QA, קורס מהנדסי מערכות לינוקס, קורס מומחי בדיקות אוטומטיות, קורס מתכנתי פול סטאק, קורס ניהול רשתות MCSA, קורס CCNA, קורס קידום אתרים, קורס פיתוח אפליקציות מובייל לאנדרואיד, קורס ניהול קמפיינים ממומנים ועוד שלל הכשרות.


המכללה למינהל


למכללה למינהל שלוחות ברחבי הארץ, ביניהן גם שלוחה בירושלים. במכללה למינהל נערך קורס מיישמי הגנת סייבר, אשר מעניק למשתתפיו ידע מקיף באבטחת מידע ובהגנה על רשתות ומערכות מחשבים. במהלך הקורס לומדים לנתח שלל תקיפות בזמן אמת ולהגן בהתאם על הנכסים הארגוניים. הם מתוודעים למתודולוגיות הגנה מפני מתקפות וגניבת נתונים ומכירים את הסביבה הטכנולוגית המתקדמת ואת מערכות ההפעלה ובסיסי הנתונים בהם הם נדרשים לעבוד.


היקפה של ההכשרה כ - 200 שעות אקדמיות, היא כוללת התנסות מעשית מרובה שמאפשרת לתלמידים לצבור ניסיון פרקטי בתהליכי הגנת המידע. הם מתנסים בעבודה עם מכשירים של מספר חברות, בהן סיסקו, צ'ק פוינט ומערכות סלולריות ומנתחים אירועים בזמן אמת. במכללה נערכות הכשרות בעוד שלל ענפים בעולם המחשבים, בהן קורס תחזוקת מחשבים אישיים, קורס ניהול רשתות MCSE, קורס מנהלי תקשורת סיסקו CCNA, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס יישומי מחשב אופיס, קורס גרפיקה ועיצוב אתרי אינטרנט ועוד. אפשר ללוד גם בקורסי בענפים כגון חשבונאות, תעשייה, רכב, ניהול, מזכירות וכן בתכניות ללימודי הנדסאים.

 

עולם הסייבר - Cyber World


חברת עולם הסייבר עורכת קורסים בעיר ירושלים בתחומי שחזור המידע ובדיקות הריגול. קורסים אלה מתאימים לבעלי זיקה לתחום המחשבים ובעלי שליטה טובה באנגלית, שברצונם להכיר מקרוב מגוון פתרונות מתקדמים בעולם הסייבר, לצורך פיתוח קריירה או יצירת הכנסה נוספת.


הקורסים הנערכים בחברה זו כוללים בין היתר קורס בדיקות ריגול בסלולר, שבו מכירים יישומים לאיתור של תוכנות ריגול והאזנה המותקנות במכשירי מובייל; קורס שחזור מידע בסלולר שבו ניתן ללמוד על שירותי שחזור נתונים אבודים במכשירים סלולריים; קורס מובייל פורנסיקס הכולל לימוד של כלים פורנזיים למכשירי סלולר מסוג אנדרואיד ו - iOS; קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט; קורס שחזור מידע ממחשבים וממדיה דיגיטלית - מסלול המקיף שלל פתרונות לשחזור מידע אבוד ממחשבים, כרטיסי זיכרון, מדיה חיצונית ומחשבים; ועוד.

 

 


קורסים לציבור הדתי והחרדי


מכון לומדה


מכון לומדה הוא מרכז להכשרה מקצועית לציבור החרדי. במוסד זה ניתן למצוא קורס אבטחת מידע שמותאם במיוחד לגברים חרדים, קורס מוסמך מבדקי חדירה בסייבר - Cyber Penetration Testing Specialist. קורס זה בא להכשיר מנהלי רשתות בתחום תקיפת הסייבר ולהעניק להם התמחות בבדיקות חדירה. מסלול זה מתאים למנהלי רשתות מנוסים בעלי הסמכת MCSA שמעוניינים להתמחות בתחום אבטחת המידע וההאקינג, כדי להרחיב את היצע השירותים שהם מעניקים לארגונים. קורס זה כולל מגוון של מודלים שמתאימים לקציני אבטחה ומאפשרים להם לקבל החלטות חשובות בשיקול דעת, ובאופן שמותאם לסביבת העבודה שבה הם פועלים. המשתתפים מתוודעים לרגולציה ולתהליכים העבודה וגם כירים את מערכת לינוקס. הקורס כולל כ - 400 שעות לימוד ועוד 20 שעות שמוקדשות לסדנה למציאת עבודה.


במכון לומדה אפשר למצוא תכניות נוספות ללימודי מחשבים למגזר החרדי. בין היתר, מתקיימים קורס טכנאי מחשבים לחרדים, קורס פיתוח תוכנה דוט נט לחרדים, קורס בדיקות תוכנה QA לחרדים, קורס טכנאי טלפונים סלולריים לחרדים. מוסד הלימוד עורך גם קורסים בתחומים נוספים, שמתקיימים בהפרדה בין גברים ונשים ובהתאמה לצורכיהם של סטודנטים חרדים. אלה כוללים בין היתר קורסים בחשבונאות, קורסים בניהול, קורסים בעיצוב, קורסים בתחום הנדל"ן וענפים נוספים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אבטחת מידע בירושלים?

רוצה לדעת יותר על קורס אבטחת מידע בירושלים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אבטחת מידע בירושלים

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp