רוצה פרטים על קורס QA לחרדים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בודקי תוכנה לחרדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס QA לחרדים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בדיקות תוכנה לחרדים ולדתיים - קורס QA למגזר החרדי


רוצים ללמוד QA באווירה המותאמת לחרדים?


מהטלפון החכם ועד למערכות הבנקאות ומשרדי הממשלה, תוכנה היא חלק מרכזי בעולם המקצועי ובתעשייה. תהליך הפיתוח של תוכנות, אפליקציות ויישומים הוא לא פשוט כלל וכדי לוודא שהוא מתבצע באופן יעיל ונכון מבצעים שלל מערכי בדיקה קפדניים, שתפקידם לוודא את האיכות והאמינות של המוצרים ולדאוג שיגיעו אל הלקוחות כשהם ברמה הגבוהה ביותר.


תחום בדיקות התוכנה, שידוע גם בשמו QA (מהצירוף Quality Assurance, או הבטחת איכות), מהווה היום את אחת הדרכים לפתיחת הדלת אל עולם ההייטק הנחשק. ענף זה מאפשר גם למי שאין בידיהם ידע קודם רב או ניסיון מקצועי בתכנות ובמחשבים להשתלב בתפקיד טכנולוגי מאתגר ומרתק, שיש לו חשיבות רבה בתהליך הפיתוח של תוכנות ואפליקציות. רבים בתעשיית ההייטק מתחילים את דרכם בתפקיד זה ומתקדמים בהמשך דרכם לתפקידים בפיתוח ובהנדסה של תוכנה.


תעשיית ההייטק הישראלית מראה שאיפה הולכת וגוברת לשלב בשורותיה עובדים חרדים, וניתן לראות כי מספר הגברים והנשים החרדים בחברות הייטק הולך ועולה בהתמדה בשנים האחרונות. עשרות חברות הייטק גדולות פותחות את הדלת לעובדי תוכנה חרדים ומאפשרות להם לפתח קריירות מספקות ומבוקשות במיוחד. במקביל, ניתן לראות גם יזמים חרדים שמפתחים סטארט אפים פורצי דרך בתחום התוכנה.


גברים ונשים מהציבור החרדי שרואים את דרכם המקצועית בעולם התוכנה ושואפים להשתלב בחברות הייטק ובבתי תוכנה מובילים יכולים לעשות זאת דרך קורס בדיקות תוכנה, שנלמד גם במסלולים מותאמים במיוחד לחרדים. הקורסים הללו מספקים את כל הידע הטכני והתיאורטי שדרוש להשתלבות בתחום ורבים מהם מכינים את המשתתפים למבחן המכה בין לאומי בשם ISTQB, שמקנה אפשרו לתעסוקה בחברות רחבי העולם. לאחר מעבר הקורס ניתן להשתלב בשלל משרות בחברות הייטק גדולות וקטנות, בדיקות התוכנה הן שלב חיוני והכרחי בכל תהליך פיתוח חדש וכך הביקוש לבודקי תוכנה איכותיים רק הולך ועולה בהתמדה.

 


למי מיועדים הלימודים


קורס בדיקות תוכנה לחרדים מתאים לגברים ולנשים מן הציבור החרדי אשר מעוניינים בהשתלבות בקריירה בתחום ההייטק והתוכנה. קורסים אלה מתאימים בדרך כלל גם לחסרי רקע קודם בתכנות והם מאפשרים לקבל את הכלים הנחוצים כדי להתחיל את הדרך לקריירה בהייטק בתפקיד מבוקש. תחום בדיקות התוכנה מתאים במיוחד לבעלי זיקה לנתונים ותשומת לב לפרטים קטנים, שמעוניינים בקריירה מאתגרת ודינמית.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס זה מקבלים מגוון של כלים לתכנון, לביצוע ולניהול של בדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות בשלל סביבות עבודה מתקדמות. בתחילת הקורס הם מתוודעים לעקרונות בתכנות ולומדים על שפות קוד שונות כגון שפת C, שפת HTML, שפת ג'אווה סקריפט ושפת SQL. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על שיטות העבודה בתחום הבדיקות, על אופן העבודה עם תוכנות לניהול של תהליכי הבדיקה ועל כלים אוטומטיים שדרכם ניתן לבצע בדיקות איכותיות ומדויקות. כמו כן, הם לומדים על טכנולוגיות עדכניות לביצוע בדיקות בסביבות כגון מובייל ו - WEB ולהתאמת הבדיקות למוצר ולצורכי הארגון. חלק מהמוסדות גם מציעים הכנה לקראת מבחן ההסמכה ISTQB, וחושפים את המשתתפים לשאלות הנפוצות במבחן ולטכניקות להתמודדות עמן.


מתכונת הלימוד


היקפם של הקורסים במוסדות השונים נע בין כשלושה חודשים לשנה אחת. הם כוללים לרוב שניים או שלושה מפגשים במהלך השבוע, כאשר מרבית המוסדות מאפשרים לבחור בין קורס בשעות הבוקר לקורס ערב שנוח לשילוב עם עבודה. מאחר שמדובר במסלולי לימוד שמותאמים במיוחד לציבור החרדי, גברים ונשים לומדים בשעות נפרדות או בימים נפרדים בשבוע, או לחלופין בקמפוס שונה.


תכניות הלימוד משלבות שיעורים עיוניים פרונטליים והרצאות בכיתה עם תרגולים פרקטיים בביצוע של בדיקות התוכנה. המשתתפים מבצעים פרויקטים יישומיים שונים שכוללים סימולציות לסוגי בדיקות מקובלים שונים. בחלק מהמוסדות, הם עורכים פרויקט מסכם לקראת סיומו של הקורס. הפרויקט מאפשר להם להתנסות בכתיבה של נוהלי בדיקות ובביצוע שלהן בפועל, לפי הכלים שנלמדים בכיתה. ישנם גם מוסדות לימוד שמציעים לתלמידים סדנאות והדרכה לקראת השתלבות בשוק העבודה, לראות הכנה לראיונות עבודה בהייטק.


נושאי הלימוד

 

 • אפיון סביבת הבדיקות
 • בדיקת איכות
 • בדיקות למובייל
 • תכנות פרוצדוראלי בשפת C
 • בסיסי נתונים SQL
 • פיתוח מונחה עצמים בג'אווה
 • תהליכי פיתוח תוכנה
 • שפת הפיתוח ג'אווה סקריפט
 • ניתוח מערכות UML
 • תרשימי זרימה ואלגוריתמיקה
 • כתיבת תוכנה לבדיקות בשפת C#
 • עיצוב בדיקות התוכנה    
 • כלים לאוטומציה ולתמיכה בבדיקות    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים בין מוסד אחד לאחר, חלק מן המוסדות דורשים מן המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות ולהציג ציון חיובי בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית ברמה של לפחות 3 יחידות לימוד. מוסדות אחרים אינם דורשים בהכרח תעודת בגרות ועורכים מבחני מיון וקבלה פנימיים למועמדים לקורס, וכן ראיונות אישיים בפני וועדה. למועמדים שאין ברשותם ידע מספק במתמטיקה ובאנגלית מציעים חלק מהמוסדות מכינה ייעודית.


רבים מבין מוסדות הלימוד מציעים לתלמידים מלגות לימוד לחרדים. מלגות אלה באות לסייע למשתתפים במימון של שכר הלימוד, חלקן ניתנות על ידי מוסדות הלימוד עצמם ואחרות מטעם גופים וקרנות חיצוניים.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בכל הדרישות בקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר, לעיתים תעודה זו ניתנת על ידי מוסד הלימוד ולעיתים מטעם משרד הכלכלה. בוגרי הקורס יכולים לגשת למבחן חיצוני שמי שעוברים אותו בהצלחה זכאים גם להסמכת ISTQB, הסמכה בין לאומית שמוכרת מעשרות מדינות בעולם.

 


מוסדות הלימוד

 

 

 • המכללה למינהל - שלוחת אלעד: למכללה למינהל שלוחה בעיר אלעד, בה ניתן ללמוד בקורסים מקצועיים לחרדים תוך הפרדה בין נשים לגברים. קורס QA של מכללה זו מוצע לנשים חרדיות, הוא כולל כ - 350 שעות אקדמיות. הוא מכין את המשתתפים למבחן ההסמכה הבין לאומי ISTQB וכולל היכרות מעמיקה עם תהליכי התכנון והניהול של בדיקות שונות. בשלוחה זו של המכללה מתקיימות הכשרות נוספות כגון קורס טכנאי סלולר לציבור החרדי, קורס טכנאי מחשבים לחרדים, קורס ניהול מערכות משרד לנשים חרדיות ועוד שלל הכשרות.

 

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - השלוחה החרדית (ירושלים ורמת גן): ליחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון ישנה שלוחה חרדית הפועלת בירושלים וברמת גן, בה ניתן ללמוד במספר קורסים באווירה חרדית. קורס QA של מוסד זה נלמד במסלול בוקר שהיקפו כשלושה חודשים, או בקורס ערב שהיקפו כחמישה חודשים.

 

 

 • מכון לומדה (ירושלים): מכון לומדה הוא מכון חרדי ללימודי מקצוע, מתקיימות בו שלל תכניות לימודי תעודה בהפרדה בין נשים לגברים, בתחומים כגון מחשבים, ניהול, חשבונאות, עיצוב וטכנאות. קורס בקרה ואיכות תוכנה QA של מכון לומדה מתאים למעוניינים בקורס בדיקות תוכנה בירושלים, הוא מוצע לגברים חרדים, ונפרש על פני כעשרה חודשים וכולל כ - 600 שעות לימוד. המשתתפים לומדים על סוגי הבדיקות השונות ורוכשים ידע בתכנות. בתחום המחשבים מתקיימים גם קורס טכנאי מחשבים לחרדים, קורס אופיס לחרדים וקורס פיתוח תוכנה דוט נט לחרדים.

 

 

 • המרכז החרדי להכשרה מקצועית (פרישה ארצית): היקפו של קורס בדיקות תוכנה במרכז החרדי להכשרה מקצועית הוא כחצי שנה והוא כולל כ - 350 שעות לימוד. הקורס, שפתוח נכון לעתה לנשים חרדיות בלבד, מכין את המשתתפים בו לקראת מבחן ההסמכה לבדיקות תוכנה ISTQB. עוד ניתן ללומד במוסד זה בקורס תכנות לחרדים, קורס חשמלאי לחרדים, קורס תחזוקת מחשבים לחרדים, קורס ניהול רשתות מיקרוסופט לחרדים ועוד שלל הכשרות בתחום הפיננסים, בחשבונאות, בשיווק, בטיפול ובגרפיקה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס QA לחרדים?

רוצה לדעת יותר על קורס QA לחרדים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp