רוצה פרטים על קורס חשב שכר בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס חשבי שכר בחיפה והצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשב שכר בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים בצפון


מחפשים קורס חשבי שכר בכירים בחיפה, בנצרת, בעכו, בצפת ובגליל?


אנו מגלים עניין רב בתלוש השכר שלנו, אך עד כמה אנו באמת מבינים את ההיבטים השונים שכרוכים בהפקתו? זהו בדיוק תפקידם של חשבי השכר, שאמונים על כלל הסוגיות הפיננסיות והחוקיות שמאחורי שכר העובדים בארגונים. הם אחראיים על היבטים כגון זכויות העובדים, ביטוח לאומי, מס הכנסה ופנסיה ומפקחים על כך שכלל התהליכים הכספיים בחברה מתנהלים באופן תקין. כדי לקבל הסמכה לתפקיד זה בישראל, יש צורך ללמוד בקורס ייעודי בו נלמדים מושגים בתחום השכר ומיומנויות עבודה עם תוכנות שכר. כמו כן יש צורך לעבור בהצלחה כמה בחינות שעורך הגוף האחראי על הסמכתם של החשבים, לשכת רואי החשבון.


המתגוררים באזור הצפון שמעוניינים לרכוש כלים חשבונאיים ופיננסיים מבוקשים להשתלבות בשוק העבודה, יכולים ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים שמתקיים במגוון של מוסדות בצפון. אפשר למצוא קורסים להכשרת חשבי שכר בעיר חיפה ובערים סמוכות לה, כגון בצפת, בנצרת עילית, בעכו, בטבריה, בחצור הגלילית ובמיקומים נוספים. חלק מן המכללות מציעות קורס חשבי שכר, ואחרות קורס חשבי שכר בכירים, אשר מכין את תלמידיו לקראת מבחני הסמכה של מועצת רואי החשבון בדרך לקבלת תעודת מקצוע.

ברבות מבין המכללות אפשר ללמוד גם בעוד שלל קורסים בחשבונאות, וכך להרחיב את סל המיומנויות המקצועיות ולקדם את הקריירה בתחום הכספים. זהו ענף דינמי וצומח שיש בו דרישה מתמדת לעובדים איכותיים, וכן שלל אפשרויות לקידום ולפיתוח מקצועי.

 


מוסדות הלימוד


קורס חשבי שכר בחיפה


המכללה למינהל


שלוחת הצפון של המכללה למינהל פועלת בעיר חיפה, השלוחה עורכת שלל קורסים בתחום החשבונאות וכן בתחומים נוספים כגון ניהול, תעשייה, מזכירות, חשמל, מחשבים ושיווק. המכללה עורכת קורס חשבי שכר שהיקפו כ - 40 שעות לימוד שמעניק לתלמידיו יסודות בתחום השכר. קורס זה מעניק תעודת גמר פנימית מטעם המכללה והוא מתאים גם לעובדים בתחום השכר שרוצים לרענן את הידע שברשותם.


כמו כן, אפשר ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים, אשר כולל 130 שעות לימוד עיוניות ועוד 20 שעות לימוד מעשיות שמוקדשות לתרגול העבודה על תוכנות שכר. הקורס מכין את המשתתפים לקראת בחינות לשכת רואי החשבון, כאשר הבחינה המעשית ביניהן מתקיימת במכללה. בתחום החשבונאות, נערכים במכללה למינהל קורסים נוספים כגון קורס בודק שכר, קורס חשבונאי מדופלם, קורס יועצי מס, קורס הנהלת חשבונות, וכן השתלמויות נוספות ליועצי מס שמאפשרות להם להתמקצע ולהעניק שירותים איכותיים יותר ללקוחות שלהם.


מכללת מישלב


למכללת מישלב שלוחה בעיר חיפה. בבית הספר לחשבונאות , מיסים ומנהל של המכללה אפשר ללמוד בקורס חשבי שכר אשר מתקיים במסלול בוקר, במסלול ערב או במסלול ימי שישי לבחירת המשתתפים. התכנית כוללת כ - 150 שעות לימוד. הקורס מאפשר לתלמידיו לרכוש את הידע להתמצאות בחקיקה ובפרקטיקה בתחום השכר והוא מציע הכנה לקראת מבחני ההסמכה. המכללה עורכת קורסים נוספים בתחום החשבונאות, בהם אפשר למנות קורס בודק שכר מוסמך, קורס חשבים ומנהלי כספים, קורס ייעוץ מס, קורס חשבונאות פיננסית, קורס ניהול דוחות כספיים וקורס ניהול מערכי שכר.


מכללת אינטלקט אקדמון


במכללה זו, שממוקמת במפרץ חיפה, אפשר ללמוד בשלל תכניות ללימודי תעודה. קורס חשבי שכר בכירים מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה והוא כולל 150 שעות לימוד. במהלך הקורס נלמדים היבטים רבים של עבודת החשבים ונרכשות מיומנויות עבודה במערכים ממוחשבים. קורסים נוספים שניתן ללמוד במכללה זו כוללים קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס טכנאי טלפונים סלולריים ועוד שלל הכשרות.


מכללת עתיד


המכללה מפעילה שלוחות בפרישה ארצית ולה כמה שלוחות בצפון הארץ, בהן בעיר חיפה, בכרמיאל, בקריית מוצקין, בקריית ביאליק ובאום אל פחם. בין הקורסים בתחום החשבונאות אשר נערכים במכללה זו, נכללים קורס חשבי שכר בכירים, קורסים בהנהלת חשבונות בדרגות שונות וקורס חשבונאי בכיר מדופלם. הקורסים מכינים את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה השונים והם משלבים תרגולים מעשיים.

 


קורס חשבי שכר בגליל - צפת, נצרת, עכו, חצור הגלילית והסביבה


המכללה האזורית צפת


היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית צפת מציעה מגוון קורסים ללימודי תעודה ובהם גם קורס חשבי שכר בכירים. זהו קורס שמתקיים בשיתוף עם לשכת רואי החשבון, הוא מקנה לתלמידיו ידע במיסוי, בביטוח הלאומי ובביטוח פנסיוני ומכין אותם לקראת מבחני ההסמכה לחשבי שכר. התכנית נפרשת על פני כחצי שנה וכוללת 150 שעות לימוד, היא נערכת במתכונת קורס ערב.
המכללה האזורית צפת עורכת קורסים נוספים, כגון קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס רכב ציבורי, קורס מנעולנות, קורס תפירה וקורסים נוספים. ניתן ללמוד גם בתכניות להכשרת הנדסאים המוכרות על ידי מה"ט.


מכללת נצרת עילית יזרעאל


בין הקורסים שנערכים במגמת החשבונאות של מכללת נצרת עילית יזרעאל אפשר למצוא קורס חשבי שכר בכירים. הקורס כולל 160 שעות אקדמיות והמפגשים בו מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. הקורס כולל גם התנסות מעשית בתוכנת השכר, כהכנה לקראת מבחני ההסמכה לתחום חשבות השכר. נוסף על כך, המגמה מציעה קורס ייעוץ מס, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 וקורס הנהלת חשבונות סוג 3. בעזרת הקורסים הללו יכולים עובדים בתחום החשבונאות לשכלל את הידע שברשותם ולקדם את הקריירה.


ביחידה להכשרה מקצועית של המכללה פועלות מגמות לימוד נוספות, בהן מגמת טכנולוגיה, מגמת מזכירות, מגמת ניהול תעשייתי, מגמת רכב, מגמת מנהל ומגמות נוספות בהן ניתן ללמוד בשלל קורסים. במכללה טכנולוגית זו אפשר גם למצוא תכניות רבות ללימודי הנדסאים ומכינה טכנולוגית להנדסאים.


המכללה האקדמית כנרת - לימודי תעודה


היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת מציעה לימודית עודה בשלל תחומים ובהם גם בתחום החשבונאות והפיננסים. קורס חשבי שכר בכירים אשר מכשיר את המשתתפים בו לטפל באופן מקצועי ויעיל בדוחות מס הכנה. הקורס כולל כ - 140 שעות אקדמיות ו - 20 שעות אקדמיות נוספות ללימודי מעשי על תוכנת שכר. כמו כן, ניתן ללמוד בקורס ייעוץ פנסיוני וייעוץ השקעות ובקורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, אשר מוכר למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.


האקדמית גליל מערבי - היחידה ללימודי חוץ


בין מגוון הקורסים אשר מתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית גליל מערבי אפשר למצוא גם קורס להכשרת חשבי שכר בכירים. מסלול זה, שהיקפו 150 שעות לימוד, כולל מפגש אחד או שניים במהלך השבוע. הוא מתאים למנהלי חשבונות, לאנשי משאבי אנוש ולחשבים שמעוניינים לקדם את הקריירה ולרכשו ידע מקצועי בתחום השכר. במהלכו לומדים בהרחבה על היבטים מתקדמים במיסוי ובסוגיות משפטיות ועולם השכר.


מכללת MBC


מכללת MBC ממוקמת באזור התעשייה של חצור הגלילית. קורס חשבי שכר בכירים של מכללה זו כולל כ - 154 שעות לימוד. במהלך הקורס נרכשים שלל כלים לביצוע מדויק ויעיל של עבודת החשבים. ביחידה לפיננסים וחשבונאות אפשר למצוא גם קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס יועצי מס. מתקיימות גם יחידות בתחומי הניהול, המחשבים וההייטק, מקצועות היופי ומקצועות התעשייה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשב שכר בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס חשב שכר בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס חשב שכר בצפון
Whatsapp Whatsapp