רוצה פרטים על קורס שוק ההון בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שוק ההון בחיפה והצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס שוק ההון בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שוק ההון בצפון


קורסים בתחום שוק ההון והבורסה בחיפה והצפון


שוק ההון הוא אחד הענפים הפופולריים בעולם הכלכלי ורבים מגדירים אותו כאחד המקצועות הרווחיים והצומחים של היום. לתחום זה יש גם ביקוש רב להכשרות מקצועיות שיכולות לסייע לסלול את הדרך לקריירה רווחית ומאתגרת.


תושבי אזור הצפון שמעוניינים להשתלב בזירה הדינמית של שוק ההון ומחפשים לפתח קריירה בבורסה או בתחום ההשקעות יכולים ללמוד בתכניות המגוונות ללימודי שוק ההון שפועלות באזור. חלק ממוסדות הלימוד ממוקמים בחיפה ואחרים פזורים בגליל וכך מתאפשר ללמוד קרוב לבית.

 


לימודי שוק ההון בחיפה


המכללה למינהל


בין השלוחות הרבות של המכללה למינהל ברחבי הארץ נמצאת גם שלוחת חיפה, בה אפשר ללמוד בקורס ייעוץ השקעות, שנפרש על פני כשנתיים ומקיף נושאים כגון מימון, דיני ניירות ערך וחשבונאות. מתקיים גם קורס קורס ניהול עסקי ושוק ההון שמיועד ליזמים ולבעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את הידע הפיננסי. כמו כן, ניתן ללמוד בקורס הכרת שוק ההון בו מתוודעים לבורסה בארץ ובעולם. מרבית התכניות מתקיימות כקורס ערב.


מכללת פסגות


המכללה מפעילה סניף בעיר חיפה. מוסד הלימוד עורך מגוון של קורסים בתחום שוק ההון. בין המסלולים אפשר למנות קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס מסחר יומי, קורס מט"ח, קורס אג"ח, קורס אופציות מעו"ף וקורס אופציות בארצות הברית. במכללה אפשר ללמוד גם בקורסים בתחומים כגון יזמות, נדל"ן ושיווק.


מכללת אפיק


למכללה זו שלוחה גם בעיר חיפה. היא מציעה קורסים שונים כגון קורס מט"ח, קורס מסחר בשוק ההון האמריקני, קורס בורסה וקורס ניהול תיק השקעות עצמאי. נוסף על כך, נערכים במוסד הלימוד קורסים בתחום הנדל"ן ובתחום הניהול דרכם יכולים עובדים לפתח את היכולות המקצועיות שלהם.


מכללת מגמות


המכללה, המתמקדת בתחום שוק ההון והבורסה, עורכת קורסים מקצועיים שונים שמיועדים הן לבעלי ניסיון בשוק ההון והן לסוחרים מתחילים. ניתן ללמוד במסלולים כגון קורס טופ טריידר וקורס מסחר בשוק ההון. נלמדים גם קורסים בשיווק נדל"ן וביזמות נדל"ן.


אורין שפלטר


למכללת אורין שפלטר שלוחה בחיפה וכן שלוחה בכרמיאל. מוסד הלימוד מתמקד בענפי שוק ההון והביטוח ומציע הכשרות מקצועיות שונות. בין הקורסים בתחום שוק ההון נמנים קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים וקורס מנהל פיננסי בשוק ההון.


מכללת מיטב דש


זוהי מכללה ללימודי מסחר בשוק ההון, שלה שלוחה גם בעיר חיפה. היא מציעה בין היתר קורס אתיקה בניירות ערך וכן קורס מקצועית א' - קורס ניירות ערך ומכשירים פיננסיים. הקורסים מכינים לבחינות של הרשות לניירות ערך.


מכללת אנליסטים - Analyst Team


למכללה זו שלוחה בעיר חיפה, היא מציעה הכשרות בתחום הבורסה ושוק ההון. בין הקורסים במכללה נמנים קורס אג"ח, קורס חוזים עתידיים, קורס אופציות מעו"ף וקורס ניהול תיק השקעות עצמאי. ניתן לשלב גם בין מספר קורסים במסגרת מסלולים מובנים.

 

 

לימודי שוק ההון בגליל


המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי תעודה


ביחידת לימודי התעודה של המכללה, שממוקמת בעמק הירדן על שפת הכנרת, ניתן ללמוד בקורס ייעוץ השקעות, אשר משולב עם קורס ייעוץ פנסיוני. אורכה של התכנית נע בין חצי שנה לשנה וחצי, בהתאם לפטורים שיש ברשות התלמידים ולמסלול שהם בוחרים. כמו כן, היחידה מציעה קורסים בתחום הניהול התעשייתי, החשבונאות, הטיפול והניהול.


האקדמית גליל מערבי - היחידה ללימודי חוץ


האקדמית גליל מערבי, שנמצאת בסמוך לעיר עכו, מפעילה יחידה ללימודי חוץ ובה אפשר ללמוד במגוון של קורסים ובהם גם בתחום שוק ההון. תכניות אלה כוללות קורס יסודות בשוק ההון וניירות ערך - הכולל ניתוח טכני, וקורס להכשרת מנהלי תיקים ויועצי השקעות. הקורסים נלמדים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים.

 


מכללת נתיב


המכללה, הממוקמת בעיר טבריה, מציעה קורסים מקצועיים במגוון של נושאים. בתחום שוק ההון אפשר ללמוד בקורס מסחר בשוק ההון, שמעניק מיומנויות בסיסיות במסחר ובהשקעה בבורסה. היקף התכנית הוא כ - 444 שעות אקדמיות. ניתן ללמוד בשעות הערב או בבקרים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס שוק ההון בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס שוק ההון בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp