לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורס חשבונאות > קורס חשב שכר בירושלים

קורס חשב שכר בכיר בירושלים


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס חשב שכר בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
ייעוץ מס
חשבי שכר
קורס בורסה
הנהלת חשבונות
לימודי הנהלת חשבונות סוג 2
הנהלת חשבונות סוג 3
מנהלי חשבונות בכירים
קורס חשבונאות פיננסית
שכר למנהל חשבונות
תואר בחשבונאות
 
 
קורסי ניהול
קורס חשבשבת
חשבי שכר בכירים
הנהלת חשבונות מעשית
קורס IFRS
קורס הכנה למבחן רואי החשבון
סטטיסטיקה לתעודה
קורס מימון
קורס חשבי שכר לחרדים
קורס אקטואריה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס חשבי שכר בירושלים


רוצים ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים בירושלים?


בתחום הכספים ישנם תפקידים רבים ושונים, אחד הנחוצים בהם הוא חשבי השכר. זהו תפקיד ששייך לענף הנהלת החשבונות והוא סובב סביב פיקוח ובקרה על גיליונות המשכורת של עובדים בחברות, ארגונים ועסקים גדולים וקטנים. כדי לבצע את התפקיד באופן אמין, איכותי ויעיל החשבים צריכים להכיר מגוון של תקנות וחוקים, שמתווים את ניכויי המס לעובדים, את זכויותיהם הכלכליות ואת האופן בו מתקיימת ההתנהלות מול גופים כגון ביטוח לאומי ומס הכנסה. התפקוד של חשבי השכר הוא קריטי להתנהלות הכוללת של הארגון, שכן הם תורמים לאפקטיביות וליעילות של החברה ומוודאים כי תהליכים כספיים חשובים מתקיימים באופן נכון ובהתאם לחוק.


כדי לקבל הסמכה לעיסוק בתחום חשבות השכר בישראל, יש צורך ללמוד בקורס מוכר על ידי לשכת רואי החשבון ולעבור שני מבחנים חיצוניים שעורכת הלשכה - מבחן עיוני על עקרונות המקצוע ומבחן מעשי שבו בוחנים את השליטה בתוכנות שכר. קורס חשבות שכר בא להעניק לתלמידיו ידע ומיומנויות מקצועיות בענפי השכר והכספים ולספק להם את כל הכלים שנדרשים להשתלבות בתחום.


המתגוררים בירושלים ובסביבה שמחפשים להשתלב באחד הענפים המבוקשים בעולם החשבונאות והכספים יכולים ללמוד בקורס חשבי שכר, אותו ניתן ללמוד במגוון של מוסדות לימוד ברחבי ירושלים. הקורסים השונים מכינים את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה של לשכת רואי החשבון, הם כוללים לימוד מעשי, סימולציות וכן הרצאות ותרגילים שיחד מספקים ידע מקיף לחשבים לעתיד. בירושלים ניתן למצוא קורסים שמתקיימים בשעות הבוקר או בשעות הערב, וכך המשתתפים יכולים להתאים את לוח הזמנים לצורכיהם ולשלב את הקורס עם עבודה. בעיר ניתן למצוא גם קורסים שמתאימים לציבור החרדי שנערכים בהפרדה בין גברים לנשים.

 


מוסדות הלימוד


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחה בעיר ירושלים, מבין שלוחותיה בפרישה ארצית. במכללה ניתן למצוא קורס חשבי שכר, וכן קורס חשבי שכר בכירים. קורס חשבי שכר נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד, הוא מעניק מיומנויות בסיסיות בתחום השכר ודיני העבודה וכולל היכרות עם טפסים שונים. קורס חשבי שכר בכירים מכין את המשתתפים לקראת מבחני מועצת רואי החשבון, הוא נפרש על פני כ - 130 שעות לימודים עיוניות ועוד כ - 20 שעות ללימוד מעשי. המשתתפים לומדים לטפל בדוחות מס ההכנסה ומתוודעים למגוון של דינים ותקנות בתחום השכר והכספים בארגון.


בתחום החשבונאות, מציעה המכללה למינהל קורסים נוספים אשר מתאימים לעוסקים בתחום שמעוניינים לשדרג את הקריירה ולרכוש מיומנויות חדשות. בין היתר, ניתן ללמוד בקורסים בהנהלת חשבונות, קורס בודקי שכר מוסמכים, קורס יועצי מס, קורס חשבונאי בכיר מדופלם ותכניות השתלמות לחשבי שכר שמפוקחות על ידי לשכת רואי החשבון. נוסף על כך אפשר לקחת חלק בקורסים בתחום הניהול, בקורסי מחשבים, קורסי מינהל, קורסים במשאבי אנוש, קורסים בביטוח והשקעות וכן תכניות ללימודי הנדסאי אשר מוכרות על ידי מה"ט.


דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


דיפלומה הוא בית הספר להכשרה מקצועית של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. לבית הספר דיפלומה שלוחות במספר ערים ובהן גם בירושלים. בשלוחה זו ניתן ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים. הקורס מתאים לעובדים שלהם ידע בסיסי הנהלת חשבונות, כגון עובדים במחלקות שכר ומשאבי אנוש שיש להם זיקה לעולם הכספים והשכר שברצונם לקדם את המיומנויות המקצועיות ולהתקדם לתפקיד מבוקש. הקורס כולל תרגולים מגוונים וסימולציות לקראת מבחני ההסמכה לחשבי השכר. הוא נפרש על פני כ - 154 שעות אקדמיות והוא מוכר למימוש של הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.


שלוחת ירושלים של בית הספר מציעה קורסים נוספים, בהם קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס ייבוא וייצוא וסחר בינלאומי, קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול והפקת אירועים, קורס עיצוב ותכנון פנים, קורס הום סטיילינג ועיצוב הבית ועוד שלל תכניות.


מכללת לימודית


מכללת לימודית, הממוקמת בגבעת שאול, היא מוסד להכשרה מקצועית שמציע מגוון קורסים שרובם מפוקחים על ידי גופים שונים, כגון משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. הקורסים במכללה זו באים להעניק למשתתפים תעודות מקצוע שבעזרתן הם יכולים להתקדם בשוק העבודה. רבים מבין הקורסים במכללה מוכרים למימוש על חשבון הפיקדון. קורס חשבי שכר מתקיים במתכונת בוקר או ערב, והוא כולל כ - 154 שעות לימודים עיוניות ומעשיות. בקורס נלמדות סוגיות חשובות במס הכנסה, בביטוח לאומי, בדיני עבודה ובביטוח פנסיוני, לצד היכרות עם הטפסים להם נדרשים החשבים. במכללה ניתן ללמוד בקורסים נוספים בהם קורס מזכירות רפואית, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד וקורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2.


מכללת חישובית


מכללת חישובית שבירושלים מתמקדת בלימוד של מקצועות פרקטיים שיש להם ביקוש בשוק העבודה הישראלי. רבים מן הקורסים במכללה מפוקחים על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ומוכרים למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים, והם מסייעים לתלמידים לרכוש כלים חשובים למקצוע. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה אפשר למצוא קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס פריוריטי למנהלי חשבונות וקורס ניהול מערכות משרד שמתקיים עם התמחות בתחום החשבונאות.


קורס חשבי שכר של מכללת חישובית נפרש על פני כ - 4 חודשים והוא מתקיים כקורס ערב. תלמידי הקורס לומדים על תהליכי החישוב והכנת תלושי המשכורת וכן רוכשים ידע בענפים מורכבים שונים שחיוניים לעבודת חשבי השכר, כגון דיני מיסים, משפט, חשבונאות ומחשוב. הקורס משלב תרגולים מעשיים במטרה להכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה ולקראת אתגרי המקצוע בהמשך דרכם.

 


קורס חשבי שכר לחרדים בירושלים


בירושלים פועלים מוסדות לימוד שמותאמים במיוחד למשתתפים מן המגזר החרדי, שבהם אפשר למצוא בין היתר קורסים בתחום החשבונאות. רבים מן המוסדות מציעים לגברים חרדים ולנשים חרדיות ללמוד בימים נפרדים או בשעות שונות ולקחת חלק בקורסים שמותאמים לאורח החיים החרדי שבהם הם יכולים לרכוש מיומנויות חשובות לקידום מקצועי או להשתלבות בתחום חדש.


לומדה - המכון החרדי להכשרה מקצועית


מרכז הכשרה שמיועד לציבור החרדי, מתקיימים בו קורסים רבים בהפרדה בין נשים לגברים בתחומים כגון חשבונאות, ניהול, מחשבים, פרסום, ייעוץ והכשרות טכנאים. קורס חשבי שכר של המכון מוצע הן לנשים והן לגברים, הוא נפרש על פני כ - 150 שעות לימוד והמפגשים בו מתקיימים פעמיים במהלך השבוע. הקורס מתאים בעיקר לעובדים בתחום הנהלת החשבונות שמעוניינים לקדם את הקריירה והוא מעניק להם את כל הידע לחישוב גיליונות משכורת ולעבודה עם תוכנות שכר מקצועיות. בתחום החשבונאות, מציעים במכון לומדה קורסים כגון קורס הנהלת חשבונות לחרדים וקורס ייעוץ מס לחרדים. תלמידים במכללה זו יכולים להיעזר במלגות לימוד שונות, שמוענקות על ידי קרנות וגופים חיצוניים.


המרכז החרדי להכשרה מקצועית


למרכז החרדי להכשרה מקצועית שלוחות במספר ערים בארץ ובהן גם שלוחה בירושלים. מדובר במוסד ללימודי תעודה לחרדים, שבו יכולים גברים ונשים מהמגזר החרדי ללמוד במגוון של תכניות לימוד שמתקיימות באווירה חרדית ובהפרדה מגדרית. קורס חשבי שכר בכירים לחרדים של המרכז מציע לתלמידיו לקבל הכשרה בהפקת דוחות שנתיים ותלושי שכר חודשיים וכן לדאוג לשלל היבטים פיננסיים שנוגעים לקליטת עובדים חדשים ולזכויותיהם של עובדים בארגונים.


היקפו של הקורס כ - 180 שעות לימוד והוא כולל מפגש או שני מפגשים בשבוע. עוד ניתן למצוא במרכז זה קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות 3, קורס ייעוץ מס, קורס חשמלאי מוסמך, קורס שיווק וקידום מכירות, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס בודקי תוכנה, קורס עיצוב אתרים וגרפיקה ממוחשבת ועוד מגוון של הכשרות בתחומים כגון מנהל, מזכירות, תעשייה, טכנולוגיה, עיצוב ומקצועות יסוד.

 

 

רוצה לדעת יותר על קורס חשב שכר בירושלים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס חשב שכר בירושלים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס חשב שכר בירושלים


מכללת ניהולית בבית שמש - קורס חשבי שכר בכירים מכללת אור יהודה - קורס חשבי שכר בכירים
מכללת גליל מערבי - קורס חשבי שכר בכירים מכללת חשב - קורס חשבי שכר בכירים
מפנה - קורס חשבי שכר בכירים מכללת המסלול הנכון - לימודי חשבי שכר
מכון לנדר - לימודי חשבי שכר בכירים מכללת מעוף - לימודי חשבי שכר
מכללת רמת גן - לימודי חשבי שכר, קורס חשבי שכר בכירים המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ - קורס חשבי שכר בכירים
אוניברסיטת בן גוריון - לימודי חוץ - קורס חשבי שכר בכירים היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - קורס חשבי שכר בכירים
מ.ט.י גליל מערבי וקריות - קורס חשבי שכר בכירים הקריה האקדמית אונו לימודי תעודה - קורס חשבי שכר בכירים
       


חוות דעת של סטודנטים: קורס חשבונאות (30 חוות דעת)
התקבלו 30 דירוגים בציון ממוצע: 4.4 מתוך 5    
דנית,אוניברסיטת בר אילן, ראיית חשבון לתעודה - בר אילן, 16/11/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את האווירה באוניברסיטה ואת ההשקעה של אגודת הסטודנטים. אני לא אוהבת שאין מספיק שעות תרגול נוספות מעבר לשעות הלימוד הבסיסיות.

על הקמפוס
יש הוואי חברתי מורגש, המון מסעדות וקפיטריות, יש אופניים בחינם וכנ"ל שאטלים לאיזורים רחוקים בקמפוס. יש מכונת צילום במחירים מוזלים.
ליטל,אוניברסיטת בר אילן, ראיית חשבון לתעודה - בר אילן, 13/11/2017
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני לא אוהבת את הכיתה בא אנו לומדים. זה לכתוב המון ואני נמצאת באוטריום

על הקמפוס
הקמפוס בוא אנו לומדים רחוק מהמזכירות של הנושא. מדובר בקמפוס של פיזיקה. ויש שם רק אוטריום. ביום אחר אני נמצאת בקמפוס אחר.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי תעודה בחשבונאות ופיננסים לציבור החרדי
לימודי ניירות ערך ומכשירים פיננסיים
קורס להכשרת בודק שכר מוסמך
קורס מייצגים ליועצי מס - הכנה לבחינות המוסד לביטוח לאומי
קורס פרקטיקה לרואי חשבון
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורס חשבונאות
הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך
מכללת נתיב
אתגר תקשורת
מכללת חשב
רמות - המרכז ללימודים פיננסיים ושוק ההון
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס חשב שכר בירושלים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד קורס חשבונאות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס מנהלי בניינים במרכז (לפני 2 ימים, 20 שעות, 4 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אמנות (לפני 3 ימים, 11 שעות, 22 דקות)
קורס היפנוזה (לפני 3 ימים, 14 שעות, 31 דקות)
לימודי ערב בגישור (לפני 3 ימים, 14 שעות, 39 דקות)
מתכונת קורס לוגיסטיקה מחסן ממוחשב (לפני 3 ימים, 14 שעות, 56 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD