רוצה פרטים על קורס חשב שכר בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס חשב שכר בכיר בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשב שכר בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בירושלים

 

בתחום הכספים ישנם תפקידים רבים ושונים, אחד הנחוצים בהם הוא חשבי השכר. זהו תפקיד ששייך לענף הנהלת החשבונות והוא סובב סביב פיקוח ובקרה על גיליונות המשכורת של עובדים בחברות, ארגונים ועסקים גדולים וקטנים. כדי לבצע את התפקיד באופן אמין, איכותי ויעיל החשבים צריכים להכיר מגוון של תקנות וחוקים, שמתווים את ניכויי המס לעובדים, את זכויותיהם הכלכליות ואת האופן בו מתקיימת ההתנהלות מול גופים כגון ביטוח לאומי ומס הכנסה. התפקוד של חשבי השכר הוא קריטי להתנהלות הכוללת של הארגון, שכן הם תורמים לאפקטיביות וליעילות של החברה ומוודאים כי תהליכים כספיים חשובים מתקיימים באופן נכון ובהתאם לחוק.


כדי לקבל הסמכה לעיסוק בתחום חשבות השכר בישראל, יש צורך ללמוד בקורס מוכר על ידי לשכת רואי החשבון ולעבור שני מבחנים חיצוניים שעורכת הלשכה - מבחן עיוני על עקרונות המקצוע ומבחן מעשי שבו בוחנים את השליטה בתוכנות שכר. קורס חשבות שכר בא להעניק לתלמידיו ידע ומיומנויות מקצועיות בענפי השכר והכספים ולספק להם את כל הכלים שנדרשים להשתלבות בתחום.


המתגוררים בירושלים ובסביבה שמחפשים להשתלב באחד הענפים המבוקשים בעולם החשבונאות והכספים יכולים ללמוד בקורס חשבי שכר, אותו ניתן ללמוד במגוון של מוסדות לימוד ברחבי ירושלים. קורסים אלה יכולים להתאים גם למתגוררים באזורים אחרים, שברצונם ללמוד או לעבוד בירושלים. הקורסים השונים מכינים את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה של לשכת רואי החשבון, הם כוללים לימוד מעשי, סימולציות וכן הרצאות ותרגילים שיחד מספקים ידע מקיף לחשבים לעתיד. ניתן למצוא קורסים שמתקיימים בשעות הבוקר או בשעות הערב, וכך המשתתפים יכולים להתאים את לוח הזמנים לצורכיהם ולשלב את הקורס עם עבודה. בעיר ניתן למצוא גם קורסים שמתאימים לציבור החרדי שנערכים בהפרדה בין גברים לנשים.

 


מוסדות הלימוד


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחה בעיר ירושלים, מבין שלוחותיה בפרישה ארצית. במכללה ניתן למצוא קורס חשבי שכר, וכן קורס חשבי שכר בכירים. קורס חשבי שכר נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד, הוא מעניק מיומנויות בסיסיות בתחום השכר ודיני העבודה וכולל היכרות עם טפסים שונים. קורס חשבי שכר בכירים מכין את המשתתפים לקראת מבחני מועצת רואי החשבון, הוא נפרש על פני כ - 130 שעות לימודים עיוניות ועוד כ - 20 שעות ללימוד מעשי. המשתתפים לומדים לטפל בדוחות מס ההכנסה ומתוודעים למגוון של דינים ותקנות בתחום השכר והכספים בארגון.


בתחום החשבונאות, מציעה המכללה למינהל קורסים נוספים אשר מתאימים לעוסקים בתחום שמעוניינים לשדרג את הקריירה ולרכוש מיומנויות חדשות. בין היתר, ניתן ללמוד בקורסים בהנהלת חשבונות, קורס בודקי שכר מוסמכים, קורס יועצי מס, קורס חשבונאי בכיר מדופלם ותכניות השתלמות לחשבי שכר שמפוקחות על ידי לשכת רואי החשבון. נוסף על כך אפשר לקחת חלק בקורסים בתחום הניהול, בקורסי מחשבים, קורסי מינהל, קורסים במשאבי אנוש, קורסים בביטוח והשקעות וכן תכניות ללימודי הנדסאי אשר מוכרות על ידי מה"ט.


דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


דיפלומה הוא בית הספר להכשרה מקצועית של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. לבית הספר דיפלומה שלוחות במספר ערים ובהן גם בירושלים. בשלוחה זו ניתן ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים. הקורס מתאים לעובדים שלהם ידע בסיסי הנהלת חשבונות, כגון עובדים במחלקות שכר ומשאבי אנוש שיש להם זיקה לעולם הכספים והשכר שברצונם לקדם את המיומנויות המקצועיות ולהתקדם לתפקיד מבוקש. הקורס כולל תרגולים מגוונים וסימולציות לקראת מבחני ההסמכה לחשבי השכר. הוא נפרש על פני כ - 154 שעות אקדמיות והוא מוכר למימוש של הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.


שלוחת ירושלים של בית הספר מציעה קורסים נוספים, בהם קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס ייבוא וייצוא וסחר בינלאומי, קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול והפקת אירועים, קורס עיצוב ותכנון פנים, קורס הום סטיילינג ועיצוב הבית ועוד שלל תכניות.


מכללת לימודית


מכללת לימודית, הממוקמת בגבעת שאול, היא מוסד להכשרה מקצועית שמציע מגוון קורסים שרובם מפוקחים על ידי גופים שונים, כגון משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. הקורסים במכללה זו באים להעניק למשתתפים תעודות מקצוע שבעזרתן הם יכולים להתקדם בשוק העבודה. רבים מבין הקורסים במכללה מוכרים למימוש על חשבון הפיקדון. קורס חשבי שכר מתקיים במתכונת בוקר או ערב, והוא כולל כ - 154 שעות לימודים עיוניות ומעשיות. בקורס נלמדות סוגיות חשובות במס הכנסה, בביטוח לאומי, בדיני עבודה ובביטוח פנסיוני, לצד היכרות עם הטפסים להם נדרשים החשבים. במכללה ניתן ללמוד בקורסים נוספים בהם קורס מזכירות רפואית, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד וקורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2.


מכללת חישובית


מכללת חישובית שבירושלים מתמקדת בלימוד של מקצועות פרקטיים שיש להם ביקוש בשוק העבודה הישראלי. רבים מן הקורסים במכללה מפוקחים על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ומוכרים למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים, והם מסייעים לתלמידים לרכוש כלים חשובים למקצוע. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה אפשר למצוא קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס פריוריטי למנהלי חשבונות וקורס ניהול מערכות משרד שמתקיים עם התמחות בתחום החשבונאות.


קורס חשבי שכר של מכללת חישובית נפרש על פני כ - 4 חודשים והוא מתקיים כקורס ערב. תלמידי הקורס לומדים על תהליכי החישוב והכנת תלושי המשכורת וכן רוכשים ידע בענפים מורכבים שונים שחיוניים לעבודת חשבי השכר, כגון דיני מיסים, משפט, חשבונאות ומחשוב. הקורס משלב תרגולים מעשיים במטרה להכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה ולקראת אתגרי המקצוע בהמשך דרכם.

 


קורסים לציבור החרדי והדתי


בירושלים פועלים מוסדות לימוד שמותאמים במיוחד למשתתפים מן המגזר החרדי, שבהם אפשר למצוא בין היתר קורסים בתחום החשבונאות. רבים מן המוסדות מציעים לגברים חרדים ולנשים חרדיות ללמוד בימים נפרדים או בשעות שונות ולקחת חלק בקורסים שמותאמים לאורח החיים החרדי שבהם הם יכולים לרכוש מיומנויות חשובות לקידום מקצועי או להשתלבות בתחום חדש.


לומדה - המכון החרדי להכשרה מקצועית


מרכז הכשרה שמיועד לציבור החרדי, מתקיימים בו קורסים רבים בהפרדה בין נשים לגברים בתחומים כגון חשבונאות, ניהול, מחשבים, פרסום, ייעוץ והכשרות טכנאים. קורס חשבי שכר של המכון מוצע הן לנשים והן לגברים, הוא נפרש על פני כ - 150 שעות לימוד והמפגשים בו מתקיימים פעמיים במהלך השבוע. הקורס מתאים בעיקר לעובדים בתחום הנהלת החשבונות שמעוניינים לקדם את הקריירה והוא מעניק להם את כל הידע לחישוב גיליונות משכורת ולעבודה עם תוכנות שכר מקצועיות. בתחום החשבונאות, מציעים במכון לומדה קורסים כגון קורס הנהלת חשבונות לחרדים וקורס ייעוץ מס לחרדים. תלמידים במכללה זו יכולים להיעזר במלגות לימוד שונות, שמוענקות על ידי קרנות וגופים חיצוניים.


המרכז החרדי להכשרה מקצועית


למרכז החרדי להכשרה מקצועית שלוחות במספר ערים בארץ ובהן גם שלוחה בירושלים. מדובר במוסד ללימודי תעודה לחרדים, שבו יכולים גברים ונשים מהמגזר החרדי ללמוד במגוון של תכניות לימוד שמתקיימות באווירה חרדית ובהפרדה מגדרית. קורס חשבי שכר בכירים לחרדים של המרכז מציע לתלמידיו לקבל הכשרה בהפקת דוחות שנתיים ותלושי שכר חודשיים וכן לדאוג לשלל היבטים פיננסיים שנוגעים לקליטת עובדים חדשים ולזכויותיהם של עובדים בארגונים.


היקפו של הקורס כ - 180 שעות לימוד והוא כולל מפגש או שני מפגשים בשבוע. עוד ניתן למצוא במרכז זה קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות 3, קורס ייעוץ מס, קורס חשמלאי מוסמך, קורס שיווק וקידום מכירות, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס בודקי תוכנה, קורס עיצוב אתרים וגרפיקה ממוחשבת ועוד מגוון של הכשרות בתחומים כגון מנהל, מזכירות, תעשייה, טכנולוגיה, עיצוב ומקצועות יסוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשב שכר בירושלים?

רוצה לדעת יותר על קורס חשב שכר בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp