רוצה פרטים על לימודי משחק בדרום?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי משחק בבאר שבע, באשדוד ובדרום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי משחק בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס משחק באזור הדרום


רוצים ללמוד משחק בבאר שבע והדרום?


מי לא צפה בהצגה איכותית או בסרט קולנוע מרכש וחשב לרגע להפוך לשחקן? עם זאת, ישנם מי שאהבת המשחק היא אצלם תשוקה של ממש, אשר כוללת גם שאיפה להפוך את הכישרון האישי לקריירה. כדי להגיע לקריירה כשחקנים נדרש הרבה יותר מכישרון טבעי, יש צורך בידע ובכלים שאותם ניתן לשכלל במהלך לימודי משחק, שמשמשים חממה ליוצרים בתחילת דרכם ומאפשרים לבנות את המיומנויות שנדרשות כדי לפרוץ לקדמת הבמה.


תושבי אזור הדרום שמחפשים לפתח את כישרון המשחק ולרכוש את הכלים שנדרשים כדי להתחיל קריירה על הבמה יכולים לבחור בין מוסדות שונים ללימודי משחק באזור. בתי הספר השונים למשחק ממוקמים ברובם באזור העיר באר שבע ואחרים ממוקמים בערים נוספים, כגון אשדוד, הם מציעים שלל תכניות ללימודי תעודה בתחום המשחק לבמה או למשחק מול מצלמה, הקורסים מתקיימים במתכונות שונות ומותאמים לרמות שונות של רקע קודם במשחק. רבים מבין הקורסים מותאמים גם לאנשים עובדים והם מאפשרים ללמוד בשעות אחר הצהריים והערב.


לאחר תום לימודי משחק, נמצאים בידיהם של הבוגרים מגוון של כלים שיכולים לסייע להם להשתלב כשחקנים ויוצרים בזירת התרבות הישראלית. באזור דרום הארץ פועלים שלל תיאטראות, מוסדות תרבות, פסטיבלים ופרויקטים קהילתיים בהם ניתן לפעול כשחקנים. נוסף על כך, בוגרים של לימודים אלה יכולים לפנות לקריירה במשחק לקולנוע ולתיאטרון, בתפקידים קטנים או גדולים. עם צבירה של ניסיון והרחבה של תיק העבודות ניתן לפתוח את הדלת למגוון של פרויקטים יצירתיים, וכמובן גם ליזום מיזמים תרבותיים עצמאיים ויוזמות בעולם האמנות. עולם התרבות והבמה הוא דינמי ומאתגר במיוחד וכך הוא מציע מגוון של אפשרויות ליצירה ולביטוי אישי, מהתיאטרון הממוסד ועד לסוגות כמו תיאטרון פרינג' ותיאטרון קהילתי.

 


מוסדות הלימוד


בין המוסדות באזור דרום הארץ בהם אפשר ללמוד משחק נכללים מוסדות הלימוד הבאים:


לימודי משחק בבאר שבע


גודמן בית ספר למשחק בנגב


בית הספר למשחק גודמן הוקם בשנת 2005 בבאר שבע, הוא נוסד במטרה לשמש מוסד מקצועי להכשרתם של שחקנים ולפיתוח של כישרונות מקומיים באזור הדרום. כמו כן, הוא שואף לשמש מרכז אמנותי לתושבי העיר באר שבע וסביבתה וכך פועל ליזום פרויקטים תרבותיים מגוונים ומוקדי תרבות כגון תיאטראות, קבוצות משחק ופסטיבלים עירוניים. בית הספר גם עורך שיתוף פעולה עם תיאטרון באר שבע, שיתוף פעולה זה בא לידי ביטוי בעבודה משותפת עם צוות התיאטרון וכן באפשרות של בוגרי בית הספר להצטרף ללהקת השחקנים של התיאטרון לאחר תום לימודיהם.


לימודי המשחק לתעודה בבית הספר נפרשים על פני שלוש שנים. בתחילת הלימודים הסטודנטים מתוודעים לתחום המשחק ולשפת התיאטרון ולומדים על טקסטים ומחזות קלאסיים תוך פיתוח של מיומנויות דפס, תנועה והגשת טקסטים. בשנה השנייה ללימודים, הסטודנטים מתחילים לפתח ולהעמיק את כישורי המשחק, מכירים שיטות משחקיות שונות ומתרגלים תהליכי אימפרוביזציה. הם גם מעלים מספר הפקות בפני קהל. השנה השלישית מתמקדת בהתנסות בימתית מרובה, כאשר הסטודנטים לומדים בהרחבה על הגשת מונולוגים וסצנות, על תנועה ועל ניתוח של מחזות. שנת לימוד זו מהווה שנת סטאז' שבה צוברים ניסיון בימתי מעשי.


בית הספר גודמן מציע לתלמידיו תמיכה לימודית וכן מלגות לימוד שונות, הכוללות מלגות שכר לימוד ומלגות מחייה. המלגות ניתנות על סמך גורמים שונים, כגון הצטיינות בלימודים או זכייה בתחרויות מונולוגים שעורך מוסד הלימוד. נוסף על כך, התלמידים יכולים להסתייע במלגות מטעם גורמים חיצוניים.


שואוריל - בית ספר למשחק מול מצלמה


שואוריל הוא בית ספר למשחק מול מצלמה, אשר מפעיל מספר שלוחות בארץ ובהן גם שלוחה בעיר באר שבע. בית הספר שם לו למטרה להעניק לחסרי רקע קודם בתחום המשחק מיומנויות פרקטיות, וכן הוא מתאים גם לשחקנים מן התיאטרון שמעוניינים להרחיב את הכלים שלהם ולעבור גם לפלטפורמות מדיה נוספות. בית הספר מכין את התלמידים לקראת אודישנים ומעניק להם כלים בעזרתם הם יכולים להשתלב בתפקידים בקולנוע ובטלוויזיה.


בבית הספר מתקיימים מספר מסלולי לימוד ובהם:

 

 

  • קורס משחק מול מצלמה למתחילים: מסלול זה מתאים לבעלי רקע בסיסי במשחק, שמעוניינים להעשיר את המיומנויות המשחקיות שלהם וללמוד טכניקות למשחק למדיה משודרת, כאשר הוא מתאים במיוחד לשחקנים מצטיינים. הוא כולל כ - 32 מפגשים חד שבועיים, כאשר לקראת סיומו של הקורס מעלים פרויקט מסכם בליווי של במאים, וכן עובדים על סדרה מקורית ומצלמים לה פיילוט. נוסף על כך, תלמידי הקורס נפגשים עם במאים ומלהקים שמסייעים להם לתכנן את המשך דרכם אחרי הקורס.

 

 

  • קורס משחק מול מצלמה למתקדמים: מסלול זה, שמתאים לבעלי ניסיון ורקע קודם במשחק, מיועד בעיקר לבוגרי קורס משחק למתחילים שרוצים להרחיב את הידע שברשותם ולקדם את כישורי המשחק. לאורך הקורס מתנסים במגוון של תרגילים מצולמים, בהדרכה של צוות המורים שכולל במאים ושחקנים מנוסים. פרויקט הסיום בתכנית זו הוא העלאה של מופע או צילום של פרויקט קצר, המאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי בעבודה מול אנשי תיאטרון. נוסף על כך, הבוגרים יכולים לקבל שואוריל מקצועי, אשר מורכב מקטעים נבחרים שביצעו לאורך הקורס וכך הם יוצרים לעצמם תיק עבודות שיכול לשרת אותם עם צאתם לתעשייה.


אנסמבל סגיב


הסטודיו של אנסמבל סגיב ממוקם בבאר שבע והוא מציע לתלמידיו קורסים שונים שבאים לפתח את היכולות לעמידה מול קבל ולחיזוק הביטחון העצמי והתקשורת הבין אישית. המשתתפים לומדים כיצד לעבוד בצוות לעבד מגוון סוגים של טקסטים, כאשר המסלולים שנלמדים בסטודיו שמים דגש על פיתוח הכישרון והיכולות האישיות של כל אחד מן המשתתפים.


בסטודיו ניתן למוד במסלול משחק ברמת מתחילים או באמת מתקדמים. מסלולים אלה מעניקים מיומנויות לעבודה על הבמה בהתאם לרקע הקודם ובמהלכם לומדים על מגוון שיטות משחק ובונים ביטחון בעמידה מול קהל ובביטוי הכישרון האישי. הסטודיו מציע תכניות בהיקף של שנה אחת או בהיקף של כסמסטר. נוסף על כך, הסטודיו עורך מסלול הכנה לאודישנים, זוהי סדרה של מפגשים שבה מכירים את הדרישות שמוצגות במהלך האודישן, מתוודעים לבתי הספר השונים למשחק ולומדים לבחור מונולוגים ושירים שמותאמים לכישרון וליכולות האישיות.


תיאטרון באר שבע


בתיאטרון באר שבע עורכים מסלולי לימוד שמקנים מיומנויות יסוד בתחום המשחק. המסלול כולל התנסות מעשית רבה במשחק והוא מתקיים באופן מודולרי, תחת הדרכה של מנחים מנוסים. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס דרמה למתחילים בו מכירים מושגי יסוד בתיאטרון ומתרגלים כישורי אימפרוביזציה, בסוף המסלול עורכים הפקת גמר. כמו כן, נלמד מסלול דרמה למתקדמים שבו מתמקדים בטכניקות שנחוצות לשחקנים מקצועיים ורוכשים כישורים ליצירה עצמאית ולעבודה בפני קהל.


נוסף על כך, עורך התיאטרון קורס משחק ייעודי למורים ולאנשי הוראה. קורס זה, אשר מתקיים בשיתוף עם ארגון המורים, מתמקד במיומנויות אמנותיות מן התיאטרון ומן הקולנוע אשר יכולות לסייע למורים בעבודתם. המסלול כולל הרצאות עיוניות של יוצרים ומוזיקאים לצד צפייה במגוון של הצגות וסרטים.


לימודי משחק באשדוד


בית הספר "יצירתי" למשחק


לבית הספר "יצירתי" שלוחה בעיר אשדוד. הוא מציע מסלול לתעודה ללימודי משחק שאורכו שלוש שנים. מפגשים מתקיימים גם בחודשי הקיץ, השיעורים נערכים בשעות הערב פעמיים בשבוע. בכל אחת משנות הלימוד מעלים שתי הפקות, תחת הדרכה של במאים וכן יוצרים סרטי קולנוע קצרים אשר מבוימים על ידי תלמידי השנה השלישית. לאורך לימודיהם בבית הספר, המשתתפים מתוודעים להיבטים בשפת גוף , באימפרוביזציה, בעבודת גוף ומימיקה, בפיתוח קול, בתנועה לבמה, בקומפוזיציה ובמשחק מול מצלמה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי משחק בדרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי משחק בדרום?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד אמנותי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: אמנות

התקבלו 91 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp