לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > אמנות > לימודי משחק בדרום

לימודי משחק בבאר שבע, באשדוד ובדרום


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי משחק בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תואר ראשון באמנות
לימודי תולדות האמנות
תיאטרון ומשחק
כתיבה
קדרות
תכשיטנות צורפות
קולנוע וטלוויזיה
תיאטרון בובות
תרפיה באמנות
לימודי עיצוב
 
 
קורס עיצוב תיקים
קורס עיצוב בובות
קורס מוזיאולוגיה ואוצרות
מכינה ללימודי משחק
קורס משחק מול מצלמה
לימודי סריגה
לימודי עיצוב במה
לימודי ציור מנדלות
לימודי קליגרפיה
תואר שני באומנות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס משחק באזור הדרום


רוצים ללמוד משחק בבאר שבע והדרום?


מי לא צפה בהצגה איכותית או בסרט קולנוע מרכש וחשב לרגע להפוך לשחקן? עם זאת, ישנם מי שאהבת המשחק היא אצלם תשוקה של ממש, אשר כוללת גם שאיפה להפוך את הכישרון האישי לקריירה. כדי להגיע לקריירה כשחקנים נדרש הרבה יותר מכישרון טבעי, יש צורך בידע ובכלים שאותם ניתן לשכלל במהלך לימודי משחק, שמשמשים חממה ליוצרים בתחילת דרכם ומאפשרים לבנות את המיומנויות שנדרשות כדי לפרוץ לקדמת הבמה.


תושבי אזור הדרום שמחפשים לפתח את כישרון המשחק ולרכוש את הכלים שנדרשים כדי להתחיל קריירה על הבמה יכולים לבחור בין מוסדות שונים ללימודי משחק באזור. בתי הספר השונים למשחק ממוקמים ברובם באזור העיר באר שבע ואחרים ממוקמים בערים נוספים, כגון אשדוד, הם מציעים שלל תכניות ללימודי תעודה בתחום המשחק לבמה או למשחק מול מצלמה, הקורסים מתקיימים במתכונות שונות ומותאמים לרמות שונות של רקע קודם במשחק. רבים מבין הקורסים מותאמים גם לאנשים עובדים והם מאפשרים ללמוד בשעות אחר הצהריים והערב.


לאחר תום לימודי משחק, נמצאים בידיהם של הבוגרים מגוון של כלים שיכולים לסייע להם להשתלב כשחקנים ויוצרים בזירת התרבות הישראלית. באזור דרום הארץ פועלים שלל תיאטראות, מוסדות תרבות, פסטיבלים ופרויקטים קהילתיים בהם ניתן לפעול כשחקנים. נוסף על כך, בוגרים של לימודים אלה יכולים לפנות לקריירה במשחק לקולנוע ולתיאטרון, בתפקידים קטנים או גדולים. עם צבירה של ניסיון והרחבה של תיק העבודות ניתן לפתוח את הדלת למגוון של פרויקטים יצירתיים, וכמובן גם ליזום מיזמים תרבותיים עצמאיים ויוזמות בעולם האמנות. עולם התרבות והבמה הוא דינמי ומאתגר במיוחד וכך הוא מציע מגוון של אפשרויות ליצירה ולביטוי אישי, מהתיאטרון הממוסד ועד לסוגות כמו תיאטרון פרינג' ותיאטרון קהילתי.

 


מוסדות הלימוד


בין המוסדות באזור דרום הארץ בהם אפשר ללמוד משחק נכללים מוסדות הלימוד הבאים:


לימודי משחק בבאר שבע


גודמן בית ספר למשחק בנגב


בית הספר למשחק גודמן הוקם בשנת 2005 בבאר שבע, הוא נוסד במטרה לשמש מוסד מקצועי להכשרתם של שחקנים ולפיתוח של כישרונות מקומיים באזור הדרום. כמו כן, הוא שואף לשמש מרכז אמנותי לתושבי העיר באר שבע וסביבתה וכך פועל ליזום פרויקטים תרבותיים מגוונים ומוקדי תרבות כגון תיאטראות, קבוצות משחק ופסטיבלים עירוניים. בית הספר גם עורך שיתוף פעולה עם תיאטרון באר שבע, שיתוף פעולה זה בא לידי ביטוי בעבודה משותפת עם צוות התיאטרון וכן באפשרות של בוגרי בית הספר להצטרף ללהקת השחקנים של התיאטרון לאחר תום לימודיהם.


לימודי המשחק לתעודה בבית הספר נפרשים על פני שלוש שנים. בתחילת הלימודים הסטודנטים מתוודעים לתחום המשחק ולשפת התיאטרון ולומדים על טקסטים ומחזות קלאסיים תוך פיתוח של מיומנויות דפס, תנועה והגשת טקסטים. בשנה השנייה ללימודים, הסטודנטים מתחילים לפתח ולהעמיק את כישורי המשחק, מכירים שיטות משחקיות שונות ומתרגלים תהליכי אימפרוביזציה. הם גם מעלים מספר הפקות בפני קהל. השנה השלישית מתמקדת בהתנסות בימתית מרובה, כאשר הסטודנטים לומדים בהרחבה על הגשת מונולוגים וסצנות, על תנועה ועל ניתוח של מחזות. שנת לימוד זו מהווה שנת סטאז' שבה צוברים ניסיון בימתי מעשי.


בית הספר גודמן מציע לתלמידיו תמיכה לימודית וכן מלגות לימוד שונות, הכוללות מלגות שכר לימוד ומלגות מחייה. המלגות ניתנות על סמך גורמים שונים, כגון הצטיינות בלימודים או זכייה בתחרויות מונולוגים שעורך מוסד הלימוד. נוסף על כך, התלמידים יכולים להסתייע במלגות מטעם גורמים חיצוניים.


שואוריל - בית ספר למשחק מול מצלמה


שואוריל הוא בית ספר למשחק מול מצלמה, אשר מפעיל מספר שלוחות בארץ ובהן גם שלוחה בעיר באר שבע. בית הספר שם לו למטרה להעניק לחסרי רקע קודם בתחום המשחק מיומנויות פרקטיות, וכן הוא מתאים גם לשחקנים מן התיאטרון שמעוניינים להרחיב את הכלים שלהם ולעבור גם לפלטפורמות מדיה נוספות. בית הספר מכין את התלמידים לקראת אודישנים ומעניק להם כלים בעזרתם הם יכולים להשתלב בתפקידים בקולנוע ובטלוויזיה.


בבית הספר מתקיימים מספר מסלולי לימוד ובהם:

 

 

  • קורס משחק מול מצלמה למתחילים: מסלול זה מתאים לבעלי רקע בסיסי במשחק, שמעוניינים להעשיר את המיומנויות המשחקיות שלהם וללמוד טכניקות למשחק למדיה משודרת, כאשר הוא מתאים במיוחד לשחקנים מצטיינים. הוא כולל כ - 32 מפגשים חד שבועיים, כאשר לקראת סיומו של הקורס מעלים פרויקט מסכם בליווי של במאים, וכן עובדים על סדרה מקורית ומצלמים לה פיילוט. נוסף על כך, תלמידי הקורס נפגשים עם במאים ומלהקים שמסייעים להם לתכנן את המשך דרכם אחרי הקורס.

 

 

  • קורס משחק מול מצלמה למתקדמים: מסלול זה, שמתאים לבעלי ניסיון ורקע קודם במשחק, מיועד בעיקר לבוגרי קורס משחק למתחילים שרוצים להרחיב את הידע שברשותם ולקדם את כישורי המשחק. לאורך הקורס מתנסים במגוון של תרגילים מצולמים, בהדרכה של צוות המורים שכולל במאים ושחקנים מנוסים. פרויקט הסיום בתכנית זו הוא העלאה של מופע או צילום של פרויקט קצר, המאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי בעבודה מול אנשי תיאטרון. נוסף על כך, הבוגרים יכולים לקבל שואוריל מקצועי, אשר מורכב מקטעים נבחרים שביצעו לאורך הקורס וכך הם יוצרים לעצמם תיק עבודות שיכול לשרת אותם עם צאתם לתעשייה.


אנסמבל סגיב


הסטודיו של אנסמבל סגיב ממוקם בבאר שבע והוא מציע לתלמידיו קורסים שונים שבאים לפתח את היכולות לעמידה מול קבל ולחיזוק הביטחון העצמי והתקשורת הבין אישית. המשתתפים לומדים כיצד לעבוד בצוות לעבד מגוון סוגים של טקסטים, כאשר המסלולים שנלמדים בסטודיו שמים דגש על פיתוח הכישרון והיכולות האישיות של כל אחד מן המשתתפים.


בסטודיו ניתן למוד במסלול משחק ברמת מתחילים או באמת מתקדמים. מסלולים אלה מעניקים מיומנויות לעבודה על הבמה בהתאם לרקע הקודם ובמהלכם לומדים על מגוון שיטות משחק ובונים ביטחון בעמידה מול קהל ובביטוי הכישרון האישי. הסטודיו מציע תכניות בהיקף של שנה אחת או בהיקף של כסמסטר. נוסף על כך, הסטודיו עורך מסלול הכנה לאודישנים, זוהי סדרה של מפגשים שבה מכירים את הדרישות שמוצגות במהלך האודישן, מתוודעים לבתי הספר השונים למשחק ולומדים לבחור מונולוגים ושירים שמותאמים לכישרון וליכולות האישיות.


תיאטרון באר שבע


בתיאטרון באר שבע עורכים מסלולי לימוד שמקנים מיומנויות יסוד בתחום המשחק. המסלול כולל התנסות מעשית רבה במשחק והוא מתקיים באופן מודולרי, תחת הדרכה של מנחים מנוסים. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס דרמה למתחילים בו מכירים מושגי יסוד בתיאטרון ומתרגלים כישורי אימפרוביזציה, בסוף המסלול עורכים הפקת גמר. כמו כן, נלמד מסלול דרמה למתקדמים שבו מתמקדים בטכניקות שנחוצות לשחקנים מקצועיים ורוכשים כישורים ליצירה עצמאית ולעבודה בפני קהל.


נוסף על כך, עורך התיאטרון קורס משחק ייעודי למורים ולאנשי הוראה. קורס זה, אשר מתקיים בשיתוף עם ארגון המורים, מתמקד במיומנויות אמנותיות מן התיאטרון ומן הקולנוע אשר יכולות לסייע למורים בעבודתם. המסלול כולל הרצאות עיוניות של יוצרים ומוזיקאים לצד צפייה במגוון של הצגות וסרטים.


לימודי משחק באשדוד


בית הספר "יצירתי" למשחק


לבית הספר "יצירתי" שלוחה בעיר אשדוד. הוא מציע מסלול לתעודה ללימודי משחק שאורכו שלוש שנים. מפגשים מתקיימים גם בחודשי הקיץ, השיעורים נערכים בשעות הערב פעמיים בשבוע. בכל אחת משנות הלימוד מעלים שתי הפקות, תחת הדרכה של במאים וכן יוצרים סרטי קולנוע קצרים אשר מבוימים על ידי תלמידי השנה השלישית. לאורך לימודיהם בבית הספר, המשתתפים מתוודעים להיבטים בשפת גוף , באימפרוביזציה, בעבודת גוף ומימיקה, בפיתוח קול, בתנועה לבמה, בקומפוזיציה ובמשחק מול מצלמה.

 

 

רוצה לדעת יותר על לימודי משחק בדרום? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי משחק בדרום
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי משחק בדרום

המכללה הטכנולוגית באר שבע - קורס פיתוח גיימינג, פיתוח משחקי מחשב שנקר, לימודי חוץ - קורס עיצוב משחקים App Toy
אוניברסיטת בר אילן - קורס טיפול במשחק Play Therapy בית ספר חשיפה - קורס פיתוח משחקי מחשב
מנשר לאמנות - לימודי משחק ותיאטרון למבקס אקדמי - קורס משחק המוחות
בית הספר תגליות - קורס משחק מול מצלמה המכללה האקדמית דוד ילין - קורס טיפול במשחק Play Therapy
מכללת אורנים - קורס טיפול במשחק Play Therapy סטודיו למשחק יורם לוינשטיין - לימודי משחק לתעודה
סטודיו למשחק ניסן נתיב - מכינה ללימודי משחק בית צבי בית הספר לאמנויות הבמה - מכינה ללימודי משחק
בית הספר למשחק ענת ברזילי - לימודי משחק גודמן בית ספר למשחק בנגב - לימודי משחק לתעודה
המכללה האקדמית אורנים - היחידה ללימודי חוץ - קורס טיפול במשחק למטפלים המכללה האקדמית בית ברל - קורס טיפול במשחק
סטודיו למשחק יורם לוינשטיין - מכינה ללימודי משחק סטודיו למשחק ניסן נתיב - לימודי משחק במסלול תלת שנתי
בית צבי בית הספר לאמנויות הבמה - לימודי משחק במסלול תלת שנתי בית צבי בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה, לימודי משחק
המכללה הישראלית לאנימציה - קורס גיימינג, פיתוח משחקי מחשב מכללת סמינר הקיבוצים - קורס טיפול במשחק בחול
המכללה האקדמית בית ברל - קורס עיצוב ופיתוח משחקים בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים - לימודי משחק, מחול ואמנות
הסטודיו לאמנויות הבמה תיאטרון חולון - לימודי משחק תיאטרון החדר - קורס משחק
מכללת סמינר הקיבוצים - אמנויות הבמה | לימודי תיאטרון | לימודי משחק
       


חוות דעת של סטודנטים: אמנות (59 חוות דעת)
התקבלו 59 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
הודיה,ניסן נתיב, ניסן נתיב - לימודי משחק, 22/12/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את תחושת המשפחתיות החמימה שיש בין הסטודנטים. קשה האינטנסיביות והעובדה שאין חופשים שמסונכרנים יחד עם שאר מוסדות הלימוד בארץ.

על הקמפוס
אינטנסיבי אך רגיש , מורים שדורשים אבל יש רגישות גבוה לתלמידים ורואים שכל מורה חמורה אכפת מהתהליך שאנחנו עוברים. לימודי משחק זאת התעסקות בנפש שזקוקה להשכלה כל הזמן.
מעיין,בית הספר בית צבי, בית צבי - לימודי משחק, 08/04/2018
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת מאוד את המקצעיות והסדר שיש בבית צבי. אני פחות אוהבת את העיניין שלומדים כל יום מ9 בבוקר עד 11 בלילה. ולא מתאפשר לעבוד בתקופת הלימודים, לפעמים רק בסופשים.

על הקמפוס
לימודי משחק בבית צבי, הם לימודים מאוד אינטנסיבים, במשך כל השבוע, מראשון עד חמישי מ9:00- 23:00. יש שילוב של הכל, שירה משחק וריקוד.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי עיצוב
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי עיצוב גרפי - להיות גרפיקאי מקצועי
לימודי תסריטאות
לימודי קוסמות
תוכנית לימודים - לימודי עיצוב אופנה
לימודי איפור, רוצה מקצוע חדש?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לאמנות
המכללה האקדמית לחברה ואומנויות
שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב
המכללה האקדמית ספיר
האקדמיה בבצלאל
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי משחק בדרום?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד אמנות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
היכן נערך קורס מפעילי עגורנים? (לפני 12 שעות, 54 דקות)
קורס גישור משפחה בהרצליה (לפני 1 ימים, 10 שעות, 42 דקות)
תואר בתחום הריקוד לתלמידי כיתה יא (לפני 1 ימים, 15 שעות, 46 דקות)
תואר ראשון דרך אפיק מעבר (לפני 2 ימים, 6 שעות, 33 דקות)
קורסי בוררות ואימון אישי מוכרים לשבתון (לפני 2 ימים, 6 שעות, 40 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD