רוצה פרטים על לימודי משחק ירושלים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי משחק בירושלים - קורס משחק בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי משחק ירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי משחק ותיאטרון בירושלים לתעודה


ירושלים של במה


עולם התיאטרון והבמה כולל בתוכו מגוון עשיר של סגנונות, תפקידים, זרמים וקהלים. מהתיאטרון הקלאסי ועד זרמים כמו פרפורמנס ותיאטרון פרינג', הבמה מאפשרת להביא לידי ביטוי מגוון של תפישות, דעות, ערכים וסיפורים מרתקים ודרכם לגעת בלבו של הקהל ואף ליצור שינוי חברתי.


תושבי ירושלים והסביבה שחיים ונושמים את עולם הבמה ושואפים לקבל כלים כדי להתפתח כשחקנים וכיוצרים יכולים ללמוד בתכניות מגוונות ללימודי משחק שמתקיימות בעיר. תכניות אלה יכולות להתאים גם לתושבי ערים נוספות המעוניינים ללמוד בירושלים ולהשתלב בעבודה באזור.

 

בעיר ירושלים מציעים מגוון של תכניות, חלקן תכניות בנות מספר שנים בבתי ספר למשחק ואחרות בתיאטראות שמציעים קורסים קצרים יותר לפיתוח כישורי משחק. בירושלים גם אפשר למצוא קורסים במשחק שהם ייעודיים למגזר הדתי. דרך הכלים שנלמדים לאורך התכניות השונות ניתן לקבל את הידע והמיומנויות הנדרשות כדי להשתלב בעולם התיאטרון ובתחומי תרבות ואמנות נוספים כגון בימוי, מחזאות, ניהול תאטראות ותנועה.

 


מוסדות הלימוד


סטודיו למשחק ניסן נתיב


הסטודיו למשחק "ניסן" נתיב מפעיל עוד משנות השמונים שלוחה בעיר ירושלים, דרכה שואפים לפתח את זירת התרבות הירושלמית ולהכשיר שחקנים לבמה ולפלטפורמות נוספות. בית הספר עורך תכנית תלת שנתית ללימודי משחק. המסלול התלת שנתי שם דגש על לימודים מעשיים והוא מתמקד בשלל היבטים במשחק, בתנועה, בפיתוח קול ובמחול בימתי במטרה להעניק מגוון רחב של כלים לשחקנים יוצרים.


למי שאינם חשים מוכנים לקבלה ללימודים במסלול התלת שנתי ורוצים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם, מציעים בניסן נתיב מכינה למשחק. במכינה מקבלים כלים למשחק על במה ולמעבר של אודישנים. כמו כן, עורכים בבית הספר גם סדנאות שונות, אלה כוללות סדנת משחק, שהיקפה 30 מפגשים ומתאימה גם לחסרי רקע בעולם הבמה; ותכנית משחק מול מצלמה, שכוללת 16 מפגשים ומיועד לנשים בלבד.


בית הספר לתיאטרון חזותי ירושלים


בית הספר לתיאטרון חזותי, שממוקם בתלפיות, שואף להכשיר יוצרים בשלל תחומים בהם משחק, בימוי, כוריאוגרפיה, בובנאות, אמנות וידאו ואמנות פלסטית. הוא מציע תכנית ארבע שנתית ללימודי משחק לתעודה, ששמה דגש על ההתנסות המעשית ומשלבת עבודה על כמה פרויקטים מעשיים והפקות. במהלכה נחשפים למגוון סגנונות משחק וכן לכלים בפרפורמנס, בשפת הקולנוע, במוזיקה ובתאורה לתיאטרון. במסגרת שיתופי פעולה שמפעיל בית הספר עם מוסדות לימוד אחרים, התלמידים יכולים גם ללמוד לקבלת תעודת הוראה.


תיאטרון פסיק


תיאטרון "פסיק" מפעיל את בית הספר ללימוד משחק "פלטפורמה". הוא מציע קורסי משחק קצרים שונים שמקנים היכרות עם טכניקות וסגנונות משחק. בין הקורסים למשחק בתיאטרון פסיק נכללים קורס משחק למתחילים, שכולל 36 מפגשים; קורס משחק למתקדמים שכולל 36 מפגשים; וקורסי משחק שמתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים. מוצעת גם סדנת אנסמבל לבעלי ניסיון בימתי שמעוניינים לקדם את הכישורים שלהם.

 

תיאטרון החאן


תיאטרון החאן בירושלים מציע סדנת תיאטרון שמיועדת למתחילים וחסרי ניסיון במשחק. הסדנה מקנה מושגים בסיסיים במשחק לתיאטרון ובעבודה עם שחקנים אחרים על הבמה וכן היכרות עם ז'אנרים וסגנונות. בסיומה מתקיימת הצגה שמעלים המשתתפים.


תיאטרון האימפרוב


תיאטרון האימפרוב, שהוקם בתל אביב בשנת 2007, מציע קורס אימפרוביזציה גם בעיר ירושלים. התיאטרון שואף להוות מרכז ישראלי לאמנויות האילתור. הקורס מקיף כ - 16 מפגשים ובמהלכו לומדים לעבוד עם צוות שחקנים, לקבל השראה ולעבד את עולם הרעיונות הפנימי.

 


לימודי משחק לדתיים בירושלים


בית הספר אספקלריא


בית הספר מופעל על ידי תיאטרון אספקלריא, תיאטרון יהודי שנוסד בשנת 1999. התיאטרון מפעיל גם בית ספר למשחק, שבו מתקיימים קורסים למשחק לציבור הדתי שנערכים בהפרדה בין נשים לגברים (מתקיים גם קורס מעורב בבית הספר). דרך המסלולים השונים יכולים התלמידים לבטא את העולם האמוני שלהם על הבמה ולרכוש כלים אמנותיים מגוונים. בית הספר גם מאפשר לחלק מבוגריו להשתלב בצוות השחקנים של התיאטרון אליו הוא משתייך.


בין המסלולים שמתקיימים בבית הספר למשחק: מסלול תלת שנתי ללימודי משחק, שחושף לשלל סגנונות ובו מעלים מדי שנה הצגה בפני קהל; קורס יסודות המשחק שכולל 29 מפגשים ומיועד לחסרי רקע במשחק; קורס משחק למתקדמים שהיקפו כ - 29 מפגשים; קורס תיאטרון פלייבק, שמיועד גם לחסרי ניסיון ושם דגש על מיומנויות יצירתיות ואלתור; וקורס עמידה בפני קהל שכולל חמישה מפגשים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי משחק ירושלים?

רוצה לדעת יותר על לימודי משחק ירושלים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד אמנותי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: אמנות

התקבלו 91 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp