רוצה פרטים על לימודי משחק תל אביב?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסים במשחק בתל אביב והמרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי משחק תל אביב? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי משחק ותיאטרון בתל אביב - קורס משחק בתל אביב והמרכז


מחפשים קורס משחק בתל אביב, ברמת גן ובמרכז?


עולם המשחק משך אליו תמיד אנשים יצירתיים שחיפשו דרך מקורית להביע את עצמם, את הרעיונות שלהם ואת רגשותיהם. מהמשחק על הבמה ועד למשחק בפלטפורמות חדשות כניו מדיה ואינטרנט, זהו תחום מגוון מאוד שרק מוסיף להתפתח ולהגדיר עצמו מחדש. כדי להתחיל קריירה כשחקנים לא מספיק הכישרון הטבעי ונדרשת בנייה של יכולות אישיות וידע בתחום התיאטרון והמשחק.


תל אביב היא אחת המוקדים המרכזיים בהתפתחות התיאטרון בארץ והיום פועלים בה מספר רב של תיאטראות בזרמים וז'אנרים שונים. מי שחולמים להיות שחקנים ושואפים ללמוד משחק בסביבה יצירתית ומגוונת יכולים לבחור בין מגוון המוסדות ללימודי משחק בתל אביב ובאזור המרכז. ממסלולים רב שנתיים ללימודי משחק לתעודה ועד לקורסים קצרים יוצר שמתמקדים במיומנויות כגון בימוי, הפקה או פיתוח קול, תכניות הלימוד יכולות לסייע למצוא את הקול הפנימי ולבנות את הכלים הנחוצים כדי לפתוח קריירה בתחום האמנות ואמנות הבמה בפרט.

 


לימודי משחק בתל אביב


סמינר הקיבוצים


במכללת סמינר הקיבוצים פועל מסלול אמנויות הבמה, שבו מתקיימים מספר מסלולים בתחומי התיאטרון. בין המסלולים נכללים תואר ראשון בתיאטרון, לימודי תעודה במשחק במסלול תלת שנתי, מכינה ללימודי משחק, תכנית לימודי תעודה בעיצוב תפאורה ותלבושות ומסלול הכשרת אקדמאים להוראת תיאטרון. מדי שנה עורכים תלמידי בית הספר מגוון של הפקות בפני קהל, נוסף על פרויקטים מעשיים שונים.


סטודיו לאמנויות התיאטרון יורם לוינשטיין


הסטודיו של יורם לוינשטיין מציע תכנית תלת שנתית ללימודי משחק לתעודה, אשר מתמקד בתחומים כמשחק לבמה, פיתוח קול, תנועה ותיאוריה של התיאטרון. כמו כן, פועלת מגמת הפקה, שבאה להכשיר מנהלי הצגה ועוזרי במאי. בבית הספר מתקיימת מכינה למשחק וכן סדנאות משחק קצרות.


בית הספר למשחק ענת ברזילי


בבית הספר למשחק של השחקנית ענת ברזילי מתקיימת תכנית ללימודי משחק לתעודה וכן קורסים נוספים בתחום התיאטרון ואמנות הבמה, כגון קורס משחק מול מצלמה, קורס פיתוח קול, קורס קומיקאים, קורס אימפרוביזציה קומית וקורס הכשרת זמרים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון בבית הספר.


סטודיו למשחק ניסן נתיב


הסטודיו מפעיל תכנית תלת שנתית ללימודי משחק, שבאה להעניק סל נרחב של כלים להכשרת שחקנים יוצרים. כמו כן, בבית הספר אפשר ללמוד בקורסים כגון קורס אימפרוביזציה, קורס פיתוח קול והגשת שירים, קורס משחק מול מצלמה, קורס יסודות המשחק וקורס אימפרוביזציה למתקדמים.


תיאטרון החדר


נוסף על ההצגות שהוא עורך, תיאטרון החדר גם מציע תכנית ללימודי משחק. מסלולי הלימוד השונים מתאימים לשחקנים מתחילים או מקצועיים, קיים גם מסלול שמתמקד בתחום הבימוי ותכנית ששמה דגש על הנחייה.


סטודיו במה


הסטודיו מפעיל שלוחה בתל אביב ושלוחה בחדרה, ניתן ללמוד בו בקורס משחק בהיקף של כחצי שנה, שמשלב כיתות אמן ופרויקטים מעשיים שונים. כמו כן, הסטודיו מציע קורס להפקת מחזות, בו מתנסים בתהליך הפקת מחזה מעיבוד הטקסט ועד להעלאתו על הבמה.


תיאטרון האימפרוב


בתיאטרון אפשר ללמוד בקורס אימפרוביזציה, שבו מקבלים כלים בתחום האלתור ולומדים לעבוד עם אנסמבל שחקנים, לעבד סיפורים ורעיונות וליצור דמויות. מתקיימים קורסים ברמות שונות, למתחילים, למתקדמים וקורס שמיועד לשחקנים ותיקים.

 


לימודי משחק ברמת גן


בית צבי - בית הספר לאמנויות הבמה


ביתה ספר נוסד בשנת 1961 והוא מציע תכנית תלת שנתית ללימודי משחק, שמעניק כישורי משחק, שירה ותנועה לתלמידיו. ניתן ללמוד גם במכינה למשחק ובקורס בתחום ההפקה. הלימודים בבית הספר הם מעשיים ברוב וכוללים השתתפות בהפקות שונות שחלקן מתקיימות מול קהל.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי משחק תל אביב?

רוצה לדעת יותר על לימודי משחק תל אביב?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד אמנותי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: אמנות

התקבלו 91 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp