קורס תפירה למתקדמים במכללה האזורית צפת

שירות אישי - צור קשר

המכללה האזורית צפת

קורס תפירה למתקדמים במכללה האזורית צפת - היחידה ללימודי חוץ


ללבוש השראה


פריטי הלבוש שבארון שלנו הם חלק בלתי נפרד מההגדרה העצמית שלנו, מהאופן בו אנו מציגים עצמנו באירועים רשמיים וכן מההופעה הכללית שלנו במקום עבודה ובנסיבות יום יומיות. בעולם האופנה יש מגוון רחב של סגנונות, שיכולים לסייע לנו ליצור לעצמנו סגנון ייחודי ולהביע את עצמנו ואת ההעדפות שלנו. מאחורי תהליך הייצור והתכנון של המעילים, המכנסיים, החולצות והחצאיות נמצאת עבודתם של תופרים ותופרות, שעוזרים להוציא חזון אל הפועל ולהפוך רעיון לבגד מיוחד ומרשים.


המכללה האזורית צפת מציעה לבעלי ניסיון בתחום התפירה והאופנה שמעוניינים לשכלל את המיומנויות שברשותם ללמוד בקורס תפירה למתקדמים. המסלול מאפשר להכיר טכניקות רבות שיכולות להרחיב את ארגז הכלים שמקצועי של תופרים ומעצבי אופנה ולסייע להם לפנות לקהל יעד רחב יותר של לקוחות וכן ליצור פריטים איכותיים, ייחודיים ובעלי סגנון אישי מובהק.


תכנית הלימודים


לאורך קורס זה, המשתתפים רוכשים מיומנויות תפירה מתקדמות ולומדים לשדרג את רמת הגימור של המוצרים שלהם. הם לומדים על שלל שיטות עבודה שיכולות לסייע לחסוך בזמן ולהביא לתוצרים איכותיים ומקוריים במיוחד. הם מתוודעים לטכניקות לתפירה של כיסים, שרוולים, קפלים ורוכסנים. נוסף על כך, הם לומדים לתכנן וליצור פרטי לבוש מיוחדים כגון ז'קטים וסריגים ולהתאים אותם למבנה הגוף של הלקוחות ולהעדפות שלהם.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 85 שעות לימוד אקדמיות. המסלול נפרש על פני כ - 17 מפגשים אשר נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול שם דגש רב על עבודה מעשית וכך במקביל להדגמות ושיעורים עיוניים המשתתפים בקורס גם מתנסים בפועל בטכניקות התפירה השונות וכך משכללים את יכולותיהם דרך ביצוע מטלות שונות.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים שלל נושאים וביניהם:

 

  • עיבודים בסריגים
  • תפירה של פריפות
  • הרכבת צווארון לבגד
  • עיבודים ושולי שרוולים
  • כיסים חיצוניים ופנימיים    
  • תפירת קפלים
  • תפירת רוכסנים
  • הכנסת שרוולים
  • ז'קטים מחויטים    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית צפת ממוקמת בקמפוס המכללה האקדמית צפת ובה אפשר ללמוד בשלל הכשרות מקצועיות בענפים כגון ניהול, מחשבים ועיצוב. בין הקורסים אשר מתקיימים ביחידה נכללים קורס תפירה למתחילים, קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס חשבי שכר בכירים, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 ומסלולים נוספים. כמו כן, במכללה פועל בית ספר לאמנויות, מרכז להכשרת הידרותרפיסטים ובית ספר ללימודי הנדסאים. דרך תכנית הלימוד העדכניים של המכללה והתמיכה שהיא מעניקה לסטודנטים שלה שואפים לסייע להם להשתלב במגוון של אפיקים מבוקשים במשק ולקדם עצמם מבחינה מקצועית.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים להחזיק בניסיון וידע קודם בתחום התפירה, מסלול זה מתאים לבוגרי קורס בסיסי בתפירה ולעובדים בתחום שמעוניינים לשכלל את הכלים שבידיהם.


תעודה


לתלמידים אשר מסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות במהלכו ניתנת תעודת גמר על ידי המכללה האזורית צפת.

למידע נוסף לחצו: המכללה האזורית צפת
Whatsapp Whatsapp