קורס יסודות הצילום במכללת מנטור

שירות אישי - צור קשר

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

קורס יסודות הצילום במכללת מנטור - Mentor


צעדים ראשונים מאחורי המצלמה


לצילום מקורי ואיכותי יש כוח רב, הוא יכול ללכוד רגע משמעותי, לעורר רגש או להזכיר לנו חוויות מן העבר. הצלמים שאוחזים שמצלמה צריכים להבין בטכניקות השונות ולבצע בחירות שונות בדרך לתצלום המושלם, ויש שאומרים שהם עולם לא מפסיקים ללמוד, להכיר טכניקות חדשות ולהתפתח. מי שמחפשים לעשות את הצעדים הראשונים בתחום הצילום ומעוניינים להכיר דרך יצירתית לבטא את עצמם יכולים ללמוד בקורסים ברמת מתחילים בתחום.


קורס יסודות בצילום שמתקיים במכללת מנטור מאפשר למשתתפיו להתוודע לעולם הצילום וללמוד כיצד לשלוט במצלמה. דרך היכרות עם שלל תחומי צילום וטכניקות עיבוד, שואפים במוסד הלימוד להקנות מיומנויות מבוא וידע שיכול לסייע לבוגרים להמשיך את דרכם בענף הצילום ולפתח סגנון אישי ויכולות יצירתיות.


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס רוכשים יכולות לשליטה במצלמה הדיגיטלית, לצד מיומנויות עיבוד תמונה בסיסיות. הם מפתחים את הראיה יכולת הקומפוזיציה ובונים כישורים חשובים עבור צלמים דיגיטליים, כגון הבנה של האור, שליטה במבזק וחשיפות נכונות. כמו כן, הם מתוודעים למגוון של תחומי צילום, כגון צילום טבע, צילום סטודיו ועירום וצילום תיעודי.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 63 שעות לימוד אקדמיות, הוא נפרש על פני כחודשיים וחצי ומחולק ל - 14 מפגשים. השיעורים מתקיימים בשעות הערב ובימי שישי. במסגרת התכנית המשתתפים יוצאים לצילומי שטח מעשיים מחוץ למכללה, במסגרתם הם מתנסים בטכניקות הצילום השונות בהנחיית הסגל. לקראת סיום הקורס הם עורכים פרויקט מסכם וגם מציגים אותו בתערוכה במוסד הלימוד.


נושאי הלימוד

 

  • חשיפה נכונה
  • פיתוח ראייה צילומית
  • צילום דוקומנטרי תיעודי
  • שימוש בחשיפות ארוכות
  • תאורה מלאכותית וטבעית
  • יכולות המצלמה הדיגיטלית    

 


סגל הוראה


בין המרצים בקורס נמנים: מומחה שכתב עד היום עשרות ספרי הדרכה בתחומי העיצוב והגרפיקה הממוחשבת; צלמת בעלת סטודיו פרטי שמתמחה בצילום מסחרי; מומחה עיצוב גרפי לפלטפורמות לדפוס ולאינטרנט, אשר עוסק גם בתחומי צילום הסטודיו וצילום האופנה; צלמת המתמחה בצילומי ילדים ומשפחה ובצילומי היריון; צלם המתמחה בלייטרום, פוטושופ ועריכה בתוכנת פרימייר; ועוד.


על מוסד הלימוד


בתחום הצילום, מציעה מכללת מנטור גם קורס צילום למתקדמים אשר מקנה כלים נוספים לצלמים מנוסים. כמו כן, מוסד זה עורך מגוון של הכשרות בתחומי העיצוב, בהם קורס פוטושופ, קורס אוטוקאד, קורס אילוסטרייטור, קורס בניית אתרי אינטרנט ב - HTML5, קורס אפטר אפקטס וקורס עריכת וידאו. כמו כן אפשר ללמוד במסלולים כגון מסלול עיצוב גרפי, מסלול עיצוב פנים, מסלול פיתוח משחקים ומסלול עיצוב דיגיטל.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים גם לחסרי רקע קודם בצילום ומיועד לכל המעוניינים ללמוד את התחום ולפתח את הראייה הצילומית שלהם. יש צורך בשליטה בשפה האנגלית ברמה בסיסית. נוסף על כך, עליהם להיות בעלי מצלמה דיגיטלית משלהם, כאשר ישנו יתרון לבעלי חצובה ומבזק (פלאש) משלהם.

 

תעודה


לתלמידים אשר עומדים בכל הדרישות בהצלחה מוענקת תעודת גמר מטעם מכללת מנטור.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp