קורס פיתוח משחקים ביוניטי במכללת מנטור לעיצוב

שירות אישי - צור קשר

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

קורס פיתוח משחקים ואינטראקציות ביוניטי במכללת מנטור לעיצוב ברמת גן


פיתוח זה שם המשחק


אחת מהתעשיות הרווחיות בעולם היא תעשיית הגיימינג, שגורפת מיליארדי דולרים בכל שנה ומהווה אפיק נחשק לקריירה. מנוע המשחקים Unity נמצא בשימוש רחב בתעשיית הגיימינג לצורך פיתוח ובניית משחקים, משום שניתן להשתמש בו למגוון צרכים: יצירת משחקי מובייל ומשחקים לדפדפן האינטרנט, פיתוח מציאות מדומה (VR) ומשחקי מחשב, ובניית יצירות דיגיטליות אינטראקטיביות מסוגים שונים. Unity מאפשרת מרחב יצירה רחב, היא יכולה לשמש גם לפיתוח משחקים בתלת ממד וגם בדו ממד, ונתמכת כיום על ידי מספר רב של פלטפורמות שונות, כולל מערכות הפעלה שונות וכן קונסולות משחק.


מי ששולטים במחשבים ורוצים לפתוח לעצמם עולם חדש של יצירת משחקים ויצירות אינטראקטיביות ממוחשבות, יכולים לרכוש את ההיכרות הדרושה עם מנוע המשחקים Unity באמצעות הכשרות מקצועיות וקורסים המוצעים במוסדות לימוד שונים. אחת מהכשרות אלו היא קורס פיתוח משחקים ב - Unity, המוצע במכללת מנטור.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מתמקדת בהקניית הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת לעסוק בפיתוח משחקים באמצעות Unity. משתתפי הקורס סוקרים תכני לימוד עיוניים כגון לוגיקה של פיתוח משחקים, מתמטיקה בסיסית למשחקים, הפונקציות הפנימיות שמאפשרת Unity וכן הרגלי עבודה נכונים ושלבים בעת הפיתוח. הפן המעשי של הלימודים מתבטא, בין היתר, בפיתוח מספר משחקים באמצעות החומר הנלמד לקראת סיום הקורס.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים נערכים במשך כ - 5 חודשים, והם כוללים 15 מפגשים. סך כל שעות הלימוד הוא 80 שעות אקדמיות (60 שעות לימוד).


הלימודים כוללים הן תכנים עיוניים והן התנסות ותרגול מעשיים, כאשר במסגרתם המשתתפים מפתחים מספר משחקים על מנת ליישם את החומר הנלמד, שיכולים להוות התחלה של תיק עבודות עתידי.


נושאי הלימוד


נושאי הלימוד בקורס מקיפים את עולמות הידע הנדרשים לפיתוח משחקים ב - Unity:

 

 • זיהוי ותיקון באגים
 • עבודה עם Prefab
 • תהליכי פיתוח נכונים
 • לוגיקת משחקים ב- Unity
 • לוגיקה כללית של פיתוח משחקים
 • מבוא ל- Unity, בסיס וכלים מרכזיים
 • עבודה עם הפונקציות הפנימיות ב - Unity
 • פיתוח משחקים באמצעות כלים מתקדמים
 • אופטימיזציה של גודל המשחק, סאונד, קוד
 • עבודה עם ווקטורים ומתמטיקה בסיסית למשחקים
 • ועוד


על סגל ההוראה


סגל המרצים במכללת מנטור מורכב מאנשי מקצוע בתחומים שונים כגון עיצוב אתרים, בניית אתרים, גרפיקה, ועוד. המרצה בקורס פיתוח משחקים ב - Unity הוא מפתח משחקים בעל ניסיון בתעשייה בתחום זה, כמו גם בתחום פיתוח מוצרים דיגיטליים אינטראקטיביים.


על מוסד הלימודים


במכללת מנטור מוצעים מסלולי לימוד וקורסים בתחומי העיצוב, הצילום, והתקשורת הדיגיטלית השונים. המרצים בקורסים השונים במכללה מגיעים מתחומים אלו, כולל צלמים בכירים, עורכי וידאו, מעצבי אתרים, מעצבים גרפיים ועוד, שעוסקים הן בהדרכה והן עובדים בתעשייה.

 

מסלולי הלימוד מחולקים לפי תחומי ידע, כמו עיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים, ועוד. מסלולי הלימוד כוללים הכשרות וקורסים הנדרשים לצורך רכישת שליטה ובקיאות בתחומים אלו. כמו כן, קיימת אפשרות להשתתף בקורסים ספציפיים מתוך המסלולים השונים.

 

הקמפוס של מכללת מנטור נמצא ברמת גן.


תנאי קבלה


הקורס נועד לבעלי רקע קודם בתכנות, כולל מתכנתים, שמעוניינים להכיר ולעסוק בתחום פיתוח ובניית משחקים, כמו גם פיתוח חוויות אינטראקטיביות. על מנת להשתתף בקורס, נדרש ידע מוקדם בשפות תכנות עילית כמו Java, C++, C# וכיוצא בזה. כמו כן נדרשת שליטה באנגלית.


אפשרויות תעסוקה


תעשיית הגיימינג העולמית מגלגלת מיליארדים של דולרים בכל שנה, ונמצאת בצמיחה מהירה, כך שכל שנה נוספות עוד משרות בתחום מבוקש זה. מנוע המשחקים Unity נמצא בשימוש רחב בשוק, ולכן היכרות עמו ושליטה בפיתוח משחקים באמצעותו יכולות להוות יתרון עבור אנימטורים, מתכנתים ומפתחי משחקים שמעוניינים לקדם קריירה בעולם הגיימינג.


מלבד עולם הגיימינג, קיימים עולמות נוספים בהם Unity נמצאת בשימוש והיכרות עמה יכולה להוות מקפצה, כגון רפואה, אדריכלות, וכל תחום שבו נדרש פיתוח של סביבות וירטואליות ואינטראקטיביות.
 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp