רוצה פרטים על לימודי כלכלה במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי כלכלה במרכז הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי כלכלה במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה באזור המרכז


רוצים ללמוד כלכלה בתל אביב והמרכז?


שינויים טכנולוגיים וחברתיים שמתחוללים בארץ ובעולם יוצרים גם תמורות מרחיקות לכת בזירה הפיננסית. משינויים במדיניות הפיננסית של בנקים וחברות השקעות ועד להרחבת אפשרויות ההשקעה והניתוח בעזרים טכנולוגיים, השינויים לא פוסחים על אף ארגון, חברה או מוסד ממשלתי. כלכלנים שמעוניינים להבין לעומק את המתרחש צריכים להתעדכן תמידית ולדעת להתנהל בזירה דינמית, לא צפויה ומאתגרת.


מי שמעוניינים ללמוד כלכלה באזור מרכז הארץ יכולים לבחור מבין שלל מסלולים ללימודי כלכלה באוניברסיטאות ובמכללות באזור. קיימים מוסדות בתל אביב, ברמת גן ובערים סמוכות נוספות כגון ראשון לציון. לעיתים ניתן גם לשלב את לימודי הכלכלה עם תחומים נוספים במסגרת דו חוגית. בעזרת הכלים הנלמדים בלימודים אלה הבוגרים יכולים לפתוח דלת לשלל אפיקים תעסוקתיים כגון כלכלנים ומנהלי פיננסיים בארגונים מסחריים, בכירים בתחום הבנקאי, עובדים בחברות ביטוח והשקעות, אנליסטים בחברות וכן עובדים בתחומי השיווק והתכנון העסקי.

 


לימודי כלכלה בתל אביב


אוניברסיטת תל-אביב


אוניברסיטת תל-אביב מפעילה תכנית ללימודי כלכלה אשר מכשירה את תלמידיה לנתח, לזהות ולפתח פתרונות לבעיות כלכליות. הסטודנטים דנים בבעיות בפירמות, במוסדות ממשלתיים ובמשקי בית ורוכשים כלים תיאורטיים ויישומיים כאחד.


ניתן ללמוד בתכנית חד חוגית או במסלול דו חוגי, בשילובים לימודי כלכלה ומדעי המחשב, לימודי כלכלה ומתמטיקה, לימודי כלכלה וסטטיסטיקה או לימודי כלכלה וחשבונאות. נוסף על כך פועלת תכנית משולבת מיוחדת ללימודי משפטים וכלכלה וכן תכנית לסטודנטים ללימודי מתמטיקה שיכולים לשלב חטיבה בכלכלה וחטיבות במקצועות פילוסופיה ופסיכולוגיה.


המכללה האקדמית תל אביב יפו


המכללה מציעה לימודי כלכלה וניהול שבאים להעניק לסטודנטים ידע כלכלי וניהולי כאחד. הסטודנטים יכולים לבחור מבין כמה מסלולי התמחות, הכוללים לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות יזמות, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות ניהול שירות ולימודי כלכלה וניהול עם התמחות משאבי אנוש.


בשנת הלימודים השלישית עורכת התנסו מעשית שמתקיימת בארגונים ובחברות במשק. מוסד הלימוד מציע גם תכנית לימודי כלכלה וניהול לאנשים עובדים, זוהי תכנית לימודי ערב בכלכלה בה מתקיימים מפגשים פעמיים בשבוע בערב ובימי שישי. כמו כן, במכללה אפשר ללמוד בתכניות כלימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מדעי המחשב, לימודי חברה ופוליטיקה ולימודי מערכות מידע.


לימודי כלכלה ברמת גן


אוניברסיטת בר אילן


לימודי כלכלה בבר אילן חושפים את הסטודנטים לשלל תיאוריות וכלים כלכליים שנוגעים למשק המקומי והבין לאומי. מוסד הלימוד מציע כמה אפשרויות ללימודים, ניתן ללמוד בתכנית חד חוגית ללימודי כלכלה עיונית מורחב. כמו כן, מתקיימות תכניות דו חוגיות או משולבות, בהן לימודי כלכלה וחשבונאות, לימודי כלכלה ומנהל עסקים, לימודי כלכלה חשבונאות ומשפטים, לימודי כלכלה ומדעי המדינה ולימודי כלכלה ופסיכולוגיה.


מכללת רמת גן


מכללת רמת גן היא מוסד המופעל על ידי האוניברסיטה הפתוחה וכך יכולים להתקבל אליה מועמדים גם ללא צורך בבגרות או בפסיכומטרי. המכללה מציעה תכנית לימודי כלכלה, שניתן ללמוד במסגרת תכנית חג חוגית או לחלופין ללמוד במסלול דו חוגי ולשלב עם חוג נוסף. בין השילובים האפשריים לימודי כלכלה וסוציולוגיה, לימודי כלכלה וחינוך, לימודי כלכלה ומדעי המחשב ולימודי כלכלה ומדעי המדינה ויחסים בינלאומיים. הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה, באופן שבא להקל על אנשים עובדים.

 

 

לימודי כלכלה בראשון לציון


המסלול האקדמי המכללה למינהל


במסלול האקדמי המכללה למינהל מתקיימים לימודי כלכלה וניהול. הסטודנטים יכולים לבחור בין כמה מסלולי התמחות כגון לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מימון וביטוח, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שיווק, יזמות ואסטרטגיה, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מערכות מידע ואנליזת נתונים ולימודי כלכלה וניהול בהתמחות שמאות מקרקעין.
ניתן ללמוד גם לתואר כפול ללימודי כלכלה ומשפטים. במוסד זה מוצעות תכניות לימודים מגוונות נוספות כגון לימודי חשבונאות, לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים ותואר ראשון בתקשורת.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי כלכלה במרכז?

רוצה לדעת יותר על לימודי כלכלה במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי כלכלה במרכז
Whatsapp Whatsapp