רוצה פרטים על קורס MCSA באזור הצפון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול רשתות בצפון הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס MCSA באזור הצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול רשתות MCSA באזור הצפון


פורצים בעולם ההייטק


הסביבה הטכנולוגית בה אנו חיים היום יצרה שינויים מרחיקי לכת בסביבת העבודה. כל מערך העבודה השוטף מתקיים עתה בזירה הממוחשבת, באמצעות מעברים של מידע ונתונים עסקיים. מי שאחראיים להקמה של רשתות מחשבים אלה ולפיקוח על הפעילות השוטפת שלהם הם מנהלי הרשתות. לחברת מיקרוסופט העולמית ישנן כמה הסמכות לניהול רשתות, בהן גם הכשרת MCSA.


מי שמעוניינים בתפקיד מבוקש בזירת ההייטק ומתגוררים בצפון יכולים למצוא מגוון של מוסדות בהם ניתן ללמוד בקורס MCSA. חלק מן הקורסים מציעים גם הכשרה בפלטפורמות תוכנה נוספות, כגון סיסקו או לינוקס, במטרה להעניק לבוגרים יתרון בשוק העבודה. המכללות מפוזרות באזורים השונים, חלקם נמצאות בחיפה ואחרות בגליל.

 


קורס ניהול רשתות בחיפה


ג'ון ברייס הדרכה


בשלוחת חיפה של ג'ון ברייס הדרכה אפשר ללמוד בקורס MCSA 2012R מקיף, שמעניק לתלמידיו התמחות גם בנושאים נוספים כגון לינוקס ורשתות סיסקו. במהלך התכנית מכירים טכנולוגיות חדשניות שקיימות בשור ומתוודעים למודלים להפעלתם ולתחזוקתם. הקורס מסייע בהכנה לבחינות ההסמכה ל - MCSA שעורכת מיקרוסופט.


אורכו של הקורס הוא כ - 470 שעות והוא נלמד במתכונת בוקר או ערב. כ - 125 שעות מוקדשות ללימוד CCNA. תכנית זו מוכרת למימוש פיקדון לחייל המשוחרר, ובוגרים שעומדים בכל התנאים יכולים גם לקבל סיוע בהשמה בעבודה. לאורך ההכשרה מבצעים כמה פרויקטים מעשיים בהם מכירים את התנאים בסביבת העבודה בהייטק.


האקר יו


בשלוחת האקר יו בעיר חיפה אפשר ללמוד בקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע שמקנה הכשרה טכנולוגית מקיפה. התלמידים מקבלים הכנה לקראת בחינות חיצוניות של מספר חברות בהן מיקרוסופט, צ'ק פוינט וחברת סיסקו. בין הבחינות נכללת גם הכשרת MCSA 2012 של מיקרוסופט למנהל רשתות מחשבים.


בתחילת ההכשרה נערך שלב מיון בהיקף של 20 שעות ובו נבדקת ההתאמה לקורס המורחב. מי שעוברים את השלב מקבלים מלגות לימוד ומי שאינם צולחים אותו זכאים לקבלת כספם בחזרה. מסלול זה מתאים גם לחסרי ניסיון קודם בתחום. היקף התכנית המורחבת כ - 550 שעות אקדמיות. ניתן ללמוד בקורס בוקר בהיקף של כחצי שנה או בקורס ערב שאורכו כ - 14 חודשים. המכללה מסייעת לבוגרים בהשתלבות בעבודה.


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחה בחיפה בה אפשר ללמוד בקורס MCSA Administrators. במהלך התכנית לומדים בהרחבה על השלבים השונים בהקמה של תשתיות תקשורת של מיקרוסופט, מהתכנון הראשוני ועד לתפעול בשטח. התלמידים לומדים להתקין, להטמיע ולתחזק את הרשתות ולהתאים אותן לצורכים של ארגונים עסקיים.


הקורס נפרש על פני כ - 228 שעות והוא נלמד במסלול ערב או במסלול משולב ערב וימי שישי ואורכו הכולל כעשרה חודשים. ההכשרה מוכרת על ידי משרד הכלכלה והתעשייה.

 


קורס ניהול רשתות בגליל


המכללה האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ במכללת גליל מערבי מתקיים קורס MCITP  להסמכה בניהול רשתות. הכשרה זו מאפשרת לשדרג את המיומנויות שכוללת הכשרת MCSA לתכנון המערכות והיא מציעה חיבור בין היבטי הרשת לתחום אבטחת המידע. הכשרה זו מכינה את התלמידים לבחינות החדשות של חברת מיקרוסופט, שמי שעוברים אותן יכולים להשתלב בתכנון, עיצוב ויישום פלטפורמות מתקדמות. היקף הקורס 250 שעות. בסיומו ניתן לגשת באופן עצמאי לארבע בחינות של מיקרוסופט.


המכללה האקדמית כנרת - לימודי תעודה


יחידת לימודי התעודה של מכללת כנרת עורכת קורס ניהול רשתות MCSA המוכר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה. מסלול זה בא להכשיר מנהלים למערכות שרתים ולטכנולוגיות כ - IBM ו - DELL. הוא גם מכין את התלמידים לקראת בחינות חברת Microsoft.


אורך הקורס כ - 340 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בערב. במהלכו מתקיימת התנסות מעשית בארגוני הייטק באזור הצפון. המסלול מתאים במיוחד לבעלי זיקה ניהולית וטכנולוגית, שלהם יכולות תפעול מחשבים ברמה בסיסית.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס MCSA באזור הצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס MCSA באזור הצפון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp