רוצה פרטים על ללמוד אמנות בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אומנות בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ללמוד אמנות בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אמנות בירושלים


היכן אפשר ללמוד אמנות בירושלים?


הרבה נאמר על מקומה של האמנות בחיינו. מאמצעי בידור ועד לכלי להובלת מהפכות, קשה מאוד לראות את החברה האנושית בלעדיה. עולם האמנות מגוון מאוד וכולל שלל טכניקות וסוגות, ביניהם אמנות חזותית שכוללת ציור, פיסול ופיסול, אמנות המחול ומוזיקה. כמו כן פועל מחקר רב על היצירה, על תולדותיה ועל המשמעויות שנובעות מתוכה.


בעיר ירושלים פועלים מגוון מוסדות בהם מתקיימים לימודי אמנות לתואר ראשון, שמיועדים למי שמעוניינים להתפתח כיוצרים בעולם האמנות. מלבד קריירה כאמנים ישנן אפשרויות נוספות לבוגרי הלימודים כגון אוצרים ומנהלי תערוכות ומוזיאונים, מורים לאמנות וחוקרים באקדמיה.

 


בצלאל - אקדמיה לאמנות ועיצוב


בצלאל היא מוסד ללימודי האמנות והעיצוב שנוסד לפני למעלה מ - 100 שנים. בבית הספר אפשר ללמוד לתואר ראשון מסוגים שונים בתחומי האמנות השונים. בין התכניות לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי אמנות המסך, תואר ראשון באדריכלות, לימודי תקשורת חזותית ולימודי צילום לתואר ראשון.


בתכנית לימודי אמנות BFA מקנים לסטודנטים כלים תיאורטיים ומעשיים בציור, רישום, פיסול ווידאו. לאורך המסלול הם יכולים להתמקד בתחומי יצירה לבחירתם ולהעמיק בהם. הם משתתפים במגוון של סדנאות ובעבודה מעשית בסטודיו וגם מציגים את יצירותיהם בתערוכות. הלימודים נמשכים ארבע שנים.

 

 

האקדמיה למוזיקה ומחול

 

האקדמיה למוזיקה ומחול הממוקמת בגבעת רם מעניקה מגוון של תארים ראשונים בתחומי האמנות. אלה כוללים לימודי מוזיקה לתואר ראשון (B.Mus.) לימודי הוראת מוזיקה (B.Ed.Mus.) ולימודי מחול לתואר ראשון (B.A. Dance או B.Dance). תכניות הלימוד חושפות את תלמידיהן לשלל סוגות ותקופות ולזרמים במחול ומוזיקה קלאסיים ומודרניים לצד תחומים כניצוח, אמנות הביצוע וחינוך מוזיקלי. מוסד הלימוד שומר על קשרים עם קונסרבטוריונים ואקדמיות למוזיקה מרחבי העולם ומאפשר לסטודנטים לקחת חלק בהופעות וכיתות אמן.

 


האוניברסיטה העברית


בית הספר לאמנות, שפועל בפקולטה למדעי הרוח של האוניברסיטה העברית, מציע מגוון של תכניות לימודים בתחום האמנות. אלה כוללים לימודי תולדות האמנות, לימודי מוזיקולוגיה, לימודי תיאטרון לתואר ראשון ולימודי פולקלור ותרבות עממית.


הלימודים משלבים היכרות מעמיקה עם תולדות האמנויות השונות והתהוות הזרמים בהן יחד עם התנסות מעשית ביצירה במסגרת סדנאות פרקטיות שונות. כמו כן, מוצעת בבית הספר תכנית משולבת ללימודי מנהל עסקים ואמנות.

 
לימודי הוראת אמנות בירושלים


המכללה האקדמית דוד ילין


במכללה האקדמית דוד ילין, המתמקדת בתחום החינוך, מציעים שתי תכניות להכשרת מורים להוראת אמנות: לימודי שילוב אמנויות בהוראה ולימודי הוראת תיאטרון ודרמה. במוסד הלימוד סבורים שלאמנות יש תפקיד חשוב בעיצוב דור העתיד וכך שואפים להכשיר מורים יצירתיים ומיומנים לאמנות. התכניות מכשירות אנשי הוראה למסגרות חינוך לגיל הרך, חינוך יסודי ועל יסודי וחינוך מיוחד.

 

לאורך התכנית הסטודנטים מתוודעים לשלל חומרים וטכניקות יצירה וגם מתנסים בהם באופן פרקטי. מוסד הלימוד מציע מגוון רחב של תכניות לימודי חינוך וכן מסלולים לתואר שני בהוראה.


מכללת אמונה


אמונה היא מוסד לימודים לציבור הדתי בה ניתן ללמוד בין היתר בתכנית לימודי הוראת אמנות, שמיועדת לנשים דתיות. במסלול זה משלבים בין היכרות עם מגוון של טכניקות אמנותיות, כגון ציור ורישום, פיסול, הדפס ווידאו ארט, לבין קבלת כלים פדגוגיים להוראה במסגרות חינוך. הסטודנטיות גם שמות דגש על אמנות יהודית והתמודדות עם דילמות ואתגרים בחברה הישראלית בכוח האמנות.


המסלול מכשיר מורות לאמנות לבתי ספר יסודיים ועל יסודיים, לגני ילדים ולמסגרות חינוך מיוחד. כמו כן, מתקיימות במוסד לימוד זה תכניות לימודי הוראת עיצוב גרפי ולימודי הוראת תיאטרון שמותאמות לציבור הדתי.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ללמוד אמנות בירושלים?

רוצה לדעת יותר על ללמוד אמנות בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ללמוד אמנות בירושלים
Whatsapp Whatsapp