קורס טיוטרים לאנגלית במכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל

קורס חונכים (Tutors) לאנגלית במכללה האקדמית בית ברל

 

איך אומרים באנגלית

 

ידיעת השפה האנגלית היא כבר לא מותרות, היא הכרחית וחיונית לכל תחומי החיים. השימוש בה מרובה ויום־יומי, החל מהעבודה השוטפת במחשב ובאינטרנט וכלה בצפייה בתכניות טלוויזיה ובסרטים, כיום מקומות עבודה רבים דורשים מהעובדים שלהם אנגלית ברמה גבוהה. הורים רבים אינם מחכים שבית הספר ילמד את הילדים שלהם את השפה והם מלמדים אותם אנגלית מגיל צעיר, ואנשי עסקים הרוצים להעשיר את היכולות שלהם בוחרים לחדד את ידיעת האנגלית שלהם.

 

בקורס חונכים לאנגלית המתקיים במכללה האקדמית בית ברל יכולים דוברי אנגלית שפת אם לרכוש את הכלים הנחוצים להתמקצעות תעסוקתית להוראת השפה לילדים ולמבוגרים. בתכנית נלמדים כלים להוראת השפה ליחידים ולקבוצות תוך שילוב כלים פדגוגיים ודידקטיים מגוונים ובהם כלים דיגיטליים להוראה מקוונת וכן כלים עסקיים. במסלול כלולה גם התנסות מעשית עם תלמידים. בוגרי תכנית זו ללימודי תעודה בחינוך יכולים להשתלב כחונכים במגוון מסגרות פרטיות.

 

תכנית לימודים

 

קורס חונכים (Tutors) לאנגלית במכללה האקדמית בית ברל מכשירה את הסטודנטים ללוות תלמידים בתהליך למידת השפה האנגלית ולמתן סיוע בעת רכישת השפה. הסטודנטים רוכשים כלים להוראת האנגלית כשפה זרה ומכירים מגוון של שיטות לרבות שימוש בטכנולוגיות הוראה מרחוק באמצעים מקוונים, שילוב כלים יצירתיים ומישחוק למידה. נוסף על כך, הם מתנסים במסגרות בהוראה פרטנית לתלמידים המתמודדים עם לקות למידה.

 

כחלק מן הקורס מקבלים המשתתפים הכשרה בפן העסקי של תפקידי החונכים. הם רוכשים מיומנויות יסוד להקמתם של עסקים פרטיים ללימוד השפה וכן לומדים אודות שיטות שיווק ואיתור לקוחות, קביעת מחירים והתנהלות כלכלית יעילה וכן התנהלות נכונה מול הורי התלמידים.

 

מתכונת הלימוד

 

 

היקף הקורס הוא שנתי כשהמפגשים נערכים אחת לשבוע בשעות. הקורס נפרש על פני 168 שעות. מתכונת הלימודים כוללת הרצאות פרונטאליות ותרגולים. במהלך הקורס הסטודנטים יכולים להשתלב בהתנסות מעשית בהוראה.

 

נושאי הלימוד

 

  • הוראת דקדוק
  • רכישת אוצר מילים
  • שיווק ואיתור לקוחות
  • הוראת אנגלית מרחוק
  • זיהוי מאפייני לקויות למידה
  • פתיחת עסקים להוראת אנגלית
  • ראשית אנגלית ללומדים צעירים
  • ועוד
     

על מוסד הלימודים

 

המכללה האקדמית בית ברל היא מוסד לימוד אקדמי רב־תחומי הדוגל בהכשרה מקצועית ברוח יישומית וחברתית. המכללה מכשירה אנשי חינוך והוראה לתואר ראשון, לתואר שני ולהסמכות מגוונות. המכללה מקדמת את המקצועות ההומאניים כמו לימודי האמנויות, לימודי הרוח, לימודי החברה ולימודי הממשל. בין מסלולי הלימוד של המכללה אפשר ללמוד לימודי חינוך בלתי־פורמאלי, לימודי חינוך מיוחד לגיל הרך, לימודי הוראה לבית הספר היסודי ולימודי הוראת אנגלית לבית ספר היסודי והעל־יסודי.

 

תנאי קבלה

 

לקורס חונכים לאנגלית מתקבלים מועמדים אשר דוברים אנגלית ברמת שפת אם שברצונם ללמד את השפה במסגרות פרטיות כגון חוגים, בתי ספר פרטיים או במסגרת שיעורים פרטיים. על המועמדים לעבור ראיון אישי. אין צורך בתעודת הוראה או בתואר אקדמי בחינוך כדי להתקבל למסלול.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה האקדמית בית ברל.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס משלבים כחונכים בבתי ספר פרטיים, כמורים לדוברי אנגלית במערכת החינוך, בתכניות העשרה ובהוראה במרכזים קהילתיים ובמתנ"סים.

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בית ברל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בית ברל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית בית ברל

משך קורס מידענות
ישראל
ללא תגובה
קבלה לתואר שני לקויות למידה
הילה דרור
ללא תגובה
לימודי מידענות וספרנות
מריה
ללא תגובה
English tutors מועד אוקטובר
Sara
ללא תגובה
עלות של לימודי אומנות
אריאלה
ללא תגובה
קורס מורי דרך בארץ
צבי פלדמן
ללא תגובה
הרשמה לתואר שני
סאמי
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp