רוצה פרטים על קורס טיוטור לאנגלית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס טיוטורים לאנגלית - קורס חונכים (Tutors) באנגלית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס טיוטור לאנגלית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טיוטרים להוראת אנגלית


הופכים את הידע באנגלית לקריירה


היום אין ספק ששליטה טובה בשפה האנגלית היא חיונית לכל אחד, מצעירים בבתי הספר ועד לעובדים בזירת העסקים הגלובלית. גם המהפכה הדיגיטלית הופכת את השפה לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. אנשים רבים מעוניינים לשפר את השליטה שלהם באנגלית, אך אין באפשרותם לעשות זאת במסגרת של קורס ממושך במסגרת מסודרת. לשם כך נועדו הטיוטורים (Tutors), מורים פרטיים לאנגלית שמאפשרים ללמוד באופן שמותאם לצרכים ולקצב האישי.


קורס טיוטורים בא להקנות לדוברים אנגלית כלים ללימוד השפה במסגרות בלתי פורמליות, כחלק מתכניות העשרה או כמורים פרטיים. במהלך הקורס לומדים כיצד להשתמש ביכולותיהם הגבוהות בשפה כדי להנחות את לימוד האנגלית למגוון שכבות גיל, מילדים בגיל הרך ועד מבוגרים. בוגרי התכנית יכולים להשתלב כטיוטורים וכמדריכים בשלל מסגרות, ביניהן בתי ספר פרטיים, במרכזי העשרה קהילתיים, במתנ"סים וכן בארגונים עסקיים ובענף ההייטק, שבכולם דרישה רבה לשליטה בשפה האנגלית.

 


למי מיועדים הלימודים


תכנית זו מיועדת לאנשים דוברי השפה האנגלית ברמת שפת אם או לבעלי שליטה בשפה ברמה גבוהה מאוד, שמעוניינים להשתמש בידע שברשותם למטרות הדרכה במסגרות שונות. תכנית זו מתאימה לבעלי זיקה לעולמות החינוך וההנחיה.


תכנית הלימודים


בתחילת המסלול, המשתתפים רוכשים מיומנויות ללימוד אנגלית כשפה זרה ובמסגרת זו מעמיקים בדקדוק האנגלי ומעשירים את אוצר המילים שלהם. בהמשך הם לומדים כיצד ליצור תכניות לימוד ואיך להדריך תלמידים ברמות שליטה שונות, שכוללות מתקשים, ילדים בגילאים צעירים, תלמידים בבתי ספר על יסודיים ודוברי אנגלית. כמו כן, הם עוסקים במיומנויות אנגלית עסקית ובוחנים כיצד ללמד אנשי עסקים את עקרונות השפה. הם גם דנים כיצד ניתן לשלב טכנולוגיות ועזרים יצירתיים שונים כדי לסייע לצעירים ולמבוגרים עם לקויות למידה ללמוד את השפה.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס נע בין שבעה לשמונה חודשים בדרך כלל. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. בחלק ממוסדות הלימוד מציעים, לצד הלמידה העיונית בכיתה, גם התנסות מעשית בחונכות במסגרות שונות, כדי לאפשר למשתתפים לתרגל את מיומנויות ההוראה כבר בזמן הקורס. מרבית התכנים בקורס נלמדים בשפה האנגלית.


נושאי הלימוד

 

 • אנגלית ללומדים צעירים
 • פיתוח ראשית קריאה
 • לימוד למתקשים בקריאה
 • כללי הדקדוק הפדגוגי
 • טכנולוגיות בהוראת שפה
 • הכנה לבגרות באנגלית
 • אנגלית למטרות אקדמיות
 • אנגלית לחטיבות ביניים
 • שימוש במשחקים ובשירים
 • עקרונות אנגלית עסקית
 • שילוב אמנות בהוראת האנגלית
 • הערכת השליטה בשפה    
 • אנגלית לתלמידים עם לקות למידה    
 • ועוד


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס זה יש להוכיח שליטה בשפה האנגלית ברמת שפה אם. בחלק ממוסדות הלימוד דורשים גם ניסיון של מספר שנים בחינוך או לחלופין רקע בהנחיית קבוצות, אולם בחלק מהמוסדות אין צורך בהכרח ברקע בהוראה. כחלק מתנאי הקבלה מוזמנים מתאימים שעומדים בדרישות הסף לראיונות אישיים או קבוצתיים.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל דרישות המסלול ומסיימים אותו בהצלחה מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי המוסד המלמד.

 


מוסדות

 

 

 • המכללה האקדמית לחינוך דוד ילין (ירושלים): במכללת דוד ילין פועלים מגוון של מסלולים לתואר ראשון ושני בתחום החינוך, נוסף על כך מפעילה המכללה יחידה ללימודי תעודה, שמאפשרת למורים להעמיק את הכשרתם. בין התכניות ניתן למנות קורס הוראה מתקנת, קורס ניתוח התנהגות וקורס סגני מנהלים. משך קורס טיוטורים הוא כ - 224 שעות לימוד. המסלול שם דגש מיוחד על הוראת ילדים עם לקויות למידה וצרכים מיוחדים.

 

 

 • מכללת סמינר הקיבוצים (תל אביב): במכללת סמינר הקיבוצים מציעים קורס טיוטורים בהיקף של כ - 168 שעות. בין המסלולים הנוספים להכשרה מקצועית שמציעים במכללה נכללים קורס תקשורת מקדמת, קורס הדרכת אמנות בחינוך הלא פורמלי וקורסי הוראה מותאמת.

 

 

 • המכללה האקדמית בית ברל (כפר סבא): קורס טיוטורים במכללת בית ברל נמשך כשמונה חודשים. בוגרי ההכשרה שמעוניינים בכך יכולים להשתלב במקרים מסוימים במסלול לימודי הוראת אנגלית במתכונת מקוצרת. מוסד הלימוד מציע גם קורס עריכת לשון, קורס ספרנות, קורס סייעות לגני ילדים וקורסים לרפורמת "אופק חדש".

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס טיוטור לאנגלית?

רוצה לדעת יותר על קורס טיוטור לאנגלית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס טיוטור לאנגלית

חוות דעת של סטודנטים: לימודי חינוך לתעודה

התקבלו 196 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp