רוצה פרטים על קורס עיצוב צעצועים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מעצבי צעצועים ומשחקים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עיצוב צעצועים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב משחקים ופיתוח צעצועים


להמציא את להיט הילדים הבא


מגיל צעיר, המשחק מהווה חלק עיקרי מחיינו. מחקרים הוכיחו כי למשחקים יש תרומה ניכרת להתפתחות וכי הם יכולים לסייע לחזק כישורים ומיומנויות חשובות ולאפשר לנו ללמוד בצורה מהנה וחווייתית. ישנם אין ספור סוגי צעצועים, כאשר בעידן הטכנולוגי של ימינו רק הולך וגובר מגוון הפיתוחים החדשניים המוצעים בשוק. כיום ילדים שולטים בשימוש במחשבים ובאפליקציות סלולר כבר מגיל צעיר וכך נדרשת התאמה של הצעצועים לתחומי העניין החדשים הללו.


שוק המשחקים המקומי והעולמי הוא דינמי ביותר, כאשר תמיד קיימת דרישה למעצבים ולמפתחים שיכולים להגות רעיונות מקוריים ומהפכניים שלא נראו כמותם. בקורס עיצוב משחקים לומדים על כל השלבים שבתהליך פיתוח ויצירת צעצועים משלל סוגים. התכנית מקנה לבוגריה כלים שיכולים לאפשר להם להשתלב בחברות משחקים מקומיות ועולמיות וגם לפנות לקריירה עצמאית כמפתחי צעצועי ילדים.


למי מיועדים הלימודים


מסלול זה מתאים לאנשים בעלי זיקה לתחומי הטכנולוגיה והעיצוב, שמתאפיינים ביצירתיות ובחשיבה מקורית. התכנית יכולה לתרום לעוסקים במקצועות כתכנות, אנימציה, עיצוב תעשייתי או אלקטרוניקה שמעוניינים להשתלב גם בענף פיתוח המשחקים והצעצועים.


תכנית הלימודים


במהלך תכנית זו, המשתתפים לומדים כיצד לתכנן, לפתח ולעצב שלל סוגי צעצועים, לרבות משחקים דיגיטליים. כך הם מכירים פיתוחים טכנולוגיים, תוכנות ועזרים דרכם ניתן להעלות רעיונות וליצור משחקים בפועל. כמו כן, הם דנים בחשיבות של משחקים בעולמם של ילדים ובתרומתם להתפתחות הפיזית, הרגשית והחושית. בנוסף, הם רוכשים כישורי שיווק שחיוניים לאורך תהליך הפיתוח של המוצרים ובוחנים שיטות להקמת יוזמות עסקיות ולהפצתן בשוק המקומי והעולמי.


מתכונת הלימוד


משך הקורס משתנה בין המוסדות, אורכן של מרבית ההכשרה נע בין כחצי שנה לחודשיים. חלק מהקורסים מתקיימים כקורסי ערב שנוח לשלב עם עבודה וחלקם כוללים מפגשים בשעות הבוקר והצהריים.


נוסף לתכנים עיוניים, חלק נכבד משעות המסלול מוקדשות להתנסות מעשית בפיתוח וביצירת הצעצועים במסגרת סדנאות שונות. חלק מהמוסדות גם עורכים הרצאות אורח ומפגשים עם יזמים ומפתחי משחקים, שחושפים את המשתתפים למתרחש בתעשייה. לקראת תום המסלול מגישים המשתתפים פרויקט גמר מעשי.

 


נושאי הלימוד

 

 • משחקים בעידן הדיגיטלי
 • פיתוח רעיונות למשחקים
 • מכניזם משחקי
 • יכולות והעדפות משחקיות
 • תהליכי המצאה
 • טכנולוגיות מעצימות משחק
 • בניית אב טיפוס
 • שיווק והפצה בעולם המסחר
 • חשיבה המצאתית
 • חשיבות משחקים בעולם הילדים
 • התאמת מוצרים לחברות    
 • בניית משחקים באמצעים ביתיים    
 • ועוד


תנאי קבלה


במרבית מוסדות הלימוד, הקבלה לתכנית מותנית במעבר של מבחני כניסה ובראיונות אישיים. בחלקם, יכולים ללמוד בוגרי לימודים במקצועות כלימודי עיצוב תעשייתי, לימודי תכנות, לימודי אנימציה לימודי הנדסת מכונות או לימודי הנדסת אלקטרוניקה. כמו כן, קיימות תכניות שמיועדות לאנשי טיפול וחינוך מוסמכים ובעלי ניסיון, שמעוניינים לשלב עבודה עם צעצועים בטיפול בקליניקות או במוסדות בהם הם פועלים, למשל כחלק מגישת הטיפול במשחק.

 


תעודה


בתום ההכשרה, תלמידים שעומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי מוסד הלימוד.


מוסדות

 

 

 • מכללת שנקר - לימודי חוץ (רמת גן): היחידה ללימודי חוץ בשנקר מציעה שני קורסים בתחום עיצוב המשחקים. האחד הוא קורס המצאת צעצועים, שכולל כ - 200 שעות אקדמיות ומחולק ל - 25 מפגשים שבועיים, שמתקיימים בשעות הבוקר והצהריים. קורס זה נערך בשיתוף עם חברת צעצועים עולמית, שגם מספקת לתלמידים תמיכה טכנולוגית ומקיימת סדנאות מעשית לאורך ההכשרה.

 

 • בנוסף, מציעה המכללה גם קורס פיתוח צעצועים שמיועד למטפלים ולאנשי חינוך. מסלול זה כולל כ - 65 שעות ואורכו כחודשיים וחצי. עשרת המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בערבים. בהכשרה זו לומדים לתכנן וליצור משחקים מגוונים לשילוב בקליניקות ובבתי ספר, תוך התאמתם לצרכי הילדים.


אם ברצונכם לברר היכן עוד מתקיים המסלול, מה עלות הקורס ומתי מתקיים יום פתוח, כדאי לכם לפנות לנציגי השירות האישי שלנו. כך תוכלו לקבל בחינם ובמהירות את כל התשובות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עיצוב צעצועים?

רוצה לדעת יותר על קורס עיצוב צעצועים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס עיצוב צעצועים
Whatsapp Whatsapp