קורס פיתוח .NET ו - C# בהנדסאים באריאל

קורס פיתוח .NET ו - C# בהנדסאים באריאל

קורס פיתוח דוט נט ובסביבת C# בהנדסאים באריאל - לימודי תעודה


קידמה וטכנולוגיה - בקליק


אפליקציות ויישומי תוכנה הפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו, אנחנו מנווטים בעזרתם בדרכים, מתכתבים דרכם עם חברים ומכרים ואפילו משלמים באמצעותם. מאחורי הטכנולוגיות הללו נמצאות שפות התכנות ומתודולוגיות הפיתוח, שמאפשרות לבנות את האפליקציה וליצור את תשתיתה.


בין שיטות הפיתוח המתקדמות כיום נמצאת טכנולוגיית דוט נט (.NET) של בית התוכנה מיקרוסופט. היא מקנה למפתחים שלל אפשרויות ליצירה של אפליקציות אינטרנט ויישומים נוספים. סביבה זו מאפשרת פיתוח בכמה שפות, שמותאמות במיוחד לדוט נט ומספקות את כל הצורכים הטכניים של המפתחים, אלה כוללות שפות כגון ASP, ויז'ואל סטודיו ו - C#.


יחידת לימודי התעודה של הנדסאים באריאל מציעה קורס פיתוח דוט נט שמשלב גם יסודות בפיתוח תוכנה בשפת C#. התכנית מציעה היכרות בסיסית עם סביבת הפיתוח ועם עקרונות יסוד בטכנולוגיות התוכנה. התכנית מכירה לתלמידיה מושגים מרכזיים ויסודיים בשפת סי שארפ ומכשירה אותם להשתמש בכלי פיתוח נלווים של חברת Microsoft.

 


תכנית הלימודים


במסגרת קורס זה המשתתפים מתוודעים לשפת התכנות C# (סי שארפ) ולסביבת הפיתוח דוט נט של חברת Microsoft. כך הם מכירים מתודולוגיות פיתוח מונחות עצמים בשפת C# ולומדים ליצור באמצעותה שלל יישומים שימושיים, כגון יישומי Desktop Applications. במהלך התכנית הם לומדים על סביבת הפיתוח Visual Studio על פרדיגמות פיתוח שונות ועל עבודה עם Windows Form.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 80 שעות לימוד. השיעורים משלבים בין לימוד עיוני של שפות התכנות לבין תרגולים מעשיים שונים שמאפשרים להתנסות באופן פרקטי במיומנויות הפיתוח הנלמדות.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנלמדים לאורך הקורס אפשר למנות גם:

 

  • מחלקות מרכזיות של .Net
  • שפת פיתוח C#
  • סביבות פיתוח של מיקרוסופט
  • פיתוח מונחה עצמים
  • פיתוח בסביבת Visual Studio
  • פרדיגמת Generics
  • פיתוח Desktop Applications
  • סביבת הפיתוח דוט נט    
  • עבודה בעזרת Windows Form    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת היחידה ללימודי תעודה של הנדסאים באריאל מתקיימות תכניות שונות בתחום המחשבים והתוכנה. אלה כוללות קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס לינוקס, קורס עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, קורס פייתון וקורסי שפת JAVA שמוצעים במסלול בסיסי ובתכנית למתקדמים. חלק מהקורסים הללו מתאימים לחסרי ניסיון בתכנות ואחרים מיועדים למתכנתים מנוסים יותר.


היחידה מציעה גם שלל הכשרות מקצועיות בענפים כגון עיצוב, אדריכלות, חשמל ואלקטרוניקה. כמו כן, ניתן ללמוד במוסד זה בתכניות מגוונות להכשרת הנדסאים, בהן לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ולימודי הנדסאי חשמל.

 


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים שברשותם רקע בסיסי בתכנות. במסגרת תנאי הקבלה עליהם להכיר לפחות שפת תכנות אחת, בין היתר שפת C ושפת CPP.


תעודה


לבוגרי התכנית שעומדים בכל דרישות הנוכחות וההגשות מוענקת תעודת גמר על ידי הנדסאים באריאל - היחידה ללימודי תעודה.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל
Whatsapp Whatsapp