רוצה פרטים על קורס NLP?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי NLP

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס NLP? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שיטת NLP

 

"אם רק הייתי יכול לתכנת את עצמי מחדש"...

 

"אם רק הייתי יכול לתכנת את עצמי מחדש"... כמה פעמים אנחנו שומעים את עצמנו או את האחר אומרים את המשפט הזה או משפטים דומים לו? כמה פעמים חשנו את התחושה המתסכלת שאין לנו באמת שליטה על האופן שבו אנו מגיבים לסיטואציות שונות בחיינו, וכי אילו רק היינו מפצחים את הדבר הגורם לנו להגיב באופן שבו איננו רוצים להגיב – יכולנו לחולל שינויים מרחיקי לכת בחיינו? ובכן, שיטת NLP עשויה לתת מענה לפחות לחלק מהמשפטים הללו... היא נחשבת לאחת מהשיטות היותר פלאיות בתחום הרפואה המשלימה ויש המכנים אותה השיטה ל"תכנות מחדש".

 

ראשי התיבות NLP מייצגים את המילים – Neuro-Linguistic Programming – ובתרגום חופשי: "תכנות לשוני-עצבי". השיטה הומצאה על ידי אדם אנגלי בשם ריצ'ארד בנדלר ובבסיסה עומדות טכניקות לזיהוי מסריו של הלא-מודע האישי שלנו, ולתקשורת עם מסרים אלה – במטרה לשנות את ההתניות המפעילות אותנו, כאמור – לעתים קרובות בניגוד לרצוננו וללא בחירתנו. במהלך הטיפול עושה המטפל שימוש בטכניקות לשוניות, ויזואליות ואחרות – הנסמכות על ניואנסים מסוימים וידועים בשיטה, וזאת במטרה למצוא את המשאבים הטמונים באדם – ולהשתמש בהם לטובתו, במקום אלו המפעילים אותו כעת – שאינם פועלים דווקא לטובתו.

 

על הלימודים

 

לימודי השיטה מוצעים במגוון רמות וקורסים, ללימודי תעודה וללימודים שנועדו להעשרה בלבד. לימודי התעודה ערוכים בצורה מדורגת כך שמי שרוצה להתקדם במעלה השיטה ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר חייב כמובן לעבור ראשית בהצלחה את הקורסים הראשונים בתחום. עם זאת, ישנם מוסדות לימוד העורכים חיבורים עצמאיים משלהם בין הקורסים השונים ואז ההכשרה היא בהתאם למוסד הלימודים – ועדיין, בהתאם לתכניות הלימוד המקובלות בעולם בתחום, לקבלת תעודות הסמכה מוכרות.

 

הלימודים פתוחים לכל המעוניין והם מועילים במיוחד בשילוב עם שיטות טיפול אחרות – אלטרנטיביות וכן קונבנציונליות. אלה הם כמובן לימודים חווייתיים, שכן מי שאינו מתנסה בשיטת טיפול – אינו יכול לטפל באחרים – והדבר נכון לגבי כל השיטות ברפואה המשלימה. עם זאת, הם כוללים גם ידע עיוני רב שכן מדובר בשיטה הבנויה על פרטים ועל ניואנסים רבים, כמו גם על הבנת ההקשרים ביניהם, ההפעלות השונות שהם יוצרים, ודרכי השימוש בהן.

 

 

נושאי הלימוד

 

מבין נושאי הלימוד בקורסים ברמות השונות:

 

 • שחזור זיכרונות
 • עוגנים
 • יצירת תהליכי שינוי
 • ריפריימינג
 • תקשורת עם הלא-מודע
 • רמזי עיניים
 • שינוי הרגלים ושחרור מתלות
 • מבוא לשיטה
 • מודלים לשימוש בשפה לצורך שינוי
 • שיטות הרפייה
 • טיפול מהיר בפוביות – על פי טכניקת בנדלר
 • ועוד

 

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • מכללת מירב - האוניברסיטה הפתוחה: במכללת מירב מבית לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה מתקיים קורס לדרגת Practitioner שאורכו 128 שעות לימוד.

 

 • מכללת יוזמות: במכללת יוזמות מתקיים קורס אימון NLP, אשר מעניק לבוגרי תעודת מנחה NLP Practitioner. הקורס כולל פרקטיקום מ עשי לתרגול מיומנויות האימון.

 

 • המכללה לעסקים - היחידה ללימודי חוץ: ביחידה אפשר ללמוד בקורס NLP Practitioner בסיסי, שהיקפו 22 מפגשים. התכנית מקנה שלל כלים להתמודדות עם קשיים וחסמים ולהגעה למטרות וליעדים עסקיים ואישיים.

 

 • היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים: במוסד זה נערך קורס NLP פרקטישנר שמקיף 22 מפגשים. המסלול שם דגש על מיומנויות לחיזוק התקשורת הבין אישית, להתגברות על חסמים ולהגעה ליעדים ולמטרות.

 

 • מכללת קגן – מכללה זו מציעה את מגוון מסלולי ההכשרה בשיטת NLP בכל הרמות, החל מן הבסיסיות ביותר ועד לרמות של Ph.D ברפואה משלימה, במסלול התמחות ומחקר ב – NLP לתעודת הסמכה מוכרת בעולם. מסלול זה כולל אף עריכה וכתיבה של מחקר בתחום. המכללה ממוקמת ברמת גן והיא בעלת שלוחות גם בקרית-חיים, ובגבעת שמואל – שם מתקיימים לימודים מיוחדים למגזר החרדי.

 

 • מרכז NLP Plus – מרכז רב-תחומי להובלת תהליכי שינוי – מציע קורסים ללימודי תעודה בתחום – בסיסי ומתקדם, וכן מגוון של סדנאות ללימוד השימוש בשיטה וביניהן אף שימושיה בעסקים. המרכז נמצא בתל-אביב.

 

 • קמפוס ברושים לרפואה משלימה – מקיים קורס NLP במסגרת מבחר הקורסים החד-שנתיים שלו. הקורס נלמד בהיקף של כ-130 שעות אקדמיות, אחת לשבוע, במשך 25 מפגשים. מסיימי הקורס יקבלו תעודת הסמכה בסיסית ב-NLP מטעם הקמפוס ויוכלו לקבל גם תעודת הסמכה מטעם ריצ'ארד בנדלר מייסד השיטה, בתוספת תשלום.

 

 • מכללת רטר – המכללה הראשונה בארץ בתחום זה, בעליה הוסמכו על ידי מייסד השיטה. מקיימת את מגוון הקורסים ברמות השונות וביניהם גם קורסים להכשרת מנחים בשיטה, קורס NLP למאמנים וסדנאות להעשרת הבוגרים. יש לציין כי הקורסים במכללה זו הם בחסות אקדמית של בית הספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת בר-אילן וכן בחסות היחידה ללימודי חוץ והמשך של הפקולטה לבריאות ולרווחה באוניברסיטת חיפה. בנוסף, הלימודים מוכרים לגמול השתלמות למורים בשנת שבתון.
   
 • בית הספר NLP לשם שינוי - הקורס המרכזי המוצע בו הוא קורס אומן, שלאחריו ניתן להמשיך להסמכת מאמן. הקורס כולל 24 מפגשים תיאורטיים, 24 מפגשי תרגול ו - 33 שעות אקדמיות של פרקטיקום בפיקוח. מיקום הלימודים - רמת גן, וניתן להשתתף במסלול הנערך באמצע השבוע - בוקר או אחר הצהריים, או במסלול הנערך בימי שישי. מפגשי התרגול מתקיימים בשעות הערב באמצע שבוע. קורסים נוספים במכללה - קורס רב אומן, קורס מרוכז, הכשרה למטפלים בטראומה, השלמה לתעודת מאמן, סדנא להעצמה אישית ועוד.

 

 

 

כדאי לדעת עוד

 

 • שימו לב כי חלק ממוסדות הלימוד משלבים לימודי NLP בשלבים השונים, בלימודי דמיון מודרך וזאת משום שהשילוב בין שתי השיטות הוא יעיל והדמיון המודרך הוא כלי התומך ב – NLP. עם זאת, ניתן בהחלט ללמוד ולהשתמש ב – NLP בפני עצמה או בשילוב עם שיטות שאינן דווקא הדמיון המודרך.

 

 • מדובר בשיטה שמצליחה לעתים קרובות ליצור שינויים מרחיקי לכת בזמן קצר, הטיפול בה איננו "פסיכולוגי" באופיו והוא נושא אופי ענייני, מעשי, יעיל וממוקד.

 

 • השיטה מסייעת במגוון רחב של מצבים רגשיים, נפשיים, התנהגותיים ואף עסקיים ולדוגמה: מצבי תקיעות מקצועית או זוגית, פוביות, חרדות, דימוי עצמי נמוך, תלות, התמכרויות, ניהול זמן ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס NLP?

רוצה לדעת יותר על קורס NLP?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס NLP

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא קורסים בפסיכולוגיה

ורדה רזיאל ז`קונט
הפסיכולוגית ואשת התקשורת ורדה רזיאל ז'קונט מאמינה שאמפתיה ואכפתיות הם כלי חשוב לכל מטפל. "התכונות החשובות למטפלים טובים הן התעניינות עצומה באנשים, וגם יושר פנימי וחיצוני בלתי מתפשר. כמובן שגם אי אפשר בלי ניסיון שקשור בתובנות לגבי החיים, שחלק מהם רוכשים תוך כדי העבודה."
ורדה רזיאל ז`קונט
פסיכולוגית, סופרת, עיתונאית ואשת תקשורת
Whatsapp Whatsapp