רוצה פרטים על קורס NLP טריינר?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס NLP טריינר

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס NLP טריינר? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס NLP טריינר - הסמכת NLP Trainer


בגישת NLP קיימות מספר דרגות הסמכה, שמתייחסות לתחומי הסמכות והאחריות של המטפלים. אחת ההסמכות הבכירות בענף היא הסמכת NLP trainer (טריינר). ההסמכה מתמקדת ביכולת הדרכה והעברת מסרים מול קהל והיא מיועדת למטפלים מנוסים ובכירים.


קורס NLP טריינר מהווה הזדמנות עבור מטפלים בגישה זו לשכלל את המיומנויות שברשותם וכך לפתח את הקריירה. בעזרת ההסמכה והידע המוענק בקורס מטפלים רבים עוברים שינוי קריירה והופכים למרצים ומדריכי סדנאות והרצאות בגישת NLP בשלל מסגרות ולמגוון קהלים. חלקם אף מעבירים קורסים או פותחים מסגרות הכשרה בענף. הכלים הנלמדים יכולים גם לסייע להם לפתח עצמם כמטפלים, לטפח ביטחון רב יותר בעבודה מול מטופלים ולחוות צמיחה מקצועית ואישית.

 


NLP טריינר


בין דרגות ההסמכה המקצועית הקיימות בתחום ה - NLP נכללת הסמכת "טריינר", הסמכה בכירה זו מאפשרת למטפלי NLP להעביר הרצאות מול קבוצות גדולות וכן לנהל בעצמם קורסים להכשרת מטפלי NLP בדרגות הבסיסיות, הכוללות את הסמכת NLP Practitioner (פרקטישינר) ואחריה דרגת NLP Master (מאסטר). הכשרות אלה מפוקחות על ידי מספר ארגונים בין לאומיים בתחום ה - NLP והן מוענקות לאחר השלמת של קורסים ייעודיים ומעבר בחינות. עם צבירת הוותק והניסיון בהכשרת טריינר ניתן להמשיך ולהתקדם להכשרה בכירה יותר בשם NLP master trainer.


קורס מאסטר טריינר - ללמוד NLP


כדי להתקדם להסמכת NLP טריינר יש ללמוד בקורס ייעודי. הקורסים שמים דגש על יכולות עמידה מול קהל, על פיתוח כריזמה ויכולות שיכנוע, ועל מיומנויות להשפעה בעבודה עם קבוצות גדולות וקהלים. הקורס מקנה גם כישורי ניהול והעברה של קורסים בתחום ה - NLP. לאורך הקורסים, לומדים כיצד להעביר נושאים שונים מול קהל באופן מעניין וחווייתי תוך שמירה על מיומנויות תקשורת בין אישית איכותיות וגבוהות. נלמדות גם מיומנויות טיפול בהתנגדויות במהלך סדנאות והרצאות, עמידה בתנאי לחץ ובלוחות זמנים וכישורים נוספים שיכולים לשפר את כישוריהם של המרצים.


חלק מן ההכשרות מעניקות לתלמידיהן גם כלים לשיווק ולמיתוג עצמי כמטפלים וכמרצים. הם לומדים כיצד להרחיב את מאגרי הלקוחות שלהם, לפנות לקהלי יעד חדשים ולהציע שירות איכותי ומקיף יותר ללקוחות הקיימים שלהם.


מכללות קורס NLP trainer


קורס להכשרת NLP טריינר מתקיים במספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ, בין המוסדות הללו נכללים:

 

 

  • מכללת תוצאות (תל אביב): המכללה עורכת קורס הנחיית קבוצות שמכין את המשתתפים לקבלת הסמכת NLP טריינר. המסלול מעניק מיומנויות עמידה מול קהל שיכולות לסייע למטפלי NLP בעבודתם. כמו כן, הקורס כולל חטיבה בשיווק שבה לומדים כיצד לקדם את השירותים העסקיים ולבנות אסטרטגיה עסקית לקידום ההרצאות והטיפולים. היקף המסלול כ - 26 מפגשים שמתקיימים אחת לשבוע. במכללה מתקיימים קורסים פרונטליים להכשרה בדרגות NLP פרקטישינר ו - NLP מאסטר. כמו כן, נערכים קורסים מקוונים כגון קורס עמידה מול קהל, קורס שפת גוף וקורס שמעניק מיומנויות לסיוע לזוגות.

 

  • מכללת רטר (תל אביב, ירושלים, הרצליה): מכללה זו מציעה לבוגרי קורס NLP מאסטר להמשיך ולפתח את הכשרתם בקורס NLP טריינר, חלק מן השלוחות עורכות מסלול בוקר שהיקפו 14 מפגשים וחלקן עורכות קורס ערב שבו 28 מפגשים. נוסף על הקורסים בתחום ה - NLP שמתקיימים במכללה ניתן ללמוד בה גם קורס דמיון מודרך.

 

  • מרכז MNLP (נס ציונה): במרכז זה מתקיימים קורסי NLP המשלבים עקרונות מתוך גישת המיינדפולנס. קורס NLP טריינר שנפרש על פני כ - 130 שעות לימוד. מוסד הלימוד משלב בין שיעורים עיוניים להתנסויות מעשיות כדי לאפשר לתלמידים לתרגל בפועל את עקרונות ההנחייה הנלמדות. תעודת הגמר שמעניק מוסד זה מוכרת על ידי ארגון IANLP העולמי.

 

  • מכללת קגן (רמת גן): זוהי מכללה שמתמקדת במקצועות ה - NLP וההדרכה. בין המסלולים שנערכים בה מתקיים מסלול הכשרת דו שלבי ב - NLP, השלב השני בקורס מתמקד בהכשרת NLP טריינר. במהלך הקורס לומדים להעביר הרצאות באופן יעיל ומשכנע וכן נרכשות מיומנויות לבנייה והעברה של קורסים ב - NLP. הקורס מורכב מ - 20 מפגשים שבועיים ומספר ימים מרוכזים נוספים.


NLP ירושלים


המעוניינים ללמוד בהסמכת NLP טריינר בעיר ירושלים יכולים למצוא קורס זה בשלוחת מכללת רטר בירושלים. מסלול זה משלב בין תכנים מעשים ועיוניים ומאפשר למשתתפים לפתח מגוון של מיומנויות עמידה מול קהל והעברת הרצאות משכנעות. יש לציין כי בעיר ירושלים מתקיימים קורסי NLP בדרגות הסמכה נוספות וכן קורסים בענפים משיקים כגון הנחיית קבוצות או דמיון מודרך. דרך הקורסים הללו יכולים המטפלים להמשיך ולהרחיב את הכלים המקצועיים שברשותם.

 


קורס NLP תל אביב


בעיר תל אביב ניתן למצוא מספר מוסדות לימוד המציעים קורס NLP בדרגת Trainer. מוסדות אלה כוללים את מכללת תוצאות המפעילה קורס שהיקפו כ - 26 מפגשים חד שבועיים, וסניף תל אביב של מכללת רטר שבו מתקיימים קורסי בוקר בתחום, המשלבים עקרונות מתחום הדמיון המודרך. קורסים אלה מתאימים לאנשים עובדים ומסייעים לתלמידים ללמוד סמוך למקום מגוריהם.


המעוניינים ללמוד בערים נוספות באזור המרכז יכולים למצוא קורס NLP טריינר גם ברמת גן, במכללת קגן. מכללה זו עורכת קורסים ברמות הסמכה שונות בתחום ה - NLP בהן הכשרה המאפשרת לקבל הסמכת מאסטר והסמכת טריינר במסלול מרוכז. בערים נוספות במרכז ניתן למצוא קורסי הכשרה לדרגות אחרות בתחום, כגון הסמכות פרקטישינר או מאסטר.


קורס NLP מחיר


מחיריהם של קורסים להכשרת NLP טריינר משתנים ממוסד למוסד, במרבית המקרים עלותם נעה בין 6,000 - 15,000 שקלים אך ניתן למצוא מסלולי הכשרה שעלותם גבוהה מכך. הכשרות משולבות שמקנות מספר הסמכות בתחום ה - NLP כרוכות לרוב בעלויות גבוהות יותר. חשוב להדגיש כי מחירי הקורסים משתנים מעת לעת.


מתכונת הלימוד


היקפם של הקורסים להסמכה לדרגת NLP טריינר משתנה בין המוסדות, לרוב הם נפרשים על פני כמה חודשים. כדי להתאים ללוח הזמנים של מטפלי NLP המעוניינים לשלב בין ההכשרה לבין עבודתם, מרבית הקורסים מתקיימים במתכונת חד שבועית ובשעות הערב, אם כי ניתן למצוא גם קורסי בוקר. כמו כן, בחלק מן המוסדות הכשרת טריינר מתקיימת כחלק ממסלול מקיף ומרוכז בו מקבלים מספר הסמכות בתחום ה - NLP תחת מסלול הכשרה אחד. כדי לסייע למשתתפים להכיר מקרוב את הכלים הנלמדים ולתרגל בעצמם את מיומנויות ההדרכה והרצאה הנלמדות, מרבית הקורסים משלבים סדנאות וסימולציות לצד השיעורים העיוניים. חלק מן התכניות כוללות גם התנסות מעשית שמאפשרת לתרגל הלכה למעשה את המיומנויות הנרכשות במהלך הקורס.


תנאי קבלה


קורס טריינר מיועד לבוגרי הכשרות NLP Master שמעוניינים לקדם את הסמכתם ולרכוש כלים לניהול הרצאות ולעמידה מול קהל. קורסים אלה גם מתאימים למי שמעוניינים להעביר את הידע שברשותם לאחרים ולעסוק בהכשרה של מטפלי NLP במסגרת העברה של קורסים מקצועיים במכללות או במרכזי הכשרה. במרבית המקרים יש צורך בניסיון מקצועי קודם בתחום ה - NLP במסגרות טיפול או הדרכות שונות, נוסף על הצגת תעודת ה - Master מגורם המוסמך לכך. חלק מן המוסדות עורכים מבחני קבלה פנימיים כדי לבחון את התאמתם של המשתתפים להכשרה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס NLP טריינר?

רוצה לדעת יותר על קורס NLP טריינר?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורסים בפסיכולוגיה
התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע 4.6 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp