לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות לסטודנטים במכללת קיי

מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית לחינוך קיי


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

סטודנט? אתר לימודים בישראל מחלק לך מלגה! לפרטים והרשמה>> (בחסות)

מלגות לסטודנטים במכללת קיי לחינוך


כל הדרכים למלגה


מכללת קיי היא מכללה אקדמית לחינוך שממוקמת בעיר באר שבע. במכללה מתקיימים מגוון מסלולים לתואר ראשון בחינוך ולתואר שני, בשלל מסגרות להכשרת הכשרת גננות ומורים למערכת החינוך היסודי, העל יסודי והחינוך המיוחד. כדי לסייע לסטודנטים במכללה במהלך לימודיהם, מציעים במוסד הלימוד מלגות לימוד שונות. חלקן ניתנות מטעם המכללה עצמה ואחרות מטעם קרנות וארגונים חיצוניים. הסטודנטים יכולים לקבל תמלגו על סמך מגוון גורמים, כמו הצטיינות בלימודים, תרומה קהילתית, מצב סוציו אקונומי נמוך או שירות צבאי משמעותי.


הנה כמה ממלגות הלימוד שניתנות לסטודנטים במכללת קיי:


לתשומת לבך, המלגות יכולות להשתנות מעת לעת. כדי לקבל פרטים מדויקים, מומלץ לפנות למוסד הלימוד.


מלגות נזקקות כלכלית


מלגת סיוע דיקן: מלגה זו ניתנת מטעם מכללת קיי לסטודנטים החל מהשנה השנייה ועד השנה הרביעית ללימודים, אשר מתקשים בתשלום שכר הלימוד. המכללה מביאה בחשבון נתונים כמו מצבו הכלכלי של הסטודנט ושל בני משפחתו. סטודנטים שעובדים במכללה, שזכאים להנחת אחים או ששכר הלימוד שלהם ממומן על ידי גורם אחר אינם זכאים לקבל מלגה זו.


מלגות מפעל הפיס: מלגה לסטודנטים לתואר ראשון שלהם נזקקות כלכלית, שבאים ממגוון אוכלוסיות בארץ. כתנאי לקבלת המלגה, הסטודנטים צריכים לקחת חלק בפעילות התנדבותית בהיקף של כ - 130 שעות בשנה. מלגת מפעל הפיס ניתנת לשנה אחת באופן חד פעמי והיא עומדת על כ - 10,000 שקלים.


מלגת אגף הצעירים במרכז "סטארט אפ": מלגה זו ניתנת על סמך מצב סוציו אקונומי נמוך לסטודנטים שמתגוררים בעיר באר שבע לתקופה של מעל חמש שנים (או שלוש שנים לעולים חדשים). עליהם ללמוד לתואר ראשון בהיקף של 12 שעות שבועיות לפחות, כאשר ישנה עדיפות לאלו שמשתתפים בפעילויות חברתיות במכללה. גובה מלגה זו הוא כ - 1,000 שקלים.

 


מלגות על פעילות חברתית


מלגת על"מ - עזרה מסטודנטים לסטודנטים: מלגה זו ניתנת על ידי מכללת קיי לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקט החברתי "על"מ" שנערך במוסד הלימוד. במסגרת התכנית הסטודנטים חונכים סטודנטים אחרים במכללה אשר מתקשים בלימודיהם, בתחומים שונים.


מלגת "איתקה": מלגה שניתנת מטעם מרכז "איתקה" ששייך למכללת קיי, שמסייע לסטודנטים עם צרכים מיוחדים מבחינה אקדמית ואישית ועוזר להם להשתלב בלימודים. כדי לקבל מלגה זו, הסטודנטים צריכים לקחת חלק בפעילות חונכות של סטודנטים אחרים עם צרכים מיוחדים או עם לקויות למידה שונות.


מלגת תכנית "סטודנטים למען אזרחים ותיקים": המלגה ניתנת בשיתוף עם המשרד לאזרחים ותיקים ובמסגרתה מתנדבים הסטודנטים עם קשישים ניצולי שואה. הם מסייעים להם לברר את הזכויות המגיעות להם כחוק וכן עוסקים באיסוף עדויות של אותם ניצולים. לסטודנטים שפועלים בהיקף של 120 שעות בשנה, ניתנת מלגה בסך של כ - 5,000 שקלים. אלו שמתנדבים בהיקף של כ - 60 שעות מקבלים מלגה בסכום של כ - 2,500 שקלים.


מלגת פרויקט "פר"ח": מלגת פרח ניתנת לסטודנטים שמשתתפים בפרויקט חונכות לתלמידים בגילאי בית הספר היסודי והתיכון. הם צריכים להיפגש עם הילדים והנערים אחת לשבוע ולסייע להם בלימודיהם. גובה מלגה זו עומד על כ - 50 אחוזים משכר הלימוד לשנה אחת.


מלגת סחל"ב: מלגה לסטודנטים לתואר ראשון שפועלים במסגרת התנדבות בבתי ספר ובגני ילדים. בסך הכל, עליהם לפעול בהיקף של כ - 113 שעות, כ - 4 שעות מדי שבוע. גובה מלגה זו הוא כ - 60 אחוזים משכר הלימוד, כ - 6,000 שקלים בערך.


מלגת עמותת "איילים": מלגה שניתנת לסטודנטים שפועלים בכפרי סטודנטים באזור הגליל והנגב. היקף הפעילות הוא כ - 150 שעות שנתיות ועוד 100 שעות נוספות בימים מרוכזים. המשתתפים בפרויקט מתגוררים בכפר ובמקביל עוסקים בפעילות חברתית וביזמות עם צעירים בפריפריה. כמו כן, הם משתתפים בימי עיון ובמפגשים עם מרצים, אמנים והוגים. גובה מלגת דיור זו עומד על כ - 10,000 שקלים לשנה.

 


מלגות הצטיינות


מלגת דיקן הסטודנטים: מלגת הצטיינות זו ניתנת לסטודנטים החל משנתם השנייה במכללה, על סמך ממוצע הציונים שלהם בשנת הלימודים הקודמת. עליהם להיות בעלי ממוצע 90 לפחות במקצועות עיוניים ובהתנסות המעשית כתנאי לקבלת המלגה. כמו כן, ניתנות מלגות הצטיינות מיוחדות לסטודנטים שנוסף על הישגיהם הגבוהים בלימודים, תרמו גם במסגרת מפעלים חברתיים שונים כמו למשל בהקמה של טקסים ואירועים במכללה, בייצוג המוסד באירועי ספורט או בהפעלה של יוזמות חברתיות או לימודיות.


מלגות לסטודנטים לחינוך


מלגת מעוף: מלגות לסטודנטים לחינוך במכללת קיי. סטודנטים שמתמחים בהוראה למקצועות אנגלית, מדעים ומתמטיקה, או במסלול להוראה בחינוך היסודי, צריכים להיות בעלי ציון 550 במבחן מתא"ם כדי לקבל את המלגה. סטודנטים שלומדים בתכנית "מצוינים להוראה" צריכים להיות בעלי ציון מתאם של 630 לפחות לקבלת המלגה.


מלגת "בוחרים מחר": מלגה לסטודנטים ללימודי חינוך והוראה שלוקחים חלק בתכנית קהילתית חינוכית בעיר דימונה. עליהם להשתתף בכ - 6 שעות שבועיות של פעילות חברתית, סמינרים וסיורים. בנוסף לתמיכה הכלכלית, הם מקבלים גם ייעוץ ותמיכה אקדמית, מקצועית ואישית לאורך התכנית.


מלגות לחיילים משוחררים


מלגת קרן אימפקט: מלגת אימפקט ניתנת לחיילים משוחררים ששירתו במערך הלוחם שמתקשים בתשלום שכר הלימוד מסיבות כלכליות. כתנאי לקבלת המלגה, הסטודנטים לתואר ראשון צריכים להשתתף בפעילות חברתית בהיקף של כ - 130 שעות בשנה, בערך 4 שעות בשבוע. כמו כן, הם צריכים לשמור על קשר עם התורמים שמממנים את מלגתם. גובה התמיכה הוא כ - 4,000 דולרים לשנה.


מלגות הקרן להכוונת חיילים משוחררים: מלגה לחיילים משוחררים, עד חמש שנים מיום שחרורם משירות מלא. הקרן מספקת מספר מסלולים, כמו למשל מלגה לסטודנטים במקצועות החינוך, או לסטודנטים במערכת החינוך המקצועי. זוהי מלגה חד פעמית בהיקף של כ - 6,500 שקלים.


מלגה על שם סגן אלוף אליעזר דינאי: מלגה לסטודנטים ששירתו בחיל התותחנים, עד 5 שנים מתום השירות. הקרן אינה מעניקה מלגות לסטודנטים שנתמכים על ידי קרנות אחרות, וכן בוחנת נתונים כמו מצב חברתי וכלכלי של המועמדים. גובה המלגה הוא כ - 10,000 שקלים והיא מוענקת באופן חד פעמי.

 

קראו על עוד מסלולים - ללמוד במכללה האקדמית לחינוך על שם קיי

 

רשימת מלגות: מלגות לסטודנטים במכללת קיי
לכל המלגות
 מלגות מעוף - לימודי הסבה להוראה במכללת קייהגישו מועמדות
 מלגת על"מ - עזרה מסטודנט לסטודנט במכללת קייהגישו מועמדות
 מלגת איתקה - מכללת קייהגישו מועמדות
 מכללת קיי - מלגת סיוע דיקןהגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לסטודנטים במכללת קיי
כניסה לפורום מלגות
 מלגה לתושבי עוטף עזה הלומדים במכללת קיי15/08/2018    (160 צפיות)
 מלגה למכללת קיי על רקע מצב סוציואקונומי 03/04/2018    (242 צפיות)
 מלגת לימודים למכללת קיי16/10/2017    (547 צפיות)
 מלגה לסטודנטיות במכללת קיי 25/09/2017    (403 צפיות)
 חיפוש מלגה מתאימה לשנה שנייה11/07/2017    (541 צפיות)
 מלגות לימודים ודיור בבאר שבע 04/06/2017    (795 צפיות)
 מלגות לזוג נשוי לתואר הראשון09/10/2016    (593 צפיות)
 מלגה לסטודנטים במכללת קיי 15/12/2015    (397 צפיות)
 מלגות לנשים נשואות ללימודי חינוך13/12/2015    (884 צפיות)
 מלגות ללומדי תעודת הוראה16/08/2013    (1036 צפיות)
 מלגה לערבי מכללת קיי באר שבע05/07/2013    (901 צפיות)
 מלגה לסטודנט 2012-201324/05/2012    (2291 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות שיקום שכונות (לפני 1 ימים, 14 שעות, 50 דקות)
קבלת אישורים למלגות שיקום שכונות (לפני 3 ימים, 12 שעות, 26 דקות)
מתי תפתח שוב המלגה? (לפני 3 ימים, 12 שעות, 31 דקות)
קבלה אישור למלגת ההסתדרות (לפני 8 ימים, 1 שעות, 56 דקות)
יצירת קשר עם הסתדרות המורים בקשר למלגה (לפני 8 ימים, 10 שעות, 58 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD