לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > השתלמויות >

השתלמויות


חיפשת מידע על לימודים השתלמויות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
קורסים לגמול השתלמות
קורס גישור
אימון אישי
הנחיית קבוצות
קורסי ניהול
השתלמות בירושלים
השתלמויות בחיפה
השתלמויות בתל אביב
גמול השתלמות בבאר שבע ובדרום
מורי דרך השתלמויות
 
 
עמיתים השתלמויות
קורס אסרטיביות
רפואה משפטית
אופק חדש
השתלמויות קיץ
השתלמויות למורים
השתלמות גננת
גמול השתלמות למהנדסים
שנת שבתון ולימודים
מורים חונכים
הרחבת הסמכה למורים במכללה האקדמית אחוה
התכנית להרחבת הסמכה למורים במכללה האקדמית אחוה מאפשרת לאנשי הוראה להרחיב את הידע והסמכות שברשותם ולרכוש כלים ללימוד מקצועות חדשים או להוראה בשכבת גיל נוספת.

מכללת אפיקי ידע - לימודי תעודה
במכללת אפיקי ידע שביקנעם אפשר ללמוד בשלל קורסים ניהוליים וטכנולוגיים. התכניות מתאימות למנהלים ולעובדי תעשייה שמעוניינים להתקדם בענפי האיכות, האלקטרוניקה והשרטוט.

קורס הנדסת איכות במכללת אפיקי ידע
אנשי מקצוע מתחומי האיכות המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ואלו ללא רקע המבקשים לעסוק בהנדסת איכות, יכולים לקבל את ההכשרה לכך בקורס מהנדסי איכות ICQE במכללת אפיקי ידע.

קורס מהנדסי איכות במכללת כרמל בטיחות
למהנדסי איכות יש תפקיד חשוב במערך האיכות של כל ארגון תעשייה. במכללת כרמל בטיחות מתקיים קורס הנדסת איכות שבא להכין את תלמידיו לקראת מבחני איגוד האיכות הישראלי.

קורס הכשרת סגני מנהלים במכללת אורנים
לסגני המנהלים יש תפקיד מהותי בכל בית ספר. במכללת אורנים מציעים קורס הכשרת סגני מנהל, בו לומדים מיומנויות ניהוליות ופדגוגיות חשובות, בהתאם לתכנית אופק חדש.

קורס הכשרת מגשרים משפחתיים בבר אילן - לימודי חוץ
מגשרים שרוצים לקדם את הקריירה שלהם ולרכוש התמחות בתחום זה יכולים לקבל את ההכשרה המקצועית לכך בקורס גישור משפחתי ביחידה לפיתוח מקצועי של אוניברסיטת בר אילן.

קורס גישור למשפחות באוניברסיטת בן גוריון - לימודי חוץ
גישור משפחתי מתמקד בפתרון סכסוכים בתהליכי גירושין. באוניברסיטת בן גוריון נערך קורס גישור משפחתי שמכשיר את המשתתפים ללוות את בני הזוג במטרה להגיע להסכמה ולהבנה הדדית.

קורס הנדסת איכות בתל חי הנדסאים
מהנדסי איכות עוסקים בתכנון תהליך הפיתוח והייצור במפעלים ובחברות ובפיקוח על האיכות. במכללה הטכנולוגית תל-חי מתקיים קורס שמספק ידע וכלים מעשיים להשתלבות בענף.

קורס הנדסת איכות CQE במכללת מסד האיכות
מנהלי איכות מוסמכים מנתחים תהליכים ומוצרים ומכינים תכניות להבטחת איכות. במכללת מסד מתקיים קורס CQE, שמספק למנהלים כלים חשובים לעריכת מבדקים ולפיתוח תהליכים יעילים.

מכללת מסד האיכות
מכללת מסד מקיימת מגוון קורסים בענפי בקרת האיכות, ניהול השירות ומודלים אסטרטגיים. תכניות הלימוד מותאמות לצרכי מנהלים בחברות ובארגונים שונים, בנושאים כמו בהייטק, תעשייה, וסביבה.

מכללת גומא - המרכז לגישור ואימון
מכללת גומא מציעה מגוון קורסים באימון ובגישור, שמכשירים אנשי מקצוע לעבודה במגוון היבטים, כמו סיוע למשפחות, לעסקים ולזוגות במשבר. השיעורים מספקים ידע תיאורטי וכן התנסות מעשית.

השתלמויות מקצועיות בחקלאות במדור ללימודי חוץ באוניברסיטה העברית
האוניברסיטה העברית מציעה השתלמויות מקצועיות בניהול לול, מדגה, צאן ורפת המיועדות לבעלי תפקידים בכירים בענף החקלאות, ומאפשרות להם להתעדכן בשכלולים האחרונים בתחומם.

קורס ייעוץ ארגוני למערכות חינוכיות באוניברסיטת תל אביב
במרכז לפיתוח סגל בחינוך באוניברסיטת תל אביב מציעים קורס ייעוץ ארגוני מותאם למוסדות חינוך, המוכר לגמול השתלמות מורים, ובנוסף – סדנה מעשית ברמה מתקדמת. קראו כאן.

קורסי השתלמות בחינוך באוניברסיטת תל אביב
טיפול באמצעות כתיבה, ניתוח התנהגות, אבחון ליקויי למידה, ייעוץ ארגוני בחינוך, שילוב אוטיסטים, הנחיית קבוצות – קראו על מגוון מסלולי הפיתוח של אנשי חינוך באוניברסיטת תל אביב.

לימודי מורה יוזם ומטמיע תכניות למורים לחינוך גופני במכללת קיי
מכללת קיי בבאר שבע מציעה למורים לספורט בבתי הספר לעבור הכשרה לקידום מקצועי במסגרת קורס מורה יוזם ומטמיע תכניות, לפי אופק חדש. קראו על ערכי התכנית ומהלכה.

ללמוד במכון מגיד - לימודי תעודה והמשך באוניברסיטה העברית
מכון מגיד מציע מבחר של הכשרות מקצועיות בתחומים כגון: תקשורת, פסיכולוגיה, חינוך, וטרינריה, וכן לימודים קדם אקדמיים ותכנית השכלה למבוגרים. קראו כאן על התכניות.

קורס מאמני ADHD להורים ולילדים במרכז להשתלמויות בר אילן
ביחידה להשתלמות ולהדרכה באוניברסיטת בר אילן מוצעת תכנית מקצועית להכשרת מאמני הורים וילדים עם ADHD, המתייחסת לפנים הרבות של התופעה ולמאפייני רקע מגוונים. קראו כאן.

קורסי מפעיל גז טבעי מוסמך במכללה הטכנולוגית רופין
אחד התפקידים החשובים בענף הגז הוא מפעילי הגז הטבעי. במכללה הטכנולוגית רופין מתקיים קורס מפעילי גז טבעי סוג 1, שמכשיר לתפקידי פיקוח בתעשייה מתקדמת זו.

קורסים מוכרים לגמול השתלמות באוניברסיטת תל אביב
קראו על קורסים לגמול השתלמות המוצעים באוניברסיטת תל אביב בפקולטה לרפואה, בבית הספר למקצועות הבריאות ובבית הספר לחינוך, וקבלו פירוט על נושאי ההשתלמויות והיקפן.

מכללת תילתן לרפואה משלימה
במכללת תילתן ללימודי רפואה משלימה מוצעות הכשרות לטיפול הוליסטי במסגרת לימודים לתואר אקדמי, ומוצעים גם מסלולי לימוד מיוחדים לנשים חרדיות. קראו כאן פרטים נוספים על המכללה.

1  2  3  4  5  לעמוד הבא  >>
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד השתלמויות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס מנהלי בניינים במרכז (לפני 1 ימים, 6 שעות, 12 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אמנות (לפני 1 ימים, 21 שעות, 30 דקות)
קורס היפנוזה (לפני 2 ימים, 39 דקות)
לימודי ערב בגישור (לפני 2 ימים, 47 דקות)
מתכונת קורס לוגיסטיקה מחסן ממוחשב (לפני 2 ימים, 1 שעות, 4 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD