קורס בקרת איכות בחברת LQC

שירות אישי - צור קשר

חברת LQC

קורס בקרת איכות XYZ בחברת LQC

 

מבקרי איכות פועלים היום בכל מחלקה בארגונים יצרניים בתעשייה. הם אחראיים על ביצוע של בדיקות ובחינות למוצרים חדשים ברצפת הייצור, תוך שימוש במכשור מתקדם ויישום של נהלים קפדניים. במסגרת עבודתם הם מעורבים בכל שלבי העשייה בארגון, תוך שימוש בציוד בדיקה מתקדם ויישום של שיטות בחינה המותאמות לנהלים.


בחברת LQC מתקיים קורס בקרת איכות שבו ניתן לרכוש את הידע והכלים הנחוצים לתפקיד זה בתעשייה. ניתן לשלב בקורס גם הכשרה בתחום תכנות מכונות המדידה XYZ. בחברה מסייעים למשתתפים לפתח את המיומנויות הנדרשות להשתלבות בארגונים ומפעלים בתפקידי מבקרי איכות, כיום ישנו מחסור במבקרי איכות בתעשייה וקיים ביקוש רב לעובדים בענף.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מכירים לעומק את תחום בקרת האיכות וכן את ענף מכונות המדידה XYZ. הם מפתחים את המיומנויות הנדרשות לתפקידי מבקרי איכות בתעשייה, בדגש על ענפי ייצור המתכת והפלסטיקה.


לאורך הכשרתם, המשתתפים מתוודעים לעקרונות מרכזיים בתורת המדידה ולכלים המשמשים את הבודקים, תוך הקפדה על דיוק ובחירה של הכלים המתאימים לכל שלב. הם מכירים את השלבים בתהליך הבקרה, לרבות דגירה, מדידה פעילה ומילוי של דוחות הבחינה בהתאם למסקנותיהם. כמו כן, הם לומדים על תכונותיהם של חומרים בתעשייה, ציפויים ותהליכי ייצור כדי להכיר מקרוב את צורכי הלקוחות. בחברה מכירים את דרישות הארגונים המעסיקים בתעשייה ומתאימים את התכנים הנלמדים בקורס לדרישות והתפתחויות אלה.


בוגרי הכשרה זו, או עובדים בענף, יכולים להמשיך לקורס המשך בתכנות XYZ. בקורס לומדים על תכנות של מכונות מדידה אוטומטיות בתעשייה. המשתתפים מכירים סוגים שונים של מכונות ואת אופן השימוש בהן ונחשפים גם למספר תוכנות שמשמשות את המודדים בעבודתם, אלה כוללות את תוכנת PAS בתחום השרטוט ההנדסי ותוכנת COSMOS לכיול המכשור התעשייתי. הם מתנסים בפועל בתכנות כבר מהשיעור הראשון וכך צוברים ניסיון פרקטי. השיעורים מתקיימים במעבדה תוך היכרות עם שרטוטי לקוחות וחלקים אמיתיים.


מתכונת הלימוד


היקפם של לימודי התעודה בין 5 – 6 חודשים. השיעורים מתקיימים במתכונת קורס ערב, במתכונת דו שבועית. כמו כן, ישנה אפשרות ללימודים במסלול מרוכז שבו המפגשים נערכים בימי שישי. הקורס לתכנות XYZ כולל 104 שעות. למשתתפים גישה למכונות המדידה גם מעבר לשעות הלימוד.


בקורס נכללות הרצאות עיוניות פרונטליות ולצידן תרגול פרקטי רב. המשתתפים מתנסים בשימוש פעיל בכלי המדידה ומתרגלים את המיומנויות הנלמדות במעבדת החברה, שבה ציוד ומכשור עדכני.


הקורס מתקיים במתכונת גמישה שבה רמת הידע וקצב הלמידה מותאמים אישית למשתתפים, ליכולות האישיות ולרקע הקודם שלהם. הלמידה נערכת בקבוצות קטנות, מה שמאפשר קבלת יחס אישי מן המרצים וליווי לאורך ההכשרה.


נושאי הלימוד

 

המשתתפים בקורס לומדים מגוון רחב של נושאים הנוגעים לבדיקות האיכות, בין התחומים שבהם דנים נכללים גם:

 

 • חומרי גלם
 • מדידה ידנית
 • תורת המדידות
 • מילוי דוח בחינה
 • דיוק בכלי המדידה
 • קריאת שרטוט טכני
 • מד גובה ומיקרומטר
 • שימוש בכלי המדידה
 • הפעלת מכונות XYZ
 • עקרונות הבטחת איכות
 • ועוד

 

סגל הוראה


את הקורס מעבירים מרצים מנוסים מתחום האיכות, הם כוללים בודקים ומהנדסים בתחומי הביקורת והמדידה. למורים ניסיון של עשרות שנים בתעשייה וכן ניסיון בהעברת חומרי לימוד בענפי התמחותם במכללות.

 

על מוסד הלימוד


LQC היא חברה בתחום האיכות והמדידות המדויקות. החברה מעניקה שירותי בקרת איכות ומדידה לארגונים בתעשייה תוך שימוש בציוד ומכשור מתקדם. מתוך ניסיונה בשטח, מכשירים בחברה זו אנשי מקצוע במסגרת לימודי תעודה. בחברה מסייעים למשתתפים בהשתלבותם בתעשייה בסיום ההכשרה, תוך הפעלה של קשרים עם גורמים שונים בתעשיות הייצור המכני בהייטק, בתחום הרפואי ובענפים נוספים.

 

תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להציג אישורים המעידים על סיום 11 שנות לימוד לפחות. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המלא אודות תנאי קבלה למסלול.

 

תעודה


למשתתפי הקורס מוענקת תעודת לימודים על ידי חברת LQC. כדי לקבלה, יש צורך לעמוד בכל חובות הקורס ולעבור בהצלחה מבחן מעשי.

למידע נוסף לחצו: חברת LQC
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp