רוצה פרטים על ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול מערכות מידע ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי

 

קבלתם של מועמדים ללימודי ניהול מערכות מידע, הנקראים לעיתים גם בשם מערכות מידע ניהוליות, נעשית על סמך קריטריונים שונים. המרכזי בהם הוא ציון ההתאמה, כלומר שקלול ציון הפסיכומטרי של המועמדים עם ממוצע הציונים בבגרות.


לצד מסלול קבלה זה, מאפשרים במוסדות לימוד רבים גם לימודים ללא פסיכומטרי. מסלול זה מאפשר קבלת פטור מן הבחינה, לרוב על סמך ציון גבוה במיוחד בבגרויות. היות ומדובר במקצוע בדגש כמותי וניהולי, מושם דגש גם על הישגי המועמדים בבגרות במתמטיקה ברמה של 5 או 4 יחידות לימוד.


עבור מי שאינם עומדים בדרישות אלה, מתקיימים מסלולי קבלה נוספים כגון על סמך מכינה או קורסי קדם שבהם יש לעמוד ברף הדרישות כדי להתקבל במעמד מן המניין. במקרים אלה, מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה למערכות מידע יכולים לנסות להתקבל למסלול קדם תואר, או במעמד על תנאי, ולפי ההישגים בשנה או בסמסטר הראשונים לתואר נבדק המשך לימודיהם בתכנית.


לימודי ניהול מערכות מידע מתאימים במיוחד לבעלי זיקה לתחום הטכנולוגי והארגוני, המעוניינים להשתלב בתפקידים מבוקשים בהייטק ובעולם העסקי. האפשרות לקבלת פטור מן הפסיכומטרי יכולה לסייע למועמדים למסלולים אלה לקצר את משך הגשת המועמדות ללימודים ולחסוך בהוצאות.


שימו לב - תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. לקבלת המידע העדכני ביותר אודות הקבלה ללימודים מומלץ לפנות למוסדות הלימוד.

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי

אוניברסיטת חיפה

מועמדים ללימודים אלה באוניברסיטת חיפה יכולים להתקבל למסלול קדם תואר על סמך ההישגים בתעודת הבגרות. מועמדים אלה נדרשים לממוצע 90 ומעלה ולבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה או ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה. המועמדים נדרישם ללמוד שלושה קורסים במהלך הסמסטר הראשון ועל סמך העמידה באותם קורסים ניתן להמשיך לסמסטר הבא תוך הבאה בחשבון של הציונים בקורסים כחלק מן התואר. הקורסים כוללים: חדו"א א', אלגברה ליניארית, מבוא לתכנות ומחשבים.

המרכז האקדמי פרס (רחובות)

כדי להתקבל ללימודים אלה במרכז האקדמי פרס אין חובה בציון פסיכומטרי וניתן להתקבל על סמך בגרות בלבד, כאשר הממוצע המשוקלל הוא 90 ומעלה והציון בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות הוא לפחות 75 וברמת 4 יחידות 85 ומעלה. מי שאינם עומדים בדרישות במתמטיקה נדרשים לעבור מכינה במתמטיקה. מועמדים שממוצע הבגרות שלהם בין 75 – 89 יכולים להתקבל במעמד על תנאי ונדרשים להציג ממוצע 70 ומעלה בשנה הראשונה לתואר כדי להתקבל במעמד מן המניין. מועמדים מעל גיל 30 ללא זכאות לבגרות נדרשים לעבור בהצלחה מכינה 30+ ובמקרים בהם אינם עומדים ברף הנדרש במתמטיקה עליהם לעבור גם מכינה במתמטיקה.

המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון)

כדי להתקבל ללימודים, המתקיימים במתכונת דו חוגית עם לימודי מנהל עסקים, יש צורך בממוצע בגרות 100 ומעלה וציון של לפחות 70 בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות, או ציון 80 ומעלה ברמת 4 יחידות. מועמדים שלא עומדים בדרישות אלה יכולים ללמוד במכינות המוצעות במוסד הלימוד, הכוללות מכינה ייעודית או מכינה קדם אקדמית, בהתאם לצורכיהם.

האקדמית רמת גן

הקבלה ללימודים במסלול זה באקדמית רמת גן היא למועמדים שלהם ממוצע בגרות 80 ומעלה. נדרש ציון 75 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד או ציון 85 ומעלה ברמת 4 יחידות לימוד. מועמדים שאינם עומדים בדרישה במתמטיקה נדרשים ללמוד בקורס השלמה או לעבור מבחן לקבלת פטור בציון של לפחות 80. מדי שנה ישנה אפשרות לקבלתם של עד 10 אחוזים מן המועמדים שאינם עומדים בדרישות הקבלה לפי החלטת וועדה.

האקדמית נתניה

כדי להתקבל כסטודנטים מן המניין לתכנית, יש צורך בממוצע בגרויות 90 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 75 ומעלה או ברמת 4 יחידות בציון 85 ומעלה.


מי שאינם עומדים ברף דרישות זה יכולים לנסות להתקבל במעמד על תנאי, כאשר ברשותם ממוצע בגרות 85 ומעלה ובגרות ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה, ברמת 5 יחידות בציון 55 ומעלה או ברמת 3 יחידות בציון 90 ומעלה.


אפשרות נוספת היא קבלה למסלול מכין וייעודי לתחום מערכות המידע. הוא מיועד לבעלי תעודת בגרות שנתוניהם לא מספיקים לקבלה במעמד על תנאי. במסגרת זו הם משתתפים במכינה שבה לומדים קורס השלמה במתמטיקה אותו יש להשלים בציון 70 ומעלה ולוקחים חלק בקורסים שונים. מי שעומדים בדרישות התכנית יכולים להתקבל למסלול הרגיל במעמד מן המניין.

האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן)

מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודים אלה באקדמי למשפט ולעסקים נדרשים לבגרות מלאה בממוצע 90 ומעלה. כמו כן יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 75 או ברמת 4 יחידות בציון 85 ומעלה. מועמדים שלהם ממוצע בגרויות שבין 75 – 89 יכולים להתקבל במעמד על תנאי, הם נדרשים לממוצע ציונים 70 ומעלה במהלך השנה הראשונה ללימודים. מי שאינם עומדים ברף הנדרש במתמטיקה צריכים לעבור מכינה במתמטיקה כדי להתקבל.

 

על הלימודים


מטרת הלימודים היא הקניית הידע והכלים לאפיון, פיתוח, הטמעה ותחזוקה של מערכות מידע מתקדמים לצורכי התעשייה והמשק. תכניות אלה מבוססות על שילוב רב תחומי בין כלים מענפים שונים כגון לימודי מנהל עסקים ותואר ראשון בניהול, לימודי מדעי המחשב, לימודי סטטיסטיקה ולימודי כלכלה. באמצעות ידע משולב זה ניתן להכיר לעומק את החשיבות של המערכות לארגונים ולמשתמשים.


לאורך הלימודים הסטודנטים רוכשים הן ידע טכנולוגי והן ידע ניהולי, באופן המותאם לצורכים העכשוויים של התעשייה ולדרישות המעסיקים מן העובדים בתחום. הסטודנטים לומדים כיצד לאפיין את הצורכים של המשתמשים, לפתח פתרונות המותאמים להם וליישם בפועל את המערכות בארגונים. כך הם מתוודעים לטכנולוגיות עדכניות וגם דנים בהיבטים עסקיים, כלכליים ותפעוליים הרלוונטיים לשימוש בהן, כדי להתאים פתרון יעיל ורווחי ללקוח. כמו כן, נלמדים כלים בניהול פרויקטים, ניהול ותפעול של בסיסי נתונים מתקדמים וניתוח של דאטה. נלמדים גם היבטים טכנולוגיים בענפים כגון כריית מידע, פיתוח בשפות כגון פייתון, בינה עסקית BI ועוד.


לעיתים משולבות התמחויות במסגרת התואר, או לימודי תעודה שבהם ניתן להתמקצע בענפים מבוקשים בתעשייה, כגון סייבר, אבטחת מידע, פיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים טכנולוגיים, מדעי הנתונים, יזמות טכנולוגית ועוד.

 

מתכונת הלימוד


הלימודים נפרשים על פני כשלוש שנים. לצד מסלולי לימודי יום שבהם מתקיימים לימודים במתכונת מלאה במרבית ימי השבוע, מוצעים בחלק מן המוסדות לימודי ערב במערכות מידע שבהם לומדים מספר מופחת של ימים בשבוע, תכניות אלה מתאימות במיוחד לאנשים המעוניינים לשלב בין לימודים לעבודה.


בלימודים משולבים קורסים עיוניים יחד עם קורסים פרקטיים שבהם מכירים מקרוב טכנולוגיות מעולם התוכנה והמחשבים וכן קורסים שבהם מתנסים הלכה למעשה בתהליכים מתוך המתרחש בתעשייה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ניהול מערכות מידע בלי פסיכומטרי
Whatsapp Whatsapp