רוצה פרטים על תנאי קבלה - לימודי ניהול מערכות מידע?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי ניהול מערכות מידע

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - לימודי ניהול מערכות מידע? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה ללימודי ניהול מערכות מידע - מערכות מידע ניהוליות


איך אפשר להתקבל ללימודי ניהול מערכות מידע?


לאחרונה עולה הביקוש בקרב סטודנטים ללימודים בתחום ניהול מערכות המידע. בעידן הטכנולוגי של ימינו, זהו מקצוע פרקטי שיש לו דרישה רבה בארגונים ובחברות גדולות, בתחום ההייטק ובמשק באופן כללי. מנהלי מערכות המידע אחראיים על ארגון של משאבי המידע הממוחשבים של ארגונים, מערכות עליהן מושתתת הפעילות התקינה של כל חברה ועסק. כמו כן, הם נדרשים למצוא פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לדרישות או בעיות ארגוניות במשק.


לימודי ניהול מערכות מידע באים להקנות לסטודנטים שליטה הן בעולם הניהול והן בתחום המחשוב. כדי להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובמקרים מסוימים גם ציון של כ - 650 בפסיכומטרי. עקב האופי הטכנולוגי של מסלול זה, ישנה דרישה גם לשליטה בשפה גבוהה במתמטיקה ובאנגלית. מרבית המוסדות מספקים מכינות או קורסי השלמה למועמדים שאינם עומדים בסף הקבלה.

 

במקרים מסוימים, מתאפשרת קבלת מועמדים במסגרת לימודי ניהול מערכות מידע ללא פסיכומטרי. אלה הם מסלולי קבלה חלופיים שבהם ניתן לקבל פטור מן הפסיכומטרי ולהתקבל על סמך ממוצע בגרויות גבוה.

 
להלן התנאים לקבלה ללימודי ניהול מערכות מידע במוסדות הלימוד:


שימו לב! תנאי הקבלה עלולים להשתנות מעת לעת. כדי לקבל פרטים מדויקים בנושא תנאי קבלה אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד. לימודי התואר הראשון מתקיימים בפרישה ארצית ומאפשרים להשתתף בלימודי מערכות מידע במרכז, בדרום ובצפון הארץ.


המכללה האקדמית נתניה


ללימודי ניהול מערכות מידע במכללת נתניה מתקבלים בעלי ממוצע ציוני בגרות של 90 לפחות וציון 75 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד או ציון של 85 ברמת 4 יחידות. אין צורך להציג ציון פסיכומטרי, אך ציון גבוה יכול להוות יתרון. מי שאינם עומדים ברף במתמטיקה צריכים להשתתף בקורס הכנה כדי להתקבל.


האקדמית רמת גן


הקבלה ללימודי ניהול מערכות מידע באקדמית רמת גן היא לבעלי תעודת בגרות מלאה, שממוצע הציונים שלה 85 ומעלה. כמו כן, יש צורך בציון של 85 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות או בציון של 75 לפחות ברמת 5 יחידות. כמו כן, כל המועמדים צריכים להציג ציון של 85 ומעלה בפרק האנגלית בפסיכומטרי או בקורס הכנה באנגלית המתקיים במכללה. מי שאינם עומדים בתנאי הקבלה יכולים להיבחן במבחן מיון פנימי, אותו יש לעבור בציון 80 לפחות.


אוניברסיטת חיפה


כדי להתקבל ללימודי מערכות מידע ניהוליות באוניברסיטת חיפה, נדרש ציון התאמה (ממוצע בגרות ופסיכומטרי) של 650 ומעלה. בנוסף, המועמדים צריכים להציג ציון של 70 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות או ציון 80 ברמת 4 יחידות לימוד.


האוניברסיטה מאפשרת גם קבלה ללא פסיכומטרי, לבוגרי מכינה קדם אקדמית שלהם ציון ממוצע של 90 ומעלה במבחני המכינה. כמו כן, במסלול זה יש חובה להציג ציון של 90 ומעלה בבגרות באנגלית ברמת 5 יחידות ובגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 90 או ציון 95 ומעלה ברמת 4 יחידות.


המרכז ללימודים אקדמיים


ללימודי מערכות מידע ניהוליות במרכז ללימודים אקדמיים מתקבלים מי שברשותם תעודת בגרות מלאה בממוצע 90 ומעלה. כמו כן, המועמדים צריכים לגשת למבחן מיון במתמטיקה, אותו יש לעבור בציון של 80 ומעלה. מי שהציון שלהם בבחינת המיון נמוך יותר צריכים לעבור מכינה במתמטיקה כדי להתקבל.


אוניברסיטת בן גוריון


כדי להתקבל ללימודי ניהול מערכות מידע בבן גוריון, המועמדים צריכים להיות בעלי ציון סכם (ממוצע הפסיכומטרי והבגרות) של 650 לפחות. בנוסף עליהם להיות בעלי ציון 127 ומעלה בחלק הכמותי בפסיכומטרי וציון של 70 לפחות בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות או ציון 80 ומעלה ברמת 4 יחידות לימוד. לחלופין, ניתן להתקבל על סמך ציון של 650 ומעלה בפסיכומטרי ובגרות מלאה.


מכללת עמק יזרעאל


הקבלה ללימודי ניהול מערכות מידע במכללת עמק יזרעאל נעשית על סמך שקלות ציוני הפסיכומטרי וממוצע הבגרויות, כאשר המועמדים שלהם הממוצע הגבוה ביותר מתקבלים. ישנם גם מסלולי קבלה נוספים, למועמדים שלהם ציון גבוה בפסיכומטרי ללא שקלול ציוני הבגרות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - לימודי ניהול מערכות מידע?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - לימודי ניהול מערכות מידע?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תנאי קבלה - לימודי ניהול מערכות מידע
Whatsapp Whatsapp