קורס ניהול אחזקה במכללת ארז בשלומי

שירות אישי - צור קשר

מכללת ארז

אהבת? שתף ב:

קורס מנהל אחזקה בכיר - מכללת ארז בשלומי


יעילות ארגונית בכוח האחזקה


במכללת ארז בשלומי יכולים עובדים בתחום האחזקה ללמוד בקורס מנהל אחזקה בכיר ובו לפתח את הקריירה. במהלך קורס זה המשתתפים מפתחים תפישה מערכתית ומחדדים את הבנתם בנוגע לקשר שבין יעדי אחזקה ויעדי הארגון. בשוק של היום עולה הדרישה למנהלי אחזקה איכותיים, שבקיאים בכלים טכנולוגיים הקיימים היום במפעלים ושמחזיקים ביכולות להטמיע שינויים טכנולוגיים בקרב העובדים. ביקוש זה עולה בין היתר בעקבות מגמות אוטומציה שעוברות על התעשייה והמעבר לייצור חכם ומתקדם יותר, שבו יש צורך באנשי אחזקה מיומנים שיכולים לזהות נקודות כשל ותקלות ולהציע פתרונות מתקדמים לשיפור.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה, המשתתפים מכירים את תחום ניהול האחזקה, את בעלי התפקידים המרכזיים בו ואת האופן בו הענף יכול לסייע לפיתוח וקידום יעדי הארגון. הם עורכים היכרות עם שלל מתודולוגיות מתקדמות לניהול ולומדים כיצד להיעזר בשיטות אלה כדי להוביל תהליכי שינוי בארגונים תעשייתיים.


לאחר מכן, הם לומדים על כלים מרכזיים לניהול אחזקה, לרבות שיטות למדידה ולהגעה ליעדים, ניהול אמינות והובלה של תהליכים ארגוניים. כמו כן, הם סוקרים שיטות מקצועיות לטיפול איכותי בתקלות שונות בארגונים תעשייתיים. נוסף על כך, הם לומדים על טכניקות לגיוס ולשימור של עובדים למערכי אחזקה ולניהולם האיכותי והמוצלח.

 

 

מתכונת הלימוד


קורס מנהלי אחזקה נפרש על פני כ - 80 שעות אקדמיות. המסלול מחולק ל - 20 מפגשים שנערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב שבהם מכירים מקרוב תיאוריות שונות בתחום ניהול האחזקה ודנים במצבי אמת מן התעשייה.


נושאי הלימוד


תלמידי קורס מנהלי אחזקה בכירים לומדים על מגוון של נושאים וביניהם גם:

 

 • טיפול יעיל בתקלות
 • גיוס ושימור עובדים
 • ניהול תקציבי אחזקה
 • תפקידים בענף האחזקה
 • טכניקות Best Practice
 • ניהול האחזקה ומטרות ארגונים   
 • יעדים ומדדים
 • תהליכי אמינות
 • תהליכי אחזקה
 • הובלת תהליכים
 • אחזקה אוטונומית   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בתחום התעשייה ניתן למצוא במכללת ארז בשלומי קורסים רבים נוספים כגון קורס נאמני בטיחות בעבודה, קורס בקרת איכות, קורס הנדסת איכות, קורס ניהול תפעול, קורס ניהול רכש, קורס מנהלי לוגיסטיקה, קורס CNC, קורס ניהול פרויקטים, קורס הידראוליקה, קורס לוגיסטיקה, קורס ניהול מחסן ממוחשב ועוד שלל הכשרות. בתחומי לימוד נוספים, ניתן למנות קורס תוכנת Solidworks, קורס מתקיני גז טבעי, קורס תוכנת אקסל, קורס ERP, קורס פריוריטי, קורס השפה האנגלית, קורס הכרת המחשב.


מטרתה המרכזית של מכללת ארז בשלומי היא פיתוח תעשייה יצרנית באזור הגליל דרך הכשרתם של אנשי מקצוע איכותיים. הקורסים השונים שמתקיימים במכללה זו מותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות המתגוררות באזור והם מאפשרים לתלמידים לקבל את הכלים הנדרשים לפיתוח קריירה. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם מפעלי תעשייה באזור והתכנים הנלמדים בקורסים השונים שבו מותאמים לדרישות התעשייה. מדי שנה מכשירים במכללה זו אלפי עובדים שמשתלבים בשלל תפקידים בתעשייה.

 

תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת למועמדים שברשותם לפחות שלוש שנים של ניסיון מקצועי רלבנטי בתחום האחזקה. יכולים להתקבל מהנדסי אחזקה, מתכנני אחזקה, ראשי צוותים וכן מנהלי אחזקה שעוסקים בפועל בתפקיד או מיועדים להתקדם אליו בעתיד הקרוב שברצונם לפתח את סל הכלים המקצועי שברשותם.


תעודה


משתתפים שמשלימים את כל הדרישות במהלך הקורס בהצלחה ניתנת תעודת הכשרה מקצועית שמוענקת על ידי מכללת ארז בשלומי. כדי לקבל דיפלומה זו הם צריכים לעמוד בכל המטלות במהלך הקורס ולהיות נוכחים ב - 85 אחוזים מן המפגשים לפחות. משתתפים שעומדים בדרישות הנוכחות אך לא עומדים בכל הדרישות הלימודיות מקבלים תעודת השתתפות.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם