קורס אימון מערכות יחסים במכללת יוזמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על יוזמות - אימון יחסים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון יחסים במכללת יוזמות


על מערכות היחסים בחיים


במהלך חיינו אנו נמצאים באופן מתמיד במגוון של מערכות יחסים. מאמנים שמעוניינים לסייע למתאמנים שלהם לנווט בהצלחה בשלל מערכות יחסים אלה יכולים ללמוד בקורס אימון יחסים שמתקיים במכללת יוזמות. קורס זה מספק למשתתפיו ידע נרחב של תחום מערכות היחסים ומקנה כלים לעבודה עם מתאמנים על שלל סוגי מערכות יחסים. בעזרת הכלים הנרכשים במהלך קורס זה יכולים הבוגרים לקדם את המתאמנים שלהם לעבר שביעות רצון ממערכות יחסים מגוונות בחייהם. באופן זה התכנית פותחת הזדמנויות מקצועיות חדשות בפני הבוגרים ומאפשרת להם להם להרחיב את היצע הלקוחות שלהם.

 

ניתן ללמוד קורס זה בכל שלוחות מכללת יוזמות ברחבי הארץ. השלוחות פועלות בין היתר בערים ירושלים, חיפה, תל אביב, רמת גן, ראש פינה, באר שבע, ירכא, רחובות, נס ציונה, אשדוד, עמיעד ורעננה


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס אימון מערכות יחסים לומדים בהרחבה על תהליכי הבנייה של מערכות יחסים מיטביות בשלל תחומים ומעגלים בחיים, כמו גם מכירים שיטות להתמודדות עם קונפליקטים שעולים במערכות יחסים אלה.


משתתפי המסלול ללימודי תעודה לומדים על כלים לשיפור ולהעלאת שביעות הרצון של מתאמנים ממערכות יחסים בחייהם ומתוודעים לשיטות לקידום של מתאמנים ליצירה של מערכות יחסים איכותיות. הקורס כולל מתן כלים בתחום האימון לזוגיות, אימון למסוגלות זוגית, אימון למציאת זוגיות ועוד מבחר סוגיות רלבנטיות.


נוסף על כך, המשתתפים מפתחים יכולות להתבוננות מעמיקה על שלל מערכות יחסים בכל מעגלי החיים. הם לומדים על תהליכי השימור של מערכות יחסים ועל אסטרטגיות בהן ניתן לסייע למתאמנים להתמודד עם קשיים, פרידות ומחסומים במערכות יחסים אישיות ומקצועיות.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס אימון למערכות יחסים הוא כ - 75 שעות לימוד אקדמיות, הוא כולל כ - 15 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם הוא כ - 5 שעות אקדמיות. במהלך הקורס משתתפים התלמידים בתהליך אימון אחד תחת הדרכה - סופרוויז'ן. תהליך אימון זה מוכר כשעות אימון תחת הדרכה לצורך קבלת דרגב לפי דרישותיה של לשכת המאמנים בישראל.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קרוס אימון למערכות יחסים כוללים בין היתר:

 

  • מודלים במערכות יחסים
  • שיפור מערכות יחסים ושימורן
  • תקשורת בין אישית במערכות יחסים
  • אימון מערכות יחסים בעולם העבודה
  • קונפליקטים במערכות יחסים ופתרונם   
  • יחסי הורים וילדים
  • אימון למציאת זוגיות
  • אימון למסוגלות זוגית
  • פרידות במערכות יחסים   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת יוזמות עורכת עוד שלל קורסים בתחום הקואצ'ינג. מתקיים בה המסלול המלא להכשרה ולהסמכה של מאמנים אישיים, זוהי תכנית דו שלבית שכוללת הן קורס הכשרת מאמנים וכן קורס הסמכת מאמנים ומציעה כלים מקיפים להשתלבות בתפקידים בעולם האימון.


כמו כן, מתקיימים קורסים בהתמחויות שונות באימון, שבהם יכולים ללמוד מאמנים ומטפלים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי. בין הקורסים הללו ניתן למנות קורס אימון ילדים ונוער, קורס אימון עסקי, קורס שיטת NLP, קורס אימון הפרעות קשב וריכוז וכן קורס הנחיית קבוצות ואימון קבוצתי. קורסים אלה שמים דגש על הפן הפרקטי של תחום האימון ורבים מהם כוללים סופרוויז'ן כדי לסייע לתלמידים לצבור ניסיון יישומי בתחום.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למאמנים מנוסים שברצונם לקבל כלים מקצועיים פרקטיים ליישום בעבודה עם מתאמנים בנוגע למערכות היחסים בחייהם. כמו כן, הקורס יכול להתאים לאנשי מקצוע מתחומים משיקים כגון ייעוץ, טיפול או חינוך, שברצונם לקבל כלים מקצועיים ליישום בעבודתם וכן לאנשים שברשותם זיקה לתחום האימון והקואצ'ינג שברצונם לפתח מיומנויות בתחום מערכות היחסים.


תעודה


מאמנים שמשלימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל התנאים במהלכו מקבלים תעודת התמחות אימון למערכות יחסים שניתנת על ידי מכללת יוזמות. תעודה זו מוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל. משתתפים שאינם מאמנים אשר עומדים בדרישות הקורס מקבלים תעודת "כלים אימוניים באימון למערכות יחסים" המוענקת מטעם מכללת יוזמות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת יוזמות

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp