לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > חינוך והוראה > הסבת אקדמאים להוראה בשנה

תעודת הוראה בשנה אחת לאקדמאים


מחפש/ת מידע על לימודים? הסבת אקדמאים להוראה בשנה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - חינוך
תואר ראשון בחינוך
גננות ומורות
חינוך מיוחד
פסיכולוגיה וחינוך
מדעי המדינה וחינוך
חינוך לגיל הרך
חינוך לבתי ספר יסודיים
חינוך על יסודי
כלכלה וחינוך
 
 
חינוך בלתי פורמלי
לימודי חינוך לקויי שמיעה
מכללות לחינוך והוראה במגזר הדתי
תואר ראשון בחינוך מוסיקלי
חינוך גופני
חינוך בעזרת בעלי חיים
לימודי אבחון דידקטי
חינוך והוראה לתעודה
הסבת אקדמאים להוראה
תעודת הוראה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תעודת הוראה לאקדמאים בשנה - הסבת אקדמאים להוראה בשנה אחת בלבד


תכניות תעודת הוראה לאקדמאים, הידועות גם בשמן הסבת אקדמאים להוראה, הן מסלול המאפשר לבעלי תארים לעבור שינוי בקריירה ולהשתלב כמורים במערכת החינוך. בעוד מרבית התכניות הללו נפרשות על פני כשנתיים, קיימות גם תכניות מקוצרות או מואצות אשר מרוכזות בשנה אחת בלבד. תכניות אלה מאפשרות להשלים את ההכשרה הנדרשת תוך זמן קצר מהרגיל וכך להתחיל תוך שנה את ההכשרה המעשית במערכת החינוך ואת תחילת הדרך כמורים.

 

תעודת הוראה בשנה אחת לאקדמאים - תעודת הוראה לאקדמאים מסול מקוצר


במספר מוסדות לימוד, יכולים אקדמאים ללמוד בתכניות מקוצרות לקבלת תעודת הוראה. מסלולים אלה מיועדים על פי רוב למעוניינים ללמד את התחום בו התמחו בתואר הראשון. כך למשל, בוגרי לימודי מתמטיקה שמעוניינים להשתלב במסלול הסבת אקדמאים למתמטיקה יוכלו במקרים רבים ללמוד במסלול שהיקפו שנה אחת בלבד, בהסתמך על הידע הקודם שברשותם בתחום המתמטי.


מסלולי תעודת ההוראה הנפרשים על פני שנה אחת הם לרוב אינטנסיביים ומשלבים מגוון של שיעורים תיאורטיים בתחום החינוך והפדגוגיה עם התנסות מעשית בבתי ספר. ההתנסות המעשית מטרתה לחשוף את הסטודנטים להווי בית הספר ולתהליכי ניהול כיתה.


חשוב לציין כי לאחר השלמת תכנית ההסבה לאקדמאים, על הבוגרים להשלים שנה של סטאז' בחינוך. שנת הסטאז' היא אחד התנאים הנדרשים לקבלת רישיון ההוראה בישראל והיא מתקיימת בשכר בבתי ספר. אחרי השלמת שנת הסטאז' סטודנטים שעומדים בכל הדרישות יכולים להשתלב כמורים במערכת החינוך.


תעודת הוראה לאקדמאים


אורכם הממוצע של מסלולי הסבת אקדמאים להוראה הוא כשנתיים, אורך המסלולים נקבע בין היתר גם על פי היקף ההשלמות שנדרש מן הסטודנטים בתחום הדעת אותו הם מעוניינים ללמד. קורסי ההשלמה הללו מתקיימים במקביל ללימודי הבסיס בתחום החינוך וללימודים בתחום הדידקטיקה והפדגוגיה, המכשירים את האקדמאים לקראת העבודה בבתי הספר.


מסלולי הסבת אקדמאים מתקיימים במגוון רחב של שכבות גיל. ניתן ללמוד בהסבה לחינוך היסודי, בהסבה לחינוך העל יסודי או בהסבת אקדמאים לגיל הרך שמכשירה ללמד בגני ילדים. קיימות גם תכניות רב גיליות, כגון הסבת אקדמאים לחינוך המיוחד שבה ניתן לקבל תעודת הוראה לגילים 6 - 21 בחינוך המיוחד והמשלב. האקדמאים יכולים לבחור מבין שלל תחומי התמחות, לפי התחום אותו למדו בתואר הראשון או לפי תחומי העניין והשאיפות המקצועיות שלהם לעתיד. תחומי הדעת הללו מותאמים לענפים הנלמדים כיום בבתי ספר, כגון מתמטיקה, אנגלית, לשון, ספרות, היסטוריה ועוד שלל מקצועות.

 


תעודת הוראה לאקדמאים לימודי ערב


בעוד מרבית מוסדות הלימוד מציעים תכניות לתעודת הוראה שמתקיימות בשעות היום, קיימים גם מסלולי לימודי ערב להסבת אקדמאים להוראה, שמותאמים לאנשים עובדים. המסלולים הללו מיועדים בעיקר למעוניינים ללמד בבית הספר העל יסודי והם מתאימים לבעלי רקע אקדמי בתחום אותו הם מעוניינים ללמד.


במסלולי הערב השיעורים מרוכזים לרוב בערב או שניים בשבוע ולעיתים מתקיימים שיעורים גם בימי שישי. חשוב להדגיש כי במסלול הערב נדרת התנסות מעשית שלרוב מתקיימת בשעות היום ביום שבועי אחד במהלך השבוע.


תעודת הוראה במתמטיקה לאקדמאים


אקדמאים המגיעים מתחומי המדעים המדויקים, המחשבים וההייטק יכולים לפנות לתכנית להסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה. מסלול זה מעניק להם את הידע הנדרש בתחום החינוך המתמטי ומכשיר אותם לשמש מורים למתמטיקה, לרוב לבתי הספר העל יסודיים. המסלול מאפשר להם ליישם את הידע המתמטי הנרחב שברשותם ולהעביר אותו הלאה אל הדור הצעיר. קיימות גם תכניות ייעודיות לאקדמאים מצטיינים אשר מכשירות מורים להוראת מתמטיקה לבגרות בדגש על הכנה לרמת 4 או 5 יחידות. מסלולים אלה לרוב מיועדים לבעלי תואר שני במקצועות כמותיים.


תעודת הוראה באנגלית לאקדמאים


מוסדות הלימוד השונים מציעים תכניות להסבת אקדמאים הוראת אנגלית, שחלקן מתקיימות במסלולים מואצים שאורכם שנה אחת. מסלולים אלה מתאימים בדרך כלל לבעלי רקע אקדמי בתחום הספרות והלשון האנגלית.


קיימות גם תכניות ייעודיות להכשרת אקדמאים להוראת אנגלית המיועדות לדוברי אנגלית רמת שפת אם. מדובר בתכניות שנבנו במיוחד על ידי המדינה כדי לקדם את לימודי האנגלית בבתי הספר בארץ. רבים מן המסלולים הללו כוללים מלגות משמעותיות ובמקרים מסוימים אף מימון לימודים מלא.


תעודת הוראה לגיל הרך לאקדמאים


מבין המסלולים להסבת אקדמאים להוראה ניתן למצוא גם תכניות להסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך. תכניות אלה מכינות את האקדמאים לקראת השתלבות בגני ילדים ומסגרות לפעוטות בין הגילים 0 - 6 שנים. המסלולים הללו מתאימים לבעלי תארים ממגוון רחב של תחומים. לרוב הם מתפרשים על פני כשנתיים אולם ניתן למצוא גם מסלולים מרוכזים ומואצים יותר.


מכללות תעודת הוראה לאקדמאים בשנה

 

 

  • מכללת סמינר הקיבוצים (תל אביב): במכללת סמינר הקיבוצים יכולים אקדמאים ללמוד במסלול מקוצר אם תחום הלימוד שלהם זהה לתחום אותו הם מעוניינים ללמד. בין המסלולים האפשריים להסבת אקדמאים במכללה זו נכללים הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה, הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, הסבת אקדמאים להוראת ביולוגיה ועוד.

 

  • המכללה האקדמית בית ברל (כפר סבא): המכללה האקדמית בית ברל מפעילה תכנית מרוכזת להסבה להוראת אנגלית בשנה אחת, שמיועדת לדוברי אנגלית המעוניינים להשתלב בתחום ההוראה. מסלול זה מתקיים כולו בשפה האנגלית והוא מכשיר את הסטודנטים להוראה בבית הספר העל יסודי. היקפי השיעורים נקבעים בהתאם לתחום הלימודים הקודם, המסלול מתאים לבוגרי תואר בשפה וספרות אנגלית, או לבוגרי מקצועות משיקים נוספים.

 

  • המכללה האקדמית קיי (באר שבע): מכללת קיי לחינוך מפעילה תכנית חד שנתית להסבת אקדמאים להוראה בחינוך העל יסודי. למסלול מתקבלים אקדמאים שתחום התואר הראשון שברשותם תואם לענף ההוראה בו הם מעוניינים להשתלב. הלימודים מרוכזים ביום שבועי אחד מלא, משעות הבוקר ועד הערב. התכנית משלבת במהלכה גם את ההתנסות המעשית.

 

  • המכללה האקדמית אורנים (טבעון): מכללת אורנים מאפשרת להשלים את התכנית לתעודת הוראה לאקדמאים תוך שנה אחת בלבד במסלול להסבה לעל יסודי או במסלול ההסבה לחינוך היסודי, בתנאי שתחום ההוראה אותו מעוניינים האקדמאים ללמוד קרוב לתחום לימודיהם הקודם. אקדמאים שמעוניינים ללמד תחום רחוק נדרשים למסלולי הסבה ארוכים יותר, שאורכם כשנתיים.

 

  • מכללת גורדון לחינוך (חיפה): מכללת גורדון מפעילה מסלול חד שנתי ללימודי הסבה להוראה, שמיועד לבעלי תואר ראשון בתחום הדעת המבוקש בהוראה. בין המסלולים הפועלים במכללה זו ניתן למצוא הסבת אקדמאים להוראת מדעים, הסבת אקדמאים להוראת תרבות ישראל, הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה, הסבת אקדמאים להוראת לשון ועוד.

 

  • מכללת אוהלו (קצרין): המכללה מאפשרת לאקדמאים ללמוד במסלול חד שנתי כאשר ברשותם תואר ראשון בתחום רלבנטי לענף ההסבה. במכללה מתקיימות תכניות הסבה ליסודי, לעל יסודי, לחינוך המיוחד, לחינוך לגיל הרך וכן הסבה בהתמחויות מגוונות.

 

תעודת הוראה בצפון


המעוניינים ללמוד באזור צפון הארץ יכולים למצוא מסלולי תעודת הוראה לאקדמאים במספר מוסדות לימוד. בעיר חיפה פועל מסלול במכללת גורדון לחינוך, שמאפשר הסבה בשלל מקצועות ליסודי ולעל יסודי. סטודנטים המתגוררים בערים נוספות בצפון יכולים לבחור בין מכללת אורנים, הממוקמת בקריית טבעון ומכללת אוהלו שנמצאת בקצרין. קיימים מוסדות נוספים המציעים מסלולים להסבת אקדמאים בצפון, אולם בהם משך התכניות לתעודת הוראה הוא לרוב ארוך יותר ונפרש על פני כשנתיים.

רוצה לדעת יותר על הסבת אקדמאים להוראה בשנה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על הסבת אקדמאים להוראה בשנה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד הסבת אקדמאים להוראה בשנה

המכללה האקדמית לחינוך תלפיות בחולון - הסבת אקדמאים להוראה לדתיים מכללת גורדון - הסבת אקדמאים להוראת תרבות ישראל, הסבת אקדמאים להוראה
מכללת הרצוג - הסבת אקדמאים להוראת מדעי הטבע לדתיים מכללת חמדת הדרום - הסבת אקדמאים להוראת מדעים וטכנולוגיה לדתיים
המכללה האקדמית לחינוך אורנים - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית מכללת אפרתה - הסבת אקדמאים להוראה לדתיים
מכללת גבעת וושינגטון - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים מכללת אורות ישראל - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים
מכללת שאנן - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה לאנשי הייטק
מכון כרם לחינוך הומניסטי יהודי - הסבת אקדמאים להוראה מכללת אוהלו בקצרין - הסבת אקדמאים להוראה בחינוך יסודי
המכללה האקדמית דוד ילין - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה ופיזיקה אוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - הסבת אקדמאים להוראה
מכללת לוינסקי - הסבת אקדמאים להוראת מדעים, הסבה להוראת ביולוגיה וטבע אוניברסיטת תל אביב - הסבת אקדמאים להוראת פיזיקה
האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית לדוברי אנגלית האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת תיאטרון
המכללה האקדמית בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת קולנוע ותקשורת מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת מקרא ותרבות ישראל
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת אזרחות מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת תיאטרון
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה ופיזיקה מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת ספרות
מכללת בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית לדוברי אנגלית מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת ביולוגיה
מכללת בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת מדעי החברה והרוח מכללת לוינסקי - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית
המכללה האקדמית בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת סייבר המכללה האקדמית אחוה - הסבת אקדמאים להוראת מדעי הטבע
       
כל המסלולים


חוות דעת של סטודנטים: חינוך והוראה (2,529 חוות דעת)
התקבלו 2529 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
בר,אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט, תואר בחינוך גופני - מכללת אוהלו, 16/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את החברה שאיתי במסלול לימודים. אני אוהבת את האווירה במכללה. אני אוהבת את רוב המרצים שלי בתואר. אני אוהבת שיש לי אוזן קשבת שאני זקוקה. אני אוהבת קורסים מעשים ואני אוהבת את ההתנסות שלי בבתי הספר.

על הקמפוס
הקמפוס שלנו מאוד עונה לצרכים של הסטודנטים. יש לנו קפטריה מפנקת ועונה לצרכים שלנו. יש לנו הפסקות פעילות במהלך השבוע. יש לנו מוזיקה ברקע ועוד מגוון אטרקציות.
חליל,מכללת סכנין , מכללת סכנין - לימודי חינוך, 09/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מרצה שלא מפסיק לכתוב בלוח שגעון.
חברים יד אחד .
עזרה באופן מקון יותר .
לעזור לסטודנטים .
לרגיש שהלימודים קלים .
לקחת אחריות שהחומר הלימודי הועבר בצורה יעילה .

על הקמפוס
קשה לשיג את צורכי הלימוד.
תמיד יש בקק בקבלת סטודנטים .
מחכים לעתים שעות על שעות לקבלת צורכי לימוד .
אין יחס אישי מסויים .
תשלום מדר שכר אין בקמפוס .
אין דרך ישרכרט.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי חינוך לתואר שני
תואר B.Ed - חשבת על תואר בחינוך?
לימודי הוראת אנגלית
לימודי הוראה מתמטיקה
לימודי הוראת ביולוגיה לתואר
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לחינוך והוראה
מכללת אוהלו - חינוך
לימודי חינוך - אוניברסיטת חיפה
תואר בחינוך וחברה - הקריה האקדמית אונו
חינוך - דוד ילין
מכללת כנרת - תואר בחינוך וקהילה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על הסבת אקדמאים להוראה בשנה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד חינוך והוראה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר שני בהערכה בית ספרית (לפני 2 ימים, 5 שעות, 18 דקות)
המרת תואר שני אקוויוולנטי (לפני 3 ימים, 6 שעות, 23 דקות)
איזו הכשרה צריך כדי להכשיר משפחתון? (לפני 4 ימים, 15 שעות, 11 דקות)
לימודי הנחיית שילוב (לפני 7 ימים, 8 שעות, 43 דקות)
עבודה בתחום החינוך המיוחד (לפני 7 ימים, 9 שעות, 23 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD