לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית > הסבה להוראה לימודי ערב

לימודי ערב הסבת אקדמאים להוראה


מחפש/ת מידע על לימודים? הסבה להוראה לימודי ערב? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הסבה לעבודה סוציאלית
הסבת אקדמאים לסיעוד
הסבה להנדסת תוכנה
הסבה לרפואה
הסבה להנדסת חומרה
קורס הסבה לתכנות JAVA
הסבה לראיית חשבון
הסבה להוראת אנגלית
הסבה להוראת חינוך מיוחד
לימודי שמאות מקרקעין לאקדמאים
 
 
הסבת אקדמאים להוראה
הסבה ועבודה
השלמה לתעודת הוראה
תעודת הוראה
הסבת הנדסאים להוראה
קלינטק - לימודים
הסבת אקדמאים לבדיקות תוכנה
הסבה לתכנות
לימודי הסבה למערכות מידע
הסבה - רוקחות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

הסבת אקדמאים להוראה - לימודי ערב


אקדמאים רבים שמשתלבים בשוק העבודה חשים לאחר מספר שנים רצון לעבור שינוי בקריירה. לא מעט מהם כמהים לעבודה בתחום שיש בו תחושת סיפוק ונתינה לזולת ובוחרים לעבור הסבת אקדמאים להוראה. עם זאת, לוח הזמנים העמוס של אקדמאים עובדים לרוב מקשה עליהם להגשים את החלום ולקחת חלק בתכניות ההסבה, שבדרך כלל מתקיימות בשעות הבוקר.


מסיבה זו, מפעילים חלק ממוסדות הלימוד מסלולים להסבת אקדמאים להוראה בשעות הערב. אלה הם מסלולי הסבת אקדמאים גמישים יחסית במתכונתם, שבהם המפגשים נערכים אחר הצהריים ובערבים ומאפשרים שילוב עבודה יחד עם ההכשרה.


יש לציין כי תכניות הערב להסבת אקדמאים להוראה לרוב מתאימות לאקדמאים שמעוניינים ללמד את תחום הדעת שלהם, למשל בעלי תואר ראשון במתמטיקה שברצונם לעבור הסבה ולשמש מורים למתמטיקה. דרך הידע והכלים שנרכשים במהלך תכנית ההסבה, יכולים אקדמאים להתחיל קריירה חדשה ומספקת כמורים ומורות. עבודת ההוראה היא מאתגרת ומגוונת ומאפשרת השתלבות בשלל אוכלוסיות וקבוצות גיל. במערכת החינוך של היום ישנו ביקוש רב במיוחד למורים אקדמאים שמגיעים עם ניסיון רב בשטח בפיתוח, מחקר ועשייה עסקית, בייחוד בתחומי המדעים, המתמטיקה והאנגלית.


תעודת הוראה לאקדמאים


מסלולי הסבת אקדמאים להוראה מעניקים לבעלי תארים את הכלים לקבלת תעודת הוראה ולהשתלבות כמורים במערכת החינוך. מסלולים אלה מכשירים לשמש מורים בתחום התואר, או בתחום אחר. תכניות ההסבה מתמקדות בכלים חשובים בתחום החינוך ובעזרתן האקדמאים לומדים כיצד לתרגם את הידע ואת הניסיון שצברו במשק ובתעשייה למערכי הוראה משמעותיים ואיכותיים.


לאורך תכניות ההסבה, האקדמאים מכירים תהליכים וגישות בחינוך ולומדים בהרחבה על אסטרטגיות הוראה שמותאמות לאוכלוסיות שונות, כגון תלמידים מתקשים או תלמידים עם לקויות למידה. הם גם בוחנים סוגיות בפסיכולוגיה של ילדים ובני נוער ולומדים על תהליכים חברתיים ואישיים שעוברים עליהם בבית הספר ומחוצה לו. נוסף על כך, הם רוכשים מיומנויות להוראת הדיסציפלינה שבה הם מתמחים.


הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה לימודי ערב


בין המסלולים השונים להסבת אקדמאים להוראה שמתקיימים בשעות הערב, נכללות תכניות להסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה. אלה הן תכניות שמתאימות לבוגרי לימודים במקצועות כמותיים, כגון לימודי מתמטיקה לתואר ראשון, לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה וענפים משיקים והוא מעניק להם את הכלים להוראת המתמטיקה בבתי ספר, לרוב בחינוך העל יסודי.


תכניות לימודי הערב להסבה להוראת מתמטיקה מתאימות במיוחד לאנשי הייטק ולמדענים עובדים שמעוניינים לשלב את ההכשרה עם עבודתם. לאורך המסלול הם מקבלים את כל הכלים והידע הנדרשים להשתלבות במערכת החינוך, לניהול כיתה ולבניית תכניות לימוד.

 


הסבת אקדמאים להוראה חינוך מיוחד


הסבת אקדמאים להוראה בחינוך המיוחד מתאימה לאקדמאים משלל ענפים ומאפשרת להם לערוך שינוי בקריירה ולהשתלב כמורים בבתי ספר של החינוך המיוחד והמשלב. תכניות אלה מתמקדות בתהליכי הוראה ושיטות התערבות שמתאימים לילדים עם מוגבלויות במגוון שכבות גיל, לרוב מבית הספר היסודי עד לתיכון. בחלק ממוסדות הלימוד ניתן למצוא מסלולים להסבה לחינוך מיוחד במתכונת ערב, שכוללת מפגש שבועי אחד או מספר מפגשים במהלך השבוע.


מתכונת הלימוד


תכניות לימודי הערב מאפשרות לסטודנטים ללמוד במסלול מרוכז שנפרש לרוב על פני כשנה עד שנתיים. השיעורים מתקיימים באחד הערבים בשבוע וכן בימי שישי בבקרים. יש לציין כי בתכניות הללו, ההכשרה המעשית שנדרשת מן הסטודנטים מתקיימת בשעות היום, במהלך יום נוסף בשבוע.


ההתנסות המעשית נערכת בבתי ספר ובמהלכה הסטודנטים מפתחים את מיומנויות ההוראה ומתנסים בעמידה בפני כיתה. הם גם לוקחים חלק בהדרכות פדגוגיות ובימי עיון בבית הספר כדי להכיר מקרוב את ההווי במוסדות החינוך.


בדרך כלל, מסלולי לימודי הערב להסבת אקדמאים מתקיימים במסגרת הסבת אקדמאים לחינוך העל יסודי, שמקנה תעודת הוראה לכיתות ז' - י', אולם בחלק מן המוסדות ניתן למצוא תכניות במתכונת ערב גם להסבה להוראה בשכבות גיל נוספות.


הסבת אקדמאים להוראה מסלול מקוצר


בחלק מן המקרים תכניות ההסבה להוראה בשעות הערב נערכות במסלול מקוצר שהיקפו שנה אחת בלבד, בניגוד למצב ברוב המסלולים שנפרשים על פני כשנתיים. תכניות אלה לרוב מיועדות לאקדמאים מצטיינים במיוחד או למי שמעוניינים ללמוד את התחום בו התמחות בעבר בבתי הספר. השיעורים בתכניות אלה לרוב מרוכזים ביום או יומיים שבועיים.

 


משרד החינוך הסבת אקדמאים להוראה


בעוד המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה) הוא הגוף האחראי על תכניות הלימודים האקדמיות להכשרת המורים, משרד החינוך אחראי על תכניות הלימוד בבתי הספר היסודיים והתיכוניים וכן אמון על הענקת רישיונות ההוראה למורים שמסיימים בהצלחה את הלימודים ומשלימים את הסטאז'. משרד החינוך גם אחראי על העסקתם של המורים במערכת ומפקח על תנאי עבודתם, רמות השכר שלהם ושינויים שמתחוללים במערכת.


כמו כן, משרד החינוך מפעיל מספר מיזמים ייעודיים להסבת אקדמאים להוראה, בשיתוף עם ארגונים ממשלתיים ועמותות וכן עם מוסדות הלימוד השונים. בין המסלולים הללו נכללת תכנית "חותם" שמכשירה אקדמאים מצטיינים בענפים מבוקשים כגון מדעים, מתמטיקה ואנגלית להוראה בבתי ספר בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. מסלול זה שם דגש על הפן החברתי של ההוראה.


הסבת אקדמאים להוראה שכר


שכרם של מי שעברו הסבת אקדמאים להוראה הוא במקרים רבים גבוה משל מורים מתחילים ללא ניסיון. כדי לעודד אקדמאים מצטיינים לפנות להוראה מציעים לרוב במשרד החינוך שכר גבוה למדיי לעוברים הסבה להוראה, שכר הגבוה משכר מורים ממוצע. לרוב שכר זה ניתן תמורת התחייבות להישאר במערכת החינוך לפרק זמן של מספר שנים. גם רפורמות עוז לתמורה ואופק חדש סייעו להעלות את שכרם של המורים וכן של מי שעברו הסבה.


שכר האקדמאים תלוי במקרים מסוימים גם בסוג התפקיד אותו מילאו בעבר בתעשייה ובשנות הוותק שלהם בתפקידים אלה. בעלי ניסיון בתפקידים רלבנטיים לעולם ההוראה, בהתאם לשיקולי משרד החינוך, יכולים לקבל שכר גבוה יותר מן הממוצע. יש לציין כי שכרם של מורים עולה עם צבירת הוותק המקצועי, זהו המצב גם עבור אקדמאים לאחר הסבה. כעבור כעשר שנות וותק בהוראה שכר המורים הוא לרוב כפול מהשכר למתחילים בתחום.

 


מכללות הסבת אקדמאים להוראה לימודי ערב


הסבת אקדמאים להוראה בית ברל


במכללה האקדמית בית ברל שבכפר סבא מתקיימים לימודי הסבת אקדמאים להוראה במסלול ערב, שמתאימים לבעלי תואר ראשון או שני שמתכננים ללמד את תחום התואר שלהם. המסלול מאפשר לעבור הכשרה להוראה בחינוך העל יסודי. במסלול זה מתקיימים שיעורים אחת לשבוע בערב וגם בימי שישי. המכללה מאפשרת במקרים מסוימת לבצע את ההתנסות המעשית בשנה שלאחר תום התכנית. כמו כן, היא מסייעת לבוגרי ההסבה באיתור של מקומות תעסוקה במערכת החינוך עם תום המסלול. בין ההתמחויות שמתקיימות במסגרת תכנית ההסבה נכללות הסבה להוראת מתמטיקה, הסבה להוראה ביולוגיה, הסבה להוראת מדעי החברה, הסבה להוראת אזרחות, הסבה להוראת לשון, הסבה להוראה אנגלית, הסבה להוראת פיזיקה ועוד שלל תכניות.


מכללת גורדון לחינוך


מכללת גורדון, הממוקמת בחיפה, עורכת תכניות הסבת אקדמאים להוראה שנפתחות בסמסטר אביב ומתקיימות במקרים מסוימים בשעות הערב. לרוב השיעורים נערכים ביומיים במהלך השבוע ובימי שישי. תכניות אלה כוללות הסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך, הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, הסבת אקדמאים להוראת מדעים, הסבת אקדמאים לחינוך המיוחד או הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה.

 

 

רוצה לדעת יותר על הסבה להוראה לימודי ערב? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על הסבה להוראה לימודי ערב
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד הסבה להוראה לימודי ערב

המכללה האקדמית לחינוך תלפיות בחולון - הסבת אקדמאים להוראה לדתיים מכללת גורדון - הסבת אקדמאים להוראת תרבות ישראל, הסבת אקדמאים להוראה
מכללת הרצוג - הסבת אקדמאים להוראת מדעי הטבע לדתיים מכללת חמדת הדרום - הסבת אקדמאים להוראת מדעים וטכנולוגיה לדתיים
המכללה האקדמית לחינוך אורנים - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית מכללת אפרתה - הסבת אקדמאים להוראה לדתיים
מכללת גבעת וושינגטון - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים מכללת אורות ישראל - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים
מכללת שאנן - לימודי הסבת אקדמאים להוראה לדתיים האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה לאנשי הייטק
מכון כרם לחינוך הומניסטי יהודי - הסבת אקדמאים להוראה מכללת אוהלו בקצרין - הסבת אקדמאים להוראה בחינוך יסודי
המכללה האקדמית דוד ילין - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה ופיזיקה אוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - הסבת אקדמאים להוראה
מכללת לוינסקי - הסבת אקדמאים להוראת מדעים, הסבה להוראת ביולוגיה וטבע אוניברסיטת תל אביב - הסבת אקדמאים להוראת פיזיקה
האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית לדוברי אנגלית האוניברסיטה העברית - הסבת אקדמאים להוראת תיאטרון
המכללה האקדמית בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת קולנוע ותקשורת מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת מקרא ותרבות ישראל
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת אזרחות מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת עיצוב
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת תיאטרון מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה ופיזיקה
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת ספרות מכללת בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית לדוברי אנגלית
מכללת סמינר הקיבוצים - הסבת אקדמאים להוראת ביולוגיה מכללת בית ברל - הסבת אקדמאים להוראת מדעי החברה והרוח
מכללת לוינסקי - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית המכללה האקדמית אחוה - הסבת אקדמאים להוראת אנגלית
       
כל המסלולים


חוות דעת של סטודנטים: הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית (80 חוות דעת)
התקבלו 80 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
Shiri,אוניברסיטת תל אביב, תל אביב - הסבה לסיעוד, 16/04/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המבנה קצת ישן, והתנאים הפיזים פחות טובים מבמקומות אחרים, אבל רמת הלימודים והצוות בבית הספר מקסים.

על הקמפוס
המבנה קצת ישן, והתנאים הפיזים פחות טובים מבמקומות אחרים, אבל רמת הלימודים והצוות בבית הספר מקסים.
הדס,אוניברסיטת תל אביב, תל אביב - הסבה לסיעוד, 01/04/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
רוב המרצים הם ללא הכשרה בהוראה ולכן חלק גדול מהם לא מעבירים את החומר בצורה טובה למרות הידע הנרחב שיש להם.

על הקמפוס
מאד גדול, יש הרבה ספריות, מתחמים ללמידה, הרבה קפיטריות.
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורסים בפסיכולוגיה
תכניות הרחבת הסמכה במערכת החינוך
השלמה לתואר שני בעבודה סוציאלית
לימודי מדריך אמנות משקמת
תואר ראשון ביום אחד בשבוע
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להסבת אקדמאים - הסבה מקצועית
הסבה לעבודה סוציאלית - אשקלון
אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט
הכשרת אקדמאים להוראה - בית ברל
הסבת אקדמאים להוראה - לוינסקי
מכללת חמדת הדרום - הסבת אקדמאים להוראה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על הסבה להוראה לימודי ערב?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר שני במחקר התרבות ,או ייעוץ חינוכי (לפני 2 ימים, 5 שעות, 39 דקות)
תואר או תעודת הוראה בחינוך גופני (לפני 2 ימים, 17 שעות, 28 דקות)
בחירת מוסד לימודים (לפני 2 ימים, 17 שעות, 56 דקות)
תואר שני בהערכה ותכנון לימודים (לפני 2 ימים, 18 שעות, 19 דקות)
זכאות ללימודים למטרת פתיחת משפחתון ללא תעודת גננת (לפני 2 ימים, 21 שעות, 20 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD