לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הנדסאי > לימודי ערב הנדסאי אדריכלות

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לימודי ערב


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי ערב הנדסאי אדריכלות? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי חשמל
כימיה תרופתית
הנדסאי חקלאות
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי בניין
הנדסאי מכשור רפואי
הנדסאי קירור ומיזוג אויר
הנדסאי סאונד וקול
 
 
תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי אנימציה והדמיה
הנדסאי פלסטיקה
הנדסאי רכב
הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאי סביבה
הנדסאי תוכנה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

הנדסאי אדריכלות לימודי ערב - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במסלול משולב


לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים משלבים כלים הנדסיים ויצירתיים כאחד ומכשירים את הסטודנטים לשלל תפקידי תכנון וביצוע בעולם האדריכלי ובתחום הבניין. אנשים עובדים שמחפשים מסלול לימודים נוח לשילוב עם עבודתם יכולים למצוא שלל תכניות ללימודי ערב להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. מסלולים אלה מכינים את הסטודנטים לקריירה יצירתית ומבוקשת בתעשייה הטכנולוגית ובתחומי התכנון והעיצוב.


לימודי ערב הנדסאי אדריכלות


ברבים ממוסדות הלימוד מציעים תכניות לימודי ערב במסגרת לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. לימודים אלה מכונים לעיתים גם מסלול משולב ללימודי הנדסאים או לימודי הנדסאים במסלול לאנשים עובדים.


הלימודים מותאמים במיוחד למעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה וכוללים בדרך כלל שיעורים ביומיים עד ארבעה ימים בשבוע ובדרך כלל גם בימי שישי. ברוב המקרים, לימודי הנדסאים במסלול ערב מאריכים מעט את משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בדרך כלל במספר חודשים עד חצי שנה.


לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מתמקדים בהקנייה של מיומנויות תכנון של מבנים וסטרוקטורות ובעיצוב חללים פנימיים. הסטודנטים רוכשים ידע הנדסי, טכנולוגי ואמנותי ולומדים בין היתר על שיטות תכנון ושרטוט, על תוכנות להמחשה ולהדמיה, חקיקה בתחום הבנייה וכלים נוספים שנדרשים להנדסאים בעבודתם השוטפת בתעשייה.


מכללות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לימודי ערב


לימודי ערב להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מתקיימים במספר מוסדות לימוד, ביניהם:

 

 

  • הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה (תל אביב) - בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מתקיים מסלול משולב ללימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, מסלול זה כולל שיעורים בערבים פעמיים בשבוע ושיעורים בימי שישי בבקרים. מוסד הלימוד עורך שיתוף פעולה עם חברה בתחום טכנולוגיית ה - BIM במסגרתו הסטודנטים לוקחים חלק בקורסים ללימוד תוכנות אוטוקאד ורוויט, שיכולים לסייע להנדסאי אדריכלות בתהליכי שרטוט והדמיה.

 

  • מכללת אורט סינגלובסקי (תל אביב) - מכללת אורט סינגלובסקי מאפשרת לסטודנטים בתכנית הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לבחור בין מסלול ערב למסלול יום. מסלול לימודי הערב נמשך כשלוש שנים ושלושה חודשים, הוא כולל שיעורים בערבים בימי חול וכן בימי שישי.

 

  • מכללת נצרת עילית יזרעאל - בית הספר להנדסאים של מכללת נצרת עילית יזרעאל מאפשר לסטודנטים ללמוד במסלול ערב בתכנית ללימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. אורכו של מסלול הערב שלוש שנים והוא כולל שלושה ערבי לימוד בשבוע ומפגש נוסף בימי שישי. בין המסלולים הנוספים ללימודי הנדסאים שמתקיימים במכללה נכללים הנדסאי מכשור רפואי, הנדסאי מכטרוניקה, הנדסאי סייבר, הנדסאי חשמל, הנדסאי בניין והנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור.

 

  • שנקר הנדסאים (תל אביב) - המסלול המשולב ללימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים של שנקר הנדסאים נמשך כשלוש שנים וחצי. מפגשים מתקיימים בשלושה ימים בשבוע ובימי שישי. כמו כן, ניתן ללמוד בשנקר הנדסאים במסלולי הנדסאי עיצוב מדיה, הנדסאי אדריכלות נוף והנדסאי תוכנה.

 

הנדסאי אדריכלות לימודי ערב בצפון


תושבי חיפה וערים נוספות בצפון שמעוניינים ללמוד סמוך למקום מגוריהם יכולים למצוא תכניות לימודי ערב להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בכמה מוסדות, ביניהם המכללה למינהל בעיר חיפה ומכללת נצרת עילית יזרעאל. מוסדות אלה מאפשרים ללמוד במסלול יום או בתכנית ערב, שאורכה כשלוש שנים. מוסדות הלימוד הללו מפעילים קשרים ושיתופי פעולה עם גופים וחברות תעשייה ברחבי הצפון כדי לסייע לבוגרים בעת ההשתלבות בשוק העבודה עם קבלת דיפלומת ההנדסאים בסיום הלימודים.

 


הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בדרום


באזור דרום הארץ פועלים מספר מוסדות לימוד שבהם ניתן ללמוד בתכנית ללימודי ערב להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. בין המוסדות הללו אפשר למצוא את המכללה למינהל - אילת, המכללה למינהל - אשדוד. לימודים בתכנית ערב להנדסאים מתאימים במיוחד למעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה וללמוד במסלול גמיש במתכונתו.


הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בירושלים


המעוניינים ללמוד לימודי ערב להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בעיר ירושלים יכולים למצוא מסלול זה במכללה למינהל - ירושלים. אורכם של הלימודים הוא שלוש שנים. יש לציין כי בירושלים ניתן למצוא מסלולים רבים נוספים ללימודי ערב להנדסאים במקצועות אחרים וכן מסלולים ללימודי בוקר להנדסאים.


בירושלים פועלות גם מספר תכניות לימודי הנדסאים לחרדים. לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מתקיימים בתכנית ערב בכמה מן המוסדות הללו, בהם במרכז החרדי להכשרה מקצועית ששלוחתו בירושלים מציעה מסלולים נפרשים לגברים ולנשים.

 


הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במרכז


לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במסלול ערב מתקיימים במספר מוסדות לימודים באזור תל אביב והמרכז. מרבית המוסדות ממוקמים בעיר תל אביב, אחרים פזורים בערים נוספות במרכז הארץ. בין היתר, ניתן למצוא מסלולים אלה במכללה למינהל - ראשון לציון, בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שבתל אביב, במכללת אורט סינגלובסקי בתל אביב ובשנקר הנדסאים שבתל אביב. אורך המסלולים נע בין כשלוש שנים לשלוש שנים וחצי.

 

 

הנדסאי אדריכלות נוף לימודי ערב


מסלול לימודי ערב נוסף שנוגע בתחום התכנון והעיצוב הוא לימודי הנדסאי אדריכלות נוף בתכנית ערב. לימודי הנדסאי אדריכלות נוף מתמקדים בתהליכי התכנון של גנים ומרחבים חיצוניים ציבוריים ופרקטיים והם מקנים לסטודנטים מיומנויות שרטוט, תכנון והדמיה שניתן ליישם בעבודה במשרדי מתכננים ואדריכלים. בדומה ללימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, גם לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בתכנית הערב מתפרשים על פני פרק זמן שבין שלוש שנים ולשלוש שנים וחצי.


הנדסאי לימודי ערב


לימודי ערב להנדסאים מתקיימים בעוד שלל מגמות לימוד, בתחומי ההנדסה והעיצוב. בין היתר, ניתן למצוא לימודי ערב הנדסאי חשמל, לימודי ערב הנדסאי בניין, לימודי ערב הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי ערב הנדסאי מכונות, לימודי ערב הנדסאי תוכנה ועוד מגוון תכניות.


אורכם של מסלולי הערב ללימודי הנדסאים משתנה ממגמה למגמה, בדרך כלל הלימודים נפרשים על פני כשלוש שנים עד שלוש שנים וחצי. בדומה ללימודי הבוקר להנדסאים, גם לימודי הערב משלבים עשייה מעשית דרך סדנאות ותרגולים וכוללים פרויקט גמר מסכם שבו ניתן ליישם את מגוון הכלים הנלמדים לאורך התכנית.


תנאי קבלה


תנאי קבלה ללימודי הנדסאים מוכתבים על ידי מה"ט, הדרישה היא לתעודת בגרות מלאה או חלקית המכילה ציון עובר במספר מקצועות, בהם בגרות באנגלית, בגרות בעברית ובגרות במתמטיקה. כמו כן, יכולים להתקבל מועמדים מעל גיל 35 שברשותם אישור על השלמת 12 שנות לימוד, גם ללא תעודת בגרות מלאה. רבים ממוסדות הלימוד מציעים מכינה טכנולוגית להנדסאים שבה יכולים מועמדים שאינם עומדים בדרישות הקבלה לשפר את סיכוייהם להתקבל ללימודים. חשוב להדגיש כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת.


תעודה


סטודנטים שמשלימים את הלימודים ועומדים בכל חובותיהם מקבלים דיפלומת הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מטעם מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע. דיפלומה זו מאפשרת להם להירשם בפנקס ההנדסאים ומעניקה להם הרשאה לחתימה על תכניות למבנים עד גובה 4 קומות בשוק הפרטי, הציבורי והתעשייתי.


כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים לעבור בהצלחה מספר מבחני גמר חיצוניים שעורך מה"ט בנושאי הלימוד. כמו כן, עליהם להשלים את פרויקט הגמר ולהגן עליו בפני וועדה.

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי ערב הנדסאי אדריכלות


המכללה הטכנולוגית באר שבע - מסלול הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מכללת אורט הרמלין נתניה - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
מכללת אורט כפר סבא - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים שנקר הנדסאים - הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
מכללת אורט ירושלים - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים המכללה הטכנולוגית להנדסאים אורט בראודה - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
המכללה האזורית צפת - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים המכללה הטכנולוגית רופין - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאים בטכניון - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
       


חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי (435 חוות דעת)
התקבלו 435 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
שמואל,המכללה למינהל, הנדסאי בניין - המכללה למינהל, 10/05/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב הכול הצוות ההנהלה והתלמידים המוסד עצמו הוא סבבה לגמרה אבל ויש אבל זה קצט קשה ללמוד שיש לך חובות והמצב עם המשכורת הוא בטטה

על הקמפוס
הכול סבבה באמת רק שאם אתה רוצה לקנות משהו לאכול זה עולה לך עם משכנת למה זה תחנת דלק מתחת
מוחמד ,המכללה הטכנולוגית רופין, הנדסה אזרחית, 09/05/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שיטת הלימודים מעולה אבל יש קושה ללמוד ולעבוד כי יש מבחנים קשיים מאוד

על הקמפוס
האויירה טובה והסטודנטים טובים יש אוורה טובה והספרייה שקטה מאוד ויש אוורת לימודים
 
פורומים בתחום
פורום הנדסאים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
הנדסאי אדריכלות נוף - לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה
לימודי הנדסאי מכונות, מחפש מקצוע?
האם כדאי לך ללמוד לתואר הנדסאי?
הנדסאים - לימודי ערב
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להנדסאי
תל חי - הנדסאים
מכללת אשקלון - הנדסאים
טכניון - הנדסאים
המכללה למנהל - הנדסאים
אורט סינגאלובסקי - הנדסאי
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי ערב הנדסאי אדריכלות?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הנדסאי
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הנדסאי אדריכלות - עורך משנה (לפני 2 ימים, 17 שעות, 56 דקות)
האם הנדסאי אדריכלות יכול להיות עורך משנה? (לפני 3 ימים, 13 שעות, 48 דקות)
הנדסאי חשמל עם עיוורון צבעים (לפני 6 ימים, 10 שעות, 13 דקות)
לימודי הנדסאי חשמל ועיוורן צבעים (לפני 6 ימים, 10 שעות, 25 דקות)
לימודי הנדסאי חשמלי עיוורון צבעים (לפני 9 ימים, 22 שעות, 31 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD