לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > שוק ההון > קורס אונליין שוק ההון

קורס שוק ההון אונליין


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס אונליין שוק ההון? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הכרת שוק ההון
קורס כלכלה
קורס ברוקרים
קורס פורקס
ניהול פיננסים לתעודה
ניתוח דוחות כספיים
קורס בורסה
יעוץ השקעות וניהול תיקים
קורס אנליסטים
קורס יועצי משכנתאות
 
 
השקעות ומינוף נדל"ן
קורס ניתוח טכני
אתיקה ודיני ניירות ערך
קורס השקעות בוול סטריט
לימודי מסחר ממונף
קורס אופציות מעוף
ייעוץ וביטוח פנסיוני
קורס מסחר יומי
ניהול תיק השקעות עצמאי
הכשרה לסוחרים עצמאיים

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי שוק ההון באינטרנט - קורס אינטרנטי שוק ההון


המעוניינים לפתח קריירה בתחום ההשקעות בשוק ההון יכולים ללמוד במגוון של מסלולים לתעודה ובהם גם קורסים רבים שנלמדים במתכונת מקוונת. קורסים אונליין בתחום זה מתמקדים בשלל טכניקות השקעה והם יכולים לסייע למשתתפים להכיר טכניקות מסחר יעילות ולפתח את כישורי המסחר שברשותם.


קורסים אונליין בשוק ההון מתאימים במיוחד לאנשים עובדים שמעוניינים להכיר שיטות מסחר יעילות במסלול גמיש שניתן ללמוד בכל מקום. בעזרת הקורסים המקוונים בשוק ההון ניתן לעשות את הצעדים הראשונים לפיתוח של קריירה כסוחרים עצמאיים, כברוקרים, כאנליסטים ועוד מגוון של תפקידים. מסחר בשוק ההון יכול גם להוות קריירה שנייה לצד העיסוק המרכזי.


קורס שוק ההון אונליין


הייחוד במסלולים אלה הוא בעיקר במתכונת הגמישה שלהם. מרבית הקורסים מבוססים על סדרת הרצאות מוקלטות שבהן יכולים המשתתפים לצפות מכל מקום ובהתאם ללוח הזמנים שלהם. חלק מן הקורסים אונליין גם כוללים תרגולים נוספים מעבר להרצאות המקוונות, כגון אפשרות להתנסות בתוכנות מסחר שדרכן ניתן לתרגל בפועל את אסטרטגיות המסחר הנלמדות. במסלולים מסוימים ניתן לקבל גם ייעוץ וסיוע מצד מרצי הקורס.


קורסים מקוונים בשוק ההון מתקיימים במגוון רחב של תחומים, כגון ניתוח טכני, מסחר יומי, השקעות ערך, אופציות ונושאים נוספים. חלק מן הקורסים מתאימים למתחילים שאין ברשותם ניסיון קודם בשוק ההון, אך ישנם גם קורסים שמיועדים לסוחרים מנוסים יותר שמעוניינים לפתח את הכישורים המקצועיים שלהם ומחפשים מסלול עם מתכונת נוחה שמותאמת לשילוב עם עבודתם. ניתן למצוא קורסים שמתמקדים בטכניקות מסחר בבורסה הישראלית לצד קורסים שבהם לומדים גם על מסחר בבורסה האמריקנית.


לימודי שוק ההון באינטרנט בחינם


מרבית הקורסים האינטרנטיים בשוק ההון הם בתשלום, אולם ניתן למצוא מסלולים מסוימים שנלמדים חינם. ברוב המקרים, קורסים חינם מספקים כלים בסיסיים בשוק ההון ואינם מעמיקים באותה מידה כקורסים בתשלום. מטרתם היא בדרך כלל לאפשר היכרות ראשונית עם תחום שוק ההון ולסייע למשתתפים להיחשף לנושאים בסיסיים וכך לפתוח את הדלת לקורסים מתקדמים יותר. כמו כן, ניתן למצוא מדריכים אינטרנטיים חינם שמתאימים לסוחרים מנוסים שמעוניינים להתמקד בנושאים מסוימים או למצוא פתרונות לבעיות מקצועיות.


לימודי שוק ההון למתחילים באינטרנט


מי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בשוק ההון יכולים ללמוד בקורס שוק ההון למתחילים, המכונה גם קורס מבוא לשוק ההון או קורס הכרת שוק ההון. מוסדות שונים מציעים קורס זה במתכונת מקוונת, שמאפשרת ללמוד באופן גמיש ולשלב את הקורס עם עבודה. קורס מבוא לשוק ההון מקנה למשתתפים מושגי יסוד בהשקעות ובמסחר במניות. הקורסים עוסקים לרוב במושגי בסיס במט"ח, מוצרים פיננסיים, אג"ח ולעיתים גם ענפים משיקים כגון יזמות עסקית או יזמות נדל"ן.


המשתתפים לומדים על כלים מרכזיים לבחינת כדאיות של מסלולי השקעה, לניתוח של מניות פוטנציאליות ולביצוע המסחר באופן המשתלם והכדאי ביותר. הם בוחנים מספר אסטרטגיות מסחר שיכולות לסייע להם להגיע לרווחים ובמקרים מסוימים אך לפתח קריירה עצמאית במסחר.


הקורסים למתחילים מתאימים בדרך כלל לבעלי זיקה לשוק ההון שאין ברשותם ניסיון קודם בענף, שמעוניינים לפתח קריירה כסוחרים עצמאיים או לקבל את הכלים הנדרשים כדי להשתלב בחברות שונות בתחום ההשקעות. לאחר קורסים ראשוניים אלה ניתן להמשיך לקורסים מתקדמים יותר, שבהם מתמקצעים בשיטות המסחר ומכירים גישות רבות להשקעה.


קורס שוק ההון למתחילים מחיר - קורס שוק ההון מחירים


עלויות קורסים מקוונים בשוק ההון, ובהם גם קורס שוק ההון למתחילים, משתנה ממוסד למוסד. במרבית המוסדות עלות מסלולי לימוד אלה נעה בין כ - 5,000 - 10,000 שקלים בממוצע, אך ישנם גם קורסים שעלותם גבוהה יותר. מחיריהם של קורסים ארוכים ומקיפים יותר הם בדרך כלל גבוהים ממחיר קורסים קצרים או סדנאות. יש לציין כי במרבית המקרים, מחירם של קורסים אונליין נוטה להיות נמוך יותר ממחירי קורסים פרונטליים. בין הקריטריונים המשפיעים על מחירו של הקורס ניתן למנות את מספר השיעורים שנכללים בקורס, עזרים ותרגולים נוספים מעבר להרצאות והיבטים נוספים.

 


קורס ברוקרים באינטרנט


קורס ברוקרים הוא כינוי נוסף לקורסים בשוק ההון, ברוב המקרים קורסים להכשרת ברוקרים מתמקד בטכניקות מסחר יעילות בשווקים שונים ובהיכרות עם סוגי ניירות ערך ומכשירים פיננסיים. קיימים קורסים שמתמקדים בהכשרת ברוקרים למסחר בבורסה האמריקנית וכן קיימים קורסים ששמים דגש על מסחר יומי. הקורסים האינטרנטיים כוללים שיעורים מקוונים וכן תרגולים שונים שיכולים לעזור למשתתפים לפתח מיומנויות מקצועיות החשובות לברוקרים. חלק מן הקורסים גם מאפשרים לקבל ייעוץ מצד אנליסטים ומומחים במהלך המסלול. חלק מן המכללות מציעות לתלמידים גישה לחדרי מסחר וירטואליים לתרגול טכניקות המסחר.


קורס ברוקרים מקוון מתאים למגוון של קהלי יעד. הוא יכול להתאים הן לחסרי ניסיון קודם בשוק ההון והן לסוחרים בעלי ניסיון שמחפשים לרענן את הידע המקצועי שברשותם ולהכיר טכניקות חדשות להשקעה.


קורס ניתוח טכני אונליין


בין הקורסים אונליין בתחום שוק ההון ניתן למצוא קורס ניתוח טכני שמציעות מספר מכללות. קורס זה מסייע למשתתפים לרכוש כלים פרקטיים לשיפור יכולות המסחר ובמהלכו לומדים כיצד להתבסס על סטטיסטיקות ותיאוריות מסחר כדי לנבא הצלחה של תהליכי מסחר. השיעורים בקורסים אלה עוסקים בסוגי מגמות בשוק ההון והם בתיאוריות שמסייעות לנתח תהליכים בבורסה. המשתתפים לומדים לאתר הזדמנויות כדאיות לקנייה ולמכירה של מניות כדי להגיע לרווחים וגם בוחנים מושגים מתחום ניהול הסיכונים בשוק ההון.


קורסים אלה מתאימים בדרך כלל למשתתפים עם ניסיון ורקע בשוק ההון, שברצונם לשפר את כישורי המסחר ולהכיר שיטות להגדלת הרווחים. היקפי ההכשרות משתנים בין המוסדות, ברובם ניתן לתרגל את שיטות הניתוח דרך תוכנות ייעודיות וסימולציות שונות. המתכונת הגמישה של הקורסים מאפשרת למשתתפים ללמוד בקצב הנוח להם, לחזור על נושאים שנלמדים וכן לבחור את שעות הלימוד במהלך היום.


מכללות קורס שוק ההון אונליין

 

 

  • G money - זוהי חברה ללימוד מקוון בתחום שוק ההון. חברה זו עורכת קורסים אינטרנטיים כגון קורס משקיעים מתחילים, קורס השקעות מתקדמות וקורס יסודות בשוק ההון. הקורסים שמים דגש על ההשקעה לטווח הארוך. המשתתפים מקבלים גישה לחומרי לימוד מקוונים ולחומרי תרגול.

 

  • מכללת פסגות - במכללת פסגות מתקיימים קורסים פרונטליים וכן קורס אינטרנטי ללימוד שוק ההון, שמתאים לבעלי רקע בסיסי בתחום וגם לסוחרים מנוסים. נלמדים נושאים כגון ניהול תיקי השקעה ופעולות השקעה יעילות. כמו כן, המכללה מציעה קורסים פרונטליים כגון קורס אופציות מעו"ף, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יזמות עסקית, קורס ניהול פיננסי ומסלולי לימוד נוספים.

 

  • מכללת מגמות - לצד הקורסים הפרונטליים בשוק ההון שמתקיימים במכללת מגמות, היא מציעה גם קורס מסחר במניות ללימוד עצמי. קורס זה מאפשר ללמוד אונליין את תחום המסחר במניות דרך סרטוני הדרכה ולומדה לתרגול. קורס זה מתמקד במסחר לטווח הקצר בבורסת וול סטריט. הוא מתאים גם לחסרי רקע קודם בשוק ההון.

 

  • מכללת Tradenet - מכללת טריידנט מציעה קורס מקוון ללימוד שוק ההון, בו לומדים על טכניקות להשקעה בשוק ההון הישראלי והאמריקני. בין היתר, הקורס עוסק בשיטות מסחר ובכלים לניתוח טכני. משתתפי הקורס מקבלים גישה לשיעורים אונליין וכן לתוכנת מסחר שבה הם יכולים לתרגל את החומר הנלמד.
רוצה לדעת יותר על קורס אונליין שוק ההון? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס אונליין שוק ההון
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס אונליין שוק ההון

המרכז להשתלמויות בר-אילן - קורס הכרת שוק ההון המכללה למיסים ולחשבונאות - קורס הכרת שוק ההון
המרכז להשכלה פיננסית - קורס ניתוח טכני מכללת טייק פרופיט - קורס שוק ההון למתחילים
מכון לנדר - קורס שוק ההון למבקס אקדמי- קורס ניתוח טכני | אסטרטגיות למסחר מתקדם
מכללת ויז'ן טרייד - קורס שוק ההון למתחילים האקדמיה לפיננסים BDO - קורס ניתוח טכני
המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ - קורס ניתוח טכני האקדמיה לפיננסים BDO - קורס שוק ההון למתחילים
מכללת מגמות - קורס מינהל עסקים בשוק ההון מכללת מגמות - קורס מסחר יומי טופ טרייידר
מכללת מגמות - קורס מסחר יומי בוול סטריט מכללת מיטב דש - קורס מסחר יומי
מכלת מיטב דש - קורס ניתוח טכני אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך - קורס שוק ההון
מכללת פסגות - קורס הכרת שוק ההון מכללת טייק פרופיט - קורס מסחר יומי בבורסה האמריקאית
מכללת כנרת - קורס שוק ההון המכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ - קורס שוק ההון, קורס הכרת שוק ההון
המכללה למנהל - קורס בורסה ושוק ההון הנדסאים באריאל - קורס ניהול מסחר בשוק ההון
       


חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
ליאור,האקדמית נתניה, תואר, 07/11/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
הדבר היחידי שלא אהבתי שמשלבים סטודנטים מכל רמות המשכל דבר הגורם לעיכוב לסטודנטים היותר חזרים

על הקמפוס
המכללה מעניקה לסטודנטים אפשרות להצליח הם נותנים לך את כל הכלים להצלחה

    
פורומים בתחום
פורום לימודי חשבונאות
פורום לימודי כלכלה
פורום לימודי שוק ההון
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס אישי בשוק ההון
לימודי מסחר בחוזים עתידיים
כמה מרוויח יועץ השקעות בישראל?
לימודי תבניות הרמוניות למסחר והשקעות
קורס סטטיסטיקה - לימודים לתעודה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לשוק ההון
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ
מכללת כנרת - לימודי חוץ
אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה
מכללת תפנית
המרכז להשתלמויות בר אילן
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס אונליין שוק ההון?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד שוק ההון
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחירת מסלול לימודים (לפני 1 ימים, 58 דקות)
קורס השקעות ערך (לפני 1 ימים, 2 שעות, 18 דקות)
בחירת מסלול ומוסד לימודים (לפני 1 ימים, 22 שעות, 26 דקות)
הסבה מביולוגיה ללימודי חשבונאות (לפני 2 ימים, 6 שעות, 1 דקות)
כלכלה או כלכלה ומנהל עסקים? (לפני 3 ימים, 11 שעות, 22 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD