קורס חוקר פרטי, סייבר ומודיעין תחרותי במרכז האקדמי למשפט ועסקים - חוץ רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמי למשפט חוץ - חוקר פרטי וסייבר.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חוקרים פרטיים עם התמחות סייבר ומודיעין עסקי ביחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן


עם השנים הולכת וגוברת כמות האתגרים הביטחוניים שעומדים בפני חברות ציבוריות ועסקיות. הסיכונים הללו מתקיימים בפן הפיזי, הפלילי, העסקי והאינטרנטי. התגובה הנכונה לאותם איומים היא קריטית ויכולה למנוע אובדן אדיר עבור החברה. משום כך, עובדים בתחום החקירות והסייבר צריכים להכיר את מגוון התרחישים האפשריים ולדעת לתת מענה מהיר, מדוייק ויעיל לשלל האירועים הביטחוניים כדי לסייע לחברה לחזור לשגרה.


קורס חוקרים פרטיים בהתמחות חקירות סייבר ומודיעין עסקי שנערך ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן הוא מסלול משולב שכולל שלוש חטיבות ייעודיות בתחומי הביטחון, אשר מכינות את המשתתפים לתפקיד חוקרים פרטיים, לתחום הגנת הסייבר ולענף המודיעין העסקי התחרותי. הקורס גם מספק הכנה למבחני ההסמכה שעורך משרד המשפטים להכשרת חוקרים פרטיים בישראל. קורס זה מתמקד באתגרים עכשוויים בתחומי הסייבר והמודיעין ומעניק ידע מקצועי וכלים פרקטיים להתמודדות עם צורכים של ארגונים משלל סוגים בתחום הביטחון.


תכנית הלימודים


תכנית לימודי התעודה מורכבת ממספר חטיבות, שכל אחת מהן מתמקד בהיבט אחר בעולם החקירות והביטחון. ראשית נלמדת חטיבה להכשרת חוקרים פרטיים, שבה נלמדים מושגים בחקירה במגזר האזרחי והציבורי תוך היכרות עם חקיקה רלבנטית ועם טכניקות לתשאול וחקירה בשטח. המסלול גם מספק הכנה למבחן שעורך משרד המשפטים.


חטיבת הקורס השנייה מתמקדת באיסוף מודיעין עסקי תחרותי. משתתפי הקורס סוקרים את מצב השוק ואת התחרות הרבה שקיימת בו ולומדים כיצד לאסוף נתונים יעילים אודות מתחרים ושחקנים מרכזיים בתחומם. כמו כן, הם לומדים לנצל את המידע המודיעיני העסקי ליצירה של הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה חדשים.


לאחר מכן, נלמדת חטיבה בתחום הגנת הסייבר. החטיבה מתמקדת בצורכי השוק הישראלי בתחום ההגנה המקוונת, כפי שהוגדר בהחלטות הממשלה בשנת 2015. המשתתפים עוסקים בסוגיות מקצועיות, טכנולוגיות ואתיות של עולם הסייבר ולומדים על טכניקות מקצועיות להתמודדות עם אירועים ביטחוניים בזירת הרשת.


מתכונת הלימוד


בקורס זה נכללות כ - 150 שעות לימוד אקדמיות. מפגשי הקורס משלבים תרגולים פרקטיים שבמהלכם המשתתפים יכולים לתרגל הלכה למעשה תהליכי חקירה ואיסוף ראיות. הם מנתחים מקרי בוחן מתחום החקירות ולומדים דרכם על טכניקות מקצועיות לביצוע חקירה. כמו כן, הקורס משלב הכנה לקראת מבחני ההסמכה של משרד המשפטים.


נושאי הלימוד


מבין מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים -

 

 • חקירת תאונות דרכים
 • תהליכי איסוף מודיעין
 • ניטור פעילות מתחרים
 • מחקרי שוק לאיתור מודיעין
 • הטכנולוגיות מאחורי הסייבר
 • סייבר ואבטחת מידע בראי החוק
 • מודיעין ואסטרטגיות של בתי עסק
 • מודיעין עסקי בקהילות הוירטואליות   
 • גיוס סוכנים
 • מערכות לינוקס
 • הזרקת קוד זדוני
 • מיומנויות האקינג
 • ניהול אירועי סייבר
 • גרפולוגיה ושפת גוף
 • חקירות גניבה והונאה   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים, הממוקמת ברמת גן, עורכת תכניות שונות לתעודה שמטרתם לסייע למשתתפים להשתלב בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה. הקורסים מכינים את הבוגרים לקראת שלל תפקידים במגזר הפרטי והציבורי. היחידה ללימודי חוץ פועלת בשיתוף פעולה עם גורמים מגוונים במשק, כגון ארגון המאמנים, לשכת המסחר, ארגון הקבלנים ומועצת יועצי המס. נוסף על קורס החוקרים הפרטיים, היחידה ללימודי חוץ ברמת גן עורכת גם קורס ייעוץ עסקי.


תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בדרישות הקורס זכאים לקבל תעודת גמר שמעידה על סיום המסלול, התעודה ניתנת על ידי היחידה ללימודי חוץ. הבחינות מתקיימות בכל אחת מן החטיבות הנלמדות לאורך הקורס.


אחרי שהם צוברים שלוש שנות ניסיון העבודה בתחום החקירות הפרטיות, בוגרי הקורס יכולים גם לגשת למבחן הסמכה חיצוני שעורך משרד המשפטים. מי שעוברים את המבחן הממשלתי בהצלחה זכאים לקבל תעודת חוקרים פרטיים מורשים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ המרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp