קורס עיצוב בתלת ממד במכללת תילתן לעיצוב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן לעיצוב - עיצוב בתלת ממד.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב בתלת ממד - מכללת תילתן לעיצוב בחיפה


האריזה שעושה את כל ההבדל


אחד הדברים המושכים ביותר את העין בעת מסע קניות הוא אריזה חדשה ומיוחדת על המדף. תהליך הקנייה מושפע ממגוון רחב של שיקולים, כשלנראות המוצר יש תפקיד חשוב בגירוי הסקרנות של הקונים ובעידודם לרכוש אותו. בעידן הקנייה בקליק במרחב הדיגיטלי, רק הולכת ומתחדדת החשיבות של האריזה שכן בשוק גלובלי עם אינספור מוצרים, אריזה ייחודית יכולה להיות דרך לבלוט בין המוני המתחרים. טכנולוגיות הייצור הולכות ומשתכללות והדבר מציב אפשרויות רבות במיוחד בפני מעצבי מוצרים. הם נדרשים להביא בחשבון מגוון רחב של שאלות ושיקולים כדי להביא את המוצר אל עגלת הקניות של הצרכן.


מי שמתעניינים בשילוב שבין עולם השיווק ותחום העיצוב יכולים ללמוד בקורס עיצוב תלת ממד שמתקיים במכללת תילתן לעיצוב. הקורס מתמקד בעיצוב אריזות ואמצעי תצוגה, עיצוב חללים מסחריים ובעיצוב ופיתוח מוצרים והוא מקנה מגוון רחב של כלים עיצוביים לתלמידיו ומאפשר להם לתרגל אותם באופן יישומי דרך עיצוב מוצרים משלל סוגים. הקורס מחבר בין תחום העיצוב במרחב, העיצוב המבני, עיצוב המותג והעיצוב הגרפי ופותח בפני בוגריו דלתות להשתלבות במגוון תפקידים יצירתיים במיוחד.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים כיצד מוצרים גרפיים מבניים יכולים לשמש לצורכי שילוב של מסרים וקונספטים מסחריים. הם מתחילים ומתוודעים לסוגי חומרים בהם משתמשים מעצבי מוצרים ומעצבים מסחריים ולומדים על השלבים לאורך תהליך הייצור. נוסף על כך, נלמדים בהרחבה עקרונות עיצוב חללים מסחריים ושיטות בהן ניתן להגביר מכירות דרך עיצוב אלמנטים בחלל המכירה.


בהמשך הקורס, המשתתפים דנים בהרחבה בדרכים בהן עיצוב אריזה יכול להוות חלק מכריע ממערכת המיתוג. הם לומדים לעצב סוגי אריזות שונים כגון אריזות קונספט, מיכלים, שקיות ומעמדים לאריזות. הם גם לומדים על חשיבותה של האריזה ככלי לשיווק וקידום מכירות ובוחנים פתרונות חדשניים ויצירתיים לתצוגה ולמכירה. נוסף על כך, נלמדים תהליכי עיצוב של תערוכות ואירועי מכירה, לרבות עיצוב של ביתנים, מרכזי מבקרים וכנסים.

 


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כסמסטר אחד. המכללה מאפשרת ללמוד במסלול בוקר או בקורס ערב וכך להתאים את הקורס לשילוב עם עבודה. הקורס מתמקד בפיתוח מיומנויות פרקטיות בעיצוב תלת ממדי וכך הוא משלב מגוון של תרגילים מעשיים בהם מכירים מקרוב חומרי גלם, שיטות עבודה וסוגי מוצרים. לקראת סיום המסלול נערך גם פרויקט גמר שבו מיישמים את הנושאים הנלמדים לאורך הקורס כולו.


נושאי הלימוד


מבין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

 • טכניקות ופריסות
 • עיצוב כנסים כולל
 • הכרת סוגי חומרים
 • אריזות מדף לצרכן
 • מעמד לנקודות מכירה
 • מיכלים עגולים ותוויות
 • אריזות כעצמאים למיתוג
 • תהליכים וטכניקות לייצור   
 • עיצוב במה
 • שקיות נשיאה
 • עיצוב דלפקים
 • אריזות מבניות
 • מרכזי מבקרים
 • אריזות קונספט   
 • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


בין מבחר הקורסים הנוספים שמתקיימים במכללת תילתן לעיצוב אפשר למצוא קורס עיצוב גרפי, קורס איור, קורס צילום, קורס פיתוח ועיצוב משחקים, קורס עיצוב פנים, קורס פוסט פרודקשן וקורס קופירייטינג. הקורסים הללו מכשירים את המשתתפים לתפקידים מבוקשים בתחום העיצוב והם שמים דגש על התנסות מעשית. המכללה מאפשרת לסטודנטים לפתח את הכישורים והיכולות העיצוביות דרך שלל פרויקטים וסדנאות שבעזרתם ניתן גם להרחיב את תיק העבודות ולצבור ניסיון מעשי.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום עיצוב האריזה, עיצוב המוצר והעיצוב בתלת ממד. הוא יכול להתאים הן למעצבים מתחילים והן למעצבים מנוסים יותר שמעוניינים להרחיב את תחומי העיסוק שלהם. כחלק מתנאי הקבלה, על המועמדים לעבור מבחן מיון וראיון אישי לבדיקת התאמתם לקורס.


תעודה


בתום הקורס מוענקת למשתתפים שעומדים בכל הדרישות תעודת גמר מטעם מכללת תילתן לעיצוב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תילתן - לימודי עיצוב, רוצה לעצב את העתיד שלך?

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp