קורס צילום במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי צילום?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - קורס צילום.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צילום - מ.ט.י גליל מערבי וקריות

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים במ.ט.י גליל מערבי לחצו כאן


העולם כולו בעדשת המצלמה


נוף עוצר נשימה, חיוך שמעלה זיכרונות מן העבר, הוויי של עיר גדולה, או אירוע חשוב לנו ולקרובינו, לצילום יש יכולת מיוחדת ללכוד רגעים חד פעמיים אלה ולהנציח אותם באופן יצירתי ומלא הבעה. כבר כמעט 200 שנה שצלמים משתמשים בכלי המופלא שהוא המצלמה כדי לבטא באופן חזותי רגעים מהעולם שסובב אותנו. לאורך השנים טכנולוגיות הצילום השתכללו והתפתחו, טכניקות צילום חדשות פותחו וכמובן גם הצלמים עצמם מותירים את חותמם על המדיום ועצם הגדרתו.


מי שמתעניינים בתחום הצילום וברצונם ללמוד כיצד ליצור תמונות מרשימות וחד פעמיות יכולים ללמוד בקורס הצילום של מ.ט.י גליל מערבי וקריות. הקורס "מסע לעולם הצילום" מציע למשתתפיו כלים בסיסיים בעולם הצילום והוא מסייע להם לבנות לעצמם סל כלים פרקטי, דרכו הם יכולים לבטא את עולמם הפנימי בכוחה של המצלמה. הקורס מתקיים בשלוחת עכו של מ.ט.י גליל מערבי.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מתחילים מהיכרות עם תהליך הצילום והתוודעות למושגים בקומפוזיציה ובהשפעתם של מהירות התריס והצמצם על הצילום המתקבל, על אפשרויות צילום התנועה ועל יצירה של עומק שדה. לאחר מכן, הם דנים באפשרויות בתאורה ובאופן בו ניתן להשפיע על האור והצל בצילום המוגמר.


בהמשך הם לומדים כיצד באמצעות כלים שונים ניתן לצלם נופים באופן שמעביר רגש וחוויה אל הצופה ומתנסים בצילום בטבע בשטח תוך יישום השימוש בחשיפה ובצמצם. נוסף על כך, נלמדים עקרונות בעיבוד תמונה דיגיטלי ובאופן בו המדיה בדיגיטלית יכולה לסייע לצלמים להשיג תוצאות מרשימות ומעוררות השתאות בעבודות שלהם.


מתכונת הלימוד


מסלול זה נפרש על פני 7 מפגשים, אשר מתקיימים אחת לשבוע בשעות הבוקר. השיעורים מורכבים משילוב של לימוד עיוני של טכניקות הצילום לבין תרגול מעשי של מיומנויות אלה. המשתתפים יוצאים לשטח ברבים מבין המפגשים ומתנסים בצילום בטכניקות שונות, הם מנתחים את התוצרים שלהם בכיתה ומקבלים ביקורת מן המנחה ומעמיתיהם לקורס. כמו כן, הם לוקחים חלק בתרגולים בכיתה בהם מתנסים במיומנויות הצילום הנלמדות או ביכולות עיבוד תמונה באמצעים דיגיטליים ויצירתיים.


השיעור המסכם של הקורס מוקדש לסיור צילום בעיר עכו, המשתתפים מסיירים במקומות מרכזיים בעיר ותוך כדי כך מתרגלים צילום של מבנים, אנשים ונופים וכך מתמודדים עם מצבים צילומיים מגוונים שהשטח מציב בפניהם, באמצעות הכלים שנרכשים במסגרת הקורס.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס המשתתפים לומדים מגוון של נושאים כגון:

 

 • צילום אנשים ומבנים
 • עיבוד תמונה דיגיטלי
 • יצירת טשטוש ועומק שדה
 • הצמצם והשפעתו על הצילום
 • צילום תנועה - הקפאה ומריחה
 • השפעת מהירות תריס על צילום
 • יצירת קומפוזיציה וראייה צילומית    
 • מדידת אור
 • רגישות האור
 • חשיפה ארוכה
 • מבנה המצלמה
 • תאורה, אור וצל
 • שימוש נכון בצמצם    
 • ועוד


סגל הוראה


מנחת הקורס היא צלמת בעלת סטודיו לצילום בצפון הארץ, היא מתמחה בצילום יחסי ציבור ותדמית, בצילום אדריכלות, בצילום עבודות עבור אמנים וכן בטכניקות צילום נוספות. כמו כן היא מנחה סדנאות וקורסים בתחום הצילום במסגרות שונות.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי עורכים מגוון של תכניות לימודי תעודה, כאשר מטרתו של מוסד זה היא עידוד יזמות עסקית וקידום של עסקים קטנים חדשים. מ.ט.י גליל מערבי מסייעים לעסקים חדשים וכן מלווים יזמים שמעוניינים להקים עסקים משלהם דרך מתן שירותי ייעוץ ותמיכה. דרך נוספת בה שואפים במ.ט.י גליל מערבי לקדם את מגזר העסקים הקטנים היא דרך הכשרות מקצועיות בענפים מבוקשים שדרכם יכולים המשתתפים לרכוש מיומנויות חשובות לקידום העסקים שלהם.


בין הקורסים שניתן ללמוד במ.ט.י גליל מערבי אפשר למצוא קורס שיווק באינטרנט, קורס שזירת פרחים, קורס אימון אישי, קורס שפת גוף, קורס יין והקמת יקבי בוטיק, קורס הום סטיילינג, קורס ייבוא וייצוא וסחר בינלאומי ועוד מגוון של הכשרות. מסלולים אלה משלבים תרגולים פרקטיים והם מתעדכנים בהתאם לצורכי המשק ולחידושים בענפים השונים, במטרה להכין את המשתתפים לקראת אתגרי התעשייה בהמשך דרכם.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים גם לחסרי רקע קודם בתחום הצילום, הוא מיועד למעוניינים לרכוש מיומנויות בסיסיות בצילום, בתפעול מצלמה ובעיבוד תמונה ולמי שברצונם לפתוח דלת לקריירה בתחום זה.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל חובות הקורס בהצלחה ניתנת תעודת גמר על ידי מ.ט.י. גליל מערבי וקריות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp