לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > רפואה משלימה > קורס פסיכותרפיה הוליסטית

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית למטפלים


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס פסיכותרפיה הוליסטית? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
יוגה
רפואה סינית
הומיאופתיה
אירידיולוגיה
רפלקסולוגיה
פרחי באך
קורס רייקי
טאי צ'י וצי' קונג
כירופרקטיקה
טווינה
 
 
דמיון מודרך
הידרותרפיה
קורסי עיסוי
קורס הילינג
תזונה טבעית
נטורופתיה
לימודי פסיכותרפיה
קורס אבני מרפא
לימודי דיקור סיני
קורס איורוודה

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית


עולם שלם של ריפוי


עולם הטיפול והפסיכותרפיה הוא רב גוני ומורכב, הוא מכיל בתוכו שלל גישות וזרמים שבאים לסייע לאדם בהתמודדות עם בעיות וקשיים. כאשר מתמודדים עם קושי כלשהו, בין שמדובר במכאוב פיזי, במשבר נפשי או בחסם רגשי או חברתי, יש לא מעט גורמים שחשוב להביא בחשבון כדי להגיע לריפוי ולהשלמה. בין הגישות בתרפיה אפשר למצוא את גישת הפסיכותרפיה ההוליסטית, ששמה דגש על מתן מענה מקיף ונרחב ככל שניתן לבעיות של מטופלים.


מטפלים מגישות רבות ושונות של הרפואה המשלימה אשר מחפשים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ומעוניינים להכיר זרמים חדשים יכולים ללמוד בקורס פסיכותרפיה הוליסטית. זהו מסלול הכשרה שמקנה ידע רב תחומי בטיפול וסוקר טכניקות מן המזרח והמערב, מן הטיפול הקונבנציונלי והמשלים ומשיטות ותיאוריות רבות בעולם התרפיה הנפשית. קורס זה הוא דרך טובה עבור מטפלים אלה לקדם את הקריירה שלהם ולצמוח מבחינה אישית ומקצועית.


מה זה פסיכותרפיה הוליסטית


גישת הפסיכותרפיה ההוליסטית מתמקדת במתן מענה מקיף שכולל את הגוף והנפש כאחד. מטפלים הוליסטיים רואים בגוף ובנפש של המטופלים שלהם יחידה אחת שלמה ובתרפיה שהם מציעים שואפים להתייחס למכלול שלם של קשיים ובעיות אצל המטופל והסביבה הקרובה אליו. זהו זרם בטיפול הנפשי והרגשי אשר כולל בתוכו גישות וכלים מן הרפואה המשלימה והרפואה המערבית במטרה להעניק סיוע שלם, כוללני ומעמיק לבעיות מגוונות עמן מתמודדים המטופלים במישור הנפשי, הרגשי, החברתי והפיזי.


גישות הוליסטיות בטיפול הנפשי מתמקדות בין היתר בשילוב של מספר שיטות התערבות שמתייחסות על אחת לפן אחר של הבעיה עמה מתמודדים המטופלים, כגון שילוב של תרפיית מגע עם טיפול תנועתי, תרגולי מדיטציה ונשימה ועבודה אנרגטית.


הטיפול בפסיכותרפיה הוליסטית מתאים למגוון רחב של מטופלים, ניתן לסייע באמצעותו לילדים ולמתבגרים, למבוגרים ולקשישים. הוא יכול להקל על שלל מקרים וקשיים, מחרדות ומצבי מתח, דרך התמודדות עם מצבי משבר וטראומה ועד לסיוע לקשיים התנהגותיים ורגשיים. המטפלים והמטופלים עוברים תהליך משותף שבו הם מנסים לרדת לעומקה של הבעיה ולמצוא דרכים שונות שבהן ניתן להביא להקלה ולפתרון שלה.

 


פסיכותרפיה לימודים


הקורס חושף את המשתתפים לשלל כלים וטכניקות מן הרפואה המשלימה, אשר מתמקדים בקשר שבין הגוף והנפש בתהליך התרפיה. הם לומדים בהרחבה על תהליכי החלמה, העצמה אישית, הגשת יעדים והתגברות על קשיים וחסמים ובוחנים כיצד יכולים מטפלים לסייע למטופלים שלהם לאורך הדרך באמצעים שונים. לשם כך, הם סוקרים היבטים רגשיים, פיזיים ואנרגטיים שכרוכים בתהליכי השינוי וגם עוסקים בהבדלים שבין התרפיה הפרטנית לבין הטיפול במסגרת קבוצתית ובמקרים מסוימים גם לעבודה עם זוגות, משפחות והורים.


בהמשך, הם מתוודעים לשיטות טיפול הוליסטיות ובדרכים בהן ניתן לשלב ביניהן בעבודה הפרקטית בקליניקה. בין היתר, נלמדות גישות כגון טיפול במגע, דמיון מודרך, פסיכודרמה, מדיטציה ושיטות אלטרנטיביות נוספות לאבחון ולטיפול. המשתתפים דנים בדרכים בהן גישות שונות אלה יכולות להקל על קשיים ומועקות שחווים המטופלים וכן באופן שבו ביכולתן לסייע להם במישור האישי, המשפחתי, הזוגי, התעסוקתי והחברתי.


הקורסים מקנים גם מיומנויות פיתוח עצמי למטפלים, והם מספקים להם כלים לקידום שירותיהם ולשיווק עצמי. חלק מן הקורסים עוסקים בפן העסקי והכלכלי שבהקמה וניהול של קליניקה אלטרנטיבית, מסלולים אחרים מעניקים ידע בשיווק בפלטפורמות שונות שיכולות לסייע למטפלים להגיע לקהל לקוחות רחב ומגוון יותר.


פסיכותרפיה הוליסטית תנאי קבלה


לקורס אלה יכולים להתקבל מטפלים מנוסים ממגוון של גישות ברפואה המשלימה וברפואה הקונבנציונלית, שיש ברשותם ניסיון בעבודה טיפולית במסגרות שונות. חלק מן המסלולים מתאימים גם למי שאין בידיהם ניסיון קודם בטיפול ומעוניינים להשתלב לראשונה כמטפלים אלטרנטיביים בגישת הפסיכותרפיה ההוליסטית.


דרישות הקבלה לקורס משתנות ממוסד אחד לאחר, חלק מן המוסדות דורשים מן המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד או להחזיק בתעודת בגרות מלאה. ברוב המקרים, נערכים ראיונות אישיים לפני הקבלה כדי לבחון את מידת ההתאמה לקורס.


פסיכותרפיה הוליסטית מטפלים


קורס פסיכותרפיה הוליסטית מיועד למטפלים ממגוון של גישות וטכניקות, שברצונם להרחיב את סל הכישורים שברשותם ולהגדיל את קהל הלקוחות שלהם. ככך שלמטפלים ישנן גישות רבות יותר בהן הם מתמחים, כך הם יכולים להעניק שירות מלא ומקיף יותר למטופלים שלהם ולענות על מגוון נרחב יותר של קשיים ובעיות. מטופלים רבין היום מעוניינים בתרפיה שיכולה לתת מענה מקיף ומעמיק לקשיים שלהם, באופן המשלב בין מספר גישות שמותאמות לצורכיהם.


הקורס מתאים בין היתר למטפלים הוליסטיים בגישת גוף ונפש, למטפלים בתנועה, לנטורופתים, למטפלים רגשיים ולעוסקים בענפים נוספים ברפואה האלטרנטיבית. כמו כן, הוא יכול להתאים גם למטפלים מן הרפואה הקונבנציונאלית ומזרמים שונים בפסיכותרפיה, אשר מחפשים להעשיר את מיומנויותיהם ולכלול בתרפיה שלהם גם אלמנטים מתוך הרפואה המשלימה.


פסיכותרפיה הוליסטית דרושים


בפני בוגרי הקורס לפסיכותרפיה הוליסטית נפתחות מגוון של אפשרויות תעסוקה. הם יכולים להשתלב כמטפלים הוליסטיים בשלל מסגרות, לרבות קליניקות פרטיות, מרכזים טיפוליים אלטרנטיביים, קופות חולים ובתי חולים, שבהם משלבים מערכי טיפול אלטרנטיביים. נוסף על כך, הם יכולים להשתלב במסגרות שיקומיות וחינוכיות, כגון הוסטלים, בתי סוהר, בתי ספר, בתי אבות, מתנ"סים ומוסדות נוספים.


כמו כן, באפשרותם לפתוח קליניקה משלהם לטיפול הוליסטי ולצאת לדרך עצמאית. במסגרת הקליניקה שלהם, הם יכולים להציע שירותים טיפוליים ליחידים ולקבוצות, לשלל קבוצות גיל ואוכלוסיות. נוסף על כך, לאחר צבירת ניסיון וותק בתחום הם יכולים לפנות לענפי ההדרכה וההנחיה ולהכשיר מטפלים במסגרות שונות.


נושאי לימוד

 

 • מרכיבים בראיון טיפולי
 • עבודה אנרגטית
 • טכניקות להרפיה ולהדמיה
 • הצבת יעדים לחיים
 • התמודדות עם מצבי משבר
 • פילוסופיה הוליסטית
 • רפלקסולוגיה וטכניקות עיסוי
 • קלפים טיפוליים וכלים השלכתיים
 • אבחון בעזרת ציורים    
 • פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית    
 • ועוד

 


מכללות פסיכותרפיה הוליסטית


פסיכותרפיה הוליסטית רידמן

 

בית הספר לפסיכותרפיה הוליסטית של מכללת רידמן מציע מספר מגמות לימוד, בהן מגמה לפסיכותרפיה גופנית, מגמת פסיכותרפיה טרנס פרסונלית ומגמת הילינג פסיכו פיזי. אלה הן מגמות ארבע שנתיות שכוללות הכשרה מקיפה בתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית ומשלבות בהן התנסות מעשית ותרגול בפועל, כמו גם פרקטיקום שבו מתרגלים את העבודה הטיפולית עם מספר מטופלים. בבית הספר לפסיכותרפיה הוליסטית פועלים מרצים מנוסים בענף זה שיש ברשותם רקע בתחומים כגון עבודה סוציאלית, פסיכותרפיה גופנית ופסיכולוגיה קלינית.


פסיכותרפיה הוליסטית וינגייט

 

במכללה האקדמית בוינגייט פועל בית הספר לרפואה משלימה שבו אפשר ללמוד בקורס פסיכותרפיה הוליסטית, שהיקפו הוא כשנה אחת. מסלול זה מתאים למטפלים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם וכן לחסרי רקע בטיפול שמחפשים להשתלב בענף התרפיה ההוליסטית. במהלך הקורס לומדים על שלל מרכיבים שיחד יכולים לסייע בתהליכי ההחלמה של המטופלים. התכנית כוללת סטאז' קליני שמתקיים במסגרות טיפוליות אלטרנטיביות שונות. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון בקורס זה.


פסיכותרפיה הוליסטית תלתן

 

מכללת תילתן מציעה את המגמה לפסיכותרפיה הוליסטית שבה מתקיימת תכנית בהיקף של שלוש שנים להכשרת מטפלים הוליסטיים. מסלול זה מקיף תיאוריות בטיפול לצד טכניקות פרקטיות מעולם הרפואה המשלימה. הוא משלב בין גישות רבות מן הרפואה האלטרנטיבית והקונבנציונאלית, וכולל גם התמחות מעשית שבה מתנסים בטיפול רגשי בילדים בטיפול במבוגרים.

רוצה לדעת יותר על קורס פסיכותרפיה הוליסטית? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס פסיכותרפיה הוליסטית
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס פסיכותרפיה הוליסטית

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה (90 חוות דעת)
התקבלו 90 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
שחר,קמפוס ברושים - רפואה משלימה, לימודי נטורופתיה - קמפוס ברושים, 13/06/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
האווירה בקמפוס מאוד נעימה
הלימודים מעודדים חשיבה ולא מאכילים אותנו בכפית :)
הלימודים מאוד יקרים, לשלם 20,000 + ארבע שנים מאוד מקשה..

על הקמפוס
הקמפוס ממש כמו קיבוץ, נעים פה, יש דשא והאווירה טובה.. התוכן שמעובר מאוד מעניין
יוני,מכללת תמורות - רפואה משלימה, לימודי רפואה סינית - מכללת תמורות, 12/06/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
וואו לא יודע מהיכן להתחיל פשוט משפחה
אווירה תומכת יחס אישי
היו לי הרבה מילואים בתקופת הלימודים
המכללה השלימה לי על חשבונה בשיעורים פרטיים הכל
הרמה המקצועית הכי גבוהה בארץ
מורים לחיים

על הקמפוס
ללא פלצנות חדר אוכל מאובזר תה וחליטות חופשיים
אוכלים כל הכיתה ביחד כל פעם 3 מכינים לכולם זה תורם לחברתיות
 
פורומים בתחום
פורום לימודי רפואה משלימה
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי תזונה - רוצה לגלות את מקצועות התזונה?
לימודי צמחי מרפא ושמנים אתריים
לימודי טיפול באמנות, מתאים לך?
לימודי עיסוי תאילנדי
לימודי עיסוי הוליסטי
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לרפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה
ספיר - לימודי תעודה
מזרח מערב - רפואה סינית
מכללת מהות - רפואה משלימה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס פסיכותרפיה הוליסטית?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד רפואה משלימה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר ראשון ברפואה משלימה (לפני 1 ימים, 22 שעות, 18 דקות)
לימודי פוטותרפיה בדרום הארץ (לפני 3 ימים, 9 שעות, 20 דקות)
מוסדות לימוד לתואר ראשון ברפואה אלטרנטיבית (לפני 5 ימים, 7 שעות, 59 דקות)
לימודי נטורופתיה (לפני 7 ימים, 3 שעות, 2 דקות)
קורס נטורופתיה שעות לימוד ומחירים (לפני 11 ימים, 41 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD