לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > לימודי חינוך לתעודה > הוראה מתקנת בדרום

לימודי הוראה מתקנת בדרום


מחפש/ת מידע על לימודים? הוראה מתקנת בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
קורס מטפלות לגיל הרך
הסבת אקדמאים להוראה
הסבה להוראת אנגלית
הסבה להוראת חינוך מיוחד
הוראת ערבית
חינוך בעזרת בעלי חיים
לימודי הוראה מתקנת
לימודי אבחון דידקטי
לימודי גינון טיפולי
קורס פיתוח הדרכה
 
 
לימודי שואה
קורסים לגמול השתלמות
תעודת הוראה
הוראת גיאוגרפיה
הוראת טכנולוגיה
הוראת פיזיקה
הוראת של"ח
הוראת תושב"ע
הוראת לשון
הוראת סוציולוגיה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס הוראה מתקנת באזור הדרום


מחפשים קורס הוראה מתקנת באשקלון, בנתיבות, בשדרות ובדרום?


לא קל לרכוש כלים לימודיים חדשים, אך עבור ילדים וצעירים עם הפרעות קשב וריכוז או לקויות למידה המשימה מורכבת פי כמה. ההערכות במערכת החינוך הן כי היום כמעט עשרה אחוזים מכלל התלמידים מתמודדים עם לקות למידה מסוג כלשהו, כאשר הלקויות הנפוצות ביותר הן במקצועות רבי המלל ובמקצועות המתמטיים. תלמידים אלה זקוקים ליד תומכת ומכוונת, שתוכל לסייע להם להתמודד בהצלחה עם הקושי ולהכיר את נקודות החוזק שלהם, כדי לפתח אסטרטגיות למידה יעילות שמותאמות להם.


כדי לסייע במקרים אלה, פותחה גישת ההוראה המתקנת, אותה מיישמים בבתי הספר ובעיקר במערכת החינוך היסודית. ילדים עם צרכים מיוחדים משולבים בחינוך הרגיל כבר מגילי הגן וביניהם גם לא מעט תלמידים עם הפרעות קשב בדרגות שונות. המורים שמומחים בהוראה מתקנת מכירים היטב את הקשיים של אותם תלמידים והם רגישים לצורכים שלהם ולבעיות עמן הם מתמודדים. דרך עבודה משותפת עם התלמידים וכן עם בית הספר, הם מסייעים להם למצות את היכולות האישיות ולצבור ביטחון בהישגים ובכישורים שלהם. במקביל, מורים אלה מסייעים להעלות את הרמה הכוללת של הכיתה, לצמצם פערים ולהטמיע מוטיבציה וסקרנות ללמידה בקרב הכיתה כולה.


מסלולי הלימוד בתחום ההוראה המתקנת מתאימים לעובדי הוראה, כגון מורים ומחנכים, גננות, מדריכים חינוכיים ובעלי תפקידים נוספים בתחום ההוראה וכן למטפלים שעוסקים בעבודה רגשית ולימודית עם ילדים ובני נוער. קורסים אלה מאפשרים לאנשי ההוראה והתרפיה לרכוש מיומנויות עבודה חדשות, בעזרתן הם יכולים לסייע לתלמידים שמתמודדים עם לקות למידה או קשיים במקצועות כגון חשבון או עברית.


תושבי אזור הדרום שמחפשים קורס הוראה מתקנת יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד. המוסדות ממוקמים בערים שונות כגון באשקלון, בשדרות, בנתיבות וביישובים נוספים, מה שמאפשר ללמוד קרוב לבית ולהתאים את הלימוד לשילוב עם העבודה בתנאים נוחים יותר. בוגרי ההכשרות יכולים ליישם את הידע הנלמד במוסדות הלימוד שבהם הם פועלים או להשתלב במוסדות אחרים ולפעול בהם בתחום ההוראה המתקנת. במערכת החינוך באזור הדרום שואפים לשפר ולשכלל באופן מתמיד את תהליכי ההוראה ואת אסטרטגיות הלמידה בכיתות וכך בוגרי ההכשרות יכולים לסייע בקידומה של המערכת וכן לעזור לקדם ולהעצים את התלמידים שבה.

 


מוסדות הלימוד


המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ


במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר, שממוקם בסמוך לשדרות, ניתן ללמוד במגוון הכשרות מקצועיות דרכן ניתן לפתח את הקריירה. קורס הוראה מתקנת של היחידה מתאים לאנשי חינוך, למדריכים ולמטפלים שמעוניינים לשפר את יכולות העבודה שלהם עם תלמידים עם לקות למידה. הקורס כולל הכשרה בהוראה מתקנת לכתיבה ולקריאה ולהוראה מתקנת בחשבון. במהלך הקורס נידונים נושאים מרכזיים בפיתוח מוטיבציה לקידום תלמידים, לרבות התמודדות עם הפרעות קשב ולקויות למידה, פיתוח יכולות קרירה וכתיבה ופיתוח מיומנויות מתמטיות ומספריות. המכללה מציעה מסלול בוקר ומסלול ערב במסגרת הכשרה זו.


כמו כן, ניתן ללמוד בקורסים נוספים בתחום החינוך, בהם קורס אבחון דידקטי שבו רוכשים מיומנויות אבחוניות לעבודה עם תלמידים עם הפרעות קשב ולקויות בקריאה ובכתיבה; וקורס מטפלות בפעוטות למעונות יום, שבו מקבלים הכנה לבחינת ההסמכה לקבלת תעודת המקצוע סוג 1. כמו כן, נלמדים קורסים מקצועיים בתחומי הייעוץ וההנחיה, בתחום התרפיה, קורסים בניהול, קורסים בחשבונאות, קורסים בעיצוב ובעוד שלל תחומים. רבים מבין הקורסים נוחים לשילוב עם עבודה והם מתאימים גם למעוניינים לעבור הסבה מקצועית.


המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון מתקיים קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת. קורס זה מאפשר למורים להכיר גישות בהוראה מתקנת וכן הוא מתמקד בתחום אסטרטגיות הלמידה ובהבדלים בינו להוראה המתקנת. המשתתפים לומדים על כלים לפיתוח למידה עצמאית בתחומים כגון כתיבה, הבנת הנקרא וחשבון בגילים צעירים. כמו כן, הקורס מתייחס ללקויות למידה מסוגים שונים ולמערכים שאותם יכולים המורים לבנות וליישם בכיתה כדי להקל על תלמידים עם לקות למידה. היקפו של הקורס הוא כ - 120 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במתכונת ערב שמותאמת לאנשים עובדים. המסלול משלב התנסות מעשית במסגרת פרקטיקום שבו מתרגלים עבודה עם תלמידים לחיזוק מיומנויות הלמידה. מסלול זה מיועד למורים ולבעלי ניסיון בתחומי הטיפול, העבודה הסוציאלית והפסיכולוגיה.


היחידה עורכת עוד מגוון רחב של קורסים בענפים טיפוליים וחינוכיים וכן בתחום ההדרכה והייעוץ. בין היתר, ניתן ללומד בקורס אימון בריאות ותזונה, קורס טיפול בדרמה, באמנות ובביבליותרפיה, קורס NLP, קורס גישור, קורס אימון זוגי, קורס אימון אישי ועסקי, קורס אימון אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, קורס פענוח ציורי ילדים, קורס הנחיית קבוצות וקורס להכשרת מרצים. כמו כן מתקיימות הכשרות בתחומים כגון ניהול, נדל"ן, מחשבים ועיצוב. ההכשרות השונות של המכללה מותאמות להתפתחויות האחרונות במשק הישראלי והן מציעות כלים פרקטיים שנחוצים להשתלבות בו, במגוון של תפקידים.


המכללה האקדמית אחוה - לימודי תעודה


בין הקורסים הרבים שמתקיימים ביחידה ללימודי תעודה של המכללה האקדמית אחוה, אשר ממוקמת סמוך לגדרה, ניתן למצוא קורס הוראה מתקנת בקריאה, קורס הוראה מתקנת בחשבון וקורס הוראה מתקנת בכתיבה. קורסים אלה מיועדים למורים אשר ברצונם לקדם ולשכלל את מיומנויות ההוראה. הקורסים השונים מתקיימים במתכונת סמסטריאלית ולרוב כוללים מפגש שבועי אחד. במהלך הקורסים השונים, המשתתפים יכולים ללמוד כיצד ליישם גישות הוראה מתקנת בכיתה ולבחון איך להתאים את אסטרטגיות ההוראה לצורכים של הכיתה ותלמידיה. ביחידה ללימודי תעודה נערכות עוד שלל הכשרות בתחום החינוך. ביניהן אפשר למצוא קורס ביבליותרפיה, קורס אסטרטגיות למידה, קורס תרפיה בתנועה ככלי חינוכי, קורס פיתוח כישורים חברתיים, קורס טיפול באמנויות ועוד שלל הכשרות.

 


לימודי הוראה מתקנת לדתיים בדרום


באזור הדרום פועלים מוסדות לימוד שמותאמים למגזר הדתי והחרדי. תכניות אלה מתקיימות בדרך כלל במסגרת מכללות דתיות לחינו ולהוראה. המכללות הללו עורכות מסלולים בהפרדה בין נשים לגברים, וכן מתאימות את תוכני הלימוד לאורח החיים הדתי.


מכללת חמדת הדרום


מכללת חמדת הדרום היא מכללה ללימודי חינוך לציבור הדתי, בה מתקיימות מגוון תכניות בתחום ההוראה בהפרדה בין נשים לגברים. ביחידה לפיתוח מקצועי של המכללה, ניתן ללמוד במספר קורסים לתעודה ובהם גם קורס הוראה מתקנת לבית הספר היסודי. מסלול זה מיועד למורות ממערכת החינוך הממלכתית דתית והוא מציע להן להכיר תהליכי הוראה שמותאמים לתלמידים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה. מסלול זה מתמקד בהוראה מתקנת בקריאה, בהוראה מתקנת בחשבון ובהוראה מתקנת בכתיבה, וכן מעניק כלים להוראה שמותאמת לתלמידים עם צרכים מיוחדים. הקורס שם דגש על עבודה מעשית והוא משלב סימולציות ותרגולי הוראה בהם מתנסים באופן פרקטי בהוראת תלמידים. המכללה מאפשרת גם להמשיך לחלק פרקטיקום של הקורס, זהו שלב מעשי שבו מתנסים בתרגולי הוראה פעילים של תלמידים. מפגשים מתקיימים אחת לשבוע בבקרים.


בין הקורסים הנוספים לתעודה שניתן לקחת בהם חלק במכללה, אפשר למצוא קורס הכשרת מורים חונכים, קורס גינון חינוכי וטיפולי וקורס טיפול באמנויות בחינוך. כמו כן, מתקיימות הכשרות מקצועיות למורים לקידום בדרגה והשתלמויות שמותאמות ללימוד בשנת השבתון. דרך הקורסים הללו יכולים אנשי ההוראה לפתח את סל הכלים שברשותם, לשדרג את המעמד המקצועי ולהרחיב את תחומי ההסמכה.

 

 

רוצה לדעת יותר על הוראה מתקנת בדרום? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על הוראה מתקנת בדרום
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד הוראה מתקנת בדרום

המכללה האקדמית לחינוך תלפיות בחולון - קורס הוראה מתקנת לדתיים המכללה האקדמית הרצוג - קורס הוראה מתקנת ואבחון דידקטי לדתיים
מכללת חמדת הדרום - קורס הוראה מתקנת לדתיים אוניברסיטת בר אילן - היחידה לפיתוח מקצועי - קורס הוראה מתקנת באנגלית
מכון לומדה - לימודי הוראה מתקנת בגמרא לגברים חרדים המכללה האקדמית אחוה - לימודי הוראה מתקנת בקריאה
המכללה האקדמית דוד ילין - קורס הוראה מתקנת באנגלית המכללה האקדמית לחינוך אורנים - קורס הוראה מתקנת באנגלית
מכללת לוינסקי - לימודי הוראה מתקנת בחשבון מכללת ספיר - קורס הוראה מתקנת למתקדמים
היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה לימודי חוץ התאגדות העסקים - קורס הוראה מתקנת
המכללה האקדמית בוינגייט - קורס הוראה מתקנת, הוראה מותאמת המכללה האקדמית לחינוך אורנים - לימודי חוץ - קורס הוראה מתקנת
לימודי חוץ המכללה האזורית אשקלון - קורס הוראה מתקנת המכללה האקדמית אורנים - לימודי חוץ - קורס הוראה מתקנת בערבית
אוניברסיטת בר אילן - קורס הוראה מתקנת מכללת סמינר הקיבוצים - לימודי הוראה מתקנת באנגלית
המכללה האקדמית אחוה - לימודי הוראה מתקנת באנגלית המכללה האקדמית אחוה - לימודי הוראה מתקנת בחשבון
המכללה האקדמית אחוה - לימודי הוראה מתקנת בכתיבה המכללה האקדמית בית ברל - קורס הוראה מתקנת
       


חוות דעת של סטודנטים: לימודי חינוך לתעודה (204 חוות דעת)
התקבלו 204 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
ינון,אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט, מכללת אוהלו - לימודי הוראת מתמטיקה, 29/03/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב שהוא ממוקם בצפון קרוב לבית מגורים. חושב שהשלוב של הסטודנטים מכל קשת האוכלוסייה יוצרים נדבך חשוב במהות החינוך.

על הקמפוס
קמפוס באווירה שחבל על הזמן. ממליץ לכל מי שרוצה להיות סטודנט לבוא להתרשם מקמפוס צעיר עשיר במגוון פעילויות ותכנים. יתרה מכך קיימת קפיטריה מספר אחת בכל הזמנים. אוכל ביתי וייס חם
מהא,מכללת אורנים, הוראת מדעי הטבע והסביבה - אורנים, 07/03/2019
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
לא אוהבת שיש קורסים שלא מעבירים בהם חומר כדי לחזור עליו בבית

על הקמפוס
הרוב כאן הן סטודנטיות , חניה לא נוחה וכל כך רחוקה מהכיתות
 
פורומים בתחום
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי הוראה בספרות
לימודי הוראה בתיאטרון
לימודי הוראה במדעי הרוח
לימודי הוראה בפסיכולוגיה
לימודי הוראה באזרחות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד ללימודי חינוך לתעודה
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה למינהל
ספיר - לימודי תעודה
סמינר הקיבוצים - לימודי תעודה
מכללת כנרת - לימודי חוץ
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על הוראה מתקנת בדרום?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד לימודי חינוך לתעודה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי הוראת לשון והשפה העברית (לפני 1 ימים, 10 שעות, 6 דקות)
לימודי הוראת לשון והשפה העברית (לפני 3 ימים, 7 שעות, 41 דקות)
תואר שני ולקויות למידה (לפני 4 ימים, 3 שעות, 18 דקות)
עבודה בניתוח התנהגות (לפני 4 ימים, 3 שעות, 24 דקות)
הרחבת הסמכה להוראת מדעים (לפני 4 ימים, 3 שעות, 32 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD